digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Σάββατο 22 Ιανουαρίου 2022
  • :
  • :
  • ALPHA
  • SKAI
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • STAR
  • MEGA
  • M.tv
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:45 [K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., I (Ε)
  • 06:45 [K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., I (Ε)
  • 06:45 [K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., I (Ε)
  • 06:45 [K8] Έρωτας Με Επιδότηση Ο.Γ.Α., I (Ε)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση
  • 13:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 16:40 [K8] Kitchen Lab
  • 16:40 [K8] Kitchen Lab
  • 16:40 [K8] Kitchen Lab
  • 16:40 [K8] Kitchen Lab
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 17:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 17:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 17:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 17:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IX (Ε)
  • 20:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IX (Ε)
  • 20:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IX (Ε)
  • 20:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, IX (Ε)
  • 21:00 [K] Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
  • 21:00 [K] Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
  • 21:00 [K] Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
  • 21:00 [K] Η Αρχόντισσα Και Ο Αλήτης
  • 23:30 [K12] Βερολίνο, Σ' Αγαπώ (Berlin, I Love You)
  • 23:30 [K12] Βερολίνο, Σ' Αγαπώ (Berlin, I Love You)
  • 23:30 [K12] Βερολίνο, Σ' Αγαπώ (Berlin, I Love You)
  • 23:30 [K12] Βερολίνο, Σ' Αγαπώ (Berlin, I Love You)
  • 02:00 [K16] Οι Φόνοι Της Οικογένειας Μπόρντεν (Lizzie)
  • 02:00 [K16] Οι Φόνοι Της Οικογένειας Μπόρντεν (Lizzie)
  • 02:00 [K16] Οι Φόνοι Της Οικογένειας Μπόρντεν (Lizzie)
  • 02:00 [K16] Οι Φόνοι Της Οικογένειας Μπόρντεν (Lizzie)
  • 04:30 [K8] Style Me Up! (Ε)
  • 04:30 [K8] Style Me Up! (Ε)
  • 04:30 [K8] Style Me Up! (Ε)
  • 04:30 [K8] Style Me Up! (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 12:50 [K8] Dot.
  • 12:50 [K8] Dot.
  • 12:50 [K8] Dot.
  • 12:50 [K8] Dot.
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:15 [K8] Όλα Γκουντ
  • 15:15 [K8] Όλα Γκουντ
  • 15:15 [K8] Όλα Γκουντ
  • 15:15 [K8] Όλα Γκουντ
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K12] Survivor
  • 21:00 [K12] Survivor
  • 21:00 [K12] Survivor
  • 21:00 [K12] Survivor
  • 00:30 [K16] American Beauty
  • 00:30 [K16] American Beauty
  • 00:30 [K16] American Beauty
  • 00:30 [K16] American Beauty
  • 03:00 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:00 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:00 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:00 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:45 [K8] Dot. (Ε)
  • 03:45 [K8] Dot. (Ε)
  • 03:45 [K8] Dot. (Ε)
  • 03:45 [K8] Dot. (Ε)
  • 04:30 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα (Ε)
  • 04:30 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα (Ε)
  • 04:30 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα (Ε)
  • 04:30 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 06:00 [K] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 06:00 [K] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 06:00 [K] Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 06:30 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 06:30 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 06:30 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 06:30 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 10:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 10:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 10:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 10:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 11:00 [K] Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
  • 11:00 [K] Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
  • 11:00 [K] Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
  • 11:00 [K] Άκρως Οικογενειακόν (Ε)
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:45 [K] Κάν' το Πιο Oreo
  • 13:45 [K] Κάν' το Πιο Oreo
  • 13:45 [K] Κάν' το Πιο Oreo
  • 13:45 [K] Κάν' το Πιο Oreo
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:00 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:00 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:00 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:00 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:45 [K] Ο Τρελλός Τα 'Χει 400
  • 16:45 [K] Ο Τρελλός Τα 'Χει 400
  • 16:45 [K] Ο Τρελλός Τα 'Χει 400
  • 16:45 [K] Ο Τρελλός Τα 'Χει 400
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 20:00 [K8] Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
  • 20:00 [K8] Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
  • 20:00 [K8] Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
  • 20:00 [K8] Ελλάδα Έχεις Ταλέντο
  • 22:00 [K12] Με Την Πρώτη (Knocked Up)
  • 22:00 [K12] Με Την Πρώτη (Knocked Up)
  • 22:00 [K12] Με Την Πρώτη (Knocked Up)
  • 22:30 [K12] Με Την Πρώτη (Knocked Up)
  • 00:45 [K16] Masters Of Sex
  • 00:45 [K16] Masters Of Sex
  • 00:45 [K16] Masters Of Sex
  • 01:15 [K16] Masters Of Sex
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:15 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 03:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 03:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 03:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 05:00 [K8] Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 05:00 [K8] Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 05:00 [K8] Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 05:00 [K8] Παρθένα Ζωή (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:45 [K] Open Beyond
  • 09:45 [K] Open Beyond
  • 09:50 [K8] Open Weekend
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:40 [K] Open Beyond
  • 13:40 [K] Open Beyond
  • 13:40 [K8] Open Sport
  • 14:45 [K8] Αυτό Είναι Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [K] Open Beyond
  • 14:50 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:55 [K8] Εικόνες (Ε)
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open News
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K8] Σ' Αγαπάω Μεν Αλλά - 1ος Κύκλος
  • 21:00 [K] Open Beyond
  • 21:00 [K] Open Beyond
  • 21:00 [K8] Ο Άλβιν Και Η Παρέα Του 3 (Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked)
  • 23:00 [K16] Ο Εκτελεστής (Shooter)
  • 23:15 [K] Open Beyond
  • 23:15 [K] Open Beyond
  • 01:15 [K] Open Beyond
  • 01:15 [K] Open Beyond
  • 01:30 [K8] Fatsabook
  • 02:00 [K] Open Beyond
  • 02:00 [K] Open Beyond
  • 02:30 [K12] Μέχρι Την Τελευταία Μέρα (Day Zero)
  • 03:45 [K] Open Beyond
  • 03:45 [K] Open Beyond
  • 04:00 [K16] Station 19 - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Station 19 - 3ος Κύκλος
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 06:45 [K] The Looney Tunes Show
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 07:30 [K] Baby Looney Tunes
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:00 [K] Ο Σκανδαλιάρης Τοτός (That's Joey)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 08:45 [K] Rainbow Ruby
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:15 [K] Gus, Ο Μικρός Ιππότης (Gus The Itsy Bitsy Knight)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 10:45 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 11:45 [K] Barbie: Η Πριγκίπισσα Και Η Ποπ Σταρ (Barbie: The Princess Αnd The Popstar)
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 13:00 [K8] Stars System
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 14:00 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:45 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 17:40 [K8] Αστερίξ Και Οβελίξ: Επιχείρηση Κλεοπάτρα (Asterix Et Obelix Mission Cleopatre)
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 21:00 [K] Kung Fu Panda 3
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 22:50 [K12] San Andreas: Επικίνδυνο Ρήγμα (San Andreas)
  • 01:15 [K12] Στα Ίχνη Του Φυγά (US Marshals)
  • 01:15 [K12] Brick Mansions
  • 01:15 [K12] Brick Mansions
  • 01:15 [K12] Brick Mansions
  • 01:30 [K12] Στα Ίχνη Του Φυγά (US Marshals)
  • 01:30 [K12] Στα Ίχνη Του Φυγά (US Marshals)
  • 03:30 [K8] The 11th Hour
  • 03:30 [K8] The 11th Hour
  • 03:30 [K8] The 11th Hour
  • 03:45 [K8] Έρωτες Και Φιλίες (Love And Friendship)
  • 03:45 [K8] Έρωτες Και Φιλίες (Love And Friendship)
  • 03:45 [K8] The 11th Hour
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:50 [K] Όλα Για Τη Ζωή Μας
  • 09:50 [K8] Χαμογέλα Και Πάλι!
  • 10:00 [K] Mega
  • 11:00 [K] Mega
  • 11:30 [K] Mega
  • 11:59 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:45 [K8] Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:50 [K8] Τι Λες Τώρα!
  • 14:00 [K] Mega
  • 16:09 [K] Mega
  • 16:10 [K] Mega
  • 16:30 [K] Mega Star
  • 17:00 [K] Mega
  • 17:30 [K] Mega
  • 17:30 [K8] Σ' Αγαπώ - Μ' Αγαπάς
  • 17:50 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:30 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 18:40 [K8] Στο Παρά Πέντε
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:55 [K] Δελτίο Καιρού
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K8] Οι Απαράδεκτοι
  • 21:40 [K] Σπίτι Με Το Mega
  • 22:49 [K] Mega
  • 22:50 [K] Mega
  • 01:10 [K] Mega
  • 02:30 [K16] Σάκος Με Κόκκαλα (Bag Of Bones)
  • 03:10 [K] Mega
  • 04:30 [K8] Το Καρέ Της Ντάμας
  • 05:00 [K8] Mega Σαββατοκύριακο
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 06:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 06:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 06:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 06:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 07:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 07:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 07:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 07:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 07:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 08:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 08:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 08:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 08:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 08:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 12:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 12:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 12:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 12:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 13:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 13:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 13:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 13:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 13:00 [K8] Las Estrellas (Ε)
  • 14:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 14:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 14:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 14:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 14:00 [K] 40 Κύματα (Ε)
  • 15:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 15:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 15:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 15:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 15:00 [K8] Φίλα Το Βάτραχό Σου (Ε)
  • 16:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 16:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 16:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 16:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 16:00 [K8] Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ε)
  • 17:00 [K8] Still Standing
  • 17:00 [K8] Still Standing
  • 17:00 [K8] Still Standing
  • 17:00 [K8] Still Standing
  • 17:00 [K8] Still Standing
  • 18:00 [K8] Still Standing
  • 18:00 [K8] Still Standing
  • 18:00 [K8] Still Standing
  • 18:00 [K8] Still Standing
  • 18:00 [K8] Still Standing
  • 19:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 19:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 19:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 19:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 19:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 20:00 [K8] The Nanny
  • 20:00 [K8] The Nanny
  • 20:00 [K8] The Nanny
  • 20:00 [K8] The Nanny
  • 20:00 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 21:00 [K12] Shades Of Blue
  • 21:00 [K12] Shades Of Blue
  • 21:00 [K12] Shades Of Blue
  • 21:00 [K12] Shades Of Blue
  • 21:00 [K12] Shades Of Blue
  • 22:00 [K12] Shades Of Blue
  • 22:00 [K12] Shades Of Blue
  • 22:00 [K12] Shades Of Blue
  • 22:00 [K12] Shades Of Blue
  • 22:00 [K12] Shades Of Blue
  • 23:00 [K8] Bowfinger
  • 23:00 [K8] Bowfinger
  • 23:00 [K8] Bowfinger
  • 23:00 [K8] Bowfinger
  • 23:00 [K8] Bowfinger
  • 01:00 [K12] Mayday
  • 01:00 [K12] Mayday
  • 01:00 [K12] Mayday
  • 01:00 [K12] Mayday
  • 01:00 [K12] Mayday
  • 02:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 02:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 02:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 02:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 02:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 03:00 [K12] Mr. Robot (Ε)
  • 03:00 [K12] Mr. Robot (Ε)
  • 03:00 [K12] Mr. Robot (Ε)
  • 03:00 [K12] Mr. Robot (Ε)
  • 03:00 [K12] Mr. Robot (Ε)
  • 04:00 [K16] Breaking Bad (Ε)
  • 04:00 [K16] Breaking Bad (Ε)
  • 04:00 [K16] Breaking Bad (Ε)
  • 04:00 [K16] Breaking Bad (Ε)
  • 04:00 [K16] Breaking Bad (Ε)
  • 05:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 05:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 05:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 05:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 05:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • ENA CHANNEL
  • TILE EPILOGES
  • THRAKINET
  • ORESTIADA TV
  • ALFA
  • CENTER TV
  • XANTHI CHANNEL
  • SMILE
  • STAR B. ELLADOS
  • TV RODOPI
  • LYDIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 06:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 07:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 12:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 12:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 18:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 18:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 00:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
  • 00:00[K] ΕΔ ΑΝ. ΜΑΚ. ΘΡΑΚΗΣ
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 11:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Music Break
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 19:30[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:30[K] Moto In Action
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K8] Viva Tv Show
  • 23:00[K12] ΔΕΛΤΑ Cinema
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 07:15[K] Ίασις
  • 08:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 09:00[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 10:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 11:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 12:00[K8] Όλο Υγεία
  • 13:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:00[K] Χρώματα Ελλάδος
  • 15:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 16:00[K] Καλύτερα Μαζί
  • 16:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:30[K8] Lifestyle
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 22:00[K8] Πάμε Τσάρκα
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 02:00[K8] Στα 11 Μέτρα
  • 03:00[K12] Video Clip
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Εξ Ιστορώ
  • 07:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 08:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Engine Power
  • 15:00[K] Άνθρωποι (Ε)
  • 15:30[K] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 16:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Meet The Chef (Ε)
  • 18:30[K] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
  • 19:30[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 23:30[K] Εξ Ιστορώ
  • 00:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K] Hellenic DNA
  • 02:30[K8] Αυτόπτης Μάρτυρας (Ε)
  • 04:30[K] Ena Sport (Ε)
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 12:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 18:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 00:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K] 80s Music
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Telemarketing
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Documentary
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Documentary
  • 18:00[K] Cinelovers
  • 19:00[K8] Επισημάνσεις (Ε)
  • 20:00[K8] Documentary
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ordo Ab Chao
  • 23:00[K] Music
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 13:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 14:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 15:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 16:10[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:10[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:40[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Πολιτιστικές Εκδηλώσεις
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ταινία
  • 02:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Our Daily Bread
  • 06:00[K8] Our Daily Bread
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] When Nature Strikes Back
  • 08:00[K] When Nature Strikes Back
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 10:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:30[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 12:30[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 19:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Politico (Ε)
  • 00:00[K8] Politico (Ε)
  • 01:00[K8] Οι Μεγάλοι Έρωτες Του 20ου Αιώνα
  • 01:00[K8] Οι Μεγάλοι Έρωτες Του 20ου Αιώνα
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K] Building Green
  • 03:00[K] Building Green
  • 04:00[K] Digital Design
  • 04:00[K] Digital Design
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:30[K8] Γεύσεις Και Αρώματα
  • 15:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 16:00[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 17:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:15[K8] Check Up!
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Χωρίς Αποσκευές
  • 23:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Eπι-Σκέψεις (Ε)
  • 03:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Face To Face
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00NEXT TV
  • 12:00NEXT TV
  • 18:00NEXT TV
  • 00:00NEXT TV
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Kaeloo
  • 07:30[K] Βρούμιζ
  • 08:00[K] Chloe's Closet
  • 08:30[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Γιόγιο
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K8] Τάτα, Ο Εξωγήινος
  • 10:30[K] Ratata
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Πετ Παλς
  • 12:30[K] Nono
  • 13:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Chloe's Closet
  • 14:00[K] Βρούμιζ
  • 14:30[K8] Πάντα Και Κρας
  • 15:00[K] Kate & Mim Mim
  • 15:30[K] Chuggington
  • 16:00[K] Pincode
  • 16:30[K] Invention Story
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Kikoriki
  • 18:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 18:30[K8] Infinity Nado
  • 19:00[K8] Tobot Athlon
  • 19:30[K] Kaeloo
  • 20:00[K] Bad Pat
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 12:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 14:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K] Viva
  • 16:00[K] Όλο Υγεία
  • 17:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] On Air TV (Ε)
  • 20:00[K] Travel Guide
  • 21:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K12] Aria's Glam World
  • 00:30[K] Τοπικό Πρόγραμμα
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 09:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Ώρα Λαού
  • 12:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Ώρα Λαού
  • 15:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K8] Υγεία Support
  • 19:00[K] Σχολιάζοντας
  • 21:00[K8] Πες Τα Νίκο
  • 00:00[K8] Μουσικές Περιπλανήσεις By Night
  • 01:05[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:10[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:15[K12] Ξένη Ταινία
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • BERGINA
  • ATLAS TV
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • EUROPE ONE
  • GNOMI TV
  • TV 100
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • NICKELODEON PLUS
  • 4Ε
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 07:00Καελού
  • 07:00Καελού
  • 07:30Vroomiz
  • 07:30Vroomiz
  • 08:00Η Ντουλάπα Της Κλόη
  • 08:00Η Ντουλάπα Της Κλόη
  • 08:30Πετ Παλς
  • 08:30Πετ Παλς
  • 09:00Yoyo
  • 09:00Yoyo
  • 09:30Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00Τάτα Ο Εξωγηινός
  • 10:00Τάτα Ο Εξωγηινός
  • 10:30Ratata
  • 10:30Ratata
  • 11:00Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:00Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30Τρία Σκιουράκια
  • 11:30Τρία Σκιουράκια
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:30Τηλεπωλήσεις
  • 12:30Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:30Τηλεπωλήσεις
  • 15:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Ξένη Ταινία
  • 16:00Ξένη Ταινία
  • 16:30Ξένη Ταινία
  • 16:30Ξένη Ταινία
  • 17:00Ξένη Ταινία
  • 17:00Ξένη Ταινία
  • 17:15Ξένη Ταινία
  • 17:15Ξένη Ταινία
  • 17:30Ξένη Ταινία
  • 17:30Ξένη Ταινία
  • 17:45Ξένη Ταινία
  • 17:45Ξένη Ταινία
  • 18:00Ανασκόπηση
  • 18:00Ανασκόπηση
  • 18:15Ανασκόπηση
  • 18:15Ανασκόπηση
  • 18:30Ανασκόπηση
  • 18:30Ανασκόπηση
  • 18:45Ανασκόπηση
  • 18:45Ανασκόπηση
  • 19:00Ξένη Ταινία
  • 19:00Ξένη Ταινία
  • 19:30Ξένη Ταινία
  • 19:30Ξένη Ταινία
  • 20:00Ξένη Ταινία
  • 20:00Ξένη Ταινία
  • 20:20Ξένη Ταινία
  • 20:20Ξένη Ταινία
  • 21:00Τηλεπωλήσεις
  • 21:00Τηλεπωλήσεις
  • 21:30Τηλεπωλήσεις
  • 21:30Τηλεπωλήσεις
  • 22:00Ti Simveni
  • 22:00Ti Simveni
  • 22:30Ti Simveni
  • 22:30Ti Simveni
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Τα Λέμε (Ε)
  • 02:00Τα Λέμε (Ε)
  • 02:30Τα Λέμε (Ε)
  • 02:30Τα Λέμε (Ε)
  • 03:00Τα Λέμε (Ε)
  • 03:00Τα Λέμε (Ε)
  • 03:30Τα Λέμε (Ε)
  • 03:30Τα Λέμε (Ε)
  • 04:00Τα Λέμε (Ε)
  • 04:00Τα Λέμε (Ε)
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 08:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 11:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 11:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 16:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 17:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 17:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 18:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 20:00[K16] Cinelovers
  • 20:00[K16] Cinelovers
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 21:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 23:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Σχολή Γονέων
  • 08:00[K] DION TV
  • 08:00[K] Ο Εξερευνητής Και Εε; Τιι; Ο Εξωγήινος
  • 08:50[K] Μαθαίνουμε Με Την Ειρήνη
  • 09:00[K] Ο Εξερευνητής Και Εε; Τιι; Ο Εξωγήινος
  • 10:00[K] DION TV
  • 13:00[K] Ζερβουδάκης
  • 15:00[K] DION TV
  • 15:00[K] Ιατρικές Συμβουλές
  • 16:00[K] DION TV
  • 16:00[K] Ενότητα Φιλοσοφίας
  • 18:00[K] DION TV
  • 18:30[K] Ο Κύριος Ποιμήν Μου
  • 19:00[K] DION TV
  • 19:30[K] Οι Γκρινιάρηδες
  • 20:00[K] DION TV
  • 20:30[K] Όλο Υγεία
  • 21:30[K] Για Την Πολιτική
  • 22:00[K] DION TV
  • 22:30[K8] Θα Τα Πούμε Στο Χωριό
  • 23:30[K] Αρχείον Πολιτισμού
  • 00:00[K] DION TV
  • 00:30[K8] Σινεφίλ
  • 02:30[K] DION TV
  • 05:00[K] DION TV
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EURO TV
  • 12:00EURO TV
  • 18:00EURO TV
  • 00:00EURO TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EUROPE 1
  • 12:00EUROPE 1
  • 18:00EUROPE 1
  • 00:00EUROPE 1
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00GNOMI TV
  • 12:00GNOMI TV
  • 18:00GNOMI TV
  • 00:00GNOMI TV
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Αριθμοί (Numbers)
  • 06:00[K] Αριθμοί (Numbers)
  • 07:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 07:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 07:30[K] Τα Κουταβοφιλαράκια (Pet Pals)
  • 07:30[K] Τα Κουταβοφιλαράκια (Pet Pals)
  • 08:00[K] Μόμπυ Ντικ (Moby Dick)
  • 08:00[K] Μόμπυ Ντικ (Moby Dick)
  • 08:30[K] Δείξε Μου Το Πιάτο Σου
  • 08:30[K] Δείξε Μου Το Πιάτο Σου
  • 09:00[K] Γυμναστική Όλοι Μαζί
  • 09:00[K] Γυμναστική Όλοι Μαζί
  • 09:30[K] Moto In Action (Ε)
  • 09:30[K] Moto In Action (Ε)
  • 10:00[K] Πρίσμα (Ε)
  • 10:00[K] Πρίσμα (Ε)
  • 11:00[K] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 11:00[K] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 11:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 11:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 12:00[K] Σφήνα Στα Σπορ (Ε)
  • 12:00[K] Σφήνα Στα Σπορ (Ε)
  • 13:00[K] Ανθρώπων Ιστορίες
  • 13:00[K] Ανθρώπων Ιστορίες
  • 14:00[K] Ένα Βιβλίο, Ένα Ταξίδι
  • 14:00[K] Ένα Βιβλίο, Ένα Ταξίδι
  • 15:00[K] Flashback Στον Αθλητισμό
  • 15:00[K] Flashback Στον Αθλητισμό
  • 16:00[K] Μουσικές Εκδρομές
  • 16:00[K] Μουσικές Εκδρομές
  • 17:15[K] Η Θεσσαλονίκη Στους Αιώνες
  • 17:15[K] Η Θεσσαλονίκη Στους Αιώνες
  • 17:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 17:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 18:00[K8] Ο Αγώνας Ενάντια Στην Covid-19
  • 18:00[K8] Ο Αγώνας Ενάντια Στην Covid-19
  • 19:00[K] Ο Αλή Πασάς Και Η Κυρά Φροσύνη
  • 19:00[K] Ο Αλή Πασάς Και Η Κυρά Φροσύνη
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 21:23[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 21:23[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 21:30[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 21:30[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 22:00[K8] Πριν Την Πτώση (Before The Fall)
  • 22:00[K12] Πριν Την Πτώση (Before The Fall)
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 01:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 01:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:45[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 02:45[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 03:40[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 03:40[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 04:30[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 04:30[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 19:40[K8] Travel Guide
  • 20:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 21:40[K8] Engine Power
  • 22:10[K8] Επανελλήνισις
  • 23:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 00:10[K8] Party Time
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Team Umizοοmi
  • 07:30[K] Team Umizοοmi
  • 08:00[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 08:30[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Spirit
  • 12:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 12:30[K] Transformers
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Winx
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:30[K] Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 16:00[K] Danny Phantom (Nickelodeon Classics)
  • 16:30[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Jurassic World
  • 19:30[K8] Άβαταρ
  • 20:00[K8] Lego Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] Marathon: Lego Ninjago
  • 22:30[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • WEST CHANNEL
  • TOP CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:00[K] Μνήμες
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Όμορφη Ζωή
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 09:30[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 10:30[K] Αποστολή Στην Τανζανία Και Το Κονγκό
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 11:15[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 12:00[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:00[K] Εξ Ερήμου Διατυπώσεις: Σπουδή Στον Ευεργετινό
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 13:30[K] Ταξίδια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 16:50[K] Κοντά Στη Φύση
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:00[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 17:55[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 18:45[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:00[K] Λόγος Λειτουργικός
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 23:40[K] Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 00:40[K] Εν Χορδαίς
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:15[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 01:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:25[K] Το Γιατί Και Το Διότι
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:30[K] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 03:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00DIKTYO1
  • 12:00DIKTYO1
  • 18:00DIKTYO1
  • 00:00DIKTYO1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:30[K] Παιδικά
  • 09:30[K] Παιδικά
  • 09:30[K] Παιδικά
  • 10:30[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Τηλεαγορές
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 13:30[K8] Όλο Υγεία
  • 13:30[K8] Όλο Υγεία
  • 13:30[K8] Όλο Υγεία
  • 13:30[K8] Όλο Υγεία
  • 14:30[K8] Engine Power
  • 14:30[K8] Engine Power
  • 14:30[K8] Engine Power
  • 14:30[K8] Engine Power
  • 15:00[K8] Διατρέφω
  • 15:00[K8] Διατρέφω
  • 15:00[K8] Διατρέφω
  • 15:00[K8] Διατρέφω
  • 16:00[K8] Flash Back
  • 16:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 16:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 16:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 17:00[K8] Like
  • 17:00[K8] Like
  • 17:00[K8] Like
  • 17:00[K8] Like
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:30[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:30[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:30[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 20:00[K8] Τηλεαγορές
  • 20:00[K8] Τηλεαγορές
  • 20:00[K8] Τηλεαγορές
  • 20:00[K8] Τηλεαγορές
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Μνήμες Πόντου
  • 22:00[K8] Μνήμες Πόντου
  • 22:00[K8] Μνήμες Πόντου
  • 22:00[K8] Μνήμες Πόντου
  • 23:30[K8] Moto In Action
  • 23:30[K8] Moto In Action
  • 23:30[K8] Moto In Action
  • 23:30[K8] Moto In Action
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:30[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Like (Ε)
  • 01:30[K8] Like (Ε)
  • 01:30[K8] Like (Ε)
  • 01:30[K8] Like (Ε)
  • 03:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 04:00[K8] Όλο Υγεία (Ε)
  • 04:00[K8] Όλο Υγεία (Ε)
  • 04:00[K8] Όλο Υγεία (Ε)
  • 04:00[K8] Όλο Υγεία (Ε)
  • 05:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκυμαντέρ
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K8] Σχολιάζοντας (Ε)
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ - Τροφή Για Σκέψη
  • 11:30[K8] Out Door
  • 12:00[K8] Περιηγήσεις
  • 13:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00[K] Travel Guide
  • 15:00[K8] Telemarketing
  • 15:30[K8] Forum Επικαιρότητας (Ε)
  • 17:30[K8] Telemarketing
  • 18:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 21:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K12] Έχεις Άστρο
  • 01:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μαρτυρία (Ε)
  • 08:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:15[K8] Τσιτνσιρό Γαϊτάνι (Ε)
  • 15:40[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 17:35[K8] Εκπομπή Κοινωνικού Ενδιαφέροντος
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[K8] Ντοκιμαντέρ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • EPIRUS TV1
  • ART TV
  • CORFU TV
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHELWOS
  • 12:00ACHELWOS
  • 18:00ACHELWOS
  • 00:00ACHELWOS
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Think
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 02:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:15[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K8] Road To Avonlea
  • 09:45[K] Πρωινό Δελτίο ειδήσεων
  • 10:15[K8] Εδώ Είμαστε
  • 11:05[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Ε,τί Σε Νέες Περιπέτειες
  • 12:05[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:35[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 17:15[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 18:10[K8] Υour Choice (Ε)
  • 20:05[K8] Rails Of Music
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Όλο Δυτικά
  • 23:45[K] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:20[K8] Υour Choice (Ε)
  • 03:20[K8] Ίασις
  • 04:20[K8] Ντοκυμαντέρ
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 08:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30[K] Telemarketing
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Telemarketing
  • 13:30[K] Telemarketing - Φικιόρης
  • 14:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[K8] Άνθρωποι
  • 16:00[K] Telemarketing
  • 17:00[K] Όλο Υγεία
  • 18:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:10[K] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Telemarketing
  • 20:50[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Εβδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K] Telemarketing
  • 23:30[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K8] Στις Οκτώ
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 13:00[K8] Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 18:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 20:00[K8] 21
  • 20:00[K8] 21
  • 20:00[K8] 21
  • 20:00[K8] 21
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 22:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 22:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 22:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 01:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 01:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 01:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 01:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 02:00[K16] Ταινία
  • 02:00[K16] Ταινία
  • 02:00[K16] Ταινία
  • 02:00[K16] Ταινία
  • 05:00[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 05:00[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 05:00[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 05:00[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • a.NET
  • HLEKTRA TV
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • ORT
  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:45[K8] Ίασις
  • 21:45[K8] Engine Power
  • 22:15[K8] Party Time
  • 23:15[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15[K8] Fair Hair
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:15[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 04:45[K8] Η Αγορά Σήμερα
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 06:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 10:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[K8] Doctor's Formulas
  • 17:00[K8] Doctor's Formulas
  • 18:00[K8] Ίασις
  • 18:00[K8] Ίασις
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 21:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 02:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 02:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 03:00[K8] Ίασις
  • 03:00[K8] Ίασις
  • 04:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 04:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 05:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 05:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00LYCHNOS
  • 12:00LYCHNOS
  • 18:00LYCHNOS
  • 00:00LYCHNOS
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00MESOGEIOS TV
  • 12:00MESOGEIOS TV
  • 18:00MESOGEIOS TV
  • 00:00MESOGEIOS TV
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT TV
  • 12:00ORT TV
  • 18:00ORT TV
  • 00:00ORT TV
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHAIA TV
  • 12:00ACHAIA TV
  • 18:00ACHAIA TV
  • 00:00ACHAIA TV
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ART
  • 12:00ART
  • 18:00ART
  • 00:00ART
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00AXION
  • 12:00AXION
  • 18:00AXION
  • 00:00AXION
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Best News Πάτρα (Ε)
  • 07:00[K8] Best News Πάτρα (Ε)
  • 08:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 08:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 09:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 09:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[K8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 14:00[K8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 15:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 17:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Travel Guide
  • 18:00[K8] Travel Guide
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[K8] Γεωζωή
  • 19:30[K8] Γεωζωή
  • 20:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 20:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Μαχητικά
  • 22:00[K8] Μαχητικά
  • 23:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 23:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 01:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 02:00[K8] Γεωζωή (Ε)
  • 02:00[K8] Γεωζωή (Ε)
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis (Ε)
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Ώρα Μεσσηνίας (Ε)
  • 12:00[K8] Ώρα Μεσσηνίας (Ε)
  • 12:00[K8] Ώρα Μεσσηνίας (Ε)
  • 12:00[K8] Ώρα Μεσσηνίας (Ε)
  • 12:00[K8] Ώρα Μεσσηνίας (Ε)
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:30[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 14:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K8] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Πατρινό Καρναβάλι 2022
  • 23:30[K] Αφιερωματικό Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 03:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] LEPANTO TV
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K8] LEPANTO TV
  • 07:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 09:00[K8] LEPANTO TV
  • 09:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] LEPANTO TV
  • 13:00[K8] Τα Αθάνατα Δημοτικά Τραγούδια
  • 14:10[K8] LEPANTO TV
  • 14:10[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 15:00[K8] LEPANTO TV
  • 15:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] LEPANTO TV
  • 16:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:30[K8] LEPANTO TV
  • 17:00[K8] LEPANTO TV
  • 18:00[K8] Οι Μικροί Μας Φίλοι
  • 18:30[K8] LEPANTO TV
  • 19:00[K8] LEPANTO TV
  • 19:00[K8] Παράξενη Γυναίκα (Ε)
  • 19:30[K8] Παράξενη Γυναίκα
  • 20:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Εκ Βαθέων
  • 20:45[K8] LEPANTO TV
  • 21:00[K8] Lepanto Cinema
  • 21:45[K8] LEPANTO TV
  • 22:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 23:30[K8] LEPANTO TV
  • 23:30[K12] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K12] Lepanto Cinema
  • 00:15[K8] LEPANTO TV
  • 01:30[K12] Lepanto Cinema
  • 02:50[K8] LEPANTO TV
  • 03:00[K12] Lepanto Cinema
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:50[K8] LEPANTO TV
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Our Daily Bread
  • 06:00[K] Our Daily Bread
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] When Nature Strikes Back
  • 08:00[K] When Nature Strikes Back
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 10:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:30[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 12:30[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 19:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Politico (Ε)
  • 00:00[K8] Politico (Ε)
  • 01:00[K8] Οι Μεγάλοι Έρωτες Του 20ου Αιώνα
  • 01:00[K8] Οι Μεγάλοι Έρωτες Του 20ου Αιώνα
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[K] Building Green
  • 03:00[K] Building Green
  • 04:00[K] Digital Design
  • 04:00[K] Digital Design
  • 05:00[K8] Be A Predator
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP KENTRO
  • 12:00RTP KENTRO
  • 18:00RTP KENTRO
  • 00:00RTP KENTRO
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00SUPER
  • 12:00SUPER
  • 18:00SUPER
  • 00:00SUPER
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:15[K] SUPER B TV
  • 06:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:45[K] SUPER B TV
  • 06:45[K] SUPER B TV
  • 06:45[K] SUPER B TV
  • 06:45[K] SUPER B TV
  • 06:45[K] SUPER B TV
  • 07:00[K8] Εκπομπή Ιατρικής
  • 07:00[K8] Εκπομπή Ιατρικής
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] Ταξιδεύοντας
  • 08:00[K] Ταξιδεύοντας
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] Παιδικά Χαμόγελα
  • 09:00[K] Παιδικά Χαμόγελα
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 09:10[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] Ταξιδεύοντας
  • 12:00[K] Ταξιδεύοντας
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K8] Total Health Solutions
  • 13:00[K8] Total Health Solutions
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεαγοράς
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεαγοράς
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K8] Γνωριμίες Γάμου
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K8] Moto In Action
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K] SUPER B TV
  • 18:30[K8] In Style
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K8] Hotel Eleon
  • 19:30[K8] 60 Λεπτά (Ε)
  • 20:45[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] SUPER B TV
  • 21:15[K] Καιρός
  • 21:20[K8] Πάμε Σαν Άλλοτε
  • 22:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 01:15[K12] Άννα Ντεντέκτιβ
  • 02:05[K16] Tomorrowland
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 02:20[K] SUPER B TV
  • 03:05[K16] Αληθινές Ιστορίες
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 03:10[K] SUPER B TV
  • 04:40[K8] Bonanza

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • THESSALIA TV
  • ASTRA TV
  • SMILE PLUS
  • TRT
  • TV 10
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Telemarketing
  • 08:00[K8] Telemarketing
  • 08:00[K8] Telemarketing
  • 08:00[K8] Telemarketing
  • 08:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 08:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 08:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 08:20[K8] Τhe Whole Story - Ονοιχοφόρα Θηλαστικά
  • 09:00[K] Telemarketing
  • 09:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 09:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 09:20[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 10:00[K] Ecoplan
  • 10:00[K] Ecoplan
  • 10:00[K] Ecoplan
  • 10:00[K] Telemarketing
  • 11:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 12:00[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 12:00[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 12:00[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 12:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 13:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 13:00[K] Λασίθι
  • 14:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 14:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 14:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 14:00[K8] Πολιτικοί Διάλογοι (Ε)
  • 15:15[K8] Telemarketing
  • 15:15[K8] Telemarketing
  • 15:15[K8] Telemarketing
  • 15:15[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 17:00[K] Travel Guide
  • 17:00[K] Travel Guide
  • 17:00[K] Travel Guide
  • 17:00[K] Travel Guide
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 18:40[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 18:40[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 18:40[K] Σαντορίνη, Λευκό Και Απέραντο Γαλάζιο
  • 19:00[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 21:45[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 21:45[K] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 21:45[K8] Να 'Μαστε Καλά: Οι Γεύσεις Της Θεσσαλίας Μας
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:40[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:40[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:40[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:30[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K12] Όσα Κρύβει Η Νύχτα
  • 01:20[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:20[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:20[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:10[K16] Αmazons
  • 03:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 03:25[K16] Μοιραία Υπόθεση
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Astra Market
  • 07:00[K] Astra Market
  • 15:00[K8] Tsitsipas Live
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:45[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[K8] Αγάπη Τηλεοπτική
  • 20:00[K] Astra Market
  • 23:30[K] Κώδικας Μυστηρίων
  • 01:30[K18] Night Zone
  • 04:00[K8] Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Kaeloo
  • 07:30[K] Βρούμιζ
  • 08:00[K] Chloe's Closet
  • 08:30[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Γιόγιο
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K8] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 10:30[K] Ratata
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Πετ Παλς
  • 12:30[K] Νono
  • 13:00[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 13:30[K] Chloe's Closet
  • 14:00[K] Βρούμιζ
  • 14:30[K8] Πάντα Και Κρας
  • 15:00[K] Kate & Mim Mim
  • 15:30[K] Chuggington
  • 16:00[K] Pincode
  • 16:30[K] Invention Story
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Kikoriki
  • 18:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 18:30[K8] Infinity Nado
  • 19:00[K] Tobot Athlon
  • 19:30[K] Kaeloo
  • 20:00[K] Bat Pat
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (E)
  • 06:00[K8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (E)
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 09:00[K8] 60' Θέμα Υγείας (E)
  • 09:00[K8] 60' Θέμα Υγείας (E)
  • 10:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε; ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες
  • 10:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε; ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:00[K8] Revolution
  • 12:30[K8] Παγκόσμια Πρωταθήματα Ράλι
  • 12:30[K8] Παγκόσμια Πρωταθήματα Ράλι
  • 13:00[K8] Τηλεαγορές
  • 13:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Μύθος Και Αλήθεια
  • 19:05[K8] Μύθος Και Αλήθεια
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:10[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:10[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 22:10[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 00:30[K8] Χώστες TV Show (Ε)
  • 00:30[K8] Χώστες TV Show (Ε)
  • 01:30[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 01:30[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 03:15[K8] Be A Predator (Ε)
  • 03:15[K8] Be A Predator (Ε)
  • 04:15[K8] Building Green
  • 04:15[K8] Building Green
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Goodlife
  • 17:30[K8] Marixana
  • 18:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 21:00[K8] Έχεις Άστρο
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 00:30[K8] Ζούμε Όμορφα, Ζούμε Ελλάδα
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • ETV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 01:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:45[K8] Cinelovers
  • 03:15[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:40[K] Ντοκυμαντέρ
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 08:30[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 08:30[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 09:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 09:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 09:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Living Room
  • 15:00[K] Living Room
  • 15:00[K] Living Room
  • 16:00[K8] Follow Me (Ε)
  • 16:00[K8] Follow Me (Ε)
  • 16:00[K8] Follow Me (Ε)
  • 16:30[K] In Style
  • 16:30[K] In Style
  • 16:30[K] In Style
  • 17:00[K8] Tripment
  • 17:00[K8] Tripment
  • 17:00[K8] Tripment
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 18:00[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 18:00[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00[K] In Style
  • 22:00[K] In Style
  • 22:00[K] In Style
  • 22:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 22:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 22:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 00:30[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 00:30[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 03:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 03:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 03:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 04:00[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 04:00[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 04:00[K12] Δια... Γνώσης (Ε)
  • 05:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Εθνικός Ύμνος
  • 06:05[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 10:00[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Β'
  • 11:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 12:00[K8] Zer
  • 14:00[K8] Δημοτικά Τραγούδια
  • 16:00[K8] Απογευματινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 20:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 22:00[K12] Μια Θέση Στην Καρδιά Μας
  • 22:30[K12] Βρες Αυτό Που Ψάχνεις
  • 23:00[K8] Βραδινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 23:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 00:00[K8] Νυχτερινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 00:30[K18] Ζώδια Και Ωροσκόποι
  • 01:30[K18] Αισθησιακές Καλλονές

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • ALERT
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • EXTRA CHANNEL
  • AE CHANNEL
  • ACTION24
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • NICKELODEON
  • RISE TV
  • SMILE
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:00[K8] Θρυλικές Ιστορίες (Ε)
  • 08:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 12:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00[K8] Info
  • 15:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:30[K8] Bet Weekend
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00[K8] GR XPress
  • 03:00[K8] Info (Ε)
  • 05:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ALERT
  • 06:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:00[K] ALERT
  • 07:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 08:00[K] ALERT
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00[K] ALERT
  • 09:00[K8] Βιοαναγγένησις
  • 10:00[K] ALERT
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00[K] ALERT
  • 11:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:30[K8] Ενημερωτική - Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 12:00[K] ALERT
  • 12:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00[K] ALERT
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K] ALERT
  • 14:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[K] ALERT
  • 15:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:00[K] ALERT
  • 16:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 17:00[K] ALERT
  • 17:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 18:00[K] ALERT
  • 18:00[K8] Damiano Fashion
  • 19:00[K] ALERT
  • 19:00[K8] Damiano Fashion
  • 20:00[K] ALERT
  • 20:00[K8] Ελλάδα Στάσου Ίσια
  • 21:00[K] ALERT
  • 21:00[K8] Viva
  • 22:00[K] ALERT
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] ALERT
  • 23:00[K8] Για Πάντα Μαζί
  • 00:00[K] ALERT
  • 00:00[K8] Mary On The Rocks
  • 00:30[K12] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 01:00[K] ALERT
  • 01:00[K12] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 01:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] ALERT
  • 02:00[K8] Telestar.gr
  • 03:00[K] ALERT
  • 03:00[K8] Telestar.gr
  • 04:00[K] ALERT
  • 04:00[K8] Telestar.gr
  • 05:00[K] ALERT
  • 05:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ATTICA TV
  • 06:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Τηλεαγορές
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] ATTICA TV
  • 10:00[K] ATTICA TV
  • 10:00[K8] Marketing In Practice & More - 7ος Κύκλος (Ε)
  • 10:00[K8] Marketing In Practice & More - 7ος Κύκλος (Ε)
  • 10:30[K] ATTICA TV
  • 10:30[K] ATTICA TV
  • 10:30[K] Τηλεαγορές
  • 10:30[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] ATTICA TV
  • 11:00[K] ATTICA TV
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] ATTICA TV
  • 13:00[K] ATTICA TV
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K] ATTICA TV
  • 16:00[K] ATTICA TV
  • 16:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] ATTICA TV
  • 17:00[K] ATTICA TV
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 18:00[K] ATTICA TV
  • 18:00[K] ATTICA TV
  • 18:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια
  • 18:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια
  • 19:00[K] ATTICA TV
  • 19:00[K] ATTICA TV
  • 19:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 19:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 20:00[K8] Attic ART / Εικαστικά (Ε)
  • 20:10[K8] Attic ART / Εικαστικά (Ε)
  • 20:30[K] ATTICA TV
  • 20:30[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] Τηλεαγορές
  • 21:00[K] Τηλεαγορές
  • 22:00[K] ATTICA TV
  • 22:00[K] ATTICA TV
  • 22:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα - 3ος Κύκλος
  • 22:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα - 3ος Κύκλος
  • 00:00[K] ATTICA TV
  • 00:00[K] ATTICA TV
  • 00:00[K8] Σημείο Αναφοράς (Ε)
  • 00:00[K] Τηλεαγορές
  • 01:00[K] ATTICA TV
  • 01:00[K] ATTICA TV
  • 01:00[K8] Body Health (Ε)
  • 01:00[K8] Body Health (Ε)
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 02:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 02:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 03:00[K] ATTICA TV
  • 03:00[K] ATTICA TV
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Σημείο Αναφοράς (Ε)
  • 04:00[K16] Γύρισαν Τρεις (Three Came Home)
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K] ATTICA TV
  • 05:00[K] ATTICA TV
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] Gallery 65
  • 13:00[K] BLUE SKY
  • 13:00[K] BLUE SKY
  • 13:00[K] BLUE SKY
  • 13:30[K] Gold And Silver Collection
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Gold And Silver Collection
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 17:00[K] BLUE SKY
  • 17:00[K] BLUE SKY
  • 17:00[K] BLUE SKY
  • 17:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] Jubilee
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 19:00[K] Fashion Time
  • 20:30[K] BLUE SKY
  • 20:30[K] BLUE SKY
  • 20:30[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:25[K] Ο Καιρός
  • 21:30[K8] Αντιπαραθέσεις
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 23:00[K16] Έγκλημα Στο Καβούρι
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 03:00[K] BLUE SKY
  • 03:00[K] BLUE SKY
  • 03:00[K] BLUE SKY
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 03:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 04:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 05:00[K] BLUE SKY
  • 05:00[K] BLUE SKY
  • 05:00[K] BLUE SKY
  • 05:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:30[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K8] Tribute (Ε)
  • 08:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 09:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:50[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Ίασις
  • 21:30[K] Η Αγορά Σήμερα
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K] Flash Back
  • 07:30[K8] ACTION 24
  • 07:30[K8] ACTION 24
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:30[K8] ACTION 24
  • 12:30[K8] ACTION 24
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] ACTION 24
  • 17:00[K8] ACTION 24
  • 17:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] Κόκκινη Γραμμή (E)
  • 20:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 20:15[K8] ACTION 24
  • 20:15[K8] ACTION 24
  • 21:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:30[K8] ACTION 24
  • 21:30[K8] ACTION 24
  • 22:00[K8] Social Net (Ε)
  • 23:00[K16] Before The Night Falls
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 01:30[K8] ACTION 24
  • 01:30[K8] ACTION 24
  • 01:30[K8] Κόκκινη Γραμμή (E)
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:30[K8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:30[K8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 04:30[K] Hammer Series
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00HIGH TV
  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Natasha
  • 09:00[K8] Natasha
  • 10:00[K8] Seven Stars
  • 10:00[K8] Seven Stars
  • 12:00HIGH TV
  • 13:30[K8] Gallery Georgia
  • 13:30[K8] Gallery Georgia
  • 15:30[K8] Seven Stars
  • 15:30[K8] Seven Stars
  • 17:30[K8] Τράπεζα Αντικών
  • 17:30[K8] Τράπεζα Αντικών
  • 18:00HIGH TV
  • 19:30[K8] Seven Stars
  • 19:30[K8] Seven Stars
  • 21:30[K8] Τηλεδώρα
  • 21:30[K8] Τηλεδώρα
  • 22:30[K8] Μουσικά Σφηνάκια Γνωριμιών
  • 22:30[K8] Μουσικά Σφηνάκια Γνωριμιών
  • 23:30[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 23:30[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 00:00HIGH TV
  • 00:30[K16] 5η Διάσταση
  • 00:30[K16] 5η Διάσταση
  • 01:30[K8] Εδώ Είμαστε (E)
  • 01:30[K8] Εδώ Είμαστε (E)
  • 02:30[K16] Σταύρος Μιχαήλος
  • 02:30[K16] Σταύρος Μιχαήλος
  • 03:30[K8] Ολυμπιακός Live (Ε)
  • 03:30[K8] Ολυμπιακός Live (Ε)
  • 04:30[K8] Γνώση Και Πολιτισμός (Ε)
  • 04:30[K8] Γνώση Και Πολιτισμός (Ε)
  • 05:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
  • 05:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00[K8] Kontra News 10
  • 22:00[K8] Kontra News 10
  • 22:00[K8] Kontra News 10
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Shazam Top 15 (Ε)
  • 06:00[K8] Shazam Top 15 (Ε)
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 00's
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 00's
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 11:00[K8] Mad Greekz Top
  • 11:00[K8] Mad Greekz Top
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 14:30[K8] K - Pop Stars
  • 14:30[K8] K - Pop Stars
  • 15:30[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 15:30[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 16:30[K8] Mad Top 10
  • 16:30[K8] Mad Top 10
  • 17:30[K8] Lyric Video Show
  • 17:30[K8] Lyric Video Show
  • 18:00[K8] Rock On Mixer
  • 18:00[K8] Rock On Mixer
  • 18:30[K8] Alternative Intl
  • 18:30[K8] Alternative Intl
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 20:00[K8] Latin Vibes
  • 20:00[K8] Latin Vibes
  • 21:00[K8] Saturday Early Club
  • 21:00[K8] Saturday Early Club
  • 22:00[K8] Dance Zone
  • 22:00[K8] Dance Zone
  • 00:00[K8] Στη Διαπασών
  • 00:00[K8] Στη Διαπασών
  • 01:00[K8] Trash Me
  • 01:00[K8] Trash Me
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Team Umizοοmi
  • 07:30[K] Team Umizοοmi
  • 08:00[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 08:30[K] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Spirit
  • 12:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 12:30[K] Transformers
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Winx
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:30[K] Το Γραφείο Των Μαγικών Ιστοριών
  • 16:00[K] Danny Phantom (Nickelodeon Classics)
  • 16:30[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Jurassic World
  • 19:30[K8] Άβαταρ
  • 20:00[K8] Lego Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] Marathon: Lego Ninjago
  • 22:30[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Culture
  • 06:30[K8] /Culture
  • 07:00[K8] /Music
  • 07:30[K8] /Music
  • 08:00[K12] /Reportage
  • 08:30[K12] /Reportage
  • 09:00[K8] /Tech
  • 09:30[K8] /Tech
  • 10:00[K8] /Culture
  • 10:30[K8] /Culture
  • 11:00[K8] Plantings
  • 11:30[K8] /Dialogues
  • 12:00[K8] /Music
  • 12:30[K8] /Music
  • 13:00[K8] TeenNick: Sam & Cat
  • 13:30[K8] TeenNick: School Of Rock
  • 14:00[K8] TeenNick: School Of Rock
  • 14:30[K8] TeenNick: The Thundermans
  • 15:00[K8] TeenNick: The Thundermans
  • 15:30[K8] TeenNick: Haunted Hathaways
  • 16:00[K8] TeenNick: Haunted Hathaways
  • 16:30[K8] TeenNick: 100 Things To Do
  • 17:00[K8] TeenNick: Spyders
  • 17:30[K8] TeenNick: True Jackson
  • 18:00[K8] TeenNick: True Jackson
  • 18:30[K8] TeenNick: Bella & The Bulldogs
  • 19:00[K8] /Trips
  • 19:30[K8] /Pets
  • 20:00[K8] /Food
  • 20:30[K8] /Food
  • 21:00[K8] /Sports
  • 21:30[K8] /Sports
  • 22:00[K8] Interviews & Places
  • 22:30[K8] Auto/Moto Once Upon A Ride
  • 23:00[K8] /Tech
  • 23:30[K8] /Tech
  • 00:00[K8] Interviews & Places
  • 00:30[K8] Interviews & Places
  • 01:00[K8] /Dialogues
  • 01:30[K8] /Dialogues
  • 02:00[K12] /Reportage
  • 02:30[K12] /Reportage
  • 03:00[K8] /Music
  • 03:30[K8] /Music
  • 04:00[K8] /Fun
  • 04:30[K8] /Fun
  • 05:00[K8] /New Gen
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Kaeloo
  • 07:30[K] Βρούμιζ
  • 08:00[K] Η Ντουλάπα Της Κλόη
  • 08:30[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Γιόγιο
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K8] Τάτα, Ο Εξωγήινος
  • 10:30[K] Ρατ Α Τατ
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Πετ Παλς
  • 12:30[K] Nono
  • 13:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Η Ντουλάπα Της Κλόη
  • 14:00[K] Βρούμιζ
  • 14:30[K8] Πάντα Και Κρας
  • 15:00[K] Kate & Mim Mim
  • 15:30[K] Chuggington
  • 16:00[K] Pincode
  • 16:30[K] Invention Story
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Kikoriki
  • 18:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 18:30[K8] Infinity Nado
  • 19:00[K] Tobot Athlon
  • 19:30[K] Kaeloo
  • 20:00[K] Bat Pat
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • AE TV
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • CRETA
  • NOTOS TV
  • SITIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:30[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 09:30[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:45[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:30[K8] Annita Airlines
  • 20:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Ίασις
  • 22:00[K8] Engine Power
  • 23:30[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30[K8] Fair Hair
  • 01:30[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:30[K8] Annita Airlines
  • 05:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 06:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 06:00[K8] Κρήτη Σήμερα
  • 08:10[K8] Arthur
  • 08:35[K] Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 09:00[K] Voopa
  • 09:20[K] The Drakers
  • 09:45[K8] Οι Κουταβοπεριπέτειες (Puppy In My Pocket)
  • 10:10[K8] Herb Family
  • 10:30[K8] Κρήτη TV Classics
  • 11:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 11:55[K8] Cinelovers
  • 12:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 12:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 12:20[K] Bake My Day
  • 12:50[K8] Πάνω Από Τα Όρια
  • 13:40[K8] Travel Guide
  • 14:50[K8] Moto In Action
  • 15:20[K8] Θα Τα Πούμε Στο Χωριό
  • 16:20[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 17:30[K] Ειδήσεις
  • 17:50[K8] Ανδριανή
  • 18:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 18:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 19:30[K8] Be
  • 20:00[K8] R- Evolution
  • 20:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45[K8] Εικόνες
  • 22:45[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 00:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 00:45[K16] Movie Time
  • 03:00[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 04:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια
  • 04:50[K8] Θα Τα Πούμε Στο Χωριό
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Kaeloo
  • 07:30[K] Βρούμιζ
  • 08:00[K] Chloe's Closet
  • 08:30[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Γιόγιο
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K8] Τάτα, Ο Εξωγηινός
  • 10:30[K] Ratata
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Πετ Παλς
  • 12:30[K] Nono
  • 13:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Chloe's Closet
  • 14:00