digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Τετάρτη 19 Ιουνίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 06:40 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 15:00 Περάστε, Φιλήστε, Τελειώσατε
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 17:10 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, I (Ε)
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:15 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 01:50 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 03:00 Beauty & The Beast, IΙ
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
  • 04:30 Deal, III (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 16:00 Κάτι Ψήνεται
  • 16:00 Κάτι Ψήνεται
  • 16:00 Κάτι Ψήνεται
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 21:45 Μην Ψαρώνεις
  • 21:45 Μην Ψαρώνεις
  • 21:45 Μην Ψαρώνεις
  • 22:45 StrΕat Food
  • 22:45 StrΕat Food
  • 22:45 StrΕat Food
  • 23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
  • 23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
  • 23:45 The 2Night Show - 3ος Κύκλος
  • 02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
  • 02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
  • 02:00 4ΧΧΧ4 (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 09:45 Ευτυχείτε
  • 13:00 Μεσημεριάτικα
  • 14:00 Open News
  • 15:00 Για Την Παρέα
  • 16:40 Open News Στη Νοηματική
  • 16:50 Η Μανούλα, Το Μανούλι Και Ο Παίδαρος
  • 18:55 Open News
  • 20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
  • 21:00 Μια Τρελή Τρελή Σαραντάρα
  • 23:00 Ου Φονεύσεις
  • 00:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
  • 01:00 Criminal Minds - 13ος Κύκλος
  • 02:00 Scream 2
  • 04:00 Για Την Παρέα (Ε)
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Private Practice (Ε)
  • 06:00 Private Practice (Ε)
  • 07:00 Scandal (Ε)
  • 07:00 Scandal (Ε)
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 La Dona
  • 14:00 La Dona
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 16:45 Chicago Fire
  • 16:45 Chicago Fire
  • 17:30 Castle
  • 17:30 Castle
  • 18:15 Saving Hope
  • 18:15 Saving Hope
  • 19:10 Private Practice
  • 19:10 Private Practice
  • 20:05 Scandal
  • 20:05 Scandal
  • 21:00 Ι Am Watching You
  • 21:00 Ι Am Watching You
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:10 Ι Am Watching You
  • 22:10 Ι Am Watching You
  • 23:00 Mayday
  • 23:00 Mayday
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 Power Of Love
  • 15:00 Power Of Love
  • 15:00 Power Of Love
  • 15:00 Power Of Love
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
  • 00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
  • 00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
  • 00:15 Αντίστροφη Μέτρηση
  • 02:30 Power Of Love (Ε)
  • 02:30 Power Of Love (Ε)
  • 02:30 Power Of Love (Ε)
  • 02:30 Power Of Love (Ε)
  • 05:00 Μαζί Σου (Ε)
  • 05:00 Μαζί Σου (Ε)
  • 05:00 Μαζί Σου (Ε)
  • 05:00 Μαζί Σου (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 21:00 Μαχητές Των Δρόμων 7 (Furious 7)
  • 21:00 Μαχητές Των Δρόμων 7 (Furious 7)
  • 21:00 Μαχητές Των Δρόμων 7 (Furious 7)
  • 21:00 Everest
  • 21:00 Everest
  • 21:00 Everest
  • 21:00 Everest
  • 23:30 Κώδικας Τιμής (Men Of Honor)
  • 23:30 Κώδικας Τιμής (Men Of Honor)
  • 23:30 Κώδικας Τιμής (Men Of Honor)
  • 23:30 Κώδικας Τιμής (Men Of Honor)
  • 23:50 Doomsday
  • 23:50 Doomsday
  • 23:50 Doomsday
  • 02:00 NCIS - 13oς Κύκλος
  • 02:00 NCIS - 13oς Κύκλος
  • 02:00 NCIS - 13oς Κύκλος
  • 02:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
  • 02:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
  • 02:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
  • 02:15 Supernatural - 9ος Κύκλος
  • 03:45 Red Riding - 1980
  • 03:45 Red Riding - 1980
  • 03:45 Red Riding - 1980
  • 03:45 Red Riding - 1980
  • 04:00 Red Riding - 1980
  • 04:00 Red Riding - 1980
  • 04:00 Red Riding - 1980

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Πρώτα Η Ελλάδα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Πρώτα Η Ελλάδα
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 04:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 05:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Pre - News (Ε)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:30On Camera
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:3040' Ενημέρωση
  • 18:30Cosmoγεύσεις
  • 20:00Pre News
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Εκλογές 2019
  • 23:30Ποδοσφαιρικός Αγώνας
  • 01:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00On Camera (Ε)
  • 04:00Έξυπνες Αγορές
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 09:00Moto In Action
  • 09:00Moto In Action
  • 10:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 10:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 11:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 11:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ίασις
  • 00:30Ίασις
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 08:00Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 09:00Χρώματα Ελλάδος
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 12:30Ίασις
  • 13:45Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 16:15Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Live)
  • 17:45Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:35Σσσσ Μας Βλέπουνε (Live)
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Μάν(ν)α Γη (Ε)
  • 23:00Διαδρομές
  • 00:30Ειδήσεις (Ε)
  • 01:30Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 03:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 04:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Εξελίξεις - Τηλεμαχία Δ Παγγαίου
  • 22:00Εξελίξεις - Τηλεμαχία Δ Παγγαίου
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Doctors Live
  • 07:00Doctors Live
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Ίασις (Ε)
  • 09:00Ίασις (Ε)
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 13:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Ίασις
  • 15:20Ίασις
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Social
  • 19:30Social
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35Social (Ε)
  • 23:35Social (Ε)
  • 00:35Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:35Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05Μη Μου Πεις (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις (Ε)
  • 03:00On Air (Ε)
  • 03:00On Air (Ε)
  • 04:00Music Box
  • 04:00Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00Μουσικοθεατρική Εκδήλωση
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Δημοτικό Συμβούλιο (Ε)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Ίασις
  • 09:00Ίασις
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30Cine Star
  • 01:30Cine Star
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Music
  • 11:00Music
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Η Ώρα Των Εκλογών
  • 18:00Η Ώρα Των Εκλογών
  • 19:30 Ώρα Αλήθειας (Ε)
  • 19:30 Ώρα Αλήθειας (Ε)
  • 20:00Στοχασμοί & Εντυπώσεις
  • 20:00Στοχασμοί & Εντυπώσεις
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 22:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 23:00Εν Κατακλείδι
  • 23:00Εν Κατακλείδι
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Η Ώρα Των Εκλογών (Ε)
  • 01:00Η Ώρα Των Εκλογών (Ε)
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 09:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 10:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 10:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 12:30Η Αγορά Σήμερα
  • 12:30Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00Μαζί Και Σήμερα
  • 13:00Μαζί Και Σήμερα
  • 14:35Μένιος Live
  • 14:35Μένιος Live
  • 16:50Γιώργος Τράγκας
  • 16:50Γιώργος Τράγκας
  • 19:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 19:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:00Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:00Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 23:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00Μουσικοθεατρική Εκδήλωση
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τα Νέα
  • 07:30Τα Νέα
  • 08:00Ντοκυμαντέρ
  • 08:00Ντοκυμαντέρ
  • 09:00Ματιές Στην Αγορά
  • 09:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Focus Press
  • 15:00Focus Press
  • 16:00Ντοκυμαντέρ
  • 16:00Ντοκυμαντέρ
  • 16:30Αθλητικό Ιδεώδες
  • 16:30Αθλητικό Ιδεώδες
  • 17:00Ντοκυμαντέρ
  • 17:00Ντοκυμαντέρ
  • 17:30Αυτοδιοικητικά
  • 17:30Αυτοδιοικητικά
  • 19:30Ντοκυμαντέρ
  • 19:30Ντοκυμαντέρ
  • 20:30Αναλύσεις
  • 20:30Αναλύσεις
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:00Τα Νέα
  • 22:00Ντοκυμαντέρ
  • 22:00Ντοκυμαντέρ
  • 23:30Κάνε Follow
  • 23:30Κάνε Follow
  • 00:00Τα Νέα
  • 00:00Τα Νέα
  • 00:30Ντοκυμαντέρ
  • 00:30Ντοκυμαντέρ
  • 02:30Out Loud
  • 02:30Out Loud
  • 04:00Ντοκυμαντέρ
  • 04:00Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:10Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:40Για Μια Θέση Στην Καρδιά Σου
  • 07:40Για Μια Θέση Στην Καρδιά Σου
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 12:10Μαζί Και Σήμερα
  • 12:10Μαζί Και Σήμερα
  • 13:40Η Αγορά Σήμερα
  • 13:40Η Αγορά Σήμερα
  • 14:25Μένιος Live
  • 14:25Μένιος Live
  • 16:40Γιώργος Τράγκας
  • 16:40Γιώργος Τράγκας
  • 19:10Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:10Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:40Επανελλήνισις
  • 19:40Επανελλήνισις
  • 20:40Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 20:40Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:10Η Αγορά Σήμερα
  • 22:10Η Αγορά Σήμερα
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 23:00In & Out City
  • 23:00In & Out City
  • 00:30Τηλεπωλήσεις
  • 00:30Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:30Team Umizoomi
  • 07:30Team Umizoomi
  • 07:30Team Umizoomi
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:30Danny Phantom
  • 12:30Danny Phantom
  • 12:30Danny Phantom
  • 13:00Avatar
  • 13:00Avatar
  • 13:00Avatar
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 16:00Regal Academy
  • 16:00Regal Academy
  • 16:00Regal Academy
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:30Hunter Street
  • 23:30Hunter Street
  • 23:30Hunter Street
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 01:50The Thundermans
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Victorious
  • 03:30Victorious
  • 03:30Victorious
  • 03:55Victorious
  • 03:55Victorious
  • 03:55Victorious
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ευ Ζην
  • 15:00Ευ Ζην
  • 15:00Ευ Ζην
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Απόψεις
  • 19:00Απόψεις
  • 19:00Απόψεις
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 22:00Ευ Ζην
  • 22:00Ευ Ζην
  • 22:00Ευ Ζην
  • 23:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 23:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 23:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Δημιουργίες (Ε)
  • 08:30Τεχνολογία Καθημερινότητας
  • 09:00Τα Λόγια Της Πόλης
  • 10:30Ευρωπαϊκό Σχέδιο
  • 11:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 11:30Το Εθνικό Πάρκο Skeleton Coast Στη Ναμίμπια
  • 12:30Πάρτε Θέση
  • 13:34Ματιές Στην Πόλη
  • 13:45Πέριξ
  • 14:45Ματιές Στην Πόλη
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:30Sport Report
  • 16:00Δημότης On Line
  • 18:00Πάρτε Θέση (Ε)
  • 19:00Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:30Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 21:00Τομές Στην Επικαιρότητα
  • 22:00Αριθμοί
  • 23:00Πέριξ (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 01:00Τα Γεράκια Του Μίσους (The Cheyenne Social Club)
  • 03:00Δημότης On Line (Ε)
  • 05:00Η Τέχνη Στο Πέρασμα Του Χρόνου

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00Ώρα Αιχμής (Ε)
  • 09:00Παιδικά
  • 09:30Έλα Στη Θέση Μου (Ε)
  • 10:30Χρώματα Ελλάδας
  • 11:30Αυτοψίες (Ε)
  • 12:30Ίασις
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 15:00Ώρα Αιχμής
  • 16:00Τηλεαγορές Aloe Vera
  • 16:30Τηλεαγορές
  • 19:15Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 19:30Αυτοψίες (Ε)
  • 20:30Enjoy
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Δελτίο Καιρού
  • 22:15Θέσεις & Αντιθέσεις
  • 23:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Δελτίο Καιρού (Ε)
  • 01:45Ώρα Αιχμής (Ε)
  • 02:30Ντοκιμαντέρ
  • 03:00 Road Τo Avonlea
  • 04:00Ξένη Ταινία
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 06:05Προσεγγίσεις
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00Μουσικοθεατρική Εκδήλωση
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 10:00Επικαιρότητες
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 11:15Εν Χορδαίς
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 12:35Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 16:00Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 18:10Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 20:30Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 21:00Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 22:00Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 23:45Εόρτιος Αρχιερ. Εσπερινός-Κτιτορικό Μνημόσυνο
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 01:50Τηλεφημερίδα
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 02:40Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 03:15Οδοιπορικό Στη Βιθυνία
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:15Θέματα Θεολογίας
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
  • 04:45Θεατρική Παράσταση
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Υγιεινές Συζητήσεις
  • 06:00Υγιεινές Συζητήσεις
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Υγιεινές Συζητήσεις
  • 13:30Υγιεινές Συζητήσεις
  • 14:45Καρέ-Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 14:45Καρέ-Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 20:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Δεύτερο Πλάνο
  • 22:30Δεύτερο Πλάνο
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:30Telemarketing
  • 16:30Telemarketing
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Πάμε Ελλάδα
  • 20:00Πάμε Ελλάδα
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:10Ίασις
  • 17:10Ίασις
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:10Ποδόσφαιρο Πρωτάθλημα Α΄ ΕΠΣ Άρτας
  • 19:10Ποδόσφαιρο Πρωτάθλημα Α΄ ΕΠΣ Άρτας
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Όλο Δυτικά
  • 22:00Όλο Δυτικά
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40Μη Μου Πεις
  • 00:40Μη Μου Πεις
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:00Λειτουργία Αγίου Σπυρίδωνος
  • 08:00Λειτουργία Αγίου Σπυρίδωνος
  • 11:30Χρώματα Ελλάδας
  • 11:30Χρώματα Ελλάδας
  • 12:15Telemarketing
  • 12:15Telemarketing
  • 13:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 13:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Μαζί Το Μεσημέρι
  • 14:00Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 16:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 18:00Ίασις
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Ραντεβού Στο Χωριό
  • 23:05Ραντεβού Στο Χωριό
  • 00:50Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 00:50Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:40Ξένη Ταινία
  • 01:40Ξένη Ταινία
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Εν Χορώ
  • 09:30Εν Χορώ
  • 09:30Εν Χορώ
  • 11:30Travel Guide
  • 11:30Travel Guide
  • 11:30Travel Guide
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Beauty Look (Ε)
  • 18:00Beauty Look (Ε)
  • 19:00Press Room
  • 19:00Press Room
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 22:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 22:30Η Παλιά Καλαμάτα
  • 22:30Η Παλιά Καλαμάτα
  • 23:00Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00Κόντρα & Ρήξη
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:40HLEKTRA TV
  • 15:40HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:55HLEKTRA TV
  • 18:55HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Tele Shop
  • 07:00Tele Shop
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Metropolis
  • 10:00Metropolis
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Telemarketing
  • 12:30Telemarketing
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:30Επί Παντός
  • 13:30Επί Παντός
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 17:00Η Άλλη Άποψη
  • 17:00Η Άλλη Άποψη
  • 18:00Metropolis
  • 18:00Metropolis
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Travel Life
  • 21:00Travel Life
  • 22:007 Ημέρες Σινεμά
  • 22:007 Ημέρες Σινεμά
  • 22:30Εκτός Πλάνου
  • 22:30Εκτός Πλάνου
  • 00:00Metropolis
  • 00:00Metropolis
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 03:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:15Εν Χρυσώ
  • 10:15Εν Χρυσώ
  • 12:15Η Αγορά Σήμερα
  • 12:15Η Αγορά Σήμερα
  • 12:45Μαζί Και Σήμερα
  • 12:45Μαζί Και Σήμερα
  • 14:30Μένιος Live
  • 14:30Μένιος Live
  • 16:45Γιώργος Τράγκας
  • 16:45Γιώργος Τράγκας
  • 19:15Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:15Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:45Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 19:45Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 20:45Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 20:45Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15Μια Φορά Κι Έναν Καιρό
  • 23:15Μια Φορά Κι Έναν Καιρό
  • 23:45Η Αγορά Σήμερα
  • 23:45Η Αγορά Σήμερα
  • 00:15Brain Storming
  • 00:15Brain Storming
  • 01:15Fair Hair
  • 01:15Fair Hair
  • 02:15Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 02:15Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 03:45Η Αγορά Σήμερα
  • 03:45Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Πρώτα Η Ελλάδα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Πρώτα Η Ελλάδα
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Cartoon
  • 06:00Cartoon
  • 06:00Cartoon
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 12:00Sales
  • 12:00Sales
  • 12:00Sales
  • 13:00Erenthia
  • 13:00Erenthia
  • 13:00Erenthia
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00Cartoon
  • 16:00Cartoon
  • 16:00Cartoon
  • 17:004Best
  • 17:004Best
  • 17:004Best
  • 18:00Τα SOS Στη Μουσική
  • 18:00Τα SOS Στη Μουσική
  • 18:00Τα SOS Στη Μουσική
  • 19:00Super B News
  • 19:00Super B News
  • 19:00Super B News
  • 20:30Telemarketing
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:25Νέοι Εν Δράσει (Ε)
  • 02:25Νέοι Εν Δράσει (Ε)
  • 02:25Νέοι Εν Δράσει (Ε)
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Documentary
  • 04:30Documentary
  • 04:30Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 10:00Μυστικά Των Γεύσεων
  • 10:00Μυστικά Των Γεύσεων
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Αstra Market
  • 19:30Αstra Market
  • 19:30Αstra Market
  • 19:30Αstra Market
  • 22:30Politics
  • 22:30Politics
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Night Zone
  • 02:30Night Zone
  • 02:30Night Zone
  • 02:30Night Zone
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Άρωμα Ελλάδος
  • 07:45Γεγονότα
  • 08:20Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30Φρανκεστάιν, Ατλαντίδα
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Telemarketing
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:40Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:30Θεσσαλών Γη (Ε)
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:45Travel Guide
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:40Καλημέρα Θεσσαλία (Ε)
  • 00:50Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 02:10Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 03:00Deadly Αssets
  • 04:30Love Lies Bleeding
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 15:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Πρώτα Η Ελλάδα
  • 22:30Αγροτόραμα
  • 23:30Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30Wild African Track (Ε)
  • 01:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 02:00Wild African Track (Ε)
  • 03:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 04:30Be Α Predator (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Εκ Βαθέων
  • 20:30Εκ Βαθέων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Ίασις
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:30Ντοκιμαντέρ
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 02:00Μη Μου Πείς
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:45Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30Be My Guest
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 09:30Be My Guest
  • 10:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:30Καρέ Καρέ Σκίτσο (Ε)
  • 11:00Δουλειές Με Φούντες
  • 12:30Ντοκυμαντέρ
  • 13:00Out Door & Sports
  • 14:00Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00In Style
  • 16:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:55Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05In Style
  • 20:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 20:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00Ύπαιθρος
  • 22:30Be My Guest
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Irish Jam
  • 02:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 02:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 05:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:30Στη Φόρα
  • 15:30Πολιτικές Προσεγγίσεις
  • 16:30TV Brands
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 23:30Πολιτικές Προσεγγίσεις (Ε)
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ (Ε)
  • 05:00Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 09:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 09:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00Triathlon Series
  • 15:00Triathlon Series
  • 15:00Triathlon Series
  • 16:00Mobil 1
  • 16:00Mobil 1
  • 16:00Mobil 1
  • 17:00FIA WEC
  • 17:00FIA WEC
  • 17:00FIA WEC
  • 18:00Super League Triathlon
  • 18:00Super League Triathlon
  • 18:00Super League Triathlon
  • 19:00Δικαστίνα Τζούντη (Judge Judy)
  • 19:00Δικαστίνα Τζούντη (Judge Judy)
  • 19:00Politics
  • 20:00Sport News
  • 20:00Sport News
  • 20:30Sport News
  • 21:00Brainstorming
  • 21:00Brainstorming
  • 21:00Brainstorming
  • 22:00Evening Report
  • 22:00Evening Report
  • 22:00Evening Report
  • 23:30Dr Bull
  • 23:30Dr Bull
  • 23:30Dr Bull
  • 00:30Mobil 1
  • 00:30Mobil 1
  • 00:30Mobil 1
  • 01:00Hammer Series
  • 01:00Hammer Series
  • 01:00Hammer Series
  • 03:00Dubai International Baga 2019
  • 03:00Dubai International Baga 2019
  • 03:00Dubai International Baga 2019
  • 03:30Extreme Sailing Series
  • 03:30Extreme Sailing Series
  • 03:30Extreme Sailing Series
  • 04:00FIA WEC
  • 04:00FIA WEC
  • 04:00FIA WEC
  • 05:00Μπρόντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 05:00Μπρόντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 05:00Μπρόντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 08:00Democracy Now
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 11:00Day2Day
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 13:30Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 15:00Δημοσκοπήσεις
  • 16:00Υπάρχει Λύση
  • 17:00Net 24
  • 19:00Marketing In Practice & More
  • 19:30The Greatest Journeys On Earth
  • 20:30ΙQ
  • 21:00Εμπράκτως
  • 22:00Debate
  • 23:00Δημοσκοπήσεις
  • 00:00Net 24
  • 02:00Deaf Smith And Johnny Ears
  • 04:00Race To Save The Planet
  • 05:00Mackenna's Gold
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 06:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 09:00Νανοτεχνολογία Και Υγεία
  • 10:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 13:30Μπροστά Στην Κάλπη
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00Jubille
  • 17:00Σεϊτανίδης Home
  • 18:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 19:00Fashion Time
  • 20:00Blue Sky Economy
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Ο Καιρός
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 23:30Προσεχώς
  • 00:30Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 01:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 07:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 08:00Tribute (Ε)
  • 09:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 20:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 20:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 21:00Face To Face - 7ος Κύκλος
  • 22:00Tribute (Ε)
  • 22:30Talk Of The Town - 8ος Κύκλος
  • 23:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 00:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 00:15Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 01:15Δελτίο Eιδήσεων
  • 01:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 02:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00Κοινή Λογική
  • 09:00Κοινή Λογική
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:30Μόνο Για Σένα
  • 14:30Μόνο Για Σένα
  • 16:30Γιώργος Τράγκας
  • 16:30Γιώργος Τράγκας
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:30Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30Η Αγορά Σήμερα
  • 20:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 20:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Μια Φορά Κι Έναν Καιρό
  • 23:00Μια Φορά Κι Έναν Καιρό
  • 00:30Κοινή Λογική
  • 00:30Κοινή Λογική
  • 01:30Fair Hair
  • 01:30Fair Hair
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:55Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:55Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:55Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:50Kontra News
  • 19:50Kontra News
  • 19:50Kontra News
  • 19:55Kontra News
  • 21:00Χώρα Έν Καμίνω
  • 21:00Χώρα Έν Καμίνω
  • 21:00Χώρα Έν Καμίνω
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 00:00Kontra 24
  • 00:00Kontra 24
  • 00:00Kontra 24
  • 00:00Kontra 24
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mad Top (E)
  • 06:00Mad Top (E)
  • 07:00Morning Hits
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits Gr
  • 09:0015 Super Mad Hits Gr
  • 10:00Xronomhxanh 90s
  • 10:00Xronomhxanh 90s
  • 10:30Brand New Clips
  • 10:30Brand New Clips
  • 11:00UK Top
  • 11:00UK Top
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00Zone Classix 00s
  • 13:00Zone Classix 00s
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits Gr
  • 14:0015 Super Mad Hits Gr
  • 15:0015 Super Mad Hits Intl
  • 15:0015 Super Mad Hits Intl
  • 16:00Loca Report
  • 16:00Loca Report
  • 17:00Ok
  • 17:00Ok
  • 19:00Cooler
  • 19:00Cooler
  • 20:00K - Pop Stars
  • 20:00K - Pop Stars
  • 20:30Music Non Stop Gr
  • 20:30Music Non Stop Gr
  • 21:00Rock On Mixer
  • 21:00Rock On Mixer
  • 21:30Alternative Intl
  • 21:30Alternative Intl
  • 22:00Στη Διαπασών
  • 22:00Στη Διαπασών
  • 23:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 23:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00A-Katalilo Urban
  • 00:00A-Katalilo Urban
  • 01:00Music Non Stop Gr
  • 01:00Music Non Stop Gr
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 05:00Music Non Stop Gr
  • 05:00Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00/Food
  • 06:00/Food
  • 06:20/Culture
  • 06:20/Culture
  • 06:40/Music
  • 06:40/Music
  • 07:00/Fun
  • 07:00/Fun
  • 07:20/Reportage
  • 07:20/Reportage
  • 07:40/Tech
  • 07:40/Tech
  • 08:00/Music
  • 08:00/Music
  • 08:20/Culture
  • 08:20/Culture
  • 08:40/Reportage
  • 08:40/Reportage
  • 09:00/Tech
  • 09:00/Tech
  • 09:20/Fun
  • 09:20/Fun
  • 09:40/New Gen
  • 09:40/New Gen
  • 10:00/Reportage
  • 10:00/Reportage
  • 10:20/Food
  • 10:20/Food
  • 10:40/Tech
  • 10:40/Tech
  • 11:00/New Gen
  • 11:00/New Gen
  • 11:30/Culture
  • 11:30/Culture
  • 12:00/Music
  • 12:00/Music
  • 12:20/New Gen
  • 12:20/New Gen
  • 12:40/Fun
  • 12:40/Fun
  • 13:00/Food
  • 13:00/Food
  • 13:20/Culture
  • 13:20/Culture
  • 13:40/Music
  • 13:40/Music
  • 14:00/Fun
  • 14:00/Fun
  • 14:20/Reportage
  • 14:20/Reportage
  • 14:40/Tech
  • 14:40/Tech
  • 15:00/Music
  • 15:00/Music
  • 15:20/Culture
  • 15:20/Culture
  • 15:40/Reportage
  • 15:40/Reportage
  • 16:00/Tech
  • 16:00/Tech
  • 16:20/Fun
  • 16:20/Fun
  • 16:40/New Gen
  • 16:40/New Gen
  • 17:00/Reportage
  • 17:00/Reportage
  • 17:30/Tech
  • 17:30/Tech
  • 18:00/Culture
  • 18:00/Culture
  • 18:20/Music
  • 18:20/Music
  • 18:40/Fun
  • 18:40/Fun
  • 19:00/Music
  • 19:00/Music
  • 19:20/New Gen
  • 19:20/New Gen
  • 19:40/Reportage
  • 19:40/Reportage
  • 20:00/Food
  • 20:00/Food
  • 20:30/Music
  • 20:30/Music
  • 21:00/Fun
  • 21:00/Fun
  • 21:20/Reportage
  • 21:20/Reportage
  • 21:40/Tech
  • 21:40/Tech
  • 22:00/Dialogues / Λευτέρης Πανταζής
  • 22:00/Dialogues / Λευτέρης Πανταζής
  • 22:30/Reportage
  • 22:30/Reportage
  • 23:00/Tech
  • 23:00/Tech
  • 23:20/Fun
  • 23:20/Fun
  • 23:40/New Gen
  • 23:40/New Gen
  • 00:00/Reportage
  • 00:00/Reportage
  • 00:20/Food
  • 00:20/Food
  • 00:40/Tech
  • 00:40/Tech
  • 01:00/Dialogues / Αδερφοί Αλαχούζοι
  • 01:00/Dialogues / Αδερφοί Αλαχούζοι
  • 01:30/Culture
  • 01:30/Culture
  • 02:00/Music
  • 02:00/Music
  • 02:20/New Gen
  • 02:20/New Gen
  • 02:40/Fun
  • 02:40/Fun
  • 03:00/Food
  • 03:00/Food
  • 03:20/Culture
  • 03:20/Culture
  • 03:40/Music
  • 03:40/Music
  • 04:00/Fun
  • 04:00/Fun
  • 04:20/Reportage
  • 04:20/Reportage
  • 04:40/Tech
  • 04:40/Tech
  • 05:00/Music
  • 05:00/Music
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:30Team Umizoomi
  • 07:30Team Umizoomi
  • 07:30Team Umizoomi
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00Η Κίβα Mπορεί
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:30Danny Phantom
  • 12:30Danny Phantom
  • 12:30Danny Phantom
  • 13:00Avatar
  • 13:00Avatar
  • 13:00Avatar
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 15:30Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 16:00Regal Academy
  • 16:00Regal Academy
  • 16:00Regal Academy
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:00Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:00Lego Ninjago: Masters Of Spinjitzu
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:30Hunter Street
  • 23:30Hunter Street
  • 23:30Hunter Street
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:00Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 00:40Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 01:50The Thundermans
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Victorious
  • 03:30Victorious
  • 03:30Victorious
  • 03:55Victorious
  • 03:55Victorious
  • 03:55Victorious
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 19:30Badanamu
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:00Drakers
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:00Dragon Ball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:30Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 06:30Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 09:00Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 09:00Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 11:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 12:004Detox - Τηλεπώληση
  • 12:004Detox - Τηλεπώληση
  • 13:00Ζερβουδάκης
  • 13:00Ζερβουδάκης
  • 14:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00Hellas Telemarketing By Seitanidis
  • 15:00Hellas Telemarketing By Seitanidis
  • 16:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 16:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 18:00El Cady
  • 18:00El Cady
  • 19:00Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 19:00Ενημερωτική / Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:30Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 21:30Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 23:20Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:20DJ Tv Late Shaker
  • 00:20DJ Tv Late Shaker
  • 01:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 05:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 05:00Τα Νέα Της Αγοράς

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Παιδική Ταινία
  • 07:30Παιδική Ταινία
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Olympic Greece
  • 09:30Cell Beauty& Wonder Hanger
  • 10:004Best
  • 11:00Εν Χρυσώ
  • 13:003 Market
  • 14:00Μarket - Time
  • 15:00Kόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Κάθε Μέρα Μαζί
  • 17:30Πάμε Ελλάδα
  • 18:30Ίασις
  • 19:30Νotos News
  • 20:00Κάνε Follow
  • 20:30Moto Ιn Action
  • 21:00Επι Κοινωνία
  • 22:00Κάθε Μέρα Μαζί
  • 23:30Νotos News
  • 00:00Ξενη Ταινια
  • 01:30Τηλεπαρέα
  • 04:30Μη Μου Πεις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 09:00On Air
  • 10:00Yes I Do
  • 11:00On Air
  • 12:00Life & Health
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Food Project
  • 15:00On Air
  • 15:45Live Με Την Αντιγόνη
  • 18:45On Air
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 21:45Defacto
  • 23:00On Air
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 01:00On Air
  • 02:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 05:00Γυρίσματα Στην Κρήτη
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Ubos
  • 08:30Ubos
  • 09:30Gormiti
  • 09:30Gormiti
  • 10:00Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 10:00Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 10:30Ίασις
  • 10:30Ίασις
  • 11:30Τα Κορίτσια Του Μπαμπά
  • 11:30Τα Κορίτσια Του Μπαμπά
  • 12:30Cinelovers
  • 12:30Cinelovers
  • 13:05Shift
  • 13:05Shift
  • 13:20Direct Σε 20
  • 13:20Direct Σε 20
  • 13:55Secret
  • 13:55Secret
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 17:30Ειδήσεις
  • 17:30Ειδήσεις
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50Direct Σε 20
  • 22:00Ψηφίζω Ελλάδα 2019
  • 22:15Δια Κρητικά
  • 23:40Νurse Betty
  • 23:40Νurse Betty
  • 01:30Direct Σε 20
  • 01:30Direct Σε 20
  • 02:00Καλό Μεσημέρι
  • 02:00Καλό Μεσημέρι
  • 04:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 04:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples