digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Σάββατο 20 Απριλίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 Ο Κάπτεν Τζέικ Και Οι Πειρατές Της Χώρας Του Ποτέ (Captain Jake And The Neverland Pirates)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 07:30 Η Σερίφης Κάλι στην Άγρια Δύση (Sheriff Callie's Wild West)
  • 08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 08:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
  • 09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
  • 09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
  • 09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
  • 09:00 Οδηγός Καλής Ζωής
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Kitchen Lab
  • 16:50 Kitchen Lab
  • 17:00 Kitchen Lab
  • 17:00 Kitchen Lab
  • 17:00 Kitchen Lab
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 18:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
  • 20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
  • 20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
  • 20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
  • 20:50 Πάμε Πακέτο, ΧΙV
  • 22:50 Η Σωφερίνα
  • 22:50 Η Σωφερίνα
  • 22:50 Η Σωφερίνα
  • 22:50 Η Σωφερίνα
  • 22:50 Η Σωφερίνα
  • 01:00 Checkpoint Alpha, V
  • 01:00 Checkpoint Alpha, V
  • 01:00 Checkpoint Alpha, V
  • 01:00 Checkpoint Alpha, V
  • 01:00 Checkpoint Alpha, V
  • 02:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 02:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 02:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 02:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 02:30 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 04:00 Beauty & The Beast, II
  • 04:00 Beauty & The Beast, II
  • 04:00 Beauty & The Beast, II
  • 04:00 Beauty & The Beast, II
  • 04:00 Beauty & The Beast, II
  • 04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool (Ε)
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 11:45 Υγεία Πάνω Άπ' Όλα - 7ος Κύκλος
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 13:45 Merenda Mania
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 16:00 Εκπαιδεύοντας Την Τζένη
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 17:15 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 17:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 17:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 17:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 17:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 18:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 18:15 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 20:45 Το Ξύλο Βγήκε Από Τον Παράδεισο
  • 22:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 22:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 23:00 Elysium
  • 23:00 Elysium
  • 23:00 Elysium
  • 23:00 Elysium
  • 23:45 Elysium
  • 23:45 Elysium
  • 01:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 01:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 01:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 01:00 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 02:00 Vice - 7ος Κύκλος
  • 02:00 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:00 Κάρμα (Ε)
  • 03:00 Κάρμα (Ε)
  • 03:15 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:15 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:15 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:15 Vice - 7ος Κύκλος
  • 04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
  • 04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
  • 04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
  • 04:15 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
  • 04:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
  • 04:30 Έρωτας Κλέφτης (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:45 Έλα Χαμογέλα
  • 09:45 Έλα Χαμογέλα
  • 09:45 Έλα Χαμογέλα
  • 09:45 Έλα Χαμογέλα
  • 12:50 Open Sport
  • 12:50 Open Sport
  • 12:50 Open Sport
  • 12:50 Open Sport
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:30 Όλα Λάθος
  • 14:30 Όλα Λάθος
  • 14:30 Όλα Λάθος
  • 14:30 Όλα Λάθος
  • 17:40 Open News Στη Νοηματική
  • 17:40 Open News Στη Νοηματική
  • 17:40 Open News Στη Νοηματική
  • 17:40 Open News Στη Νοηματική
  • 17:50 Revenge Body
  • 17:50 Revenge Body
  • 17:50 Revenge Body
  • 17:50 Revenge Body
  • 18:55 Open News
  • 18:55 Open News
  • 18:55 Open News
  • 18:55 Open News
  • 20:00 Η Καμαριέρα (Maid In Manhattan)
  • 20:00 Η Καμαριέρα (Maid In Manhattan)
  • 20:00 Η Καμαριέρα (Maid In Manhattan)
  • 20:00 Η Καμαριέρα (Maid In Manhattan)
  • 22:15 Αλ Τσαντίρι Νιουζ (Ε)
  • 22:15 Αλ Τσαντίρι Νιουζ (Ε)
  • 22:15 Αλ Τσαντίρι Νιουζ (Ε)
  • 22:15 Αλ Τσαντίρι Νιουζ (Ε)
  • 01:15 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
  • 01:15 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
  • 01:15 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
  • 01:15 Μια Πόλη Δίπλα Στη Θάλασσα (Μanchester By The Sea)
  • 03:30 The Music Of Silence
  • 03:30 The Music Of Silence
  • 03:30 The Music Of Silence
  • 03:30 The Music Of Silence
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Saving Hope (Ε)
  • 06:00 Saving Hope (Ε)
  • 06:00 Saving Hope (Ε)
  • 06:00 Saving Hope (Ε)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 La Dona (Ε)
  • 13:00 La Dona (Ε)
  • 13:00 La Dona (Ε)
  • 13:00 La Dona (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 17:00 Chicago Fire (Ε)
  • 17:30 Castle
  • 17:30 Castle (Ε)
  • 17:30 Castle (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 18:15 Saving Hope (Ε)
  • 19:00 Saving Hope (Ε)
  • 19:10 Saving Hope
  • 19:10 Saving Hope (Ε)
  • 19:10 Saving Hope (Ε)
  • 20:00 Scandal (E)
  • 20:05 Scandal (E)
  • 20:05 Scandal (E)
  • 20:05 Scandal (E)
  • 21:00 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 21:00 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 21:00 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 21:00 Mask Of The Ninja
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:10 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 22:10 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 22:10 Scouts Guide To The Zombie Apocalypse
  • 22:10 Mask Of The Ninja
  • 23:00 Mayday (Ε)
  • 23:00 Mayday (Ε)
  • 23:00 Mayday (Ε)
  • 23:00 Mayday (Ε)
  • 00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 00:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (E)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Close Up
  • 04:00 Close Up
  • 04:00 Close Up
  • 04:00 Close Up
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 12:30 Eco News
  • 12:30 Eco News
  • 12:30 Eco News
  • 12:30 Eco News
  • 13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 13:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
  • 15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
  • 15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
  • 15:00 Οι Γλυκές Αλχημείες Ταξιδεύουν
  • 16:00 Happy Traveller
  • 16:00 Happy Traveller
  • 16:00 Happy Traveller
  • 16:00 Happy Traveller
  • 17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:15 Dot.
  • 17:15 Dot.
  • 17:15 Dot.
  • 17:15 Dot.
  • 18:30 Food Ν' Friends
  • 18:30 Food Ν' Friends
  • 18:30 Food Ν' Friends
  • 18:30 Food Ν' Friends
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 20:50 Survivor: Ελλάδα - Τουρκία
  • 22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 22:00 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 03:15 Dot. (Ε)
  • 03:15 Dot. (Ε)
  • 03:15 Dot. (Ε)
  • 03:15 Dot. (Ε)
  • 04:15 Food Ν' Friends (Ε)
  • 04:15 Food Ν' Friends (Ε)
  • 04:15 Food Ν' Friends (Ε)
  • 04:15 Food Ν' Friends (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Dinotrux
  • 06:00 Dinotrux
  • 06:00 Dinotrux
  • 06:00 Dinotrux
  • 06:00 Dinotrux
  • 06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
  • 06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
  • 06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
  • 06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
  • 06:30 Φωτιά, Πυροσβέστες! (Firehouse Tales)
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:00 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
  • 07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
  • 07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
  • 07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
  • 07:30 Χταποδοναύτες (Octonauts)
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 11:15 Barbie Dreamhouse Adventures
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:20 Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
  • 12:20 Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
  • 12:20 Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
  • 12:20 Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
  • 12:20 Δύο Ντουζίνες Μπελάδες (Cheaper By The Dozen 2)
  • 14:00 Stars System
  • 14:00 Stars System
  • 14:00 Stars System
  • 14:00 Stars System
  • 14:00 Stars System
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:40 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:40 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:40 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:40 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:40 Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:10 Ο Πέρσι Τζάκσον Και Οι Ολύμπιοι: Η Κλοπή Της Αστραπής (Percy Jackson And The Olympians: The Lightnin
  • 16:10 Ο Πέρσι Τζάκσον Και Οι Ολύμπιοι: Η Κλοπή Της Αστραπής (Percy Jackson And The Olympians: The Lightnin
  • 16:10 Ο Πέρσι Τζάκσον Και Οι Ολύμπιοι: Η Κλοπή Της Αστραπής (Percy Jackson And The Olympians: The Lightnin
  • 16:10 Ο Πέρσι Τζάκσον Και Οι Ολύμπιοι: Η Κλοπή Της Αστραπής (Percy Jackson And The Olympians: The Lightnin
  • 16:10 Ο Πέρσι Τζάκσον Και Οι Ολύμπιοι: Η Κλοπή Της Αστραπής (Percy Jackson And The Olympians: The Lightnin
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:50 House - 1ος Κύκλος
  • 18:50 House - 1ος Κύκλος
  • 18:50 House - 1ος Κύκλος
  • 18:50 House - 1ος Κύκλος
  • 18:50 House - 1ος Κύκλος
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
  • 21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
  • 21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
  • 21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
  • 21:00 Τα Μυστικά Της Συμμορίας Των 5 (Kung Fu Panda Secrets Of The Furious Five)
  • 21:20 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
  • 21:20 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
  • 21:20 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
  • 21:20 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
  • 21:20 Μπάτε Σκύλοι Αλέστε (The Secret Life Of Pets)
  • 23:15 Keanu
  • 23:15 Keanu
  • 23:15 Keanu
  • 23:15 Keanu
  • 23:15 Keanu
  • 01:30 Στον Κόσμο Του
  • 01:30 Στον Κόσμο Του
  • 01:30 Στον Κόσμο Του
  • 01:30 Στον Κόσμο Του
  • 01:30 Στον Κόσμο Του
  • 02:30 Ζητείται Ψεύτης
  • 02:30 Ζητείται Ψεύτης
  • 02:30 Ζητείται Ψεύτης
  • 02:30 Ζητείται Ψεύτης
  • 02:30 Ζητείται Ψεύτης
  • 04:15 Φίλοι Από Τον Ουρανό (The Wheelers)
  • 04:15 Φίλοι Από Τον Ουρανό (The Wheelers)
  • 04:15 Φίλοι Από Τον Ουρανό (The Wheelers)
  • 04:15 Φίλοι Από Τον Ουρανό (The Wheelers)
  • 04:15 Φίλοι Από Τον Ουρανό (The Wheelers)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Be A Predator
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 05:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:30Cosmoγεύσεις
  • 14:30Cosmoγεύσεις
  • 15:30Travel Guide
  • 15:30Travel Guide
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Καντίνα
  • 18:30Καντίνα
  • 19:30Αγροτική Εκπομπή
  • 19:30Αγροτική Εκπομπή
  • 20:00Εμείς
  • 20:00Εμείς
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Δείξε Μου Τον Τόπο Σου
  • 22:00Δείξε Μου Τον Τόπο Σου
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Έξυπνες Αγορές
  • 02:00Έξυπνες Αγορές
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 20:00Moto In Action
  • 20:00Moto In Action
  • 20:00Moto In Action
  • 20:00Moto In Action
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Χρώματα Ελλάδος
  • 06:30Χρώματα Ελλάδος
  • 07:30Travel Guide
  • 07:30Travel Guide
  • 08:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 08:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 09:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 11:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 13:10Ίασις
  • 13:10Ίασις
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 16:00Lifestyle
  • 16:00Lifestyle
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00Καιρός Για Αγρότες
  • 19:00Καιρός Για Αγρότες
  • 19:10Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 19:10Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 22:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 01:00Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00Ειδήσεις (Ε)
  • 02:00Στο Στόχαστρο (Ε)
  • 02:00Στο Στόχαστρο (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Στρουμφάκια
  • 06:00Στρουμφάκια
  • 06:00Pacman
  • 06:30Στρουμφάκια
  • 06:30Στρουμφάκια
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Gogo Dino
  • 07:30Gogo Dino
  • 07:30Gogo Dino
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Ολίβια
  • 08:30Ολίβια
  • 08:30Ολίβια
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Badanamu
  • 13:30Badanamu
  • 13:30Badanamu
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Drakers
  • 19:00Drakers
  • 19:00Drakers
  • 19:30Super Yizai
  • 19:30Super Yizai
  • 19:30Super Yizai
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Ranger
  • 21:00Power Ranger
  • 21:00Power Ranger
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Super Detectives
  • 22:00Super Detectives
  • 22:00Super Detectives
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragonball
  • 23:00Dragonball
  • 23:00Dragonball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 13:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 15:00Ένα Με Τη Γη (Ε)
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 11:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Vivere Naturalmente
  • 12:00Vivere Naturalmente
  • 12:00Vivere Naturalmente
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 13:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 14:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 14:00Social (Ε)
  • 14:00Social (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 15:20Ξένη Ταινία
  • 15:20Ξένη Ταινία
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 17:20Ελλήνων Μούσα (Ε)
  • 17:30Ελλήνων Μούσα
  • 17:30Ελλήνων Μούσα
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Travel Guide
  • 18:05Travel Guide
  • 18:05Travel Guide
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Marketing In Practice (Ε)
  • 19:05Marketing In Practice (Ε)
  • 19:30On Air
  • 19:30Ανάδειξέ Το
  • 19:30Ανάδειξέ Το
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 21:10Πάμε Ελλάδα
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 22:00On Air
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 23:35Ξένη Tαινία
  • 23:35Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 23:35Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:35Jazz Life (Ε)
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική γλώσσα
  • 02:05Jazz Life (Ε)
  • 02:05Jazz Life (Ε)
  • 02:20Music Box
  • 03:00Music Box
  • 03:00Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μνήμες
  • 06:00Μνήμες
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 09:00Face 2 Face
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης (Ε)
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 15:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 18:40Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ταινία
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Ξένη Ταινία
  • 19:40Ξένη Ταινία
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Πες Τα Νίκο
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40Ντοκιμαντέρ
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 15:00Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 20:00Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 20:00Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 21:00Camera To Street
  • 21:00Camera To Street
  • 22:00Travel Guide
  • 22:00Travel Guide
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00www.startvfm.gr
  • 00:00www.startvfm.gr
  • 01:30Cine Star
  • 01:30Cine Star
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Music
  • 10:00Music
  • 10:00Music
  • 10:00Music
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 19:00Cinelovers
  • 19:00Cinelovers
  • 19:00Cinelovers
  • 19:00Cinelovers
  • 19:30Κάνε Follow
  • 19:30Κάνε Follow
  • 19:30Κάνε Follow
  • 19:30Κάνε Follow
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 07:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50Η Αγορά Σήμερα
  • 09:50Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20Πρωινό Weekend
  • 10:20Πρωινό Weekend
  • 13:35Αποκαλυπτικά Live
  • 13:35Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20Annita Airlines
  • 17:20Annita Airlines
  • 19:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 19:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μνήμες
  • 06:00Μνήμες
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 08:00Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 10:00Ματιές Στην Αγορά
  • 10:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Γονείς 247 (Ε)
  • 15:00Γονείς 247 (Ε)
  • 15:30Ντοκυμαντέρ
  • 15:30Ντοκυμαντέρ
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 17:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 17:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 18:00LifeStyle
  • 18:00LifeStyle
  • 19:00Atlas Επιλογές
  • 19:00Atlas Επιλογές
  • 19:30Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 19:30Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:40Οι Δρόμοι Της Επιτυχίας
  • 21:40Οι Δρόμοι Της Επιτυχίας
  • 22:30Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 22:30Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Δια Χειρός
  • 00:30Δια Χειρός
  • 01:30Τεχνομορφές
  • 01:30Τεχνομορφές
  • 02:30Out Loud
  • 02:30Out Loud
  • 03:30Ντοκυμαντέρ
  • 03:30Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 06:10Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10Πρωινό Weekend
  • 10:10Πρωινό Weekend
  • 13:10Αποκαλυπτικά Live
  • 13:10Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40Annita Airlines
  • 16:40Annita Airlines
  • 19:40Travel Guide
  • 19:40Travel Guide
  • 20:40Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40Η Αγορά Σήμερα
  • 21:40Engine Power
  • 21:40Engine Power
  • 22:10Επανελλήνισις
  • 22:10Επανελλήνισις
  • 23:10Η Αγορά Σήμερα
  • 23:10Η Αγορά Σήμερα
  • 00:10Party Time
  • 00:10Party Time
  • 01:10Η Αγορά Σήμερα
  • 01:10Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10Annita Airlines (Ε)
  • 03:10Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Big Time Rush
  • 06:30Big Time Rush
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:00Bubble Guppies
  • 07:30Kid E Cats
  • 07:30Kid E Cats
  • 08:00Wallykazam!
  • 08:00Wallykazam!
  • 08:30Η Κίβα Mπορεί
  • 08:30Η Κίβα Mπορεί
  • 09:00Top Wing
  • 09:00Top Wing
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:3044 Γάτες
  • 10:3044 Γάτες
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:30Νέλλα H Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:00Lego Friends
  • 12:00Lego Friends
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 13:30Το Ρομπότ Και Το Τέρας
  • 14:00Winx Club
  • 14:00Winx Club
  • 14:30Regal Academy
  • 14:30Regal Academy
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 15:30Ξαδέρφια Μαζί
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:00Με Λένε Φράνκη
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 17:30Rusty Rivets
  • 17:30Rusty Rivets
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Paw Patrol
  • 18:30Paw Patrol
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:0044 Γάτες
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 20:30Τα Mυστικά Tης Αβύσσου
  • 21:00Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
  • 21:00Μαραθώνιος: Τα Χρονικά Του Ζορρό
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 23:00Victorious
  • 23:00Victorious
  • 23:30The Thundermans
  • 23:30The Thundermans
  • 00:00Hunter Street
  • 00:00Hunter Street
  • 00:30Drake & Josh
  • 00:30Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:25Big Time Rush
  • 01:50Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 01:50Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15iCarly
  • 02:15iCarly
  • 02:40Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 02:40Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:05Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:05Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:30The Thundermans
  • 03:30The Thundermans
  • 03:55Supah Ninjas
  • 03:55Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
  • 04:45True Jackson
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 16:00Απόψεις (Ε)
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:00Wild Africa (Ε)
  • 20:30Music Express (Ε)
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 00:30Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Δημιουργίες (Ε)
  • 08:00Δημιουργίες (Ε)
  • 08:30Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 08:30Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 08:52Αυτό Είναι Καλό
  • 08:52Αυτό Είναι Καλό
  • 09:05Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 09:05Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 09:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 09:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 10:00Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 10:00Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 10:30Ευρωπαϊκό Σχέδιο
  • 10:30Ευρωπαϊκό Σχέδιο
  • 11:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 11:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 11:30Ωκεάνιος Ζωολογικός Κήπος
  • 11:30Ωκεάνιος Ζωολογικός Κήπος
  • 12:00Viva
  • 12:00Viva
  • 13:00Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 13:00Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 15:05Επτά Τοις 100 – Ενημέρωση
  • 15:05Επτά Τοις 100 – Ενημέρωση
  • 16:00Επτά Τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:00Επτά Τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:30Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων
  • 16:30Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων
  • 17:00Τομές Στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 17:00Τομές Στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 18:00Ξύπνα Κορόιδο
  • 18:00Ξύπνα Κορόιδο
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:25Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 20:25Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 21:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 21:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 22:00Στον Έρωτα Όλα Επιτρέπονται (Me And Orson Welles)
  • 22:00Στον Έρωτα Όλα Επιτρέπονται (Me And Orson Welles)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:45Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 00:45Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:50Μετά Την Καταιγίδα (After The Storm)
  • 02:50Μετά Την Καταιγίδα (After The Storm)
  • 04:35Με Το Βλέμα Του Ταξιδιώτη
  • 04:35Με Το Βλέμα Του Ταξιδιώτη
  • 05:00Θαυμαστή Φύση
  • 05:00Θαυμαστή Φύση

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Τηλεαγορές
  • 06:30Τηλεαγορές
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 11:00Παραμύθια Μάλαμα
  • 11:00Παραμύθια Μάλαμα
  • 11:30Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 11:30Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 14:00Ανάδειξέ Το
  • 14:00Ανάδειξέ Το
  • 15:00Flash Back
  • 15:00Flash Back
  • 16:30Moto In Action
  • 16:30Moto In Action
  • 17:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 17:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 18:00Η Ώρα Του Λαού
  • 18:00Η Ώρα Του Λαού
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15Like 2 Travel
  • 19:15Like 2 Travel
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Like 2 Travel (Ε)
  • 01:15Like 2 Travel (Ε)
  • 03:00Έλα Στη Θέση Μου (Ε)
  • 03:00Έλα Στη Θέση Μου (Ε)
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 05:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μνήμες
  • 06:00Μνήμες
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:15Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:30Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:05Ευχαριστίες Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:15Θέματα Θεολογίας
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 11:40Χρώματα Και Ιδέες
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 12:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 13:00Σημεία Των Καιρών
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 15:50Τα Θεία Πάθη
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 16:30Τηλεφημερίδα
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:10Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:15Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 19:50Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 20:20Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:00Προσανατολισμοί
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 22:30Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 02:05Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:10Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 03:55Τα Θεία Πάθη
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:00Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:30Προσανατολισμοί
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
  • 04:55Αφιερώματα Πασχαλινά
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μαρτυρία
  • 06:00Μαρτυρία
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 13:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 15:40Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 15:40Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Manufactum
  • 22:30Manufactum
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00Travel Guide
  • 14:00Travel Guide
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Γαιόραμα
  • 16:00Γαιόραμα
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Telemarketing
  • 17:30Telemarketing
  • 18:00Forum Επικαιρότητας
  • 18:00Forum Επικαιρότητας
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 20:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 22:00Ελληνική Ταινία
  • 22:00Ελληνική Ταινία
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 20:00Rails Of Music
  • 20:00Rails Of Music
  • 20:00Rails Of Music
  • 20:00Rails Of Music
  • 20:00Rails Of Music
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Telemarketing
  • 10:30Telemarketing
  • 10:30Telemarketing
  • 12:00Αθλητική Ατζέντα
  • 12:00Αθλητική Ατζέντα
  • 12:00Αθλητική Ατζέντα
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00Άνθρωποι
  • 15:00Άνθρωποι
  • 15:00Άνθρωποι
  • 16:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 16:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 16:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 18:00Anne Of Green Gables - 1ος Κύκλος
  • 18:00Anne Of Green Gables - 1ος Κύκλος
  • 18:00Anne Of Green Gables - 1ος Κύκλος
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ρεπορτάζ
  • 20:00Ρεπορτάζ
  • 20:00Ρεπορτάζ
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Think
  • 18:00Think
  • 18:00Think
  • 18:00Think
  • 18:00Think
  • 18:00Think
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:45Καιρός Αγροτών
  • 16:45Καιρός Αγροτών
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 18:00Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 19:00Press Room
  • 19:00Press Room
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 23:00Περιγράμματα
  • 23:00Περιγράμματα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 18:30Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 19:30Λακωνική Ζώνη
  • 19:30Λακωνική Ζώνη
  • 20:00Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 20:00Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00Μαχητικά
  • 23:00Μαχητικά
  • 23:45Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 23:45Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 01:30Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 02:30Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 02:30Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Metropolis
  • 10:00Metropolis
  • 11:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:30Περί Ηλείας
  • 13:30Περί Ηλείας
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 17:00Business Stories
  • 17:00Business Stories
  • 18:00Υγείας Θέματα
  • 18:00Υγείας Θέματα
  • 19:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00Εορτές Εξόδου 2019 / Μεσολόγγι
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Travel Life
  • 21:30Τρέχα Γύρευε
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τρέχα Γύρευε
  • 22:30Βράδυ Σαββάτου
  • 23:00Βράδυ Σαββάτου
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 04:30Στιγμές Ιστορίας
  • 04:30Στιγμές Ιστορίας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας
  • 07:45Γιώργος Τράγκας
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15Annita Airlines
  • 17:15Annita Airlines
  • 17:15Annita Airlines
  • 19:45Travel Guide
  • 19:45Travel Guide
  • 19:45Travel Guide
  • 20:45Ίασις
  • 20:45Ίασις
  • 20:45Ίασις
  • 21:45Engine Power
  • 21:45Engine Power
  • 21:45Engine Power
  • 22:15Party Time
  • 22:15Party Time
  • 22:15Party Time
  • 23:15Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:15Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:15Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15Fair Hair
  • 00:15Fair Hair
  • 00:15Fair Hair
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:15Annita Airlines (Ε)
  • 02:15Annita Airlines (Ε)
  • 02:15Annita Airlines (Ε)
  • 04:45Η Αγορά Σήμερα
  • 04:45Η Αγορά Σήμερα
  • 04:45Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Wild African Track
  • 22:00Wild African Track
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Be A Predator
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20Cartoon
  • 06:20Cartoon
  • 06:20Cartoon
  • 08:00Super B News (Ε)
  • 08:00Super B News (Ε)
  • 08:00Super B News (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 11:00Documentary
  • 11:00Documentary
  • 11:00Documentary
  • 12:00Νέοι Εν Δράσει
  • 12:00Νέοι Εν Δράσει
  • 12:00Νέοι Εν Δράσει
  • 13:00Moto In Action
  • 13:00Moto In Action
  • 13:00Moto In Action
  • 13:30Οδός Ελλήνων (Ε)
  • 13:30Οδός Ελλήνων (Ε)
  • 13:30Οδός Ελλήνων (Ε)
  • 14:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 14:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 14:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 17:00Marlex
  • 17:00Marlex
  • 17:00Marlex
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30ΘΑΘΕΛΑ (Ε)
  • 22:30ΘΑΘΕΛΑ (Ε)
  • 22:30ΘΑΘΕΛΑ (Ε)
  • 23:25Επωνύμως (Ε)
  • 23:25Επωνύμως (Ε)
  • 23:25Επωνύμως (Ε)
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Cinelovers (Ε)
  • 00:30Cinelovers (Ε)
  • 00:30Cinelovers (Ε)
  • 01:10Moto In Action (Ε)
  • 01:10Moto In Action (Ε)
  • 01:10Moto In Action (Ε)
  • 02:00Film
  • 02:00Film
  • 02:00Film
  • 03:00Documentary
  • 03:00Documentary
  • 03:00Documentary

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 16:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Αγάπη Τηλεοπτική
  • 18:00Αγάπη Τηλεοπτική
  • 20:00Αstra Market
  • 20:00Αstra Market
  • 23:30Κώδικας Μυστηρίων
  • 23:30Κώδικας Μυστηρίων
  • 01:30Night Zone
  • 01:30Night Zone
  • 04:00Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
  • 04:00Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μουσικό Διάλειμμα
  • 07:00Μουσικό Διάλειμμα
  • 07:30Γεγονότα
  • 07:30Γεγονότα
  • 08:00«Ο Δούρειος Ίππος», «Ο Σερίφης Του Διαστήματος»
  • 08:00«Ρομπέν Των Δασών», «Σιμπάντ»
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 10:30Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 11:20Ο Σερίφης Του Διαστήματος
  • 11:20Voltren
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Telemarketing
  • 13:00Telemarketing
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:40Πολιτικοί Διάλογοι (Ε)
  • 14:40Πολιτικοί Διάλογοι (Ε)
  • 16:00Telemarketing
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Travel Guide
  • 17:00Travel Guide
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 19:00Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Τα Σος Στη Μουσική
  • 21:30Τα Σος Στη Μουσική
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:45Summer City
  • 23:45Shogun Warrior
  • 01:05Immortal Battalion
  • 01:25Long Shot
  • 02:30Midnight Healing
  • 03:00Τhe Green Promice
  • 04:00Man With A Perfect Swing
  • 04:30Il Maestro
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15News (Ε)
  • 06:15News (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Μύθος Και Αλήθεια
  • 19:00Μύθος Και Αλήθεια
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:10Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:10Lifestyle
  • 22:10Lifestyle
  • 22:50Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 22:50Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 23:50Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:50Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:50Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 00:50Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 01:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 01:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 02:15Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:15Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 05:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 13:00Ίασις
  • 13:00Ίασις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00Ίασις
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:30Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 20:30Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 21:30Πάμε Σινεμά
  • 21:30Πάμε Σινεμά
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Στρουμφάκια
  • 06:00Στρουμφάκια
  • 06:00Pacman
  • 06:30Στρουμφάκια
  • 06:30Στρουμφάκια
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Gogo Dino
  • 07:30Gogo Dino
  • 07:30Gogo Dino
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Ολίβια
  • 08:30Ολίβια
  • 08:30Ολίβια
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:00Zig And Sharko
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:00Puppy In My Pocket
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 10:30Auto Be Good
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 11:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Badanamu
  • 13:30Badanamu
  • 13:30Badanamu
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 14:30Cam & Leon
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:00Timo
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Drakers
  • 19:00Drakers
  • 19:00Drakers
  • 19:30Super Yizai
  • 19:30Super Yizai
  • 19:30Super Yizai
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Ranger
  • 21:00Power Ranger
  • 21:00Power Ranger
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Super Detectives
  • 22:00Super Detectives
  • 22:00Super Detectives
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 22:30Super Mario
  • 23:00Dragonball
  • 23:00Dragonball
  • 23:00Dragonball
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 23:30Gormiti
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:00Dinofroz
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 00:30Glitter Force
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:00Σόνικ Ο Σκατζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:00Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 04:30Dragonball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Ίασις
  • 08:00Ίασις
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:00Engine Power (Ε)
  • 19:00Engine Power (Ε)
  • 19:30Cinelovers
  • 19:30Cinelovers
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Παραδοσιακοί Χοροί
  • 21:30Παραδοσιακοί Χοροί
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 01:30Κάνε Follow
  • 01:30Κάνε Follow
  • 02:30Cinelovers (Ε)
  • 02:30Cinelovers (Ε)
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30Be My Guest
  • 06:30Be My Guest
  • 06:30Be My Guest
  • 06:30Be My Guest
  • 07:00Νυμφαίο
  • 07:00Νυμφαίο
  • 07:00Νυμφαίο
  • 07:00Νυμφαίο
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσις (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσις (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσις (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:30Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 10:30Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 10:30Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 10:30Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 12:30Action Man
  • 12:30Action Man
  • 12:30Action Man
  • 12:30Action Man
  • 13:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 14:00Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 14:00Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 14:00Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 14:00Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Living Room
  • 15:00Living Room
  • 15:00Living Room
  • 15:00Living Room
  • 16:00Follow Me (Ε)
  • 16:00Follow Me (Ε)
  • 16:00Follow Me (Ε)
  • 16:00Follow Me (Ε)
  • 16:30Τελικός Κυπέλου Βοιωτίας
  • 17:00Expo News
  • 17:00Expo News
  • 17:00Expo News
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:05Μπάλτο Το Σκυλάκι Της Αλάσκας
  • 18:05Μπάλτο Το Σκυλάκι Της Αλάσκας
  • 18:05Μπάλτο Το Σκυλάκι Της Αλάσκας
  • 18:05Expo News
  • 18:30Ο Μαγεμένος Αυλός
  • 18:30Ο Μαγεμένος Αυλός
  • 18:30Ο Μαγεμένος Αυλός
  • 18:30Ο Μαγεμένος Αυλός
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05Η Ωραία Και Το Τέρας
  • 19:05Η Ωραία Και Το Τέρας
  • 19:05Η Ωραία Και Το Τέρας
  • 19:05Η Ωραία Και Το Τέρας
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30In Style
  • 21:30In Style
  • 21:30In Style
  • 21:30In Style
  • 22:00Jack Αnd Jill
  • 22:00Jack Αnd Jill
  • 22:00Jack Αnd Jill
  • 22:00Jack Αnd Jill
  • 23:45Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Τελικός Κυπέλου Βοιωτίας
  • 00:30Massacre Τime
  • 00:30Massacre Τime
  • 00:30Massacre Τime
  • 02:00Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:00Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:00Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:00Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:00Travel Guide (Ε)
  • 03:00Travel Guide (Ε)
  • 03:00Travel Guide (Ε)
  • 03:00Travel Guide (Ε)
  • 04:00Δια Γνώσις (Ε)
  • 04:00Δια Γνώσις (Ε)
  • 04:00Δια Γνώσις (Ε)
  • 04:00Δια Γνώσις (Ε)
  • 05:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:007 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:007 Ημέρες Ρεπορτάζ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 Δοκάρι Και Μέσα
  • 06:30 Δοκάρι Και Μέσα
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Αλά Κ Αρτ Weekend
  • 09:00Αλά Κ Αρτ Weekend
  • 11:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Εγέρθητι
  • 13:00Εγέρθητι
  • 14:00TV Brands
  • 14:00TV Brands
  • 16:30Bet Weekend
  • 16:30Bet Weekend
  • 19:00Πανόραμα
  • 19:00Πανόραμα
  • 20:00Τηλεαγορές John Jbeily
  • 20:00Τηλεαγορές John Jbeily
  • 21:30Ειδήσεις
  • 21:30Ειδήσεις
  • 22:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00Ο Γιώργος Καρατζαφέρης Στο Ευρωκοινοβούλιο
  • 00:00Ο Γιώργος Καρατζαφέρης Στο Ευρωκοινοβούλιο
  • 01:00Εγέρθητι (Ε)
  • 01:00Εγέρθητι (Ε)
  • 02:00Αλά Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 02:00Αλά Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 04:00Ταινία
  • 04:00Ταινία
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Οντένσε - Μπρόντμπι (Ε)
  • 09:00Οντένσε - Μπρόντμπι (Ε)
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:30World Sailing Show
  • 11:30World Sailing Show
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00Tour Of Guangxi
  • 15:00Tour Of Guangxi
  • 16:00Golf
  • 16:00Golf
  • 17:00FIA WEC
  • 17:00FIA WEC
  • 18:00Mobil 1
  • 18:00Mobil 1
  • 18:30Moto In Action
  • 18:30Moto In Action
  • 19:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 19:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 20:00Οι Αντίζηλοι (The Persuaders)
  • 20:00Οι Αντίζηλοι (The Persuaders)
  • 21:00Η Στέψη Μιας Βασίλισσας (A Queen Is Crowned)
  • 21:00Η Στέψη Μιας Βασίλισσας (A Queen Is Crowned)
  • 23:00Η Αντίζηλος (Love Crime)
  • 23:00Η Αντίζηλος (Love Crime)
  • 01:00Gillette World Sports
  • 01:00Gillette World Sports
  • 01:30Formula E
  • 01:30Formula E
  • 02:00Super League Triathlon
  • 02:00Super League Triathlon
  • 03:00World Sailing Show
  • 03:00World Sailing Show
  • 03:30Extreme Sailing Series
  • 03:30Extreme Sailing Series
  • 04:00FIA WEC
  • 04:00FIA WEC
  • 05:00Οντένσε - Κοπεγχάγη (Ε)
  • 05:00Οντένσε - Κοπεγχάγη (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 08:00When Nature Strikes Back
  • 09:00Attic Art Σύγχρονος Χορός
  • 10:00Attic - Art / Θέατρο
  • 11:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 16:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 17:30Green Careers
  • 18:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 19:00Attic Art Classicus
  • 20:30Building Green
  • 21:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 23:00Η Εκδίκηση Είναι Δική Μου (One Eyed Jack)
  • 00:00Η Εκδίκηση Είναι Δική Μου (One Eyed Jack)
  • 01:30Green Careers
  • 02:00Concerts
  • 03:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 05:00Warlock
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:15Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 09:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:30Gallery 65
  • 11:30Σεϊτανίδης Home
  • 13:30Gold & Silver Collection
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25Gold & Silver Collection
  • 17:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Jubille
  • 19:00Fashion Time
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:25Ο Καιρός
  • 21:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 22:30Jubille
  • 23:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 00:00Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 03:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 04:00Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tribute (Ε)
  • 06:00Tribute (Ε)
  • 07:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 07:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 07:30Tribute (Ε)
  • 07:30Tribute (Ε)
  • 08:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 08:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 08:30Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 08:30Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 09:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 09:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 10:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:00Magazino Greece
  • 19:00Magazino Greece
  • 20:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 20:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 01:00Talk Of The Town - 8ος Κύκλος (Ε)
  • 01:00Talk Of The Town - 8ος Κύκλος (Ε)
  • 01:30Automania (Ε)
  • 01:30Automania (Ε)
  • 02:00Το Αύριο Tης Υγείας (Ε)
  • 02:00Το Αύριο Tης Υγείας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 07:30Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 10:00Πρωινό Weekend
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 13:15Αποκαλυπτικά Live
  • 17:00Annita Airlines
  • 17:00Annita Airlines
  • 17:00Annita Airlines
  • 17:00Annita Airlines
  • 17:00Annita Airlines
  • 17:00Annita Airlines
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Engine Power
  • 22:00Party Time
  • 22:00Party Time
  • 22:00Party Time
  • 22:00Party Time
  • 22:00Party Time
  • 22:00Party Time
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 02:00Annita Airlines (Ε)
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 18:55Kontra News
  • 18:55Kontra News
  • 20:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 20:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Shazam Top (Ε)
  • 06:00Shazam Top (Ε)
  • 06:00Shazam Top (Ε)
  • 07:00Morning Hits
  • 07:00Morning Hits
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 10:00Zone Classix 90s
  • 10:00Zone Classix 90s
  • 10:00Zone Classix 90s
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 11:00Mad Greekz Top
  • 11:00Mad Greekz Top
  • 11:00Mad Greekz Top
  • 12:0015 Super Mad Hits Gr
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00Xronomhxanh 00s
  • 13:00Xronomhxanh 00s
  • 13:00Xronomhxanh 00s
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits Intl
  • 14:0015 Super Mad Hits Intl
  • 14:0015 Super Mad Hits Intl
  • 15:0015 Super Mad Hits Gr
  • 15:0015 Super Mad Hits Gr
  • 15:0015 Super Mad Hits Gr
  • 16:00Mad Top 10
  • 16:00Mad Top 10
  • 16:00Mad Top 10
  • 17:00Alternative Local
  • 17:00Alternative Local
  • 17:00Alternative Local
  • 17:30Rock On Mixer
  • 17:30Mad For Fashion
  • 17:30Mad For Fashion
  • 18:00Rock On Mixer
  • 18:00Rock On Mixer
  • 18:30Lyric Video Show
  • 18:30Lyric Video Show
  • 18:30Lyric Video Show
  • 19:00Saturday Early Club
  • 19:0015 Super Mad Hits Gr
  • 19:0015 Super Mad Hits Gr
  • 20:0015 Super Mad Hits Gr
  • 20:00Saturday Early Club
  • 20:00Saturday Early Club
  • 21:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 21:0015 Super Mad Hits Gr
  • 21:0015 Super Mad Hits Gr
  • 22:00Dance Zone
  • 22:00Dance Zone
  • 22:00Dance Zone
  • 00:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 01:00Trash Me
  • 01:00Trash Me
  • 01:00Trash Me
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 05:00Music Non Stop Gr
  • 05:00Music Non Stop Gr
  • 05:00Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Food
  • 06:00/Food
  • 06:00/Food
  • 06:00/Food
  • 06:20/Culrure
  • 06:20/Culture
  • 06:20/Culture
  • 06:25Art
  • 06:40Music
  • 06:40/Music
  • 06:40/Music
  • 06:40/Music
  • 07:00Fun
  • 07:00/Fun
  • 07:00/Fun
  • 07:00/Fun
  • 07:20Reality
  • 07:20/Reportage
  • 07:20/Reportage
  • 07:20/Reportage
  • 07:40/Tech
  • 07:40/Tech
  • 07:40/Tech
  • 07:40Tech
  • 08:00Music
  • 08:00/Music
  • 08:00/Music
  • 08:00/Music
  • 08:20Art
  • 08:20/Culrure
  • 08:20/Culture
  • 08:20/Culture
  • 08:40/Reportage
  • 08:40/Reportage
  • 08:40/Reportage
  • 08:50Reality
  • 09:00Tech
  • 09:00/Tech
  • 09:00/Tech
  • 09:00/Tech
  • 09:15Fun
  • 09:20/Fun
  • 09:20/Fun
  • 09:20/Fun
  • 09:40/New Gen
  • 09:40/New Gen
  • 09:40/New Gen
  • 09:40Sports
  • 10:00Reality
  • 10:00/Reportage
  • 10:00/Reportage
  • 10:00/Reportage
  • 10:20Food
  • 10:20/Food
  • 10:20/Food
  • 10:20/Food
  • 10:40/Tech
  • 10:40Tech
  • 10:40/Tech
  • 10:40/Tech
  • 11:00/New Gen
  • 11:00/New Gen
  • 11:00/New Gen
  • 11:00Art
  • 11:25Music
  • 11:30/Culrure
  • 11:30/Culture
  • 11:30/Culture
  • 11:45Exclusive
  • 12:00Music
  • 12:00/Music
  • 12:00/Music
  • 12:00/Music