digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Πέμπτη 18 Ιουλίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 06:30 Η Μικρή Γιατρός (Doc Mcstuffins, III)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 07:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 08:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ (Ε)
  • 08:00 Total Dreamer
  • 08:00 Total Dreamer
  • 08:00 Total Dreamer
  • 09:00 Alpha Παντού
  • 09:00 Alpha Παντού
  • 09:00 Alpha Παντού
  • 09:00 Alpha Παντού
  • 09:00 Alpha Παντού
  • 09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
  • 09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
  • 09:00 Alpha Παντού, ΙΙ
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 13:00 Total Dreamer
  • 13:00 Total Dreamer
  • 13:00 Total Dreamer
  • 13:00 Total Dreamer
  • 13:00 Total Dreamer
  • 13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες, (Ε)
  • 13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες, (Ε)
  • 13:00 Εντιμότατοι Κερατάδες, (Ε)
  • 14:00 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:00 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:00 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:50 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:50 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:50 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:50 Kitchen Lab (Ε)
  • 14:50 Kitchen Lab (Ε)
  • 15:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:00 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 15:50 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
  • 17:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
  • 17:05 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:05 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:05 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:05 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:05 Τροχονόμος Βαρβάρα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 20:00 Κράτα Μου Το Χέρι (Elimi Birakma)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 21:15 Το Σόι Σου, ΙΙ (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 23:00 Grey's Anatomy, IX
  • 00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 00:50 Μετά Τα Μεσάνυχτα (Ε)
  • 00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
  • 00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
  • 00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
  • 00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
  • 00:50 Αληθινοί Έρωτες, Ι (Ε)
  • 02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:00 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:20 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:20 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 02:20 Κόκκινος Κύκλος, Ι (Ε)
  • 03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:00 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:10 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:10 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 03:10 Ξέχασέ Με (Ε)
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
  • 05:00 Miss Νταίζη (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 7
  • 07:00 Καλοκαίρι Μαζί Στις 7
  • 07:00 Καλοκαίρι Μαζί
  • 07:00 Καλοκαίρι Μαζί
  • 07:00 Καλοκαίρι Μαζί
  • 11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 11:00 Παρθένα Ζωή (Ε)
  • 12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 Θα Βρείς Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:00 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Μπρούσκο (Ε)
  • 17:15 Μπρούσκο (Ε)
  • 17:15 Μπρούσκο (Ε)
  • 17:15 Μπρούσκο (Ε)
  • 17:30 Μπρούσκο (Ε)
  • 18:30 Οργή
  • 18:30 Οργή
  • 18:30 Οργή
  • 18:30 Οργή
  • 18:30 Οργή
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 20:45 Μην Ψαρώνεις (Ε)
  • 21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
  • 21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
  • 21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
  • 21:45 Πετά Τη Φριτέζα (Ε)
  • 21:45 Πέτα Τη Φριτέζα (Ε)
  • 22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 22:45 Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
  • 23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
  • 23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
  • 23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
  • 23:45 The Night Shift - 2ος Κύκλος
  • 00:45 Οργή (Ε)
  • 00:45 Οργή (Ε)
  • 00:45 Οργή (Ε)
  • 00:45 Οργή (Ε)
  • 00:45 Οργή (Ε)
  • 01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:45 Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:45 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
  • 07:00 Ενημερωτική Εκπομπή
  • 10:00 Καλοκαίρι #not
  • 10:00 Καλοκαίρι #not
  • 13:00 Μεσημεριάτικα
  • 13:00 Μεσημεριάτικα
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 15:00 Για Την Παρέα (Ε)
  • 15:00 Για Την Παρέα (Ε)
  • 16:45 Open News Στη Νοηματική
  • 16:45 Open News Στη Νοηματική
  • 17:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
  • 17:00 Ένας Βλάκας Και Μισός
  • 18:55 Open News
  • 18:55 Open News
  • 20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
  • 20:00 Για Πάντα Παιδιά - 1oς Κύκλος (Ε)
  • 21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
  • 21:00 NCIS - 7ος Κύκλος
  • 22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων
  • 22:00 Ο Πλανήτης Των Πιθήκων
  • 00:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
  • 00:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
  • 01:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
  • 01:30 Criminal Minds - 2ος Κύκλος
  • 02:30 NCIS - 7ος Κύκλος
  • 02:30 NCIS - 7ος Κύκλος
  • 03:30 Καλοκαίρι #not (Ε)
  • 03:30 Καλοκαίρι #not (Ε)
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 La Partona (Ε)
  • 06:00 La Dona (Ε)
  • 06:00 La Dona (Ε)
  • 06:00 La Dona (Ε)
  • 07:00 Mistresses (Ε)
  • 07:00 Scandal (Ε)
  • 07:00 Scandal (Ε)
  • 07:00 Scandal (Ε)
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 La Partona
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 15:50 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς
  • 16:45 Chicago Fire
  • 16:45 Chicago Fire
  • 16:45 Chicago Fire
  • 16:45 Chicago Fire
  • 17:30 Saving Hope
  • 17:30 Saving Hope
  • 17:30 Saving Hope
  • 17:30 Saving Hope
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 19:10 Castle
  • 19:10 Castle
  • 19:10 Castle
  • 19:10 Castle
  • 20:05 Mistresses
  • 20:05 Scandal
  • 20:05 Scandal
  • 20:05 Scandal
  • 21:00 Sharpshooter
  • 21:00 Sharpshooter
  • 21:00 Sharpshooter
  • 21:00 Sharpshooter
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:00 Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:10 Sharpshooter
  • 22:10 Sharpshooter
  • 22:10 Sharpshooter
  • 22:10 Sharpshooter
  • 23:00 Mayday
  • 23:00 Mayday
  • 23:00 Mayday
  • 23:00 Mayday
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D.
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
  • 12:00 Ενημερωτική Εκπομπή
  • 12:00 Online
  • 12:00 Online
  • 12:00 Online
  • 12:00 Online
  • 12:00 Online
  • 12:00 Online
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 15:00 Happy Traveller (Ε)
  • 15:00 Happy Traveller (Ε)
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 15:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 16:00 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 Happy Traveller (Ε)
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 18:10 Η Κόρη Μου
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 20:50 Φτερωτός Θεός
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 21:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 00:15 S.W.A.T.
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 01:15 Deadly Women
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murder)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murder)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murder)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
  • 02:15 Το Άρωμα: Η Ιστορία Ενός Δολοφόνου (Perfume: The Story Of A Murderer)
  • 04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
  • 04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
  • 04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
  • 04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
  • 04:30 Η Κόρη Μου (Ε)
  • 05:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 05:00 Φτερωτός Θεός (Ε)
  • 05:00 Η Κόρη Μου (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 06:30 The Looney Tunes Show
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:00 Duck Dodgers
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:00 Robocar Poli
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:45 Ben And Holly's Little Kingdom
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:15 Baby Looney Tunes
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:45 Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:15 PJ Masks
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 10:45 Miraculous Lady Bug
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:15 The Garfield Show
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 11:45 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 12:15 Τρελή Οικογένεια (Ε)
  • 13:00 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 4ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
  • 13:00 Two And A Half Men - 1ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 4ος Κύκλος
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 15:30 Ο Άντρας Των Ονείρων Μου (Ε)
  • 16:20 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 16:35 Shopping Star (Ε)
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης (Ε)
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 21:00 Steve Jobs
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 23:45 Κυριαρχία (Transcendence)
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys
  • 02:15 Jersey Boys

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Αληθινή Ζωή
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 04:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 05:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Pre - News (Ε)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:30On Camera
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:3040' Ενημέρωση
  • 18:30Cosmoγεύσεις
  • 20:00Pre News
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Βραδινή Ζώνη Εκπομπών
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30On Camera (Ε)
  • 02:30Έξυπνες Αγορές
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 09:00ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 09:00ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 10:00Αγροτικό Βήμα
  • 10:00Αγροτικό Βήμα
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Επί Του Θέματος
  • 22:00Επί Του Θέματος
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ίασις
  • 00:30Ίασις
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Χρώματα Ελλάδος
  • 06:45Ίασις
  • 07:45Travel Guide
  • 08:40Χρώματα Ελλάδος
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 12:30Ίασις
  • 13:45Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 16:15Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Live)
  • 17:45Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:35Σσσσ Μας Βλέπουνε (Live)
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Στα 11 Μέτρα
  • 00:00Ειδήσεις (Ε)
  • 01:30Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 03:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 04:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 10:00Πρώτο Θέμα
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 14:30Αναλυτής
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 17:30Meat The Chef
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 18:30Μαζί
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:30Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 22:00Ένα Με Τη Γη
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 23:30Ιστορικά Γεγονότα
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 00:30Meat The Chef
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
  • 07:00Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Ίασις (Ε)
  • 09:00Ίασις (Ε)
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 12:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 13:00Social (Ε)
  • 13:00Social (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Ίασις
  • 15:20Ίασις
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Πάμε Ελλάδα
  • 19:30Πάμε Ελλάδα
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05Μη Μου Πεις (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις (Ε)
  • 03:00On Air (Ε)
  • 03:00On Air (Ε)
  • 04:00Music Box
  • 04:00Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Face 2 Face
  • 16:00Face 2 Face
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:40Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 18:30Αθλητικές Περιπλανήσεις
  • 18:30Αθλητικές Περιπλανήσεις
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 21:00Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 21:30Γουέστερν
  • 21:30Γουέστερν
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Face 2 Face (Ε)
  • 00:00Face 2 Face (Ε)
  • 01:00Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 01:00Γνωρίζουμε Τη Γλώσσα Μας (Ε)
  • 01:30Ντοκιμαντέρ
  • 01:30Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Hero Paides
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Ίασις
  • 09:00Ίασις
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30Cine Star
  • 01:30Cine Star
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Music
  • 11:00Music
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Η Ώρα Των Εκλογών
  • 18:00Η Ώρα Των Εκλογών
  • 18:30Πολιτισμός
  • 18:30Πολιτισμός
  • 19:30Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 19:30Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 20:00Travel Guide
  • 20:00Travel Guide
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00 Ώρα Αλήθειας
  • 22:00 Ώρα Αλήθειας
  • 23:00Εν Κατακλείδι
  • 23:00Εν Κατακλείδι
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Η Ώρα Των Εκλογών (Ε)
  • 01:00Η Ώρα Των Εκλογών (Ε)
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 10:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 12:30Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00Μαζί Και Σήμερα
  • 14:35Μένιος Live
  • 16:50Γιώργος Τράγκας
  • 19:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:00Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τα Νέα
  • 08:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 16:00Κατοικία (Ε)
  • 16:30Ντοκυμαντέρ
  • 17:00Atlas Επιλογές
  • 17:30Αυτοδιοικητικά
  • 19:30Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 20:30Αναλύσεις
  • 21:00Τα Νέα
  • 22:00Ντοκυμαντέρ
  • 00:00Τα Νέα
  • 00:30Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 02:30Out Loud
  • 04:30Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:40Για Μια Θέση Στην Καρδιά Σου
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 12:10Μαζί Και Σήμερα
  • 13:40Η Αγορά Σήμερα
  • 14:25Μένιος Live
  • 16:40Γιώργος Τράγκας
  • 19:10Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:40Επανελλήνισις
  • 20:40Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:10Η Αγορά Σήμερα
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 00:00In & Out City
  • 00:00In & Out City
  • 01:30Τηλεπωλήσεις
  • 01:30Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00Zack And Quack
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Η Κίβα Μπορεί
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Άβαταρ
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Kuu Kuu Harajuku
  • 16:00Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:30Drake & Josh
  • 00:00Drake & Josh
  • 00:30iCarly
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Hunter Street
  • 03:55Hunter Street
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ευ Ζην
  • 15:00Ευ Ζην
  • 15:00Ευ Ζην
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 22:00Ευ Ζην (Ε)
  • 22:00Ευ Ζην (Ε)
  • 22:00Ευ Ζην (Ε)
  • 23:00Μπαλαλούμ
  • 23:00Μπαλαλούμ
  • 23:00Μπαλαλούμ
  • 00:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 00:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 00:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 02:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 02:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 02:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο Θάλασσα
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο Θάλασσα
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Δημιουργίες
  • 08:00Δημιουργίες
  • 08:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 08:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 09:00City Break (Ε)
  • 09:00City Break (Ε)
  • 12:00Χερσαία Και Θαλάσσια Πανίδα
  • 12:00Χερσαία Και Θαλάσσια Πανίδα
  • 13:00Ευρωπαϊκή Τέχνη
  • 13:00Ευρωπαϊκή Τέχνη
  • 13:30Moto In Action
  • 13:30Moto In Action
  • 14:00Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:30Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων
  • 15:30Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων
  • 16:00City Break
  • 16:00City Break
  • 19:00Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 19:00Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:15Πράσινες Θέσεις Εργασίας
  • 20:15Πράσινες Θέσεις Εργασίας
  • 20:45Τα Ντερβισόπαιδα
  • 20:45Τα Ντερβισόπαιδα
  • 22:05Πολεμικές Τέχνες
  • 22:05Πολεμικές Τέχνες
  • 23:00Δάκρυα Tης Αφρικής
  • 23:00Δάκρυα Tης Αφρικής
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:50Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 00:50Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 03:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 03:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 04:00Moto Ιn Action
  • 04:00Moto Ιn Action
  • 04:30Δημιουργίες
  • 04:30Δημιουργίες
  • 05:00Η Τέχνη Στο Πέρασμα Του Χρόνου
  • 05:00Η Τέχνη Στο Πέρασμα Του Χρόνου

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Τηλεαγορές
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 09:30Θέσεις Και Αντιθέσεις
  • 10:30Χρώματα Ελλάδας
  • 11:30Παραμύθια Μάλαμα
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ίασις
  • 13:30Τηλεαγορές
  • 14:00Παιδικά
  • 16:30Τηλεαγορές
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 19:15Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Πόντος Ο Εύξεινος
  • 20:15Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Δελτίο Καιρού
  • 22:15Ντοκιμαντέρ
  • 22:30Tropical Heat
  • 23:30Ο Flash Στους Δρόμους
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Δελτίο Καιρού (Ε)
  • 01:45Ξένη Ταινία
  • 03:00 Road Τo Avonlea
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Ίασις
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:05Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 09:30Αναδιφήσεις Στην Ιστορία Και Τον Πολιτισμό
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 10:25Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:05Θέματα Θεολογίας
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 11:30Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00Λόγια Της Πλώρης
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 12:55Εν Χορδαίς
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 13:25Περιοδικές Προτάσεις
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:10Ενάτη Ώρα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 14:50Γλυκές Δημιουργίες
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Λουκά
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 16:40Χαρωπές Φωνές
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 17:15Τα Λέμε Ιταλικά
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 18:35Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 19:10Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 20:00Πνευματική Οδοιπορία
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 21:00Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:00Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 22:30Εν Χορδαίς
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:00Τηλεφημερίδα
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 00:50Λόγια Της Πλώρης
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 01:40Εν Χορδαίς
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 02:15Περιοδικές Προτάσεις
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
  • 03:00Σημεία Των Καιρών
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Επί Παντός
  • 06:00Επί Παντός
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Δεύτερο Πλάνο
  • 13:30Δεύτερο Πλάνο
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Η Ώρα Των Πολυτέκνων
  • 20:00Η Ώρα Των Πολυτέκνων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Μαρτυρία
  • 22:30Μαρτυρία
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 13:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Γαιόραμα
  • 16:00Γαιόραμα
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:10Ίασις
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:10Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τοπική Επικαιρότητα
  • 23:10Travel Guide
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40Μη Μου Πεις
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Χρώματα Ελλάδας
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:15Άρωμα Ελλάδας
  • 10:15Άρωμα Ελλάδας
  • 12:15Telemarketing
  • 12:15Telemarketing
  • 13:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 13:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Μαζί Το Μεσημέρι
  • 14:00Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:00MyTv (Ε)
  • 16:00MyTv (Ε)
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Ίασις
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Εν Λευκώ
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30Εν Λευκώ (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 16:50Καιρός Αγροτών
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Άλλη Όψη (Ε)
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Press Room
  • 19:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 23:00Beauty Look
  • 23:00Beauty Look
  • 23:00Beauty Look
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 03:00Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00Διάλογοι (Ε)
  • 23:00Διάλογοι (Ε)
  • 00:00Με Αρετή Και Τόλμη (Ε)
  • 00:00Με Αρετή Και Τόλμη (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:55HLEKTRA TV
  • 09:55HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 19:40HLEKTRA TV
  • 19:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Tele Shop
  • 07:00Tele Shop
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Metropolis
  • 10:00Metropolis
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:007 Ημέρες Σινεμά
  • 12:007 Ημέρες Σινεμά
  • 12:30Telemarketing
  • 12:30Telemarketing
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:30Λακωνίζειν
  • 13:30Λακωνίζειν
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 17:00Business Stories
  • 17:00Business Stories
  • 18:00Metropolis
  • 18:00Metropolis
  • 19:00Travel Life
  • 19:00Travel Life
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Προκλήσεις
  • 21:00Προκλήσεις
  • 22:00Περί Ηλείας
  • 22:00Περί Ηλείας
  • 23:00Ανάδειξέ Το
  • 23:00Ανάδειξέ Το
  • 00:00Metropolis
  • 00:00Metropolis
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00Η Άλλη Άποψη
  • 03:00Η Άλλη Άποψη
  • 04:00Τρέχα Γύρευε
  • 04:00Τρέχα Γύρευε
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:15Εν Χρυσώ
  • 12:15Η Αγορά Σήμερα
  • 12:45Μαζί Και Σήμερα
  • 14:30Μένιος Live
  • 16:45Γιώργος Τράγκας
  • 19:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 20:45Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15Gallery Miraraki
  • 00:15Love Care
  • 01:1524 Ώρες Ευρώπη
  • 01:45Fair Hair
  • 02:45Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 04:15Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Αληθινή Ζωή
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:00Cartoon
  • 06:00Cartoon
  • 07:45Cartoon
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 08:30Super B News (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 11:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 12:004Best
  • 12:004Best
  • 12:004Best
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:004Best
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 17:00Sales
  • 17:004Best
  • 17:004Best
  • 18:00Erenthia
  • 18:00Erenthia
  • 18:00Erenthia
  • 19:00Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 19:00Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 19:00Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:00Super B News
  • 20:00Super B News
  • 20:00Super B News
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 00:15Super B News (Ε)
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:40Ξένη Ταινία
  • 01:40Ξένη Ταινία
  • 01:45Ξένη Ταινία
  • 03:10Ξένη Ταινία
  • 03:10Ξένη Ταινία
  • 03:15Ξένη Ταινία
  • 04:40Ντοκιμαντέρ
  • 04:40Ντοκιμαντέρ
  • 04:45Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 08:30Πρωϊνή Ατζέντα
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Υπέρβαση
  • 19:30Υπέρβαση
  • 22:30Politics
  • 22:30Politics
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Night Zone
  • 01:30Night Zone
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Άρωμα Ελλάδος
  • 06:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Γεγονότα
  • 07:30Άρωμα Ελλάδος
  • 07:45Γεγονότα
  • 08:20Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30Σούπερ Γιαγιά, Voltren, Voltron
  • 10:30Η Τοσοδούλα, Σιμπάντ
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Telemarketing
  • 13:00Telemarketing
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:40Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 14:40Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00Telemarketing
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 17:00Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:30Ό,τι Λάμπει Είναι Χρυσός
  • 19:30Ματωμένο Ηλιοβασίλεμα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Αδέκαροι Ερωτευμένοι
  • 21:45Δεξιά Και Αριστερά
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:40Καλημέρα Θεσσαλία (Ε)
  • 23:40Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 00:50Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 01:00Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 01:50TIM
  • 02:10Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 03:00Fear Trade
  • 03:30Baby Cart
  • 04:30Rage At Dawn
  • 04:50Hit Lady
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Αληθινή Ζωή (Ε)
  • 15:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Πρώτα Η Ελλάδα
  • 22:30Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 23:30Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Revolution
  • 01:30Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι
  • 02:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (Ε)
  • 03:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 04:15Be Α Predator (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Αποδράσεις
  • 20:30Αποδράσεις
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Ίασις
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:30Κάνε Follow
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 02:00Μη Μου Πείς
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:45Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 06:30Ντοκυμαντερ
  • 06:30Ντοκυμαντερ
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:30Δια Γνώσης (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσης (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Ανάδειξέ Tο
  • 10:30Ανάδειξέ Tο
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30In Style
  • 15:30In Style
  • 16:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 16:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 16:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:55Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Moto In Action
  • 18:00Moto In Action
  • 18:30Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 18:30Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05Living Room (Ε)
  • 19:05Living Room (Ε)
  • 20:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 20:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30Travel Guide (Ε)
  • 21:30Travel Guide (Ε)
  • 22:30Follow Me
  • 22:30Follow Me
  • 23:30Bandidas
  • 23:30Bandidas
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Bandidas
  • 00:30Bandidas
  • 01:30ERC/SW Rallies (Ε)
  • 01:30ERC/SW Rallies (Ε)
  • 02:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:30In Style
  • 03:30In Style
  • 04:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 04:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 04:30Ντοκυμαντερ
  • 04:30Ντοκυμαντερ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Μουσικό Πρόγραμμα
  • 06:30Μουσικό Πρόγραμμα
  • 06:30Μουσικό Πρόγραμμα
  • 07:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:30Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:30Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ
  • 10:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ
  • 10:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:30Στη Φόρα
  • 13:30Στη Φόρα
  • 13:30Στη Φόρα
  • 15:30Πολιτικές Προσεγγίσεις
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 16:30TV Brands
  • 16:30TV Brands
  • 16:30TV Brands
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 18:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 18:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:30Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 19:30Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 23:30Πολιτικές Προσεγγίσεις (Ε)
  • 23:30Εν Κατακλείδι (Ε)
  • 23:30Εν Κατακλείδι (Ε)
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ (Ε)
  • 03:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ (Ε)
  • 03:00Εντός, Εκτός & Εναλλάξ (Ε)
  • 05:00Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 05:00Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 05:00Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Λύγκμπι - Κοπεγχάγη (Ε)
  • 11:00World Sailing Show
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00Triathlon Series
  • 16:00Formula E
  • 17:00Super League Triathlon
  • 18:00FIA WEC
  • 19:00Δικαστίνα Τζούντη (Judge Judy)
  • 20:00Sport News
  • 21:00Brainstorming
  • 22:00Αντιθέσεις
  • 23:00Dr Bull
  • 00:00Επιθεωρητής Κολιάντρο (L' Ispettore Coliandrο)
  • 02:00Sport News (E)
  • 03:00Formula E
  • 03:30World Sailing Cup
  • 04:30Παναθηναϊκός - ΑΕΚ (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Race To Save The Planet
  • 07:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 11:00Day2Day
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 13:30Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 15:00Δημοσκοπήσεις
  • 16:00Υπάρχει Λύση
  • 17:00Net 24
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 21:00Κοινωνικοί Διάλογοι
  • 21:30Attic - Art / DimLight - Ladies Of Metal Festival
  • 22:00Debate
  • 23:00Δημοσκοπήσεις
  • 00:00Net 24
  • 02:00The Law And Jake Wade
  • 04:00Zorro
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 07:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 07:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 09:00Νανοτεχνολογία Και Υγεία
  • 09:00Νανοτεχνολογία Και Υγεία
  • 09:00Νανοτεχνολογία Και Υγεία
  • 10:00Fashion Time
  • 10:00Fashion Time
  • 10:00Fashion Time
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 12:00Σεϊτανίδης Home
  • 12:00Σεϊτανίδης Home
  • 12:00Σεϊτανίδης Home
  • 13:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 14:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 14:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 14:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 15:25Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 15:25Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00Jubille
  • 16:00Jubille
  • 16:00Jubille
  • 17:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 17:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 17:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 18:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 18:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 19:00Fashion Time
  • 19:00Fashion Time
  • 19:00Fashion Time
  • 20:00Blue Sky Economy
  • 20:00Blue Sky Economy
  • 20:00Blue Sky Economy
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Ο Καιρός
  • 21:45Ο Καιρός
  • 21:45Ο Καιρός
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 23:30Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 23:30Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 23:30Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 00:30Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 00:30Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 00:30Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 01:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 01:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 01:30Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 02:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 02:30Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 05:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tribute (Ε)
  • 07:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 08:00Ιατρικοί Διάλογοι (Ε)
  • 09:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 20:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 20:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 21:00Face To Face - 7ος Κύκλος
  • 22:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 00:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 00:15Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 01:15Δελτίο Eιδήσεων
  • 01:30Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 02:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00Κοινή Λογική
  • 09:00Κοινή Λογική
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:30Μόνο Για Σένα
  • 14:30Μόνο Για Σένα
  • 16:30Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 16:30Η Αγορά Σήμερα
  • 19:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:00Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00The LOL Show (Ε)
  • 20:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Gallery Miraraki
  • 23:00Gallery Miraraki
  • 00:00Love Care
  • 00:00Love Care
  • 01:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 01:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 01:30Fair Hair
  • 01:30Fair Hair
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
  • 02:30Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 19:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:55Kontra News
  • 21:00Χώρα Εν Καμίνω
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 00:00Kontra 24
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mad Grrkz Top (Ε)
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits Gr
  • 10:00Xronomhxanh 00s
  • 10:30Brand New Clips
  • 11:00Shazam Top
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00Zone Classix 90s
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits Gr
  • 15:0015 Super Mad Hits Intl
  • 16:00Loca Report
  • 17:00Ok
  • 19:00Cooler
  • 20:00K - Pop Stars
  • 20:30Music Non Stop Gr
  • 21:00Rock On Mixer
  • 21:30Alternative Local
  • 22:00Στη Διαπασών
  • 23:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00A-Katalilo Urban
  • 01:00Music Non Stop Gr
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 05:00Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00/Food
  • 06:20/Culture
  • 06:40/Music
  • 07:00/Fun
  • 07:20/Reportage
  • 07:40/Tech
  • 08:00/Music
  • 08:20/Culture
  • 08:40/Reportage
  • 09:00/Tech
  • 09:20/Fun
  • 09:40/New Gen
  • 10:00/Reportage
  • 10:20/Food
  • 10:40/Tech
  • 11:00/Dialogues / Σπύρος Κυβέλλος
  • 11:30/Reportage
  • 12:00/Reportage
  • 12:20/New Gen
  • 12:40/Fun
  • 13:00/Food
  • 13:20/Culture
  • 13:40/Music
  • 14:00/Fun
  • 14:20/Reportage
  • 14:40/Tech
  • 15:00/Music
  • 15:20/Culture
  • 15:40/Reportage
  • 16:00/Tech
  • 16:20/Fun
  • 16:40/New Gen
  • 17:00/Reportage
  • 17:30/Fun
  • 18:00/Culture
  • 18:20/Music
  • 18:40/Fun
  • 19:00/Music
  • 19:20/New Gen
  • 19:40/Reportage
  • 20:00/Reportage
  • 20:30/Fun
  • 21:00/Culture
  • 21:20/Reportage
  • 21:40/Tech
  • 22:00/Dialogues / Φοίβος Δεληβοριάς
  • 22:30/Reportage
  • 23:00/Music
  • 23:20/Fun
  • 23:40/New Gen
  • 00:00/Reportage
  • 00:20/Food
  • 00:40/Tech
  • 01:00/Dialogues / Θανάσης Βασιλόπουλος
  • 01:30/Culture
  • 02:00/Music
  • 02:20/New Gen
  • 02:40/Fun
  • 03:00/Food
  • 03:20/Culture
  • 03:40/Music
  • 04:00/Fun
  • 04:20/Reportage
  • 04:40/Tech
  • 05:00/Music
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00Zack And Quack
  • 08:30Σούπερ Ζωάκια
  • 09:00Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00Η Κίβα Μπορεί
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Σίμερ & Σάιν
  • 11:30Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Άβαταρ
  • 13:30Άβαταρ: Ο Θρύλος Της Κόρρα
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Kuu Kuu Harajuku
  • 16:00Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Η Μέρα Της Σάνη
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Δύο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:30Drake & Josh
  • 00:00Drake & Josh
  • 00:30iCarly
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Hunter Street
  • 03:55Hunter Street
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Auto Be Good
  • 22:00Gormiti
  • 22:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 07:00Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 18:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 19:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:00Showing Therapy
  • 20:30Ανάδειξέ Το
  • 21:00Εκδόσεις 'Ηλεκτρον - Telemarketing
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:20Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 03:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 05:00Τα Νέα Της Αγοράς

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Παιδική Ταινία
  • 07:30Παιδική Ταινία
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Olympic Greece
  • 09:30Cell Beauty & Wonder Hanger
  • 10:004Best
  • 11:00Εν Χρυσώ
  • 13:003 Market
  • 14:00Μarket - Time
  • 15:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Grey Fix - Anti Grey Hair Gel
  • 17:00ΤaSOS Στη Μουσική
  • 18:00City Lovers
  • 18:30Ίασις
  • 19:30Νotos News
  • 20:00Culture Docs
  • 21:0060 Λεπτά Στην Ύπαιθρο
  • 22:00Ελληνική Ταινία
  • 23:30Νotos News
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Τηλεπαρέα
  • 04:30Μη Μου Πεις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00On Air
  • 06:00On Air
  • 07:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 07:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 10:00On Air
  • 10:00On Air
  • 11:00Food Project
  • 11:00Food Project
  • 12:00Yes I Do
  • 12:00Yes I Do
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Life & Health
  • 14:00Life & Health
  • 15:00On Air
  • 15:00On Air
  • 15:45Live Με Την Αντιγόνη
  • 15:45Live Με Την Αντιγόνη
  • 17:00 Δελτίο Ειδήσεων 
  • 17:20Live Με Την Αντιγόνη
  • 18:45On Air
  • 18:45On Air
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 21:30On Air
  • 21:30On Air
  • 22:00ΕξΟικοδομώ
  • 22:00ΕξΟικοδομώ
  • 23:00On Air
  • 23:00On Air
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 00:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 02:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 02:00Live Με Την Αντιγόνη
  • 04:00Γυρίσματα Στην Κρήτη
  • 04:00Γυρίσματα Στην Κρήτη
  • 05:00On Air
  • 05:00On Air
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Κρήτη Σήμερα
  • 06:30Κρήτη Σήμερα
  • 08:30Ubos
  • 08:30Ubos
  • 09:00Αστυνόμος Σαΐνης
  • 09:00Αστυνόμος Σαΐνης
  • 09:30Gormiti
  • 09:30Gormiti
  • 10:00Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 10:00Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 10:30Ίασις
  • 10:30Ίασις
  • 11:30Ας Πρόσεχες
  • 11:30Ας Πρόσεχες
  • 12:20Κάνε Follow
  • 12:20Κάνε Follow
  • 12:45Shift
  • 12:45Shift
  • 13:00Treasures Of The World
  • 13:00Treasures Of The World
  • 13:20Direct Σε 20 (Ε)
  • 13:20Direct Σε 20 (Ε)
  • 13:50Ο Κόσμος Της Diet System (Ε)
  • 13:50Ο Κόσμος Της Diet System (Ε)
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 17:30Ειδήσεις
  • 17:30Ειδήσεις
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50Direct Σε 20
  • 21:50Direct Σε 20
  • 22:20Movie Time
  • 22:20Movie Time
  • 00:20Movie Time
  • 00:20Movie Time
  • 02:00Καλό Μεσημέρι
  • 02:00Καλό Μεσημέρι
  • 04:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 04:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:30Pacman
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 19:30Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30Auto Be Good
  • 21:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00Gormiti
  • 22:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Ελληνική Μυθολογία
  • 07:00Στο Επίκεντρο (Ε)
  • 07:30Action Man
  • 08:00Yu - Gi - Oh
  • 08:00Ντένις Ο Τρομερός
  • 09:00Ελληνική Μυθολογία
  • 09:00Μάμα Μία (Ε)
  • 09:30Τηλεπωλήσεις
  • 09:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Mάμα Μία (Ε)
  • 14:30Καρέ Καρέ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30Μάμα Μία (Ε)
  • 16:00Ρεπορτάζ Αγάπης
  • 16:00Ένας Βλάκας Με Πατέντα
  • 17:30Space - Διάστημα
  • 17:55Mάμα Μία
  • 18:30Στο Επίκεντρο
  • 18:30Glimore Girls
  • 19:30Ugly Betty
  • 19:30One Tree Hill (Ε)
  • 20:00Ugly Betty
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:35Οι Μέρες Που Συγκλόνισαν Τον Κόσμο
  • 21:35H Iστορία Του Ποδοσφαίρου
  • 22:30Smother
  • 22:30Η Αντιπρόεδρος
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10Η Αντιπρόεδρος
  • 00:30Ζώδια Και Συμβουλές
  • 00:30Ζώδια Και Συμβουλές
  • 00:40Blind Horizon
  • 01:30Το Διάστημα - F - Black Holes
  • 02:00Glimore Girls
  • 02:20Glimore Girls
  • 03:00Ο Μαγκούφης
  • 03:10One Tree Hill
  • 04:10Ugly Betty
  • 04:30Space - Διάστημα
  • 05:00Αλλόκοτα Φαινόμενα
  • 05:00Τα Μυστικά Της Αρχαίας Αιγύπτου 2
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Αληθινή Ζωή
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 21:00News
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Be A Predator
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 04:00Επ' Ώμου Βούργια
  • 05:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:00Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 11:00Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00Μαζί Και Σήμερα
  • 14:45Μένιος Live
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:30Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Gallery Miraraki
  • 00:30Love Care
  • 01:3024 Ώρες Ευρώπης
  • 02:00Fair Hair
  • 03:00Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 04:30Η Αγορά Σήμερα

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Στα Βήματα Του Δαρβίνου
  • 07:00Άρωμα Ελλάδας
  • 09:00Μη Μου Πεις
  • 10:00Ντοκιμαντέρ
  • 10:45Τα Νέα Της Ευρώπης (Ε)
  • 11:15Εκπομπή Υγείας
  • 12:15Κάθε Μέρα Μία Άλλη Μέρα
  • 14:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:003 Στο Αιγαίο
  • 17:00Ειδήσεις 17:00
  • 17:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Γράμματα Στη Ροδώ
  • 20:00Μη Μου Πεις
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Τα Νέα Της Λέρου
  • 23:15Ελληνικές Ιπποδρομίες
  • 00:00Ειδήσεις 24:00
  • 00:153 Στο Αιγαίο (Ε)
  • 02:15Κάθε Μέρα Μία Άλλη Μέρα (Ε)
  • 03:45Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Γυρίσματα Από Την Κρήτη (Ε)
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Αληθινή Ζωή
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας Short Films
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00News
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Παιδική Ζώνη
  • 09:00Παιδική Ζώνη
  • 09:00Παιδική Ζώνη
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 12:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 12:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00ΖOOME Όμορφα
  • 14:00ΖOOME Όμορφα
  • 15:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:30Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:30Εκπομπή Τηλεπωλήσεων