digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2021
  • :
  • :
  • ALPHA
  • SKAI
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • STAR
  • MEGA
  • M.tv
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:45 [K8] Μπερδέματα (Ε)
  • 06:45 [K8] Μπερδέματα (Ε)
  • 06:45 [K8] Μπερδέματα (Ε)
  • 06:45 [K8] Μπερδέματα (Ε)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 07:45 [K8] Νόστιμη Γη (E)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 08:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
  • 09:50 [K8] Σαββατοκύριακο με τον Μάνεση
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται!
  • 16:40 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 16:40 [K] Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 16:40 [K8] Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 16:40 [K8] Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 17:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIII (Ε)
  • 17:45 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIII (Ε)
  • 17:45 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIII (Ε)
  • 17:50 [K8] Το Σόι Σου, V (Ε)
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Η Τέλεια Απόδραση
  • 20:00 [K8] Η Τέλεια Απόδραση
  • 20:00 [K8] Η Τέλεια Απόδραση
  • 20:00 [K8] Η Τέλεια Απόδραση
  • 21:30 [K12] Captain Marvel
  • 21:30 [K12] Captain Marvel
  • 21:30 [K12] Captain Marvel
  • 21:30 [K12] Captain Marvel
  • 00:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 00:00 [K8] Η Μαγεμένη (Enchanted)
  • 00:00 [K12] Σασμός (Ε)
  • 00:00 [K12] Σασμός (Ε)
  • 01:30 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 01:30 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 02:00 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 02:00 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 02:30 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 02:30 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 03:10 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 03:10 [K12] Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
  • 03:30 [K8] World Party (Ε)
  • 03:30 [K8] World Party (Ε)
  • 03:45 [K8] World Party (Ε)
  • 03:45 [K8] World Party (Ε)
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Παρέα
  • 12:40 [K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων
  • 12:40 [K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων
  • 12:40 [K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων
  • 12:40 [K8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων
  • 13:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:30 [K8] Όλα Γκουντ
  • 13:30 [K8] Όλα Γκουντ
  • 13:30 [K8] Όλα Γκουντ
  • 13:30 [K8] Όλα Γκουντ
  • 16:20 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:20 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:20 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:20 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:30 [K8] Dot.
  • 16:30 [K8] Dot.
  • 16:30 [K8] Dot.
  • 16:30 [K8] Dot.
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:40 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K8] The Voice Of Greece
  • 21:00 [K8] The Voice Of Greece
  • 21:00 [K8] The Voice Of Greece
  • 21:00 [K8] The Voice Of Greece
  • 00:30 [K8] Γερμανικές Εκλογές 2021: Τέλος Εποχής
  • 00:30 [K8] Γερμανικές Εκλογές 2021: Τέλος Εποχής
  • 00:30 [K8] Γερμανικές Εκλογές 2021: Τέλος Εποχής
  • 00:30 [K8] Γερμανικές Εκλογές 2021: Τέλος Εποχής
  • 02:30 [K12] Rituals
  • 02:30 [K12] Rituals
  • 02:30 [K12] Rituals
  • 02:30 [K12] Rituals
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 4ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 4ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 4ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 4ος Κύκλος
  • 04:15 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (E)
  • 04:15 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (E)
  • 04:15 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (E)
  • 04:15 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (E)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 06:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 06:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 06:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 12:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα - 10ος Κύκλος
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:10 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:10 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:10 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 15:10 [K8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:45 [K] Η Σωφερίνα
  • 16:45 [K] Η Σωφερίνα
  • 16:45 [K] Η Σωφερίνα
  • 16:45 [K] Η Σωφερίνα
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 18:45 [K] Ant1 News
  • 20:00 [K8] Spider-Man 3
  • 20:00 [K8] Spider-Man 3
  • 20:00 [K8] Spider-Man 3
  • 20:00 [K8] Spider-Man 3
  • 23:00 [K16] Το Κρυσφήγετο (Safe House)
  • 23:00 [K16] Το Κρυσφήγετο (Safe House)
  • 23:00 [K16] Το Κρυσφήγετο (Safe House)
  • 23:00 [K16] Το Κρυσφήγετο (Safe House)
  • 01:30 [K8] Mamma Mia! Here We Go Again
  • 01:30 [K8] Mamma Mia! Here We Go Again
  • 01:30 [K8] Mamma Mia! Here We Go Again
  • 01:30 [K8] Mamma Mia! Here We Go Again
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 05:00 [K12] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K12] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K12] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K12] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:50 [K] Open Beyond
  • 09:50 [K8] Open Weekend
  • 09:50 [K8] Open Weekend
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:40 [K] Open Beyond
  • 13:40 [K8] Open Sport
  • 13:40 [K8] Open Sport
  • 14:45 [K8] Αυτό Είναι Σαββατοκύριακο
  • 14:45 [K8] Αυτό Είναι Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:45 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:55 [K8] Familiar
  • 17:55 [K8] Familiar
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:55 [K] Open News
  • 18:55 [K] Open News
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K8] Εικόνες (Ε)
  • 20:00 [K8] Εικόνες (Ε)
  • 21:00 [K] Open Beyond
  • 21:00 [K] Η Γερμανία Αλλάζει Ηγεσία, Η Ερώπη Γυρίζει Σελίδα
  • 21:00 [K] Ξύπνα Βασίλη
  • 23:00 [K] Open Beyond
  • 23:00 [K12] Total Football
  • 23:00 [K12] Total Football
  • 01:15 [K] Open Beyond
  • 01:15 [K12] Ο Άνθρωπος Που Πούλησε Τον Κόσμο (The Fifth Estate)
  • 01:15 [K12] Ο Άνθρωπος Που Πούλησε Τον Κόσμο (The Fifth Estate)
  • 03:45 [K] Open Beyond
  • 03:45 [K8] The Mallorca Files - 2ος Κύκλος
  • 03:45 [K8] The Mallorca Files - 2ος Κύκλος
  • 04:30 [K] Open Beyond
  • 04:30 [K8] The Mallorca Files - 2ος Κύκλος
  • 04:30 [K8] The Mallorca Files - 2ος Κύκλος
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Tom & Jerry Show
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Show
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Show
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Show
  • 06:00 [K] Tom & Jerry Show
  • 06:30 [K] What's New Scooby Doo
  • 06:30 [K] What's New Scooby Doo
  • 06:30 [K] What's New Scooby Doo
  • 06:30 [K] What's New Scooby Doo
  • 06:30 [K] What's New Scooby Doo
  • 07:00 [K] Ο Μπαγκς Μπάνι Και Η Παρέα Του (Bugs Bunny)
  • 07:00 [K] Ο Μπαγκς Μπάνι Και Η Παρέα Του (Bugs Bunny)
  • 07:00 [K] Ο Μπαγκς Μπάνι Και Η Παρέα Του (Bugs Bunny)
  • 07:00 [K] Ο Μπαγκς Μπάνι Και Η Παρέα Του (Bugs Bunny)
  • 07:00 [K] Ο Μπαγκς Μπάνι Και Η Παρέα Του (Bugs Bunny)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 08:00 [K] Leo And Tig
  • 08:00 [K] Leo And Tig
  • 08:00 [K] Leo And Tig
  • 08:00 [K] Leo And Tig
  • 08:00 [K] Leo And Tig
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 09:45 [K] Ο Πινόκιο Στο Μαγεμένο Χωριό (The Enchanted Village Of Pinocchio)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:15 [K] Πατ, Ο Σκύλος (Pat The Dog)
  • 10:45 [K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)
  • 10:45 [K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)
  • 10:45 [K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)
  • 10:45 [K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)
  • 10:45 [K] Ντένις Και Νάσερ (Dennis & Gnasher: Unleashed)
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:45 [K] Barbie: Μαγική Περιπέτεια Με Δελφίνια (Barbie Dolphin Magic) - Β' Μέρος
  • 11:45 [K] Barbie: Μαγική Περιπέτεια Με Δελφίνια (Barbie Dolphin Magic) - Β' Μέρος
  • 11:45 [K] Barbie: Μαγική Περιπέτεια Με Δελφίνια (Barbie Dolphin Magic) - Β' Μέρος
  • 11:45 [K] Barbie: Μαγική Περιπέτεια Με Δελφίνια (Barbie Dolphin Magic) - Β' Μέρος
  • 11:45 [K] Barbie: Μαγική Περιπέτεια Με Δελφίνια (Barbie Dolphin Magic) - Β' Μέρος
  • 12:30 [K] Στο Ζωολογικό Πάρκο (The Secret Life Of Zoo)
  • 12:30 [K] Στο Ζωολογικό Πάρκο (The Secret Life Of Zoo)
  • 12:30 [K] Στο Ζωολογικό Πάρκο (The Secret Life Of Zoo)
  • 12:30 [K] Στο Ζωολογικό Πάρκο (The Secret Life Of Zoo)
  • 12:30 [K] Στο Ζωολογικό Πάρκο (The Secret Life Of Zoo)
  • 13:45 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 13:45 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 13:45 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 13:45 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 13:45 [K8] Τρελή Οικογένεια
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
  • 15:45 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 3ος Κύκλος
  • 16:15 [K8] Focus
  • 16:15 [K8] Focus
  • 16:45 [K8] Killers
  • 16:45 [K8] Killers
  • 16:45 [K8] Killers
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K] Ο Μπακαλόγατος
  • 21:00 [K] Ο Μπακαλόγατος
  • 21:00 [K] Ο Μπακαλόγατος
  • 21:00 [K] Ο Μπακαλόγατος
  • 21:00 [K] Ο Μπακαλόγατος
  • 22:50 [K12] Greece's Next Top Model 4 (Ε)
  • 22:50 [K12] Greece's Next Top Model 4 (Ε)
  • 22:50 [K12] Greece's Next Top Model 4 (Ε)
  • 22:50 [K12] Greece's Next Top Model 4 (Ε)
  • 22:50 [K12] Greece's Next Top Model 4 (Ε)
  • 02:00 [K16] Prisoners
  • 02:00 [K16] Prisoners
  • 02:00 [K16] Prisoners
  • 02:00 [K16] Prisoners
  • 02:00 [K16] Prisoners
  • 04:45 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:50 [K8] Χαμογέλα Και Πάλι!
  • 10:00 [K] Mega
  • 10:00 [K] Mega
  • 10:40 [K] Mega
  • 10:40 [K] Mega
  • 11:00 [K] Mega
  • 11:00 [K] Mega
  • 11:30 [K] Mega
  • 11:30 [K] Mega
  • 11:59 [K] Mega
  • 11:59 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:45 [K8] Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:50 [K8] Τι Λες Τώρα!
  • 14:00 [K] Mega
  • 14:00 [K] Mega
  • 15:59 [K] Mega
  • 15:59 [K] Mega
  • 16:00 [K] Mega
  • 16:00 [K] Mega
  • 16:30 [K8] Η Νταντά
  • 17:00 [K] Mega
  • 17:00 [K] Mega
  • 17:30 [K] Mega
  • 17:30 [K] Mega
  • 17:30 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 17:40 [K8] Δύο Ξένοι
  • 17:50 [K] Mega
  • 17:50 [K] Mega
  • 18:29 [K] Mega
  • 18:29 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:40 [K8] Fishy
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:55 [K] Δελτίο Καιρού
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K12] Η Γη Της Ελιάς
  • 22:30 [K12] Κομάντα Και Δράκοι
  • 23:29 [K] Mega
  • 23:29 [K] Mega
  • 23:30 [K] Mega
  • 23:30 [K] Mega
  • 23:50 [K8] Super Μπάλα Live
  • 01:30 [K] Mega
  • 01:30 [K] Mega
  • 01:30 [K] UEFA Champions League Magazine
  • 02:10 [K12] Τυφλό Χτύπημα (The Hit List)
  • 03:50 [K] Mega
  • 03:50 [K] Mega
  • 04:00 [K8] Εσύ Φταις
  • 04:30 [K] Mega
  • 04:30 [K] Mega
  • 05:00 [K8] Κοινωνία Ώρα Μega
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 06:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 07:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 07:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 08:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 08:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [K8] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 15:00 [K8] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 16:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 16:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 17:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 17:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 18:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 18:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 19:00 [K8] The Nanny
  • 19:00 [K8] The Nanny
  • 19:30 [K8] The Nanny
  • 19:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 20:30 [K8] The Nanny
  • 21:00 [K12] Saving Hope
  • 21:00 [K12] Saving Hope
  • 22:00 [K12] Saving Hope
  • 22:00 [K12] Saving Hope
  • 23:00 [K12] Επτά Ζωές (Seven Pounds)
  • 23:00 [K12] Επτά Ζωές (Seven Pounds)
  • 01:30 [K12] Saving Hope (Ε)
  • 01:30 [K12] Saving Hope (Ε)
  • 02:15 [K12] Saving Hope (Ε)
  • 02:15 [K12] Saving Hope (Ε)
  • 03:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 03:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 04:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 04:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 05:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 05:00 [K8] Santa Diabla (Ε)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • ENA CHANNEL
  • TILE EPILOGES
  • THRAKINET
  • ORESTIADA TV
  • ALFA
  • CENTER TV
  • XANTHI CHANNEL
  • SMILE
  • STAR B. ELLADOS
  • TV RODOPI
  • LYDIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 06:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:20[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:20[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 00:00[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 00:00[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:00[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 02:00[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 04:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 10:00[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 10:00[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 11:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 11:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 11:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Music Break
  • 14:30[K] Music Break
  • 14:30[K] Music Break
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K8] Αγροτικό Βήμα
  • 19:00[K8] Αγροτικό Βήμα
  • 19:00[K8] Αγροτικό Βήμα
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 22:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 22:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 23:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 23:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 23:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 06:15[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 06:15[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 07:15[K] Ημέρα Κυρίου
  • 07:15[K] Ημέρα Κυρίου
  • 07:15[K] Ημέρα Κυρίου
  • 08:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 09:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:30[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 10:30[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 10:30[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 11:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 14:15[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 14:15[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 14:15[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 15:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 15:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 15:00[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 16:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 16:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 19:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 19:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[K] Το Χωριό Μας
  • 01:00[K] Το Χωριό Μας
  • 02:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 02:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:00[K12] Video Clip
  • 04:00[K12] Video Clip
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Άνθρωποι (Ε)
  • 06:30[K] Άνθρωποι (Ε)
  • 07:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 07:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 08:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 08:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Engine Power
  • 14:30[K] Engine Power
  • 15:00[K] Ένα Με Τη Γη
  • 15:00[K] Ένα Με Τη Γη
  • 16:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Meet The Chef
  • 17:30[K] Meet The Chef
  • 18:30[K] Imam Baildi
  • 18:30[K] Imam Baildi
  • 19:30[K8] Αυτόπτης Μάρτυρας (Ε)
  • 19:30[K8] Αυτόπτης Μάρτυρας (Ε)
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Ena Sport (Ε)
  • 21:30[K] Ena Sport (Ε)
  • 23:30[K] Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 23:30[K] Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 02:00[K] Αναλυτής (Ε)
  • 04:00[K] Engine Power (Ε)
  • 04:30[K] Εξελίξεις (Ε)
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 06:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 12:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 12:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 18:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 18:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 00:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 00:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Documentary
  • 15:00[K8] Documentary
  • 15:00[K8] Documentary
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 17:00[K8] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 17:00[K8] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 18:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00[K] Music
  • 19:00[K] Music
  • 19:00[K8] 2η Ματιά (Ε)
  • 20:00[K8] Κρυσταλλο-Γεύσεις
  • 20:00[K8] Κρυσταλλο-Γεύσεις
  • 20:00[K8] Κρυσταλλο-Γεύσεις
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 22:00[K8] Δημοκρίτεια (Ε)
  • 23:00[K8] GR Discovery
  • 23:00[K8] GR Discovery
  • 23:00[K8] GR Discovery
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 07:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K] Θράκια Μέρα
  • 13:30[K] Θράκια Μέρα
  • 14:30[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 15:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 16:00[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 16:10[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:10[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:00[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:30[K] Πολιτιστικές Εκδηλώσεις
  • 18:30[K] Πολιτιστικές Εκδηλώσεις
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 22:00[K12] Doctors Live
  • 22:00[K12] Doctors Live
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Our Daily Bread
  • 08:00[K] Our Daily Bread
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Racoons
  • 10:00[K] Racoons
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 15:00[K] Τηλεαγορές
  • 15:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Buster Keaton
  • 17:00[K] Buster Keaton
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 19:00[K] Αγροτική Ματιά (Ε)
  • 19:00[K] Αγροτική Ματιά (Ε)
  • 20:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:30[K8] Καντίνα
  • 14:30[K8] Καντίνα
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 16:30[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:30[K8] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:15[K8] Check Up!
  • 19:15[K8] Check Up!
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Επί Της Ουσίας
  • 22:00[K8] Επί Της Ουσίας
  • 23:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00NEXT TV
  • 06:00NEXT TV
  • 12:00NEXT TV
  • 12:00NEXT TV
  • 18:00NEXT TV
  • 18:00NEXT TV
  • 00:00NEXT TV
  • 00:00NEXT TV
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30[K] Voopa
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:00[K] Dimitri
  • 07:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 08:00[K] Nono
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Nono
  • 08:30[K] Nono
  • 08:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Leonardo
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Nono
  • 13:00[K] Nono
  • 13:00[K] Nono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 15:00[K] Invention Story
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:30[K] Σλας
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Twisted Whiskers
  • 17:00[K8] Twisted Whiskers
  • 17:00[K] Twisted Whiskers
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:30[K] Tobot
  • 18:30[K] Tobot
  • 18:30[K] Tobot
  • 19:00[K] Pincode
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:30[K8] Pacman
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 20:00[K8] Kaeloo
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 05:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 05:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 11:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 12:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 12:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 14:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K] Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:00[K] Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:30[K] Showing Therapy
  • 15:30[K] Showing Therapy
  • 16:00[K] Η Ζωή Είναι Μια Ζωγραφιά
  • 16:00[K] Η Ζωή Είναι Μια Ζωγραφιά
  • 17:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 17:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 19:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Face To Face
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 06:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 07:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 09:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 09:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 15:00[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 18:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00[K8] Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 19:00[K8] Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K12] Ξένη Ταινία
  • 21:45[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 04:00[K12] Ξένη Ταινία
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:55[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 02:45[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:45[K] Προσανατολισμοί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • BERGINA
  • ATLAS TV
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • EUROPE ONE
  • GNOMI TV
  • TV 100
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • NICKELODEON PLUS
  • 4Ε
  • KANALI 9
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 07:00Owl
  • 07:00Owl
  • 07:30Pet Pals
  • 07:30Pet Pals
  • 08:00Kaeloo
  • 08:00Kaeloo
  • 08:30Yoyo
  • 08:30Yoyo
  • 09:00Kikoriki
  • 09:00Kikoriki
  • 09:30Tobot
  • 09:30Tobot
  • 10:00Luke
  • 10:00Luke
  • 10:30Miracle Tunes
  • 10:30Miracle Tunes
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:30Τηλεπωλήσεις
  • 11:30Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:30Τηλεπωλήσεις
  • 12:30Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 13:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:00Ανασκόπηση
  • 14:00Ανασκόπηση
  • 14:30Ανασκόπηση
  • 14:30Ανασκόπηση
  • 15:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:30Τηλεπωλήσεις
  • 15:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Ξένη Ταινία
  • 16:00Ξένη Ταινία
  • 16:30Ξένη Ταινία
  • 16:30Ξένη Ταινία
  • 17:00Ξένη Ταινία
  • 17:00Ξένη Ταινία
  • 17:15Ξένη Ταινία
  • 17:15Ξένη Ταινία
  • 17:30Τηλεπωλήσεις
  • 17:30Τηλεπωλήσεις
  • 17:45Τηλεπωλήσεις
  • 17:45Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Ανασκόπηση
  • 18:00Ανασκόπηση
  • 18:15Ανασκόπηση
  • 18:15Ανασκόπηση
  • 18:30Ανασκόπηση
  • 18:30Ανασκόπηση
  • 18:45Ανασκόπηση
  • 18:45Ανασκόπηση
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00Ξένη Ταινία
  • 20:00Ξένη Ταινία
  • 20:20Ξένη Ταινία
  • 20:20Ξένη Ταινία
  • 21:00Ξένη Ταινία
  • 21:00Ξένη Ταινία
  • 21:30Ξένη Ταινία
  • 21:30Ξένη Ταινία
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 22:30Ανασκόπηση
  • 22:30Ανασκόπηση
  • 23:00Ανασκόπηση
  • 23:00Ανασκόπηση
  • 23:30Ξένη Ταινία
  • 23:30Ξένη Ταινία
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00Τα Λέμε (Ε)
  • 03:30Τα Λέμε (Ε)
  • 04:00Τα Λέμε (Ε)
  • 04:30Τα Λέμε (Ε)
  • 05:00Τα Λέμε (Ε)
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Εκκλησία Και Κόσμος
  • 08:00[K] Εκκλησία Και Κόσμος
  • 09:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 09:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 17:30[K] Αχ Πατρίδα Μου
  • 17:30[K] Αχ Πατρίδα Μου
  • 20:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 20:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 21:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 23:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 23:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K] DION TV
  • 08:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εε; Τιι; Ο Εξωγήινος
  • 09:00[K] DION TV
  • 09:00[K] Ο Κύριος Ποιμήν Μου
  • 10:00[K] DION TV
  • 15:00[K] DION TV
  • 15:00[K] Ιατρικές Συμβουλές
  • 16:00[K] DION TV
  • 17:00[K] DION TV
  • 18:00[K] DION TV
  • 18:00[K] Ανοικτές Σελίδες
  • 19:00[K] DION TV
  • 19:00[K] Αγροτόραμα
  • 20:00[K] DION TV
  • 21:00[K8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 22:00[K] DION TV
  • 00:00[K] DION TV
  • 00:00[K8] Σινεφίλ
  • 02:00[K] DION TV
  • 04:00[K] DION TV
  • 05:00[K] DION TV
  • 05:00[K] Σχολή Γονέων - Ανοικτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EURO TV
  • 06:00EURO TV
  • 12:00EURO TV
  • 12:00EURO TV
  • 18:00EURO TV
  • 18:00EURO TV
  • 00:00EURO TV
  • 00:00EURO TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EUROPE 1
  • 06:00EUROPE 1
  • 12:00EUROPE 1
  • 12:00EUROPE 1
  • 18:00EUROPE 1
  • 18:00EUROPE 1
  • 00:00EUROPE 1
  • 00:00EUROPE 1
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00GNOMI TV
  • 06:00GNOMI TV
  • 12:00GNOMI TV
  • 12:00GNOMI TV
  • 18:00GNOMI TV
  • 18:00GNOMI TV
  • 00:00GNOMI TV
  • 00:00GNOMI TV
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 06:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 06:00[K8] Η Τέχνη Του Γυναικείου Μαλλιού (Women In Hair)
  • 07:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 07:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 07:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 07:30[K] Τα Κουταβοφιλαράκια (Pet Pals)
  • 08:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 08:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 08:00[K] Μόμπυ Ντικ (Moby Dick)
  • 08:30[K] Flashback Στον Αθλητισμό
  • 08:30[K] Flashback Στον Αθλητισμό
  • 08:30[K] Flashback Στον Αθλητισμό
  • 09:30[K8] Η Άννα Των Αγρών - 1ος Κύκλος (Anne Of Green Gables)
  • 09:30[K8] Η Άννα Των Αγρών - 1ος Κύκλος (Anne Of Green Gables)
  • 09:30[K8] Η Άννα Των Αγρών - 1ος Κύκλος (Anne Of Green Gables)
  • 10:00[K] Επτά Τοις Εκατό
  • 10:15[K] 55α Δημήτρια
  • 10:15[K] 55α Δημήτρια
  • 11:00[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 1ος Κύκλος
  • 11:00[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 1ος Κύκλος
  • 11:00[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 1ος Κύκλος
  • 11:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 11:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 11:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 12:00[K] Έξυπνη Οικονομία (Ε)
  • 12:00[K] Έξυπνη Οικονομία (Ε)
  • 12:00[K] Έξυπνη Οικονομία (Ε)
  • 12:30[K] Moto In Action (Ε)
  • 12:30[K] Moto In Action (Ε)
  • 12:30[K] Moto In Action (Ε)
  • 13:00[K] Μουσι - ΚΩΘ - Τροπίες (Ε)
  • 13:00[K] Μουσι - ΚΩΘ - Τροπίες (Ε)
  • 13:00[K] Μουσι - ΚΩΘ - Τροπίες (Ε)
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας (Ε)
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας (Ε)
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας (Ε)
  • 15:00[K] Πολιτικές Ιστορίες (Ε)
  • 15:00[K] Πολιτικές Ιστορίες (Ε)
  • 15:00[K] Πολιτικές Ιστορίες (Ε)
  • 16:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο
  • 16:00[K8] Η Ζωή Το Σαββατοκύριακο
  • 16:10[K8] Μουσικές Εκδρομές
  • 18:00[K] Μπονάντσα (Bonanza)
  • 18:00[K] Μπονάντσα (Bonanza)
  • 18:00[K] Μπονάντσα (Bonanza)
  • 18:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 18:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 18:50[K] 1821: Κείμενα Και Εκδόσεις
  • 19:00[K] Ο Γολγοθάς Μιας Αθώας
  • 19:00[K] Ο Γολγοθάς Μιας Αθώας
  • 19:00[K] Ο Γολγοθάς Μιας Αθώας
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 21:20[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 21:20[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 21:20[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 21:30[K] Το Δέρμα Της Πόλης (Ε)
  • 21:30[K] Το Δέρμα Της Πόλης (Ε)
  • 21:30[K] Το Δέρμα Της Πόλης (Ε)
  • 22:00[K12] Ο Μεγάλος Παράνομος (Catlow)
  • 22:00[K12] Ο Μεγάλος Παράνομος (Catlow)
  • 22:00[K12] Ο Μεγάλος Παράνομος (Catlow)
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 00:45[K12] Η Ερωμένη (Mistress)
  • 00:45[K12] Η Ερωμένη (Mistress)
  • 00:45[K12] Η Ερωμένη (Mistress)
  • 02:45[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 02:45[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 02:45[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 03:35[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 03:35[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 03:35[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 04:25[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 04:25[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
  • 04:25[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 1ος Κύκλος
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 19:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40[K8] Ζώντας
  • 20:40[K8] Ζώντας
  • 21:10[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 21:10[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 22:10[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:10[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Team Umizoomi
  • 07:00[K] Team Umizoomi
  • 07:30[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 07:30[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 08:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 08:30[K] Zack And Quack
  • 08:30[K] Zack And Quack
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Corn & Peg
  • 10:00[K] Corn & Peg
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 11:30[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 12:00[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] 44 Γάτες
  • 12:30[K] Transformers
  • 12:30[K] Transformers
  • 13:00[K] Abby Hatcher
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Winx
  • 13:30[K] Winx
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Jurassic World
  • 14:30[K] Jurassic World
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:30[K8] T.U.F.F. Puppy
  • 15:30[K8] T.U.F.F. Puppy
  • 16:00[K8] Nickelodeon Classics: Danny Phantom
  • 16:00[K8] Nickelodeon Classics: Danny Phantom
  • 16:30[K] Bubble Guppies
  • 16:30[K] Bubble Guppies
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 19:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 19:30[K] Abby Hatcher
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] The Casagrandes
  • 22:00[K8] The Casagrandes
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:55[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 02:45[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:45[K] Προσανατολισμοί
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 06:00[K] KANALI 9
  • 12:00[K] KANALI 9
  • 18:00[K] KANALI 9
  • 00:00[K] KANALI 9
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Tribute (Ε)
  • 04:00[K8] Tribute (Ε)
  • 05:00[K8] Stars & Movies (Ε)
  • 05:00[K8] Stars & Movies (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • WEST CHANNEL
  • TOP CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[K] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[K] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:20[K] Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:35[K] Ντοκυμαντέρ
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 10:50[K] Προσανατολισμοί
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 13:05[K] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα...
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:45[K] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[K] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[K] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[K] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[K] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:35[K] Γνωρίζετε Ότι...
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 18:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 19:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 21:00[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 22:15[K] Οδοιπορικό Στην Ίμβρο Και Την Τένεδο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:55[K] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 02:45[K] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[K] Στον Παιδίατρο
  • 03:45[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:45[K] Προσανατολισμοί
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00DIKTYO1
  • 06:00DIKTYO1
  • 12:00DIKTYO1
  • 12:00DIKTYO1
  • 18:00DIKTYO1
  • 18:00DIKTYO1
  • 00:00DIKTYO1
  • 00:00DIKTYO1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Παιδικά
  • 08:00[K8] Παιδικά
  • 08:00[K8] Παιδικά
  • 10:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Παραμύθια Μάλαμα
  • 11:00[K] Παραμύθια Μάλαμα
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης
  • 11:30[K8] Λόγια Αγάπης
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 13:30[K8] Ο Εξερευνητής
  • 13:30[K8] Ο Εξερευνητής
  • 13:30[K8] Ο Εξερευνητής
  • 14:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 14:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 14:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 16:00[K8] Flash Back (Ε)
  • 16:00[K8] Flash Back (Ε)
  • 16:00[K8] Flash Back (Ε)
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:10[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:25[K8] Like Best Of
  • 19:25[K8] Like Best Of
  • 19:25[K8] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 22:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 22:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 22:30[K8] Διάλογοι (Ε)
  • 22:30[K8] Διάλογοι (Ε)
  • 22:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 23:30[K8] Στο Κόκκινο (Ε)
  • 23:30[K8] Στο Κόκκινο (Ε)
  • 00:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:30[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:30[K8] Ίασις (Ε)
  • 04:30[K8] Moto In Action (Ε)
  • 04:30[K8] Moto In Action (Ε)
  • 04:30[K8] Moto In Action (Ε)
  • 05:00[K8] Engine Power (Ε)
  • 05:00[K8] Engine Power (Ε)
  • 05:00[K8] Engine Power (Ε)
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K8] Out Door (Ε)
  • 11:30[K8] Out Door (Ε)
  • 12:00[K8] Κάθε Μέρα Όμορφη
  • 12:00[K8] Κάθε Μέρα Όμορφη
  • 13:00[K8] Marketing Practice (Ε)
  • 13:00[K8] Marketing Practice (Ε)
  • 13:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 14:00[K8] Πρόληψη
  • 14:00[K8] Πρόληψη
  • 15:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 15:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 16:30[K] Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 16:30[K] Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 17:00[K8] Σχολιάζοντας (Ε)
  • 17:00[K8] Σχολιάζοντας (Ε)
  • 18:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 20:00[K] Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 21:00[K8] Αποκάλυψις
  • 21:00[K8] Αποκάλυψις
  • 22:00[K8] Διαγνώσεις (Ε)
  • 22:00[K8] Διαγνώσεις (Ε)
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Δεύτερο Πλάνο (Ε)
  • 06:00[K8] Δεύτερο Πλάνο (Ε)
  • 07:15[K8] Θεία Λειτουργία
  • 07:15[K8] Θεία Λειτουργία
  • 10:30[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 14:00[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 17:00[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο (Ε)
  • 17:00[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο (Ε)
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα (Ε)
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα (Ε)
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 22:30[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 23:50[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:50[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K8] Ντοκιμαντέρ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • EPIRUS TV1
  • ART TV
  • CORFU TV
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHELWOS
  • 06:00ACHELWOS
  • 12:00ACHELWOS
  • 12:00ACHELWOS
  • 18:00ACHELWOS
  • 18:00ACHELWOS
  • 00:00ACHELWOS
  • 00:00ACHELWOS
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 22:30[K8] Think
  • 22:30[K8] Think
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Αποδράσεις
  • 03:00[K8] Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:10[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 10:10[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:15[K8] Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 12:15[K8] Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 13:00[K] Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης
  • 13:00[K] Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης
  • 15:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 18:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 18:00[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 19:05[K8] Ο Εξερευνητής Και Ο Ε,τί Σε Νέες Περιπέτειες
  • 19:05[K8] Ο Εξερευνητής Και Ο Ε,τί Σε Νέες Περιπέτειες
  • 20:00[K8] Όλο Υγεία
  • 20:00[K8] Όλο Υγεία
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Αντικειμενικά
  • 22:00[K8] Αντικειμενικά
  • 23:20[K8] Travel Guide
  • 23:20[K8] Travel Guide
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:50[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:50[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:40[K8] Αντικειμενικά (Ε)
  • 02:40[K8] Αντικειμενικά (Ε)
  • 03:45[K8] Όλο Υγεία
  • 03:45[K8] Όλο Υγεία
  • 04:50[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 04:50[K8] Ντοκυμαντέρ
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 07:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 08:30[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 08:30[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 10:30[K] Telemarketing
  • 10:30[K] Telemarketing
  • 11:00[K] Telemarketing
  • 11:00[K] Telemarketing
  • 12:00[K8] Travel Guide
  • 12:00[K8] Travel Guide
  • 13:00[K] Telemarketing - Φικιόρης
  • 13:00[K] Telemarketing - Φικιόρης
  • 14:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 14:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 15:00[K8] Ραντεβού Στο Χωριό
  • 15:00[K8] Ραντεβού Στο Χωριό
  • 17:00[K] Όλο Υγεία
  • 17:00[K] Όλο Υγεία
  • 18:00[K] Telemarketing
  • 18:00[K] Telemarketing
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K] Εβδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 20:00[K] Εβδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Μύθος Και Πραγματικότητα
  • 22:00[K8] Μύθος Και Πραγματικότητα
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K8] Ξένη Ταινία
  • 23:05[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 01:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 14:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 14:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 15:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 15:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 15:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K16] Ταινία
  • 23:00[K16] Ταινία
  • 23:00[K16] Ταινία
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:30[K16] Ταινία
  • 02:30[K16] Ταινία
  • 02:30[K16] Ταινία
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • a.NET
  • HLEKTRA TV
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • ORT
  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 06:15[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 19:45[K8] Ίασις
  • 19:45[K8] Ίασις
  • 21:45[K8] VIP Dating
  • 21:45[K8] VIP Dating
  • 22:15[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 22:15[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:45[K8] Fair Hair
  • 01:45[K8] Fair Hair
  • 02:45[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 02:45[K8] Annita Airlines (Ε)
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Πεμπτουσία
  • 06:00[K8] Πεμπτουσία
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 11:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 11:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[K8] Doctor's Formulas
  • 17:00[K8] Doctor's Formulas
  • 18:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 21:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 00:00[K8] Γκαλερί Διαλυνάς
  • 02:00[K8] Τέσσερις Νύφες
  • 03:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 04:00[K8] Ίασις
  • 05:00[K8] Eνορία Εν Δράσει
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00LYCHNOS
  • 06:00LYCHNOS
  • 12:00LYCHNOS
  • 12:00LYCHNOS
  • 18:00LYCHNOS
  • 18:00LYCHNOS
  • 00:00LYCHNOS
  • 00:00LYCHNOS
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00MESOGEIOS TV
  • 06:00MESOGEIOS TV
  • 12:00MESOGEIOS TV
  • 12:00MESOGEIOS TV
  • 18:00MESOGEIOS TV
  • 18:00MESOGEIOS TV
  • 00:00MESOGEIOS TV
  • 00:00MESOGEIOS TV
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT TV
  • 06:00ORT TV
  • 12:00ORT TV
  • 12:00ORT TV
  • 18:00ORT TV
  • 18:00ORT TV
  • 00:00ORT TV
  • 00:00ORT TV
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHAIA TV
  • 06:00ACHAIA TV
  • 12:00ACHAIA TV
  • 12:00ACHAIA TV
  • 18:00ACHAIA TV
  • 18:00ACHAIA TV
  • 00:00ACHAIA TV
  • 00:00ACHAIA TV
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ART
  • 06:00ART
  • 12:00ART
  • 12:00ART
  • 18:00ART
  • 18:00ART
  • 00:00ART
  • 00:00ART
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00AXION
  • 06:00AXION
  • 12:00AXION
  • 12:00AXION
  • 18:00AXION
  • 18:00AXION
  • 00:00AXION
  • 00:00AXION
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 09:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε Τι Σε Νέες Περιπέτειες
  • 10:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε Τι Σε Νέες Περιπέτειες
  • 10:30[K8] Ώρα Για Γυμναστική
  • 10:30[K8] Ώρα Για Γυμναστική
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00[K8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00[K8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 15:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 17:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Κορινθία - Χωρίς Μοντάζ (Ε)
  • 18:00[K8] Κορινθία - Χωρίς Μοντάζ (Ε)
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[K8] Γεωζωή (Ε)
  • 19:30[K8] Γεωζωή (Ε)
  • 20:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα
  • 20:00[K8] Προσωπικά Δεδομένα
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:40[K8] Κυριακή Στα Σπορ
  • 21:40[K8] Κυριακή Στα Σπορ
  • 23:15[K8] Μαχητικά (Ε)
  • 23:15[K8] Μαχητικά (Ε)
  • 00:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 02:30[K8] Γεωζωή (Ε)
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 06:00[K8] Ανάδειξέ Τo (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 08:00[K] Παιδική Ταινία
  • 11:00[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 12:00[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 12:00[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 12:00[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 12:00[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 13:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 14:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό
  • 14:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό
  • 14:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό
  • 14:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 15:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 17:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 17:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 17:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 17:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 18:00[K8] Φάρος Ιστορίας
  • 18:00[K8] Φάρος Ιστορίας
  • 18:00[K8] Φάρος Ιστορίας
  • 18:00[K8] Φάρος Ιστορίας
  • 19:00[K8] Travel Life
  • 19:00[K8] Travel Life
  • 19:00[K8] Travel Life
  • 19:00[K8] Travel Life
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 20:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά (Ε)
  • 21:00[K8] Αθώος Ή Ένοχος
  • 21:00[K8] Αθώος Ή Ένοχος
  • 21:00[K8] Αθώος Ή Ένοχος
  • 21:00[K8] Αθώος Ή Ένοχος
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 22:00[K8] Πάμε Θέατρο
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 03:30[K8] Άσπρο Μαύρο
  • 04:00[K8] Travel Life
  • 04:00[K8] Travel Life
  • 04:00[K8] Travel Life
  • 04:00[K8] Travel Life
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:25[K8] LEPANTO TV
  • 06:25[K8] LEPANTO TV
  • 07:00[K8] LEPANTO TV
  • 07:00[K8] LEPANTO TV
  • 10:00[K8] LEPANTO TV
  • 10:00[K8] LEPANTO TV
  • 13:00[K8] LEPANTO TV
  • 13:00[K8] LEPANTO TV
  • 14:10[K8] LEPANTO TV
  • 14:10[K8] LEPANTO TV
  • 15:00[K8] LEPANTO TV
  • 15:00[K8] LEPANTO TV
  • 16:00[K8] LEPANTO TV
  • 16:00[K8] LEPANTO TV
  • 16:30[K8] LEPANTO TV
  • 16:30[K8] LEPANTO TV
  • 18:20[K8] LEPANTO TV
  • 18:20[K8] LEPANTO TV
  • 19:00[K8] LEPANTO TV
  • 19:00[K8] LEPANTO TV
  • 20:30[K8] LEPANTO TV
  • 20:30[K8] LEPANTO TV
  • 21:30[K8] LEPANTO TV
  • 21:30[K8] LEPANTO TV
  • 23:30[K8] LEPANTO TV
  • 23:30[K8] LEPANTO TV
  • 00:15[K8] LEPANTO TV
  • 02:50[K8] LEPANTO TV
  • 04:50[K8] LEPANTO TV
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Our Daily Bread
  • 08:00[K] Our Daily Bread
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Racoons
  • 10:00[K] Racoons
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 13:00[K] Τηλεαγορές
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 15:00[K] Τηλεαγορές
  • 15:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Buster Keaton
  • 17:00[K] Buster Keaton
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 19:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 19:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 20:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] When Nature Strikes Back
  • 22:00[K8] When Nature Strikes Back
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP KENTRO
  • 06:00RTP KENTRO
  • 12:00RTP KENTRO
  • 12:00RTP KENTRO
  • 18:00RTP KENTRO
  • 18:00RTP KENTRO
  • 00:00RTP KENTRO
  • 00:00RTP KENTRO
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00SUPER
  • 06:00SUPER
  • 12:00SUPER
  • 12:00SUPER
  • 18:00SUPER
  • 18:00SUPER
  • 00:00SUPER
  • 00:00SUPER
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Ταξιδέψτε Μαζί μας
  • 06:25[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 07:20[K] SUPER B TV
  • 08:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 08:10[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] Παιδικά Χαμόγελα
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος (Ε)
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:15[K] SUPER B TV
  • 19:30[K] SUPER B TV
  • 19:30[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:00[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 21:45[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:15[K] SUPER B TV
  • 23:35[K] SUPER B TV
  • 23:35[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:15[K] SUPER B TV
  • 01:25[K] SUPER B TV
  • 01:25[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 03:45[K] SUPER B TV
  • 04:05[K] SUPER B TV
  • 04:05[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV
  • 04:55[K] SUPER B TV

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • THESSALIA TV
  • ASTRA TV
  • SMILE PLUS
  • TRT
  • TV 10
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 06:00[K8] Εδώ Είμαστε (Ε)
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 08:00[K] Μετέωρα - Μονή Αγίου Νικολάου Αναπαυσά, Ο Ναός Πόρτα Παναγιά Στη Πύλη Τρικάλων
  • 08:00[K] Μετέωρα - Μονή Αγίου Νικολάου Αναπαυσά, Ο Ναός Πόρτα Παναγιά Στη Πύλη Τρικάλων
  • 08:00[K] Μετέωρα - Μονή Αγίου Νικολάου Αναπαυσά, Ο Ναός Πόρτα Παναγιά Στη Πύλη Τρικάλων
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 09:00[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Οι Αριστόγατες, Ο Παπουτσωμένος Γάτος
  • 11:00[K] Οι Αριστόγατες, Ο Παπουτσωμένος Γάτος
  • 11:00[K] Οι Αριστόγατες, Ο Παπουτσωμένος Γάτος
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 12:45[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 12:45[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 14:45[K8] Ελληνική Ταινία
  • 14:45[K8] Γκολ Στον Έρωτα
  • 14:45[K8] Γκολ Στον Έρωτα
  • 14:45[K8] Γκολ Στον Έρωτα
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 17:00[K] Travel Guide (Ε)
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:45[K8] Telemarketing
  • 18:45[K8] Telemarketing
  • 18:45[K8] Telemarketing
  • 18:45[K8] Telemarketing
  • 19:30[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:30[K] Φαιάκων Γεύσεις, Μεταξοχώρι
  • 19:30[K] Φαιάκων Γεύσεις, Μεταξοχώρι
  • 19:30[K] Φαιάκων Γεύσεις, Μεταξοχώρι
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K12] Ελληνική Ταινία
  • 21:45[K12] Αγάπη Και Θύελλα
  • 21:45[K12] Αγάπη Και Θύελλα
  • 21:45[K12] Αγάπη Και Θύελλα
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K12] Ελληνική Ταινία
  • 01:55[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:35[K16] Ξένη Ταινία
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Αstra Market
  • 06:00[K] Astra Market
  • 06:00[K] Astra Market
  • 06:00[K] Astra Market
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K] Αstra Market
  • 10:30[K] Astra Market
  • 10:30[K] Astra Market
  • 10:30[K] Astra Market
  • 15:00[K] Τί Θα Φάμε;
  • 15:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 15:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 15:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 15:45[K8] Dolce Vita
  • 15:45[K8] Dolce Vita
  • 15:45[K8] Dolce Vita
  • 15:45[K8] Dolce Vita
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Astra Market
  • 19:00[K] Astra Market
  • 19:00[K] Astra Market
  • 19:00[K] Astra Market
  • 23:00[K12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 23:00[K12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 23:00[K12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 23:00[K12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 00:30[K18] Night Zone
  • 01:00[K18] Night Zone
  • 01:00[K18] Night Zone
  • 01:00[K18] Night Zone
  • 03:00[K18] Night Zone
  • 03:00[K] Astra Market
  • 03:00[K] Astra Market
  • 03:00[K] Astra Market
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Herb Family
  • 06:30[K] Herb Family
  • 06:30[K8] Voopa
  • 07:00[K] Dimitri
  • 07:00[K] Glitter Force
  • 07:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 07:30[K8] Rabbids Invasion
  • 08:00[K] Nono
  • 08:00[K] Kongsuni
  • 08:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 08:30[K] Kikoriki
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Νono
  • 10:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Πετ Παλς
  • 10:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Leonardo
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Νono
  • 13:00[K] Νono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 15:00[K] Invention Story
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:30[K] Σλας
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Sabrina - Τα Μυστικά Μιας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Twisted Whiskers
  • 17:00[K8] Twisted Whiskers
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:30[K8] Tobot
  • 18:30[K8] Tobot
  • 19:00[K] Pincode
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:30[K8] Pacman
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 20:00[K8] Kaeloo
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι - 'Ενας Στρατός Βατράχων
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 06:15[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 07:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 07:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 08:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 08:00[K] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 09:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε;ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες
  • 09:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε;ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες
  • 10:00[K] Αχ, Πατρίδα Μου Γλυκιά
  • 10:00[K] Αχ, Πατρίδα Μου Γλυκιά
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 12:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 13:00[K8] Τηλεαγορές
  • 13:00[K8] Τηλεαγορές
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 14:00[K] Χριστόφορος Κολόμβος
  • 15:00[K8] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Buster Keaton
  • 17:00[K8] Buster Keaton
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 18:00[K] The State Of Europe
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:05[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε;ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες (Ε)
  • 20:00[K] Ο Εξερευνητής Και Ο Εξωγήινος Ε;ΤΙ; Σε Νέες Περιπέτειες (Ε)
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[K8] Σπορ Στην Θεσσαλία
  • 21:15[K8] Σπορ Στην Θεσσαλία
  • 23:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 23:15[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 00:30[K] Politico (Ε)
  • 00:30[K] Politico (Ε)
  • 02:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 02:00[K] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 04:00[K8] Adanali (Ε)
  • 04:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Adanali (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K8] Θεία Λειτουργία
  • 11:00[K8] Θεία Λειτουργία
  • 13:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 15:00[K8] Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 15:00[K8] Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 16:30[K8] Stay Fit And Healthy
  • 16:30[K8] Stay Fit And Healthy
  • 17:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 17:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 19:00[K8] Marixanna TV Stories
  • 19:00[K8] Marixanna TV Stories
  • 20:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 20:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 21:00[K8] Έχεις Άστρο
  • 21:00[K8] Έχεις Άστρο
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Πάμε Σινεμά
  • 23:00[K8] Πάμε Σινεμά
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • ETV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:20[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:20[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:20[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Αχ Πατρίδα Μου Γλυκειά
  • 21:30[K] Αχ Πατρίδα Μου Γλυκειά
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K8] Αυτοδιοίκηση
  • 00:00[K8] Αυτοδιοίκηση
  • 01:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:45[K] Ντοκιμαντέρ
  • 02:45[K] Ντοκιμαντέρ
  • 03:15[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:15[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 04:40[K] Ντοκιμαντέρ
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ιερά Μητρόπολη Φθιώτιδας: 200 Χρόνια Από Την Επανάσταση
  • 06:00[K] Ιερά Μητρόπολη Φθιώτιδας: 200 Χρόνια Από Την Επανάσταση
  • 06:00[K] Ιερά Μητρόπολη Φθιώτιδας: 200 Χρόνια Από Την Επανάσταση
  • 06:00[K] Ιερά Μητρόπολη Φθιώτιδας: 200 Χρόνια Από Την Επανάσταση
  • 07:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 11:00[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 11:00[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 11:00[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 11:00[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:30[K12] Δια... Γνώσης
  • 13:30[K12] Δια... Γνώσης
  • 13:30[K12] Δια... Γνώσης
  • 13:30[K12] Δια... Γνώσης
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Λόγια Του Νησιού
  • 15:00[K] Λόγια Του Νησιού
  • 15:00[K] Λόγια Του Νησιού
  • 15:00[K] Λόγια Του Νησιού
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 16:00[K8] Travel Guide
  • 17:00[K8] International Sports
  • 17:00[K8] International Sports
  • 17:00[K8] International Sports
  • 17:00[K8] International Sports
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 18:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 18:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 18:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 19:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 19:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 19:05[K] Μουσικές Αλχημείες (Ε)
  • 19:30[K] Όρεξη Να 'Χεις
  • 19:30[K] Όρεξη Να 'Χεις
  • 19:30[K] Όρεξη Να 'Χεις
  • 19:30[K] Όρεξη Να 'Χεις
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 21:45[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 21:45[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 21:45[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 00:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 00:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 02:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 02:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 02:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 03:00[K8] Travel Guide
  • 03:00[K8] Travel Guide
  • 03:00[K8] Travel Guide
  • 04:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 04:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 04:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[K] Living Room (Ε)
  • 05:00[K] Living Room (Ε)
  • 05:00[K] Living Room (Ε)
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00E TV
  • 06:00EPSILON TV
  • 06:00[K] Εθνικός Ύμνος
  • 06:05[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 10:00[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Β'
  • 11:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 12:00E TV
  • 12:00EPSILON TV
  • 12:00[K8] Zer
  • 14:00[K8] Δημοτικά Τραγούδια
  • 16:00[K8] Απογευματινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 18:00E TV
  • 18:00EPSILON TV
  • 19:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 20:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 22:00[K12] Μια Θέση Στην Καρδιά Μας
  • 22:30[K12] Βρες Αυτό Που Ψάχνεις
  • 23:00[K8] Δοκίμιο (Documentary)
  • 00:00E TV
  • 00:00EPSILON TV
  • 00:00[K8] Νυχτερινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 00:30[K18] Ζώδια Και Ωροσκόποι
  • 01:30[K18] Αισθησιακές Καλλονές

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • ALERT
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • EXTRA CHANNEL
  • AE CHANNEL
  • ACTION24
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • NICKELODEON
  • RISE TV
  • SMILE
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:30[K8] Πάρτα Όλα (Ε)
  • 06:30[K8] Πάρτα Όλα (Ε)
  • 08:30[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:30[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:30[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία (Ε)
  • 11:30[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία (Ε)
  • 12:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:00[K8] Bet Weekend
  • 16:00[K8] Bet Weekend
  • 18:00[K8] Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 18:00[K8] Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30[K8] Εγέρθητι (Ε)
  • 00:30[K8] Εγέρθητι (Ε)
  • 01:30[K8] Best Of The Best (Ε)
  • 01:30[K8] Best Of The Best (Ε)
  • 03:30[K8] Πάρτα Όλα (Ε)
  • 03:30[K8] Πάρτα Όλα (Ε)
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ALERT
  • 06:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 07:00[K] ALERT
  • 07:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00[K] ALERT
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00[K] ALERT
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K] ALERT
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00[K] ALERT
  • 11:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 12:00[K] ALERT
  • 12:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 13:00[K] ALERT
  • 13:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 14:00[K] ALERT
  • 14:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 15:00[K] ALERT
  • 15:00[K8] Gallery Διαλυνάς
  • 16:00[K] ALERT
  • 16:00[K8] Damiano Fashion
  • 17:00[K] ALERT
  • 17:00[K8] Damiano Fashion
  • 18:00[K] ALERT
  • 18:00[K8] Gallery Maik - Τηλεπώληση
  • 19:00[K] ALERT
  • 19:00[K8] Gallery Maik - Τηλεπώληση
  • 20:00[K] ALERT
  • 20:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00[K] ALERT
  • 21:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 22:00[K] ALERT
  • 22:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 23:00[K] ALERT
  • 23:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 00:00[K] ALERT
  • 00:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 01:00[K] ALERT
  • 01:00[K8] Gallery Διαλυνάς (Ε)
  • 02:00[K] ALERT
  • 02:00[K8] Telestar.gr
  • 03:00[K] ALERT
  • 03:00[K8] Telestar.gr
  • 04:00[K] ALERT
  • 04:00[K8] Telestar.gr
  • 05:00[K] ALERT
  • 05:00[K8] Ενημερωτική - Ψυχαγωγική Εκπομπή
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου (Ε)
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] ATTICA TV
  • 10:00[K] ATTICA TV
  • 10:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 11:00[K] ATTICA TV
  • 11:00[K] ATTICA TV
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 14:00[K] ATTICA TV
  • 14:00[K] ATTICA TV
  • 14:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K] ATTICA TV
  • 16:00[K] ATTICA TV
  • 18:00[K] ATTICA TV
  • 18:00[K] ATTICA TV
  • 18:00[K8] Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου
  • 18:30[K] ATTICA TV
  • 18:30[K] ATTICA TV
  • 18:30[K8] Revolution
  • 19:00[K] ATTICA TV
  • 19:00[K] ATTICA TV
  • 19:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου (Ε)
  • 20:00[K] ATTICA TV
  • 20:00[K] ATTICA TV
  • 20:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου (Ε)
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] Τηλεαγορές
  • 22:00[K8] Σημείο Αναφοράς (Ε)
  • 23:00[K] ATTICA TV
  • 23:00[K] ATTICA TV
  • 23:00[K12] Πολύ Αργά Για Δάκρυα (Too Late For Tears)
  • 01:00[K] ATTICA TV
  • 01:00[K] ATTICA TV
  • 01:00[K8] Παγκόσμια Πρωταθλήματα Αυτοκινήτου
  • 01:30[K] ATTICA TV
  • 01:30[K] ATTICA TV
  • 01:30[K8] Revolution - 3oς Κύκλος (Ε)
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 02:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
  • 03:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 04:00[K] ATTICA TV
  • 04:00[K] ATTICA TV
  • 04:00[K12] Ένα Παιδί Κι Ο Σκύλος Του (A Boy And His Dog)
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:10[K8] Ο Λόγος Του Θεού
  • 07:45[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:30[K] Jubilee
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 10:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00[K] Fashion Time
  • 14:00[K] BLUE SKY
  • 14:00[K] BLUE SKY
  • 14:00[K] BLUE SKY
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 16:00[K] BLUE SKY
  • 16:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 17:00[K] Fashion Time
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] BLUE SKY
  • 18:30[K] BLUE SKY
  • 18:30[K] BLUE SKY
  • 18:30[K] BLUE SKY
  • 18:30[K8] Το Θαύμα Της Μεγαλόχαρης
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 19:00[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:15[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:25[K] Ο Καιρός
  • 21:30[K8] Αντιπαραθέσεις
  • 23:00[K] BLUE SKY
  • 23:00[K] BLUE SKY
  • 23:00[K] BLUE SKY
  • 23:00[K16] Η Δεύτερη Αλήθεια (Second Chance)
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] BLUE SKY
  • 01:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 01:30[K] BLUE SKY
  • 01:30[K] BLUE SKY
  • 01:30[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 03:30[K] Γνωρίζοντας Την Ελλάδα Μας (Ε)
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K8] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:15[K8] Tribute (Ε)
  • 06:15[K8] Tribute (Ε)
  • 06:15[K] Tribute (Ε)
  • 06:15[K] Tribute (Ε)
  • 06:45[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:45[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:45[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 06:45[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος
  • 09:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος
  • 09:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος (Ε)
  • 09:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος (Ε)
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:30[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:30[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:30[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:30[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος (Ε)
  • 21:00[K8] Face To Face - 9ος Κύκλος (Ε)
  • 22:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 22:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00[K8] Ίασις
  • 20:00[K8] Ίασις
  • 22:00[K8] Μπαμ Στο Ρεπορτάζ
  • 22:00[K8] Μπαμ Στο Ρεπορτάζ
  • 00:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 00:00[K] Η Αγορά Σήμερα
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Flash Back
  • 06:30[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K] Flash Back
  • 08:00[K8] ACTION 24
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Flash Back
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 11:00[K8] ACTION 24
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] ACTION 24
  • 17:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 20:15[K8] ACTION 24
  • 20:15[K8] Πάμε Μια Βόλτα
  • 21:30[K8] ACTION 24
  • 21:30[K8] Playing For Keeps
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K16] Επιθεωρητής Κολιάντρο (L' Ispettore Coliandro) (Ε)
  • 01:30[K8] ACTION 24
  • 01:30[K] Travel Guide (Ε)
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:30[K] Πάμε Μια Βόλτα
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:30[K] Πάμε Μια Βόλτα
  • 04:30[K] Hammer Series
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00HIGH TV
  • 06:00HIGH TV
  • 12:00High TV
  • 12:00HIGH TV
  • 12:00HIGH TV
  • 18:00High TV
  • 18:00HIGH TV
  • 18:00HIGH TV
  • 00:00High TV
  • 00:00HIGH TV
  • 00:00HIGH TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00[K8] Kontra News 60'
  • 22:00[K8] Kontra News 60'
  • 22:00[K8] Kontra News 60'
  • 22:00[K8] Kontra News 60'
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 23:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Mad Top 10 (E)
  • 06:00[K8] Mad Top 10 (E)
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 10's
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 10's
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 11:00[K8] Greatest Hits 4 Sundays
  • 11:00[K8] Greatest Hits 4 Sundays
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 14:30[K8] Summer Hits
  • 14:30[K8] Summer Hits
  • 16:30[K8] Mad Top 10 (E)
  • 16:30[K8] Mad Top 10 (E)
  • 17:30[K8] Lyric Video Show
  • 17:30[K8] Lyric Video Show
  • 18:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 18:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 20:00[K8] Rock On Mixer
  • 20:00[K8] Rock On Mixer
  • 20:30[K8] Alternative Local
  • 20:30[K8] Alternative Local
  • 21:00[K8] Take A Seat
  • 21:00[K8] Take A Seat
  • 21:30[K8] Music Non Stop Gr
  • 21:30[K8] Music Non Stop Gr
  • 22:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 22:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00[K12] TV War
  • 01:30[K8] Music Non Stop Gr
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Team Umizoomi
  • 07:00[K] Team Umizoomi
  • 07:30[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 07:30[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 08:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 08:30[K] Zack And Quack
  • 08:30[K] Zack And Quack
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 09:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Corn & Peg
  • 10:00[K] Corn & Peg
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 10:30[K] Enchantimals
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 11:30[K] Οι Περιπέτειες Του Πάντινγκτον
  • 12:00[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] 44 Γάτες
  • 12:30[K] Transformers
  • 12:30[K] Transformers
  • 13:00[K] Abby Hatcher
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Winx
  • 13:30[K] Winx
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Jurassic World
  • 14:30[K] Jurassic World
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 15:30[K8] T.U.F.F. Puppy
  • 15:30[K8] T.U.F.F. Puppy
  • 16:00[K8] Nickelodeon Classics: Danny Phantom
  • 16:00[K8] Nickelodeon Classics: Danny Phantom
  • 16:30[K] Bubble Guppies
  • 16:30[K] Bubble Guppies
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 19:00[K] Είναι Ο Πόνυ
  • 19:30[K] Abby Hatcher
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] The Casagrandes
  • 22:00[K8] The Casagrandes
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly