digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Κυριακή 26 Μαίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 06:30 Ο Μίκυ Και Οι Φίλοι Του Σε Αγώνες Ταχύτητας (Mickey And The Roadster Racers)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι Στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 08:00 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 18:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές Και Περιφερειακές Εκλογές (Α' Γύρος)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 01:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 03:10 Beauty And The Beast, I
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 12:00 Ant1 News
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:30 Τζένη Τζένη
  • 15:45 Τζένη Τζένη
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 17:15 Τζένη Τζένη
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 18:00 Εκλογές 2019
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Hancock
  • 02:00 Επίθεση Στον Συρμό (Taking Of Pelham 1, 2, 3)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 04:00 Δούρειος Ίππος (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00 Η Ώρα Της Κάλπης
  • 10:00 Η Ώρα Της Κάλπης
  • 10:00 Η Ώρα Της Κάλπης
  • 10:00 Η Ώρα Της Κάλπης
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 15:10 Η Ευρώπη Για Μένα
  • 15:10 Η Ευρώπη Για Μένα
  • 15:10 Η Ευρώπη Για Μένα
  • 15:10 Η Ευρώπη Για Μένα
  • 15:15 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
  • 15:15 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
  • 15:15 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
  • 15:15 Μια Ιταλίδα Από Την Κυψέλη
  • 17:30 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Απόφασης
  • 17:30 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Απόφασης
  • 17:30 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Απόφασης
  • 17:30 Εκλογές 2019 - Η Ώρα Της Απόφασης
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Private Practice (Ε)
  • 06:00 Private Practice (Ε)
  • 06:00 Private Practice (Ε)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 17:30 Castle (Ε)
  • 17:30 Castle (Ε)
  • 17:30 Castle (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 19:10 Private Practice (Ε)
  • 19:10 Private Practice (Ε)
  • 19:10 Private Practice (Ε)
  • 20:05 Riviera
  • 20:05 Riviera
  • 20:05 Riviera
  • 21:00 Imagine That
  • 21:00 Imagine That
  • 21:00 Imagine That
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:10 Imagine That
  • 22:10 Imagine That
  • 22:10 Imagine That
  • 23:00 Britannia
  • 23:00 Britannia
  • 23:00 Britannia
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Close Up
  • 04:00 Close Up
  • 04:00 Close Up
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 06:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 06:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2020
  • 09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 09:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 09:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2021
  • 11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 11:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 11:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2022
  • 13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 13:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 13:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 15:00 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2022
  • 17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 17:50 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 17:50 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2023
  • 02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 02:00 Ευρωεκλογές Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 02:00 Ευρωεκλογές, Δημοτικές & Περιφερειακές Εκλογές 2019
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 04:00 Happy Traveller (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
  • 05:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 Sylvester And Tweety Mysteries
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 07:30 Super Wings
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:00 Polly Pocket
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:15 Η Μάσα Και Ο Αρκούδος
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:00 Mecard
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 12:30 Πλανήτης 51: Επισκέπτης Από Τη Γη (Planet 51)
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 14:10 Traction
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:00 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:30 The Big Bang Theory - 12oς Κύκλος
  • 16:30 The Big Bang Theory - 12oς Κύκλος
  • 16:30 The Big Bang Theory - 12oς Κύκλος
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 16:30 Υπάρχει Και Φιλότιμο
  • 17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 Πως Να Κλέψετε Έναν Ουρανοξύστη (Tower Heist)
  • 17:45 Πως Να Κλέψετε Έναν Ουρανοξύστη (Tower Heist)
  • 17:45 Πως Να Κλέψετε Έναν Ουρανοξύστη (Tower Heist)
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 18:30 Ευρωεκλογές & Αυτοδιοικητικές 2019
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 21:00 Ελληνική Ταινία
  • 21:00 Ελληνική Ταινία
  • 21:00 Ελληνική Ταινία
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 22:30 Η Γυνή Να Φοβήται Τον Άνδρα
  • 23:00 Η Αρπαγή 2 (Taken 2)
  • 23:00 Η Αρπαγή 2 (Taken 2)
  • 23:00 Η Αρπαγή 2 (Taken 2)
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Mama
  • 00:45 Ο Αμερικάνος (The American)
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 03:00 Red Riding - 1983
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος
  • 05:00 Warehouse 13 - 3ος Κύκλος

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ανάδειξέ Το
  • 19:00Ανάδειξέ Το
  • 20:00Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Εκλογές 2019
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:30Cosmoγεύσεις
  • 14:30Cosmoγεύσεις
  • 15:30Έξυπνες Αγορές
  • 15:30Ιατρική Εκπομπή
  • 16:30Καντίνα
  • 16:30Καντίνα
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Εκλογές 2019
  • 18:30Ομιλία κ.Χρήστου Μέτιου
  • 19:30Ιατρική Εκπομπή
  • 19:30Ιατρική Εκπομπή
  • 20:30Εμείς
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λευκή Νύχτα Καβάλας
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 02:30Έξυπνες Αγορές
  • 02:30Έξυπνες Αγορές
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 10:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 11:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 11:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Αγροτικό Βήμα
  • 18:30Αγροτικό Βήμα
  • 20:30Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 20:30Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 21:00Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:00ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 22:00ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 23:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 23:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 06:30Χρώματα Ελλάδος
  • 06:30Χρώματα Ελλάδος
  • 06:30Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00Travel Guide
  • 07:30One Day
  • 07:30One Day
  • 07:30One Day
  • 08:00Χρώματα Ελλάδος
  • 08:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 08:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 08:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 09:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 12:00Travel Guide
  • 12:00Travel Guide
  • 12:00Travel Guide
  • 12:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 13:00Ίασις
  • 13:00Ίασις
  • 13:00Ίασις
  • 13:30Ίασις
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 16:00Το Χωριό Μας
  • 16:00Το Χωριό Μας
  • 16:00Το Χωριό Μας
  • 16:00Το Χωριό Μας
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00Καιρός Για Αγρότες
  • 19:00Ευρωεκλογές 2019
  • 19:00Ευρωεκλογές 2019
  • 19:00Ευρωεκλογές 2019
  • 19:10Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 01:00Ειδήσεις (Ε)
  • 01:30Το Χωριό Μας
  • 02:00Travel Guide
  • 03:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 04:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00ENA Σαββατοκύριακο
  • 10:00Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 10:00Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Engine Power
  • 14:30Engine Power
  • 14:30Engine Power
  • 15:00Ένα Με Τη Γη
  • 15:00Ένα Με Τη Γη
  • 15:00Ένα Με Τη Γη
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 18:00Extreme Food (Ε)
  • 18:00Extreme Food (Ε)
  • 18:00Extreme Food (Ε)
  • 19:00Imam Baildi
  • 19:00Imam Baildi (Ε)
  • 19:00Imam Baildi (Ε)
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ena Sport
  • 22:00Ena Sport
  • 22:00Ena Sport
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Μαζί (Ε)
  • 03:00Παρουσίες (Ε)
  • 04:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 05:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 11:00Travel Guide (Ε)
  • 11:00Travel Guide (Ε)
  • 11:00Travel Guide (Ε)
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 14:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 14:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 15:20Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 15:20Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 15:20Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 16:30Marketing In Practice
  • 16:30Marketing In Practice
  • 16:30Marketing In Practice
  • 17:00Jazz Life
  • 17:00Jazz Life
  • 17:00Jazz Life
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Γαιόραμα
  • 18:05Γαιόραμα
  • 18:05Γαιόραμα
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:30ZOOμε Όμορφα
  • 19:30ZOOμε Όμορφα
  • 19:30ZOOμε Όμορφα
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 02:05Music Box
  • 02:05Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:45Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 02:45Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 03:15Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 04:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00Προσανατολισμοί
  • 05:00Προσανατολισμοί
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 09:00Face 2 Face
  • 09:00Face 2 Face
  • 09:00Face 2 Face
  • 09:00Face 2 Face
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Θρακιά Μέρα
  • 13:30Θρακιά Μέρα
  • 13:30Θρακιά Μέρα
  • 13:30Θρακιά Μέρα
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 17:40Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 17:40Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 17:40Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 17:55Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 17:55Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 17:55Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 17:55Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 18:40Ελληνική Ταινία
  • 18:40Ελληνική Ταινία
  • 18:40Ελληνική Ταινία
  • 18:40Ελληνική Ταινία
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00Εκλογές 2019
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40Ντοκιμαντέρ
  • 06:40Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Ώρα Λαού
  • 12:00Ώρα Λαού
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Παραδοσιακοί Χοροί
  • 15:00Παραδοσιακοί Χοροί
  • 18:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 19:00Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 21:45Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 00:10Ντοκιμαντέρ
  • 00:10Ντοκιμαντέρ
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 15:00Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:00Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:30Μαγειρέματα & Ζυμώματα
  • 15:30Μαγειρέματα & Ζυμώματα
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Travel Guide
  • 19:00Travel Guide
  • 20:00Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 20:00Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 21:00www.startvfm.gr
  • 21:00www.startvfm.gr
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 02:30www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Music
  • 10:00Music
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 19:002η Ματιά (Ε)
  • 19:002η Ματιά (Ε)
  • 20:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 20:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Δημοκρίτεια
  • 22:00Δημοκρίτεια
  • 23:00Homo Greconomicus (Ε)
  • 23:00Homo Greconomicus (Ε)
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Η Αγορά Σήμερα
  • 06:30Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 07:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50Η Αγορά Σήμερα
  • 09:50Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20Πρωινό Weekend
  • 10:20Πρωινό Weekend
  • 13:35Αποκαλυπτικά Live
  • 13:35Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20Annita Airlines
  • 17:20Annita Airlines
  • 19:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 19:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:20Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:20Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 00:00Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 00:00Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 04:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00Προσανατολισμοί
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Εκκλησία Και Κόσμος
  • 08:00Εκκλησία Και Κόσμος
  • 09:00Ενορία Εν Δράσει
  • 09:00Ενορία Εν Δράσει
  • 10:00Ματιές Στην Αγορά
  • 10:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Κατοικία
  • 15:00Κατοικία
  • 15:30Ντοκυμαντέρ
  • 15:30Ντοκυμαντέρ
  • 17:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 17:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 18:00Ντοκυμαντέρ
  • 18:00Ντοκυμαντέρ
  • 19:30Πολιτιστική Μας Κληρονομιά
  • 19:30Πολιτιστική Μας Κληρονομιά
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:40Ντοκυμαντέρ
  • 21:40Ντοκυμαντέρ
  • 22:00Αχ Πατρίδα Μου
  • 22:00Αχ Πατρίδα Μου
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Δια Χειρός
  • 00:30Δια Χειρός
  • 01:30Τεχνομορφές
  • 01:30Τεχνομορφές
  • 02:30Out Loud
  • 02:30Out Loud
  • 03:30Ντοκυμαντέρ
  • 03:30Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 06:10Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10Πρωινό Weekend
  • 10:10Πρωινό Weekend
  • 13:10Αποκαλυπτικά Live
  • 13:10Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40Annita Airlines
  • 16:40Annita Airlines
  • 19:40Η Αγορά Σήμερα
  • 19:40Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40Ζώντας
  • 20:40Ζώντας
  • 21:10Ζώδια Και Συμβουλές
  • 21:10Ζώδια Και Συμβουλές
  • 22:10Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:10Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:10Η Αγορά Σήμερα
  • 01:10Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10Annita Airlines (Ε)
  • 03:10Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Big Time Rush
  • 06:30Big Time Rush
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:30Kid E Cats
  • 07:30Kid E Cats
  • 08:00Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:00Top Wing
  • 09:00Top Wing
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:3044 Γάτες
  • 10:3044 Γάτες
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:00Lego Friends
  • 12:00Lego Friends
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 14:00Winx Club
  • 14:00Winx Club
  • 14:30Regal Academy
  • 14:30Regal Academy
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Paw Patrol
  • 18:30Paw Patrol
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 21:00Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 23:00Victorious
  • 23:00Victorious
  • 23:30The Thundermans
  • 23:30The Thundermans
  • 00:00Hunter Street
  • 00:00Hunter Street
  • 00:40Drake & Josh
  • 00:40Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:50Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 01:50Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:15Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:15Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40The Haunted Hathaways
  • 02:40The Haunted Hathaways
  • 03:05The Haunted Hathaways
  • 03:05The Haunted Hathaways
  • 03:30The Thundermans
  • 03:30The Thundermans
  • 03:55Supah Ninjas
  • 03:55Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
  • 04:45True Jackson
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Αδά Ειμές (Ε)
  • 15:00Αδά Ειμές (Ε)
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:00Το Περιοδικό
  • 20:00Το Περιοδικό
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 07:00Εκλογές 2019
  • 07:00Εκλογές 2019
  • 10:00Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 10:00Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 10:30Moto In Action
  • 10:30Moto In Action
  • 11:00Τα Εν Δήμω
  • 11:00Τα Εν Δήμω
  • 12:00Viva
  • 12:00Viva
  • 13:00TV 100 Ειδήσεις
  • 13:00TV 100 Ειδήσεις
  • 14:00Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 15:00Επτά Τοις 100 - Ενημέρωση
  • 15:00Επτά Τοις 100 - Ενημέρωση
  • 16:00Fatsabook
  • 16:00Fatsabook
  • 17:05Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 17:05Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 18:00Τα Αποτελέσματα Των Εκλογών
  • 18:00Τα Αποτελέσματα Των Εκλογών
  • 01:00Fatsabook
  • 01:00Fatsabook
  • 02:00Μετά Την Καταιγίδα (After The Storm)
  • 02:00Μετά Την Καταιγίδα (After The Storm)
  • 03:50Τα Δάκρυα Της Ανταρκτικής
  • 03:50Τα Δάκρυα Της Ανταρκτικής
  • 05:00Ωκεάνιος Ζωολογικός Κήπος
  • 05:00Ωκεάνιος Ζωολογικός Κήπος

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Η Ώρα Του Λαού
  • 06:00Η Ώρα Του Λαού
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Λόγια Αγάπης
  • 11:30Λόγια Αγάπης
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 14:00Flash Back
  • 14:00Flash Back
  • 15:30Like 2 Travel (Ε)
  • 15:30Like 2 Travel (Ε)
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Η Ώρα Του Λαού
  • 18:00Η Ώρα Του Λαού
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15Ντοκιμαντέρ
  • 19:15Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Παιδική Ταινία
  • 19:30Παιδική Ταινία
  • 20:30Moto In Action (Ε)
  • 20:30Moto In Action (Ε)
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Πολιτική Εκπομπή
  • 21:45Πολιτική Εκπομπή
  • 22:30Ξένη Ταινία
  • 22:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Στο Κόκκινο (Ε)
  • 01:15Στο Κόκκινο (Ε)
  • 02:00ΤαSOS Στη Μουσική
  • 02:00ΤαSOS Στη Μουσική
  • 03:00Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 03:00Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 05:00Ανάδειξέ Το (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 10:45Προσανατολισμοί
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 11:45Κουκλοθέατρο
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:00Φωτεινές Συναντήσεις
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:05Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:20Ενάτη Ώρα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 16:35Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 17:20Μια Ιστορία Θα Σας Πω!
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:00Ταξίδια
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:25Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 21:30Οδοιπορικό Στην Βιθυνία
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 04:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00Προσανατολισμοί
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δεύτερο Πλάνο
  • 06:00Δεύτερο Πλάνο
  • 06:00Δεύτερο Πλάνο
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 14:00Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 14:00Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 17:00Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 17:00Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 17:00Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 22:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 22:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Μαυροθάλασσα
  • 13:30Μαυροθάλασσα
  • 13:30Μαυροθάλασσα
  • 14:00Μαυροθάλασσα
  • 14:00Μαυροθάλασσα
  • 14:00Μαυροθάλασσα
  • 15:00Γαιόραμα
  • 15:00Γαιόραμα
  • 15:00Γαιόραμα
  • 16:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 16:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 16:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 17:00Ελληνική Ταινία
  • 17:00Ελληνική Ταινία
  • 17:00Ελληνική Ταινία
  • 18:00Ελληνική Ταινία
  • 18:00Ελληνική Ταινία
  • 18:00Ελληνική Ταινία
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 20:00Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 20:00Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 21:00Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Διαγνώσεις (Ε)
  • 22:00Διαγνώσεις (Ε)
  • 22:00Διαγνώσεις (Ε)
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:00Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:00Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 12:00Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 13:00Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης Με Την Βίκυ Ευαγγελίου
  • 13:00Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης Με Την Βίκυ Ευαγγελίου
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
  • 17:00Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
  • 19:00Freestyle
  • 19:00Freestyle
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τοπική Επικαιρότητα
  • 22:00Τοπική Επικαιρότητα
  • 23:10Travel Guide
  • 23:10Travel Guide
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Ξένη Ταινία
  • 00:45Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Telemarketing
  • 10:30Telemarketing
  • 10:30Telemarketing
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Travel Guide
  • 12:00Travel Guide
  • 13:00Travel Guide
  • 13:00Travel Guide
  • 13:00Travel Guide
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00Ραντεβού Στο Χωριό
  • 15:00Ραντεβού Στο Χωριό
  • 15:00Ραντεβού Στο Χωριό
  • 17:00My Κέρκυρα Live (Ε)
  • 17:00My Κέρκυρα Live (Ε)
  • 17:00My Κέρκυρα Live (Ε)
  • 18:00Road To Anvlea
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Εκλογές 2019
  • 19:00Εκλογές 2019
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Μύθος Και Πραγματικότητα
  • 23:05Ξένη Ταινία
  • 23:05Ξένη Ταινία
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 02:15Ξένη Ταινία
  • 02:15Ξένη Ταινία
  • 02:15Ξένη Ταινία
  • 04:10Ντοκιμαντέρ
  • 04:10Ντοκιμαντέρ
  • 04:10Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Travel Guide
  • 19:45Travel Guide
  • 19:45Travel Guide
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Αποδράσεις
  • 21:30Αποδράσεις
  • 21:30Αποδράσεις
  • 22:30Think
  • 22:30Think
  • 22:30Think
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Αποδράσεις
  • 03:00Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 14:00Κέρκυρα Παντού
  • 14:00Κέρκυρα Παντού
  • 15:00Η Άλλη Όψη
  • 15:00Η Άλλη Όψη
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Press Room
  • 19:00Press Room
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 23:00Αθλητικό Καφενείο
  • 23:00Αθλητικό Καφενείο
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00Κόντρα & Ρήξη
  • 12:00Κόντρα & Ρήξη
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Κόντρα & Ρήξη
  • 18:30Κόντρα & Ρήξη
  • 19:307 Ημέρες Λακωνία
  • 19:307 Ημέρες Λακωνία
  • 20:00Προσωπικά Δεδομένα
  • 20:00Προσωπικά Δεδομένα
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Κυριακή Στα Σπορ
  • 21:45Κυριακή Στα Σπορ
  • 23:30Μαχητικά
  • 23:30Μαχητικά
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 02:307 Ημέρες Λακωνία (Ε)
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ανάδειξέ Το
  • 06:00Ανάδειξέ Το
  • 06:00Ανάδειξέ Το
  • 07:00Άσπρο Μαύρο
  • 07:00Άσπρο Μαύρο
  • 07:00Άσπρο Μαύρο
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Παιδική Ταινία
  • 08:00Παιδική Ταινία
  • 08:00Παιδική Ταινία
  • 12:00Προκλήσεις
  • 12:00Προκλήσεις
  • 12:00Προκλήσεις
  • 13:00Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 14:00Σκέψου Διαφορετικά
  • 14:00Σκέψου Διαφορετικά
  • 14:00Σκέψου Διαφορετικά
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 17:00Ανάδειξέ Το
  • 17:00Ανάδειξέ Το
  • 17:00Ανάδειξέ Το
  • 18:00Τρέχα Γύρευε
  • 18:00Τρέχα Γύρευε
  • 18:00Τρέχα Γύρευε
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:307 Ημέρες Σινεμά
  • 20:307 Ημέρες Σινεμά
  • 20:307 Ημέρες Σινεμά
  • 21:00Travel Guide
  • 21:00Travel Guide
  • 21:00Travel Guide
  • 22:00Πάμε Θέατρο
  • 22:00Πάμε Θέατρο
  • 22:00Πάμε Θέατρο
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Time Out
  • 00:30Time Out
  • 00:30Time Out
  • 00:45Ξένη Ταινία
  • 00:45Ξένη Ταινία
  • 00:45Ξένη Ταινία
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30Άσπρο Μαύρο
  • 03:30Άσπρο Μαύρο
  • 03:30Άσπρο Μαύρο
  • 04:00Travel Guide
  • 04:00Travel Guide
  • 04:00Travel Guide
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Η Αγορά Σήμερα
  • 06:15Η Αγορά Σήμερα
  • 07:45Γιώργος Τράγκας
  • 07:45Γιώργος Τράγκας
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15Annita Airlines
  • 17:15Annita Airlines
  • 19:45Ίασις
  • 19:45Ίασις
  • 21:45VIP Dating
  • 21:45VIP Dating
  • 22:15Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:15Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:45Fair Hair
  • 01:45Fair Hair
  • 02:45Annita Airlines (Ε)
  • 02:45Annita Airlines (Ε)
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 19:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 20:00Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00Τηλεαγορές
  • 21:00Τηλεαγορές
  • 22:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 22:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ίασις
  • 07:00Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 07:00Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 07:00Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 08:00Σύνδεση ΛΥΧΝΟΣ
  • 08:00Σύνδεση ΛΥΧΝΟΣ
  • 08:00Σύνδεση ΛΥΧΝΟΣ
  • 10:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:45Μύθοι Και Θρύλοι
  • 10:45Μύθοι Και Θρύλοι
  • 10:45Μύθοι Και Θρύλοι
  • 11:00Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι
  • 11:00Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι
  • 11:00Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι
  • 12:40Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 12:40Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 12:40Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 13:00Seitanidis Home
  • 13:00Seitanidis Home
  • 13:00Seitanidis Home
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:004Best
  • 16:004Best
  • 16:004Best
  • 17:00Marlex
  • 17:00Marlex
  • 17:00Marlex
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:30Μύθοι Και Θρύλοι (Ε)
  • 20:30Μύθοι Και Θρύλοι (Ε)
  • 20:30Μύθοι Και Θρύλοι (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι (Ε)
  • 22:30Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι (Ε)
  • 22:30Εκδήλωση Αλογάρηδες Λιμνοχώρι (Ε)
  • 00:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:40Culture Documentary
  • 00:40Culture Documentary
  • 00:40Culture Documentary
  • 01:20Μουσικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 01:20Μουσικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 01:20Μουσικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 02:20Film
  • 02:20Film
  • 02:20Film
  • 03:50Film
  • 03:50Film
  • 03:50Film

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 08:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 08:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 09:00Θεία Λειτουργία
  • 09:00Θεία Λειτουργία
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 15:00Dolce Vita
  • 15:00Dolce Vita
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Αstra Market
  • 18:00Αstra Market
  • 21:00Astra Sport
  • 21:00Astra Sport
  • 23:00Κυριακάτικη Αρένα
  • 23:00Κυριακάτικη Αρένα
  • 01:00Ελληνική Ταινία
  • 01:00Ελληνική Ταινία
  • 03:00Night Zone
  • 03:00Night Zone
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μουσικό Πρόγραμμα
  • 07:00Μουσικό Πρόγραμμα
  • 07:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:30Ντοκιμαντέρ
  • 08:00«Σούπερ Γιαγιά», «Ταρζάν»
  • 08:00«Σούπερ Γιαγιά», «Ταρζάν»
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30Σεβάχ
  • 10:30Σεβάχ
  • 11:00Telemarketing
  • 11:00Telemarketing
  • 12:00Θεία Λειτουργία
  • 12:00Θεία Λειτουργία
  • 12:45Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 14:45Ένας Κλέφτης Με Φιλότιμο
  • 14:45Ένας Κλέφτης Με Φιλότιμο
  • 16:00Telemarketing
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Travel Guide (Ε)
  • 17:00Travel Guide (Ε)
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Εν Λευκώ (Ε)
  • 19:00Εν Λευκώ (Ε)
  • 20:30Ντοκιμαντέρ
  • 20:30Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Στη Σέντρα
  • 21:30Στη Σέντρα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:40Shogun Warrior
  • 23:40Shogun Warrior
  • 02:00Love Is Forever
  • 03:40The Magnificent Seven
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 06:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 07:00Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 07:00Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 08:0060' Θέμα Υγείας (Ε)
  • 08:0060' Θέμα Υγείας (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Εκλογές 2019
  • 18:30Εκλογές 2019
  • 01:30Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 01:30Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:30Be A Predator
  • 02:30Be A Predator
  • 03:30Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 03:30Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Θεία Λειτουργία
  • 11:00Θεία Λειτουργία
  • 13:00Ίασις
  • 13:00Ίασις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00Ίασις
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:30Κοντά Στην Παράδοση
  • 20:30Κοντά Στην Παράδοση
  • 21:30Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 21:30Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Ίασις
  • 08:00Ίασις
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:00Engine Power
  • 19:00Engine Power
  • 19:30Τα SOS Στη Μουσική
  • 19:30Τα SOS Στη Μουσική
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 21:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 21:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 22:20Κοινωνία & Πολιτισμός
  • 22:20Κοινωνία & Πολιτισμός
  • 23:25Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:25Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 01:30Τα SOS Στη Μουσική (Ε)
  • 01:30Τα SOS Στη Μουσική (Ε)
  • 02:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα (Ε)
  • 02:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα (Ε)
  • 03:30Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 03:30Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 04:45Ντοκιμαντέρ (Ε)
  • 04:45Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Living Room (Ε)
  • 06:00Living Room (Ε)
  • 07:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 08:00Θεία Λειτουργία
  • 08:00Θεία Λειτουργία
  • 10:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 11:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 11:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 11:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 13:00Συναυλία Μέγαρο (Ε)
  • 14:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Living Room
  • 15:00Living Room
  • 16:00Travel Guide
  • 16:00Travel Guide
  • 17:00Expo News
  • 17:00Όρεξη Να ΄Χεις
  • 18:00Εκλογές 2019
  • 18:00Εκλογές 2019
  • 00:30Εκλογές 2019
  • 04:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00Living Room

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 07:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 07:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Αλά Κ Αρτ Weekend
  • 09:00Αλά Κ Αρτ Weekend
  • 09:00Αλά Κ Αρτ Weekend
  • 10:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00Θρυλικές Ιστορίες
  • 14:00Θρυλικές Ιστορίες
  • 14:00Θρυλικές Ιστορίες
  • 15:00Jump Shoot
  • 15:00Jump Shoot
  • 15:00Jump Shoot
  • 16:00Bet Weekend
  • 16:00Bet Weekend
  • 16:00Bet Weekend
  • 18:00Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 18:00Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 18:00Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 18:30Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 18:30Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 18:30Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 19:30Τηλεαγορές John Jbeily
  • 19:30Τηλεαγορές John Jbeily
  • 19:30Τηλεαγορές John Jbeily
  • 21:30Ειδήσεις
  • 21:30Ειδήσεις
  • 21:30Ειδήσεις
  • 22:00Ταινία
  • 22:00Ταινία
  • 22:00Ταινία
  • 00:00Οικονομικές Σελίδες (Ε)
  • 00:00Οικονομικές Σελίδες (Ε)
  • 00:00Οικονομικές Σελίδες (Ε)
  • 01:00Αλά Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 01:00Αλά Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 01:00Αλά Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 02:00Ταινία
  • 02:00Ταινία
  • 02:00Ταινία
  • 04:00Μουσικό Πρόγραμμα
  • 04:00Μουσικό Πρόγραμμα
  • 04:00Μουσικό Πρόγραμμα
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 07:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 09:00Κοπεγχάγη - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 09:00Κοπεγχάγη - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 11:00Super League Triathlon
  • 11:00Super League Triathlon
  • 12:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 15:00Longines Global Tour
  • 15:00Longines Global Tour
  • 16:00Mobil 1
  • 16:00Mobil 1
  • 17:00Εκλογές 2019
  • 17:00Εκλογές 2019
  • 01:00ΑΕΚ - ΠΑΟ (Ε)
  • 01:00ΑΕΚ - ΠΑΟ (Ε)
  • 02:30Super League Triathlon
  • 02:30Super League Triathlon
  • 03:30Mobil 1
  • 03:30Mobil 1
  • 04:00FIA WEC
  • 04:00FIA WEC
  • 05:00Οντένσε - Μπρόντμπι (Ε)
  • 05:00Οντένσε - Μπρόντμπι (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 08:00Fabulous Fortunes
  • 09:00Attic-Αrt / Εικαστικά
  • 09:30Attic-Αrt / Εικαστικά
  • 10:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 11:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 16:00Revolution - 3oς Κύκλος
  • 16:30Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου
  • 17:00Στην Κουζίνα Με Τον Βιτσέντζο
  • 18:00Marketing Ιn Practice & Μore
  • 18:45Εκλογές 2019: Ευρωεκλογές - Δημοτικές - Περιφερειακές
  • 00:00Hunters
  • 01:00Revolution - 3oς Κύκλος (E)
  • 01:30Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου (Ε)
  • 02:00Live Concert - Β. Jork
  • 03:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 05:00Death Rides A Horse
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 07:15Ο Λόγος Του Θεού
  • 07:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:30Jubille
  • 11:00Σεϊτανίδης Home
  • 13:00Fashion Time
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 16:30Ντοκυμαντέρ
  • 18:00Εκλογές 2019
  • 02:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 03:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 04:00Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tribute (Ε)
  • 06:00Tribute (Ε)
  • 06:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 06:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 07:00Tribute (Ε)
  • 07:00Tribute (Ε)
  • 07:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 07:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 08:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 09:00Face To Face - 7ος Κύκλος (Ε)
  • 09:00Face To Face - 7ος Κύκλος (Ε)
  • 10:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 10:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 10:30Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:30Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00Automania
  • 21:00Automania
  • 21:30Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:30Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 00:00Άστρα Eν Τάξει - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 00:00Άστρα Eν Τάξει - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 00:30Μαθήματα Aστρολογίας - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 00:30Μαθήματα Aστρολογίας - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 01:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 01:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 08:30Μόνο Για Σένα
  • 08:30Μόνο Για Σένα
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00Αποκαλυπτικά Live
  • 13:00Αποκαλυπτικά Live
  • 16:45Annita Airlines
  • 16:45Annita Airlines
  • 19:30Ίασις
  • 19:30Ίασις
  • 21:30VIP Dating
  • 21:30VIP Dating
  • 22:00Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:00Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:30Fair Hair
  • 01:30Fair Hair
  • 02:30Annita Airlines
  • 02:30Annita Airlines
  • 05:00Η Αγορά Σήμερα
  • 05:00Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 13:00Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 13:00Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 13:00Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 16:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00Ευρωεκλογές 2019
  • 16:00Ευρωεκλογές 2019
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:55Kontra News
  • 18:55Kontra News
  • 20:00Kontrast
  • 20:00Kontrast
  • 22:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 05:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 05:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 05:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mad Top (E)
  • 06:00Mad Top (E)
  • 07:00Morning Hits
  • 07:00Morning Hits
  • 08:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 08:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 10:00Lyric Video Show
  • 10:00Lyric Video Show
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 11:00Greatest Hits 4 Sundays
  • 11:00Greatest Hits 4 Sundays
  • 13:00Xronomhxanh 90s
  • 13:00Xronomhxanh 90s
  • 13:30Brand New Clips
  • 13:30Brand New Clips
  • 14:00Alternative Intl
  • 14:00Alternative Intl
  • 14:3030 Best Videos
  • 14:3030 Best Videos
  • 16:30Mad Top (E)
  • 16:30Mad Top (E)
  • 17:30Mad For Fashion
  • 17:30Mad For Fashion
  • 18:00Rock On Mixer
  • 18:00Rock On Mixer
  • 18:3015 Super Mad Hits Intl
  • 18:3015 Super Mad Hits Intl
  • 19:3015 Super Mad Hits Gr
  • 19:3015 Super Mad Hits Gr
  • 21:30Greek Super Heroes
  • 21:30Greek Super Heroes
  • 22:00Zone Classix 00s
  • 22:00Zone Classix 00s
  • 23:00Στη Διαπασών
  • 23:00Στη Διαπασών
  • 00:00TV War
  • 01:30Music Non Stop Gr
  • 02:30Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:30Music Non Stop Gr
  • 04:30Music Non Stop Ιntl
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00/Food
  • 06:00/Food
  • 06:20/Culture
  • 06:20/Culture
  • 06:40/Music
  • 06:40/Music
  • 07:00/Fun
  • 07:00/Fun
  • 07:20/Reportage
  • 07:20/Reportage
  • 07:40/Tech
  • 07:40/Tech
  • 08:00/Music
  • 08:00/Music
  • 08:20/Culture
  • 08:20/Culture
  • 08:40/Reportage
  • 08:40/Reportage
  • 09:00/Tech
  • 09:00/Tech
  • 09:20/Fun
  • 09:20/Fun
  • 09:40/New Gen
  • 09:40/New Gen
  • 10:00/Reportage
  • 10:00/Reportage
  • 10:20/Food
  • 10:20/Food
  • 10:40/Tech
  • 10:40/Tech
  • 11:00/New Gen
  • 11:00/New Gen
  • 11:30/Culture
  • 11:30/Culture
  • 12:00/Music
  • 12:00/Music
  • 12:20/New Gen
  • 12:20/New Gen
  • 12:40/Fun
  • 12:40/Fun
  • 13:00/Food
  • 13:00/Food
  • 13:20/Culture
  • 13:20/Culture
  • 13:40/Music
  • 13:40/Music
  • 14:00/Fun
  • 14:00/Fun
  • 14:20/Reportage
  • 14:20/Reportage
  • 14:40/Tech
  • 14:40/Tech
  • 15:00/Music
  • 15:00/Music
  • 15:20/Culture
  • 15:20/Culture
  • 15:40/Reportage
  • 15:40/Reportage
  • 16:00/Tech
  • 16:00/Tech
  • 16:20/Fun
  • 16:20/Fun
  • 16:40/New Gen
  • 16:40/New Gen
  • 17:00/Reportage
  • 17:00/Reportage
  • 17:30/Tech
  • 17:30/Tech
  • 18:00/Culture
  • 18:00/Culture
  • 18:20/Music
  • 18:20/Music
  • 18:40/Fun
  • 18:40/Fun
  • 19:00/Music
  • 19:00/Music
  • 19:20/New Gen
  • 19:20/New Gen
  • 19:40/Reportage
  • 19:40/Reportage
  • 20:00/Food
  • 20:00/Food
  • 20:30/Music / Ψαραντώνης
  • 20:30/Music
  • 21:00/Fun
  • 21:00/Fun
  • 21:20/Reportage
  • 21:20/Reportage
  • 21:40/Tech
  • 21:40/Tech
  • 22:00/Dialogues / Μητροπολίτης Νέας Ιωνίας Και Φιλαδελφείας Γαβριήλ
  • 22:00/Dialogues / Μητροπολίτης Νέας Ιωνίας Και Φιλαδελφείας Γαβριήλ
  • 22:30/Reportage
  • 22:30/Reportage
  • 23:00/Tech
  • 23:00/Tech
  • 23:20/Fun
  • 23:20/Fun
  • 23:40/New Gen
  • 23:40/New Gen
  • 00:00/Reportage
  • 00:00/Reportage
  • 00:20/Food
  • 00:20/Food
  • 00:40/Tech
  • 00:40/Tech
  • 01:00/Dialogues / Ευσταθία
  • 01:00/Dialogues / Ευσταθία
  • 01:30/Culture
  • 01:30/Culture
  • 02:00/Music
  • 02:00/Music
  • 02:20/New Gen
  • 02:20/New Gen
  • 02:40/Fun
  • 02:40/Fun
  • 03:00/Food
  • 03:00/Food
  • 03:20/Culture
  • 03:20/Culture
  • 03:40/Music
  • 03:40/Music
  • 04:00/Fun
  • 04:00/Fun
  • 04:20/Reportage
  • 04:20/Reportage
  • 04:40/Tech
  • 04:40/Tech
  • 05:00/Music
  • 05:00/Music
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Big Time Rush
  • 06:30Big Time Rush
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:30Kid E Cats
  • 07:30Kid E Cats
  • 08:00Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:00Top Wing
  • 09:00Top Wing
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:3044 Γάτες
  • 10:3044 Γάτες
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:00Lego Friends
  • 12:00Lego Friends
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 14:00Winx Club
  • 14:00Winx Club
  • 14:30Regal Academy
  • 14:30Regal Academy
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Paw Patrol
  • 18:30Paw Patrol
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 21:00Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 23:00Victorious
  • 23:00Victorious
  • 23:30The Thundermans
  • 23:30The Thundermans
  • 00:00Hunter Street
  • 00:00Hunter Street
  • 00:40Drake & Josh
  • 00:40Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:50Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 01:50Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:15Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:15Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40The Haunted Hathaways
  • 02:40The Haunted Hathaways
  • 03:05The Haunted Hathaways
  • 03:05The Haunted Hathaways
  • 03:30The Thundermans
  • 03:30The Thundermans
  • 03:55Supah Ninjas
  • 03:55Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
  • 04:45True Jackson
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:30Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 07:30Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Ζερβουδάκης
  • 10:00Κόντρα Στις Ασθένειες
  • 11:00Gallery Διαλυνάς
  • 12:00Gallery Διαλυνάς
  • 13:00Gallery Διαλυνάς
  • 14:00Gallery Διαλυνάς
  • 15:00Gallery Διαλυνάς
  • 16:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 17:00El Cady
  • 18:00Gallery Maik
  • 19:00Gallery Maik
  • 20:00Κόντρα Στις Ασθένειες
  • 21:00Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 22:00Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 23:00Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 00:00Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 01:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00Τα Νέα Της Αγοράς