digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Κυριακή 12 Ιουλίου 2020
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • MEGA
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:50 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
  • 06:50 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
  • 06:50 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
  • 06:50 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
  • 06:50 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 16:45 [K8] Kitchen Lab, II (Ε)
  • 16:45 [K8] Kitchen Lab, II (Ε)
  • 16:45 [K8] Kitchen Lab, II (Ε)
  • 16:45 [K8] Kitchen Lab, II (Ε)
  • 16:45 [K8] Kitchen Lab, II (Ε)
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:50 [K] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:50 [K] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:50 [K] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:50 [K] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K] Πίσω Μου Σ’ Έχω Σατανά
  • 20:00 [K] Πίσω Μου Σ’ Έχω Σατανά
  • 20:00 [K] Πίσω Μου Σ’ Έχω Σατανά
  • 20:00 [K] Πίσω Μου Σ’ Έχω Σατανά
  • 20:00 [K] Πίσω Μου Σ’ Έχω Σατανά
  • 22:10 [K8] Αρμαγεδδών (Armageddon)
  • 22:10 [K8] Αρμαγεδδών (Armageddon)
  • 22:10 [K8] Αρμαγεδδών (Armageddon)
  • 22:10 [K8] Αρμαγεδδών (Armageddon)
  • 22:10 [K8] Αρμαγεδδών (Armageddon)
  • 01:15 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
  • 01:15 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
  • 01:15 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
  • 01:15 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
  • 01:15 [K] Η Αλίκη Στο Ναυτικό
  • 03:15 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 03:15 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 03:15 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 03:15 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 03:15 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 07:00 [K] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)
  • 07:00 [K] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)
  • 07:00 [K] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)
  • 07:00 [K] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)
  • 07:00 [K] Το Πιο Γλυκό Μου Ψέμα (Ε)
  • 08:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 08:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 08:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 08:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 08:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 09:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 09:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 09:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 09:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 09:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 10:00 [K8] Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
  • 10:00 [K8] Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
  • 10:00 [K8] Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
  • 10:00 [K8] Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
  • 10:00 [K8] Βότκα Πορτοκάλι (Ε)
  • 11:00 [K] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 [K] Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
  • 17:15 [K] Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
  • 17:15 [K] Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
  • 17:15 [K] Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
  • 17:15 [K] Πολυτεχνίτης Και Ερημοσπίτης
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 20:45 [K8] The Final Four (Ε)
  • 20:45 [K8] The Final Four (Ε)
  • 20:45 [K8] The Final Four (Ε)
  • 20:45 [K8] The Final Four (Ε)
  • 20:45 [K8] The Final Four (Ε)
  • 23:45 [K16] Θέλμα Και Λουίζ (Thelma And Louise)
  • 23:45 [K16] Θέλμα Και Λουίζ (Thelma And Louise)
  • 23:45 [K16] Θέλμα Και Λουίζ (Thelma And Louise)
  • 23:45 [K16] Θέλμα Και Λουίζ (Thelma And Louise)
  • 23:45 [K16] Θέλμα Και Λουίζ (Thelma And Louise)
  • 02:30 [K12] Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
  • 02:30 [K12] Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
  • 02:30 [K12] Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
  • 02:30 [K12] Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
  • 02:30 [K12] Ανατομία Ενός Εγκλήματος (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
  • 09:50 [K8] Έλα Χαμογέλα
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:30 [K8] Open Sport
  • 13:30 [K8] Open Sport
  • 14:50 [K8] Αννίτα Κοίτα
  • 14:50 [K8] Αννίτα Κοίτα
  • 17:15 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:15 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:30 [K8] Αννίτα Κοίτα
  • 17:30 [K8] Αννίτα Κοίτα
  • 19:00 [K] Open News
  • 19:00 [K] Open News
  • 20:00 [K] Αλλοίμονο Στους Νέους
  • 20:00 [K] Αλλοίμονο Στους Νέους
  • 22:00 [K12] Το Κόκκινο Ποτάμι - 1ος Κύκλος
  • 22:00 [K12] Το Κόκκινο Ποτάμι - 1ος Κύκλος
  • 23:00 [K8] Total Football
  • 23:00 [K8] Total Football
  • 01:15 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 01:15 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 02:15 [K8] Life Stories
  • 02:15 [K8] Life Stories
  • 03:15 [K16] Criminal Minds - 9ος Κύκλος
  • 03:15 [K16] Criminal Minds - 9ος Κύκλος
  • 04:15 [K16] Criminal Minds - 9ος Κύκλος
  • 04:15 [K16] Criminal Minds - 9ος Κύκλος
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 06:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 07:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 07:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 15:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 18:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 18:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 19:00 [K8] Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
  • 19:00 [K8] Καθρέφτη, Καθρεφτάκι Μου (Ε)
  • 20:00 [K8] Castle (Ε)
  • 20:00 [K8] Castle (Ε)
  • 21:00 [K8] Castle (Ε)
  • 21:00 [K8] Castle (Ε)
  • 22:00 [K16] Η Εκδρομή (Ε)
  • 22:00 [K16] Η Εκδρομή (Ε)
  • 23:00 [K12] The Net
  • 23:00 [K12] The Net
  • 01:30 [K12] Mayday (Ε)
  • 01:30 [K12] Mayday (Ε)
  • 02:15 [K16] Masters Of Sex (Ε)
  • 02:15 [K16] Masters Of Sex (Ε)
  • 03:00 [K16] Η Εκδρομή (Ε)
  • 03:00 [K16] Η Εκδρομή (Ε)
  • 03:45 [K12] Mayday (Ε)
  • 03:45 [K12] Mayday (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 12:00 [K8] Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 12:00 [K8] Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 12:00 [K8] Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 12:00 [K8] Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 12:00 [K8] Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 13:00 [K8] Dot.
  • 13:00 [K8] Dot.
  • 13:00 [K8] Dot.
  • 13:00 [K8] Dot.
  • 13:00 [K8] Dot.
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:50 [K8] Eurogames (Ε)
  • 14:50 [K8] Eurogames (Ε)
  • 14:50 [K8] Eurogames (Ε)
  • 14:50 [K8] Eurogames (Ε)
  • 14:50 [K8] Eurogames (Ε)
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K12] Star Trek Beyond
  • 21:00 [K12] Star Trek Beyond
  • 21:00 [K12] Star Trek Beyond
  • 21:00 [K12] Star Trek Beyond
  • 21:00 [K12] Star Trek Beyond
  • 23:15 [K16] Υπέρτατη Πρόκληση (Maximum Risk)
  • 23:15 [K16] Υπέρτατη Πρόκληση (Maximum Risk)
  • 23:15 [K12] Super 8
  • 23:15 [K12] Super 8
  • 23:15 [K12] Super 8
  • 01:30 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 02:30 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 02:30 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 02:30 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 02:30 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 02:30 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 03:30 [K16] Crime INC.
  • 03:30 [K16] Crime INC.
  • 03:30 [K16] Crime INC.
  • 03:30 [K16] Crime INC.
  • 03:30 [K16] Crime INC.
  • 04:20 [K8] Dot. (Ε)
  • 04:20 [K8] Dot. (Ε)
  • 04:20 [K8] Dot. (Ε)
  • 04:20 [K8] Dot. (Ε)
  • 04:20 [K8] Dot. (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Kids
  • 06:30 [K] Mecard
  • 06:30 [K] Mecard
  • 06:30 [K] Mecard
  • 06:30 [K] Mecard
  • 06:30 [K] Mecard
  • 06:30 [K] Mecard
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie: Σχολείο Για Πριγκίπισσες (Barbie: Princess Charm School) - Β' Μέρος
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 12:20 [K8] Το Τρομερό Παιδί (Problem Child)
  • 14:10 [K8] Traction
  • 14:10 [K8] Traction
  • 14:10 [K8] Traction
  • 14:10 [K8] Traction
  • 14:10 [K8] Traction
  • 14:10 [K8] Traction
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 5ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Mike & Moly - 1ος Κύκλος
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 17:45 [K8] Η Οργή Των Τιτάνων (Wrath Of The Titans)
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K12] Ζητείτα Ψεύτης
  • 21:00 [K12] Ζητείται Ψεύτης
  • 21:00 [K12] Ζητείται Ψεύτης
  • 21:00 [K12] Ζητείται Ψεύτης
  • 21:00 [K12] Ζητείται Ψεύτης
  • 21:00 [K12] Ζητείται Ψεύτης
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 22:50 [K16] Η Αγάπη Είναι Ελέφαντας
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 00:45 [K16] Η Έκρηξη (A Blast)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 02:30 [K12] Μου Λείπεις Ήδη (Miss You Already)
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 3ος Κύκλος
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:50 [K8] Mega Σαββατοκύριακο
  • 10:00 [K8] Νόστιμα Και Απλά
  • 10:30 [K] Οι Κηπουροί Του MEGA
  • 11:30 [K] Εμείς Κι Εμείς
  • 12:00 [K] Το Ρετιρέ
  • 13:00 [K8] Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Η Ιστορία Της Γκάμπι Ντάγκλας (Gabby Douglas Story)
  • 15:50 [K8] Baywatch
  • 16:50 [K8] Εκεί Που Χτυπά Η Καρδιά (When Calls The Heart)
  • 17:50 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 18:00 [K8] Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα
  • 18:50 [K8] Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα
  • 19:30 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 [K8] Επτά Θανάσιμες Πεθερές
  • 23:00 [K8] Super Μπάλα Live
  • 01:00 [K] Η Ιστορία Της Γκάμπι Ντάγκλας (Gabby Douglas Story)
  • 03:00 [K8] Baywatch
  • 04:00 [K8] Δέκα Λεπτά Κήρυγμα
  • 04:30 [K8] Βέρα Στο Δεξί

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Nellie
  • 10:00[K] Nellie
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 19:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:30[K8] Ένας Σεφ Στην Κουζίνα
  • 14:30[K8] Ένας Σεφ Στην Κουζίνα
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 16:30[K8] Καντίνα
  • 16:30[K8] Καντίνα
  • 17:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 19:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Πολιτιστική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Πολιτιστική Εκπομπή
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 03:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 11:00[K8] News x7
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Αγροτικό Βήμα
  • 19:30[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 23:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ίασις
  • 06:00[K] Ίασις
  • 07:00[K] Ημέρα Κυρίου
  • 07:00[K] Ημέρα Κυρίου
  • 08:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 10:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 14:15[K] Ειδήσεις (Live)
  • 14:15[K] Ειδήσεις (Live)
  • 15:00[K] Καλύτερα Μαζί
  • 15:00[K] Καλύτερα Μαζί
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 16:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:15[K] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:15[K] Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:15[K] Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:15[K] Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:00[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:10[K] Μάν(ν)α Γη (Ε)
  • 19:10[K] Μάν(ν)α Γη (Ε)
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 22:00[K12] Στα 11 Μέτρα
  • 22:00[K12] Στα 11 Μέτρα
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[K] Το Χωριό Μας
  • 01:00[K] Το Χωριό Μας
  • 02:15[K8] Video Clip
  • 02:30[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 03:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 04:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:45[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
  • 07:00[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 14:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 15:30[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 16:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Meat The Chef
  • 18:30[K] Imam Baildi (Ε)
  • 19:30[K] Engine Power
  • 20:00[K8] Παρουσίες
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K] Meat The Chef
  • 02:00[K8] Imam Baildi (Ε)
  • 03:00[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 04:00[K8] Παρουσίες (Ε)
  • 05:00[K] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:00[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:25[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:30[K] Προσανατολισμοί
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 07:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K] Θράκια Μέρα
  • 13:30[K] Θράκια Μέρα
  • 14:30[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:35[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:35[K] Τηλεπωλήσεις
  • 16:05[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:05[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 17:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:10[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:10[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:40[K12] Ελληνική Ταινία
  • 18:40[K12] Ελληνική Ταινία
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 22:00[K12] Doctors Live
  • 22:00[K12] Doctors Live
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:00[K16] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Ώρα Λαού
  • 13:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Ώρα Λαού
  • 15:00[K8] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 18:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00[K8] Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K8] Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 00:10[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 01:05[K18] Τηλεγνωριμίες
  • 05:00[K8] Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] www.startvfm.gr
  • 15:00[K] Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:30[K] Μαγειρέματα & Ζυμώματα
  • 17:00[K] www.startvfm.gr
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Travel Guide
  • 20:00[K8] Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 21:00[K] www.startvfm.gr
  • 23:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 02:30[K] www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K8] Mayday (Ε)
  • 10:00[K8] Mayday (Ε)
  • 10:00[K8] Mayday (Ε)
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 18:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 18:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 19:00[K8] 2η Ματιά (Ε)
  • 19:00[K8] 2η Ματιά (Ε)
  • 19:00[K8] Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 20:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 20:00[K8] Κρυσταλλο-Γεύσεις
  • 20:00[K8] Κρυσταλλο-Γεύσεις
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Δημοκρίτεια
  • 22:00[K8] Δημοκρίτεια
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:20[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 00:00[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:00[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 04:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • TV 100
  • GNOMI TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:00[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:25[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:30[K] Προσανατολισμοί
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Εκκλησία Και Κόσμος
  • 08:00[K] Εκκλησία Και Κόσμος
  • 09:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 09:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 15:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 16:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 16:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 16:30[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 16:30[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 16:32[K] Ντοκυμαντέρ
  • 16:32[K] Ντοκυμαντέρ
  • 17:30[K] Aχ Πατρίδα Μου
  • 17:30[K] Aχ Πατρίδα Μου
  • 19:30[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 19:30[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 19:32[K] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 19:32[K] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:40[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 21:40[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 21:42[K] Ντοκυμαντέρ
  • 21:42[K] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 23:00[K] Mayday
  • 23:00[K] Mayday
  • 23:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] CineLovers (Ε)
  • 00:30[K] CineLovers (Ε)
  • 01:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 01:00[K] Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 19:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40[K8] Ζώντας
  • 21:10[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 22:10[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Tribute (Ε)
  • 05:00[K8] Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Με Λένε Φράνκη
  • 06:30[K] Drake & Josh
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Winx
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[K] Μαραθώνιος: Infinity Nado
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] Lego City Adventures
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K] Jurassic World
  • 22:00[K8] Infinity Nado
  • 22:30[K8] Μαραθώνιος: The Loud House
  • 23:30[K] Zoey
  • 00:00[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:30[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:50[K] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
  • 01:40[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:05[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:25[K] Game Shakers
  • 02:45[K] Game Shakers
  • 03:15[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:35[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 04:00[K] The Troop
  • 04:25[K] The Troop
  • 04:50[K] True Jackson
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K12] Αδά Ειμές (Ε)
  • 17:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K8] Το Περιοδικό
  • 21:00[K8] Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30[K12] Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00[K8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 07:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:30[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:30[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:30[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 07:30[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:55[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 08:55[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 08:55[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 08:55[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 10:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 10:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 10:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 10:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 11:10[K] Moto In Action
  • 11:10[K] Moto In Action
  • 11:10[K] Moto In Action
  • 11:10[K] Moto In Action
  • 11:40[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 11:40[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 11:40[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 11:40[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 12:00[K] Viva
  • 12:00[K] Viva
  • 12:00[K] Viva
  • 12:00[K] Viva
  • 13:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 15:00[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 15:00[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 15:00[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 15:00[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 15:30[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 15:30[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 15:30[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 15:30[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 16:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 16:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 16:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 16:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 6ος Κύκλος
  • 17:05[K8] Fatsabook (Ε)
  • 17:05[K8] Fatsabook (Ε)
  • 17:05[K8] Fatsabook (Ε)
  • 17:05[K8] Fatsabook (Ε)
  • 18:10[K] Νταντά Με Το Ζόρι
  • 18:10[K] Νταντά Με Το Ζόρι
  • 18:10[K] Νταντά Με Το Ζόρι
  • 18:10[K] Νταντά Με Το Ζόρι
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:10[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 20:10[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 20:10[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 20:10[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 20:20[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 20:20[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 20:20[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 20:20[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 22:00[K16] Ένας Άνθρωπος Που Τον Έλεγαν Άλογο (A Man Called Horse)
  • 22:00[K16] Ένας Άνθρωπος Που Τον Έλεγαν Άλογο (A Man Called Horse)
  • 22:00[K16] Ένας Άνθρωπος Που Τον Έλεγαν Άλογο (A Man Called Horse)
  • 22:00[K16] Ένας Άνθρωπος Που Τον Έλεγαν Άλογο (A Man Called Horse)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:45[K8] Fatsabook (Ε)
  • 00:45[K8] Fatsabook (Ε)
  • 00:45[K8] Fatsabook (Ε)
  • 00:45[K8] Fatsabook (Ε)
  • 01:45[K16] Mπαζίλ (Basil)
  • 01:45[K16] Mπαζίλ (Basil)
  • 01:45[K16] Mπαζίλ (Basil)
  • 01:45[K16] Mπαζίλ (Basil)
  • 03:30[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 03:30[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 03:30[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 03:30[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 04:30[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
  • 04:30[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
  • 04:30[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
  • 04:30[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεπωλήσεις Φαρμάκη
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Εκκλησιαστικά Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K8] Παιδικά
  • 09:00[K8] Παιδικά
  • 10:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:00[K8] Eqvus Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Λόγια Αγάπης
  • 10:30[K8] Παιδικά
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 11:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 12:30[K8] Παιδικά
  • 12:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 13:30[K8] Είναι Θέμα Ψυχολογίας
  • 13:30[K8] Telemarketing Montesima
  • 14:00[K8] Παιδικά
  • 14:30[K8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 14:30[K8] Moto In Action
  • 15:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 16:30[K8] Like
  • 16:30[K8] Παιδικά
  • 17:30[K8] Telemarketing Montesima
  • 18:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15[K8] Πασαλίδης
  • 19:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 19:30[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Διατρέφω (Ε)
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[K8] All In Motion
  • 22:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 22:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 01:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 02:00[K8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 02:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 03:30[K8] Moto In Action
  • 03:30[K8] Moto In Action (Ε)
  • 04:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 04:00[K8] All In Motion
  • 04:30[K8] Όλο Υγεία
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 11:00[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:40[K] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:00[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 21:00[K] Οδοιπορικό
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:00[K] Εν Χορδαίς
  • 23:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:00[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:25[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:30[K] Προσανατολισμοί
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Δεύτερο Πλάνο (Ε)
  • 07:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 17:00[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο (Ε)
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα (Ε)
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 23:50[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K8] Outdoor (Ε)
  • 12:00[K8] Telemarketing
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K8] Περιηγήσεις
  • 14:00[K8] Περιηγήσεις
  • 15:00[K8] Γαιόραμα
  • 16:00[K8] Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 17:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 18:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 21:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[K12] Διαγνώσεις (Ε)
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:05[K8] Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 13:00[K] Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης Με Την Βίκυ Ευαγγελίου
  • 15:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 18:00[K8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
  • 19:45[K8] 7 Μέρες Σε 1 Ώρα
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Τοπική Επικαιρότητα
  • 23:10[K8] Travel Guide
  • 23:45[K] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Μη Μου Πεις
  • 01:30[K8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 02:20[K8] Ίασις
  • 03:20[K8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Telemarketing
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K8] Travel Guide
  • 14:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00[K8] Ραντεβού Στο Χωριό
  • 17:00[K8] My Κέρκυρα Live (Ε)
  • 18:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K] Εβδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 20:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Λόγος Αντίλογος
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K8] Μύθος Και Πραγματικότητα
  • 01:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:10[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 22:30[K8] Think
  • 22:30[K8] Think
  • 22:30[K8] Think
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Αποδράσεις
  • 01:00[K8] Αποδράσεις
  • 01:00[K8] Αποδράσεις
  • 03:00[K8] Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
  • 03:00[K8] Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
  • 03:00[K8] Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] Η Άλλη Όψη
  • 15:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K8] Ταινία
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:30[K12] Ταινία
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 19:30[K8] 7 Ημέρες Λακωνία
  • 20:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K8] Κυριακή Στα Σπορ
  • 23:30[K8] Μαχητικά
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 02:30[K8] 7 Ημέρες Λακωνία (Ε)
  • 03:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K12] Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 11:00[K8] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00[K8] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 12:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 12:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 14:00[K8] Σκέψου Διαφορετικά
  • 14:00[K8] Σκέψου Διαφορετικά
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 17:00[K8] Προφίλ
  • 18:00[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 18:00[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 19:00[K8] Λακωνίζειν
  • 19:00[K8] Λακωνίζειν
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 21:00[K8] Travel Life
  • 21:00[K8] Travel Life
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 04:00[K8] Travel Guide
  • 04:00[K8] Travel Guide
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 19:45[K8] Ίασις
  • 21:45[K8] VIP Dating
  • 22:15[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:45[K8] Fair Hair
  • 02:45[K8] Annita Airlines (Ε)
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 06:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Nellie
  • 10:00[K] Nellie
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 19:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 20:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Live Concerts
  • 22:00[K8] Live Concerts
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:15[K8] Με το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 10:15[K8] Με το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 10:15[K8] Με το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 10:15[K8] Με το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 10:15[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 10:15[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K] Kido Το Super Φορτηγάκι
  • 15:00[K] Kido Το Super Φορτηγάκι
  • 15:00[K] Kido Το Super Φορτηγάκι
  • 15:00[K] Kido Το Super Φορτηγάκι
  • 15:00[K] Παιδικά
  • 15:00[K] Παιδικά
  • 16:15[K] Η Φραουλίτσα Άνοιξη
  • 16:15[K] Η Φραουλίτσα Άνοιξη
  • 16:15[K] Η Φραουλίτσα Άνοιξη
  • 16:15[K] Η Φραουλίτσα Άνοιξη
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 20:30[K8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 20:30[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 20:30[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 20:30[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 20:30[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 20:30[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 22:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 22:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 22:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 22:30[K8] Minor Project
  • 22:30[K8] Minor Project
  • 23:15[K8] Σαραβαλάκι
  • 23:15[K8] Σαραβαλάκι
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:45[K12] The Battle Of Canudos
  • 00:45[K12] The Battle Of Canudos
  • 00:45[K12] The Battle Of Canudos
  • 00:45[K12] The Battle Of Canudos
  • 02:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K8] Video Clip
  • 04:00[K8] Video Clip
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 05:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 05:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 05:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Αstra Market
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:30[K] Αstra Market
  • 15:00[K] Dolce Vita
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Αstra Market
  • 23:00[K12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 01:00[K] Black & White
  • 03:00[K18] Night Zone
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Telemarketing
  • 07:00[K8] Telemarketing
  • 07:00[K8] Telemarketing
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 08:00[K] Η Χιονάτη Και Το Μαγικό Φλάουτο
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K8] Telemarketing
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:45[K8] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45[K8] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45[K8] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 14:45[K8] Ελληνική Ταινία
  • 14:45[K8] Ο Διάβολος Και Η Ουρά Του
  • 14:45[K8] Ο Διάβολος Και Η Ουρά Του
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:40[K] Περιπέτεια Στον Εύηνο
  • 18:40[K] Περιπέτεια Στον Εύηνο
  • 19:00[K8] Εν Λευκώ (Ε)
  • 19:00[K8] Εν Λευκώ (Ε)
  • 19:00[K8] Εν Λευκώ (Ε)
  • 20:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 20:30[K] Το Πέτρινο Γεφύρι Στην Πύλη Τρικάλων
  • 20:30[K] Το Πέτρινο Γεφύρι Στην Πύλη Τρικάλων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 21:40[K] Τραγούδια Της Ευρυτανίας
  • 21:40[K] Τραγούδια Της Ευρυτανίας
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 06:15[K8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Μικρό Μου Πόνι
  • 07:00[K] Μικρό Μου Πόνι
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Nellie
  • 10:00[K] Nellie
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 19:05[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 20:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 20:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K] Σπορ Στην Θεσσαλία
  • 21:15[K] Σπορ Στην Θεσσαλία
  • 23:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων (E)
  • 23:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων (E)
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 00:30[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 00:30[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 02:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K8] Θεία Λειτουργία
  • 13:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 21:00[K8] Νότες Καρδιάς, Τραγούδια Ψυχής
  • 22:30[K8] Έχεις Άστρο
  • 23:30[K8] Πάμε Διακοπές
  • 00:30[K8] Ζούμε Όμορφα, Ζούμε Ελλάδα
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιόγιο
  • 17:00[K] Γιόγιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Ιατρική Εκπομπή
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] May Day
  • 22:00[K] Ίδεν Άστεα
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K8] Εστιάζοντας
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K] Ίδεν Άστεα (Ε)
  • 03:45[K12] Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 06:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 07:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 11:00[K] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 11:00[K] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 12:30[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Living Room
  • 15:00[K] Living Room
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 17:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 18:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:05[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:45[K] Όρεξη Να ΄χεις
  • 19:45[K] Όρεξη Να ΄χεις
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30[K8] Λόγια Του Νησιού
  • 21:30[K8] Λόγια Του Νησιού
  • 22:30[K12] Άβατο (Ε)
  • 22:30[K12] Άβατο (Ε)
  • 23:30[K12] The Ties That Bind
  • 23:30[K12] The Ties That Bind
  • 00:30[K12] Passion Play
  • 02:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 02:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:30[K] In Style
  • 04:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[K8] Travel Guide (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία (Ε)
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:00[K8] Bet Weekend
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30[K8] Άστρα, Δώρα Και Υγεία (Ε)
  • 02:30[K8] Στη Φόρα Weekend (Ε)
  • 04:30[K8] GR X Press
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] FIA WEC
  • 07:00[K] Super League Triathlon
  • 08:00[K] World Sailing Cup
  • 09:00[K] Hammer Series
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Tasmania Race
  • 13:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[K] World Sailing Cup
  • 16:30[K] Super League Triathlon
  • 18:00[K] Sport News Flash Back
  • 18:30[K] Moto In Action
  • 19:00[K8] Ο Άγιος (The Saint)
  • 20:00[K8] Μην Το Πεις Στο Αφεντικό (Undercover Mum) - 2oς Κύκλος (Ε)
  • 21:00[K8] Mafalda Της Σαβοϊας (Mafalda Di Savoia)
  • 23:00[K8] Dr Bull
  • 00:00[K8] Ο Άγιος (The Saint) (Ε)
  • 01:00[K] Moto In Action (Ε)
  • 01:30[K] Hammer Series
  • 03:30[K] Tour Of Norway
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
  • 07:00[K] Dinosaurs
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Καλημέρα Με Χαμόγελο
  • 10:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 14:00[K8] attic ART / Αφιέρωμα Στη Μουσική Σκηνή
  • 16:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 18:00[K8] Revolution (Ε)
  • 18:30[K8] Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου (Ε)
  • 19:00[K8] First From The West (Ε)
  • 20:00[K8] Υπ'Όψιν (Ε)
  • 21:00[K16] Any Gun Can Play
  • 23:00[K] attic ART / Classicus
  • 00:30[K8] attic ART / Εικαστικά
  • 01:00[K8] Revolution - 3oς Κύκλος (Ε)
  • 01:30[K8] Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου (Ε)
  • 02:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 04:00[K16] Streets Of NY (The Saint Of Fort Washington)
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 06:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 07:15[K8] Ο Λόγος Του Θεού
  • 07:15[K8] Ο Λόγος Του Θεού
  • 07:45[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:45[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:30[K] Jubille
  • 09:30[K] Jubille
  • 11:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00[K] Fashion Time
  • 13:00[K] Fashion Time
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 15:30[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 16:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:30[K] Fashion Time
  • 18:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 18:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 20:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 20:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:25[K] Ο Καιρός
  • 21:25[K] Ο Καιρός
  • 21:30[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 21:30[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 22:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 23:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 23:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 00:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 00:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 02:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 03:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 03:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 04:00[K] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 04:00[K] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 05:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Tribute (Ε)
  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K8] Face To Face - 8ος Κύκλος (Ε)
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:30[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 01:00[K8] Άστρα Εν Τάξει - 5ος Κύκλος (Ε)
  • 02:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00[K8] Ίασις
  • 22:00[K8] Μπαμ Στο Ρεπορτάζ
  • 00:00[K] Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:55[K8] Συνεχής Ενημέρωση - Kontra News 10
  • 21:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 04:00[K8] Kontra News (Ε)
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Mad Top (E)
  • 07:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 00s
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 11:00[K8] Greatest Hits 4 Sundays
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 14:30[K8] Mad Vintage
  • 15:30[K8] Mad Wrapped
  • 16:00[K8] Music Report
  • 16:30[K8] Mad Top (E)
  • 17:30[K8] Mad For Fashion
  • 18:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 20:00[K8] Rock On Mixer
  • 20:30[K8] Alternative Local
  • 21:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 22:00[K8] Στη Διαπασών
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00[K12] TV War
  • 01:30[K8] Music Non Stop Gr
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Culture
  • 06:30[K8] /Music
  • 07:00[K8] /Reportage
  • 07:30[K8] /Food
  • 08:00[K8] /Tech
  • 08:30[K8] /New Gen
  • 09:00[K8] /Reportage
  • 09:30[K8] /Music
  • 10:00[K8] /Sports
  • 10:30[K8] /Food
  • 11:00[K8] /Dialogues / Νίκος Ξυδάκης
  • 11:30[K8] /Reportage
  • 12:00[K8] TeenNick: Noobees
  • 12:30[K8] TeenNick: Noobees
  • 13:00[K8] TeenNick: Ride
  • 13:30[K8] TeenNick: iCarly
  • 14:00[K8] TeenNick: iCarly
  • 14:30[K8] TeenNick: Victorious
  • 15:00[K8] TeenNick: Victorious
  • 15:30[K8] TeenNick: Big Time Rush
  • 16:00[K8] TeenNick: Big Time Rush
  • 16:30[K8] TeenNick: Instant Mom
  • 17:00[K8] TeenNick: Hunter Street
  • 17:30[K8] TeenNick: Hunter Street
  • 18:00[K8] /Culture
  • 18:30[K8] /Fun
  • 19:00[K8] /Food
  • 19:30[K8] /Music
  • 20:00[K8] /Sports
  • 20:30[K8] /Culture
  • 21:00[K8] /Reportage
  • 21:30[K8] /Music
  • 22:00[K8] /New Gen
  • 22:30[K8] /Dialogues / Αλέξανδρος Ευκλείδης
  • 23:00[K12] /Music
  • 23:30[K12] /Tech
  • 00:00[K12] /Food
  • 00:30[K12] /Fun
  • 01:00[K16] /New Gen
  • 01:30[K8] /Dialogues / Γιώργος Μητσικώστας
  • 02:00[K8] /Culture
  • 02:30[K12] /Music
  • 03:00[K16] /Tech
  • 03:30[K16] /New Gen
  • 04:00[K12] /Reportage
  • 04:30[K12] /Fun
  • 05:00[K12] /Culture
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Με Λένε Φράνκη
  • 06:30[K] Drake & Josh
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Winx
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[K] Μαραθώνιος: Infinity Nado
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] Lego City Adventures
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K] Jurassic World
  • 22:00[K8] Infinity Nado
  • 22:30[K8] Μαραθώνιος: The Loud House
  • 23:30[K] Zoey
  • 00:00[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:30[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:50[K] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
  • 01:40[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:05[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:25[K] Game Shakers
  • 02:45[K] Game Shakers
  • 03:15[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:35[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 04:00[K] The Troop
  • 04:25[K] The Troop
  • 04:50[K] True Jackson
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam & Leon
  • 19:00[K] Cam & Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:30[K] Herb Family
  • 22:30[K] Herb Family
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
  • 05:00[K] Herb Family
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 07:00[K8] Μυστικά Υγείας (Ε)
  • 08:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 12:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 13:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 14:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 15:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 16:00[K8] Damiano Fashion
  • 17:00[K8] Damiano Fashion
  • 18:00[K8] Gallery Maik - Τηλεπώληση
  • 19:00[K8] Gallery Maik - Τηλεπώληση
  • 20:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 21:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 22:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 23:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 00:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 01:00[K8] Fair Hair - Τηλεπώληση
  • 02:00[K8] Telestar.gr
  • 03:00[K8] Telestar.gr
  • 04:00[K8] Telestar.gr
  • 05:00[K] Ντοκιμαντέρ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδική Ταινία
  • 07:00[K8] Roks Sun Skin
  • 08:00[K8] Παιδική Ταινία
  • 09:00[K8] Ζer Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Πανελλήνιο Πρόγραμμα Υγείας
  • 11:00[K8] Μarket - Time
  • 12:00[K8] 3 Market
  • 13:00[K8] Grey Fix - Anti Grey Hair Gel
  • 14:00[K8] Δερμάτινα Είδη
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Ambli 5
  • 17:00[K8] Η Αλόη Μας
  • 18:00[K8] 4Best
  • 19:00[K8] Πηγή Ζωής
  • 20:30[K8] Όλο Υγεία
  • 21:30[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 22:30[K8] Για Πάντα Μαζί
  • 00:00[K8] Άρωμα Κρήτης
  • 01:30[K18] Τηλεπαρέα
  • 04:30[K8] Μη Μου Πεις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] On Air
  • 07:00[K8] Ίασις
  • 08:00[K8] On Air
  • 09:00[K8] Food Project
  • 10:00[K8] Beauty Box By Oasis Med
  • 10:30[K8] On Air
  • 12:00[K8] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K8] Dress Code
  • 15:00[K8] Life & Health
  • 16:00[K8] Ψηλή Κουβέντα
  • 17:55[K8] Ενημέρωση
  • 19:00[K8] On Air
  • 20:00[K8] Ενημέρωση
  • 21:00[K8] Yes I Do
  • 22:00[K8] On Air
  • 00:00[K8] Ενημέρωση
  • 02:00[K8] Live Με Την Αντιγόνη
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K8] Ιστορίες Του Δρόμου (Ε)
  • 07:15[K] Αστυνόμος Σαΐνης
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:30[K] Sabrina
  • 10:50[K8] Travel Guide
  • 11:50[K8] Ίδεν Άστεα
  • 12:40[K8] Cinelovers (Ε)
  • 13:15[K8] Hit The Road
  • 13:40[K8] Fashion (Ε)
  • 14:30[K] Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:50[K8] Bake My Day
  • 15:20[K] Ορθόδοξος Λόγος (Ε)
  • 16:20[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 17:30[K] Check In
  • 17:50[K8] Έλα Κοντά
  • 20:00[K8] Δια Κρητικά Μουσική Συλλογή
  • 20:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45[K8] Μουσικό Καφενείο
  • 00:00[K8] Μπρούσκο
  • 02:30[K16] Sex Drugs And Rock&Roll
  • 04:00[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 05:00[K8] Ίδεν Άστεα (Ε)
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam &Leon
  • 19:00[K] Cam &Leon
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00[K] Μουλάν
  • 06:00[K] Μουλάν
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Τα Ρούχα Του Αυτοκράτορα
  • 07:00[K] Τα Ρούχα Του Αυτοκράτορα
  • 07:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Ζωντανή Σύνδεση Εκκλησία
  • 08:00[K] Ζωντανή Σύνδεση Εκκλησία
  • 08:00[K] Ζωντανή Σύνδεση Εκκλησία
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Καρέ - Καρέ
  • 14:00[K] Καρέ - Καρέ
  • 14:00[K] Καρέ - Καρέ
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Δοξάρια Και Σκαρόφτερα (Ε)
  • 15:30[K] Δοξάρια Και Σκαρόφτερα (Ε)
  • 15:30[K] Δοξάρια Και Σκαρόφτερα (Ε)
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Gilmore Girls (E)
  • 18:30[K8] Ugly Betty
  • 18:30[K8] Ugly Betty
  • 19:30[K] Στο Επίκεντρο (Ε)
  • 19:30[K8] Υπερ-Γέφυρες Της Κίνας
  • 19:30[K8] Υπερ-Γέφυρες Της Κίνας
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10[K8] Ξένη Ταινία
  • 21:10[K] All In Motion
  • 21:10[K] All In Motion
  • 21:30[K8] Baileys Billions
  • 21:30[K8] Baileys Billions
  • 22:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 23:00[K12] Freaky Friday
  • 23:00[K12] Freaky Friday
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K8] Freaky Friday
  • 01:00[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:30[K8] Cortes - Heroes & Villains
  • 02:30[K16] Mr In Between
  • 04:00[K8] Της Τύχης Τα Καμώματα
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Wild Africa
  • 07:00[K8] Face To Face
  • 08:00[K] The Betsy Show
  • 08:30[K] Παιδική Ταινία
  • 10:00[K8] Documentaries
  • 11:00[K] 4 Βest
  • 12:00[K8] Ζερβουδάκης
  • 13:00[K8] Η Αλόη Μας
  • 14:00[K8] Market Time
  • 15:00[K8] 3 Market
  • 16:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00[K8] 3 Market
  • 18:00[K8] Market Time
  • 18:30[K8] Αγιογραφίζω
  • 19:00[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 20:00[K8] Πηγή Ζωής
  • 21:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 23:00[K8] Revolution
  • 23:30[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλλυ Και Αναβάσεων
  • 00:00[K8] Live Concerts
  • 01:15[K18] Τηλεπαρέα
  • 04:00[K8] Face To Face
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 09:30[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:45[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:30[K8] Annita Airlines
  • 20:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Ίασις
  • 22:00[K8] VIP Dating
  • 22:30[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:30[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:00[K8] Fair Hair
  • 03:00[K8] Annita Airlines

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K8] Μύθοι Και Θρύλοι
  • 08:30[K12] Εν Λευκώ (Ε)
  • 09:30[K8] Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 10:00[K8] Πολιτισμικό Ημερολόγιο
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 12:00[K8] TaSOS Στη Μουσική
  • 13:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 16:00[K8] Travel Therapies
  • 16:30[K12] Moto In Action
  • 17:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 18:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 18:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 19:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K8] On Air
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K12] Ξένη Ταινία
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Live Concerts (Ε)
  • 06:00[K8] Live Concerts (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Nellie
  • 10:00[K] Nellie
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 19:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 20:00[K] Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα (Ε)
  • 20:00[K] Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα (Ε)
  • 21:00[K] Έχει Ο Καιρός Γυρίσματα
  • 21:00[K] Έχει Ο Καιρός Γυρίσματα
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Ξένη Σειρά
  • 20:00[K12] Όλο Υγεία
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 23:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K12] Μη Μου Πεις
  • 02:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Στη Φόρα
  • 06:00[K8] Στη Φόρα
  • 08:00[K8] Εν Κατακλείδι
  • 08:00[K8] Εν Κατακλείδι
  • 09:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:03[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:03[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K8] Θέμα Υγείας
  • 15:00[K8] Travel Guide
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 18:30[K8] 24 Ώρες Ευρώπη
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 21:00[K8] Ανοιχτές Σελίδες
  • 22:00[K12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.