digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Σάββατο 20 Ιουλίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 06:30 Σοφία Η Πριγκίπισσα (Sofia The First)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 09:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 09:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 09:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 09:00 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
  • 10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
  • 10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
  • 10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
  • 10:00 Οδηγός Καλής Ζωής (Ε)
  • 11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
  • 11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
  • 11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
  • 11:00 Μου Το Κρατάς Μανιάτικο (Ε)
  • 12:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
  • 12:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
  • 12:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
  • 12:00 Πήρα Κόκκινα Γυαλιά (Ε)
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:50 60' Ελλάδα (Ε)
  • 13:50 60' Ελλάδα, ΙΙΙ (Ε)
  • 13:50 60' Ελλάδα, ΙΙΙ (Ε)
  • 13:50 60' Ελλάδα, ΙΙΙ (Ε)
  • 15:50 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
  • 15:50 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
  • 15:50 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
  • 15:50 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
  • 16:50 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:55 Μάντεψε Τι Κάνω Τα Βράδια
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, Ι (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
  • 20:00 Το Σόι Σου, Ι (Ε)
  • 21:00 Ξύπνα Βασίλη
  • 21:00 Ξύπνα Βασίλη
  • 21:00 Ξύπνα Βασίλη
  • 21:00 Ξύπνα Βασίλη
  • 22:50 Η Χώρα Του Αύριο (Tomorrowland)
  • 22:50 Η Χώρα Του Αύριο (Tomorrowland)
  • 22:50 Η Χώρα Του Αύριο (Tomorrowland)
  • 22:50 Η Χώρα Του Αύριο (Tomorrowland)
  • 01:30 Αγάπη Μου, Μεγέθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
  • 01:30 Αγάπη Μου, Μεγέθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
  • 01:30 Αγάπη Μου, Μεγέθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
  • 01:30 Αγάπη Μου, Μεγένθυνα Το Παιδί (Honey, I Blew Up The Kid)
  • 03:30 World Party (Ε)
  • 03:30 World Party (Ε)
  • 03:30 World Party (Ε)
  • 03:30 World Party (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 04:30 Οδός Παραδείσου, 7 (Ε)
  • 05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
  • 05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
  • 05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
  • 05:00 Πες Μου Ναι (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:45 Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 07:45 Της Ελλάδος Τα Παιδιά (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 08:45 Daddy Cool - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 09:45 Μια Ζωή (Kadin) - 2os Κύκλος
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) - 3ος Κύκλος
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) - 3ος Κύκλος
  • 10:45 Το Καφέ Της Χαράς (Ε) - 3ος Κύκλος
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 13:45 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 15:45 Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:45 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 16:45 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 16:45 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 17:30 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 17:30 Τζουμάντζι (Jumanji)
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 20:45 Είκοσι Γυναίκες Κι Εγώ
  • 20:45 Είκοσι Γυναίκες Κι Εγώ
  • 20:45 Είκοσι Γυναίκες Κι Εγώ
  • 22:45 Η Δεύτερη Ευκαιρία (In The Line Of Fire)
  • 22:45 Η Δεύτερη Ευκαιρία (In The Line Of Fire)
  • 22:45 Mad About Arts By Campari
  • 23:45 Μαχητικό Stealth: Η Αόρατη Απειλή (Stealth)
  • 01:30 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 01:30 The 2Night Show - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:30 Κάρμα (Ε)
  • 03:45 Vice - 7ος Κύκλος
  • 03:45 Vice - 7ος Κύκλος
  • 04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
  • 04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
  • 04:30 Μωβ Ροζ (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00 Revenge Body (Ε)
  • 08:00 Top Story (Ε)
  • 09:40 Γκαρσονιέρα Για Δέκα
  • 11:45 Passenger (Ε)
  • 12:50 Open Sport
  • 14:00 Open News
  • 14:30 Όλα Λάθος
  • 17:40 Open News Στη Νοηματική
  • 17:50 Celebrity Travel (Ε)
  • 18:55 Open News
  • 20:00 Εικόνες
  • 21:00 Ο Κύριος Πτέραρχος
  • 22:45 Γείτονες Σε Περιπολία (The Watch)
  • 01:00 Ghost Rider, Το Πνεύμα Της Εκδίκησης (Ghost Rider 2)
  • 03:00 French Kiss
  • 04:45 Ελληνικό Πρόγραμμα
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 La Dona (Ε)
  • 06:00 La Dona (Ε)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 07:00 Scandal (E)
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 14:00 La Dona (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 15:00 Η Βασίλισσα Της Καρδιάς (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 16:45 Chicago Fire (Ε)
  • 17:30 Saving Hope (Ε)
  • 17:30 Saving Hope (Ε)
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 18:15 Castle (Ε)
  • 20:05 Mafia Only Kills In Summer
  • 20:05 Scandal (E)
  • 21:00 10.000 Days
  • 21:00 10.000 Days
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:10 10.000 Days
  • 22:10 10.000 Days
  • 23:00 Aquarius
  • 23:00 Aquarius
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 00:00 Castle (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 01:00 Saving Hope (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 02:00 Agents Of S.H.I.E.L.D. (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 04:00 Mayday (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 06:00 Καλημέρα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 Ακραία Φαινόμενα
  • 12:15 Eco News
  • 12:15 Eco News
  • 12:15 Eco News
  • 12:15 Eco News
  • 12:15 Eco News
  • 12:45 Dot. (Ε)
  • 12:45 Dot. (Ε)
  • 12:45 Dot. (Ε)
  • 12:45 Dot. (Ε)
  • 12:45 Dot. (Ε)
  • 13:45 Icarus Action 2019
  • 13:45 Icarus Action 2019
  • 13:45 Icarus Action 2019
  • 13:45 Icarus Action 2019
  • 13:45 Icarus Action 2019
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 15:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 16:00 Happy Traveller (Ε)
  • 16:00 Happy Traveller (Ε)
  • 16:00 Happy Traveller (Ε)
  • 16:00 Happy Traveller (Ε)
  • 16:00 Happy Traveller (Ε)
  • 16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:40 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 16:50 Υ.Γ. Σ΄Αγαπώ (P.S. I Love You)
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
  • 20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
  • 20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
  • 20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
  • 20:50 Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά! (Ε)
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 01:00 WWE Raw
  • 03:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:15 S.W.A.T. - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
  • 05:00 Θαλασσόλυκοι (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:00 Beyblade Burst
  • 06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
  • 06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
  • 06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
  • 06:30 Οι Περιπέτειες Των Tom & Jerry
  • 07:00 Daffy Duck Show
  • 07:00 Daffy Duck Show
  • 07:00 Daffy Duck Show
  • 07:00 Daffy Duck Show
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 07:30 Tom & Jerry Kids
  • 08:00 Cleo And Cuquin
  • 08:00 Cleo And Cuquin
  • 08:00 Cleo And Cuquin
  • 08:00 Cleo And Cuquin
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
  • 08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
  • 08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
  • 08:45 Η Μία Κι Εγώ (Mia And Me)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:15 Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 09:45 Bobby And Bill
  • 10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 10:15 Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Babrie In A Mermaid Tale) - Α' Μέρος
  • 11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Babrie In A Mermaid Tale) - Α' Μέρος
  • 11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Babrie In A Mermaid Tale) - Α' Μέρος
  • 11:15 Barbie Στην Ιστορία Μιας Γοργόνας (Babrie In A Mermaid Tale) - Α' Μέρος
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:00 Ben 10
  • 12:30 New Looney Tunes
  • 12:30 New Looney Tunes
  • 12:30 New Looney Tunes
  • 12:30 New Looney Tunes
  • 13:00 Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In Paradise)
  • 13:00 Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In Paradise)
  • 13:00 Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In Paradise)
  • 13:00 Ο Πρίγκιπας Κι Εγώ 4: Πρώτη Επέτειος (Prince And Me 4: Royal Adventure In Paradise)
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 15:30 Τα Φιλαράκια (Friends) - 6ος Κύκλος
  • 16:30 Οι Επικίνδυνοι (The Losers)
  • 16:30 Οι Επικίνδυνοι (The Losers)
  • 16:30 Οι Επικίνδυνοι (The Losers)
  • 16:30 Οι Επικίνδυνοι (The Losers)
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:50 House - 2ος Κύκλος
  • 18:50 House - 2ος Κύκλος
  • 18:50 House - 2ος Κύκλος
  • 18:50 House - 2ος Κύκλος
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 19:50 Star News
  • 21:00 King Kong
  • 21:00 King Kong
  • 21:00 King Kong
  • 21:00 King Kong
  • 00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
  • 00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
  • 00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
  • 00:45 Η Άννα Και Ο Βασιλιάς (Anna And The King)
  • 04:00 Step Up
  • 04:00 Step Up
  • 04:00 Step Up
  • 04:00 Step Up

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Έξυπνες Αγορές
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:0030' Ενημέρωση
  • 14:30Cosmoγεύσεις
  • 15:30Travel Guide
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Cosmoγεύσεις
  • 20:00Ανάδειξέ Το
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Χωρίς Αποσκευές
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ανάδειξέ Το
  • 01:30Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Έξυπνες Αγορές
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 09:00Δρόμοι Υγείας
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 10:00Επί Του Θέματος
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 18:30Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 19:30Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 20:00Moto In Action
  • 20:00Moto In Action
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 22:00Οικολογικό Καταφύγιο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Travel Guide
  • 07:30Χρώματα Ελλάδος
  • 08:30One Day
  • 09:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (E)
  • 10:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 12:00Travel Guide
  • 13:00Ίασις
  • 14:15Ειδήσεις (Live)
  • 14:45Τηλεοπτική Αγορά
  • 15:00Καλύτερα Μαζί
  • 16:00Lifestyle
  • 17:00Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:00Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00Καιρός Για Αγρότες
  • 19:10Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:10Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 00:00Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00Διαδρομές
  • 02:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 03:30Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 04:30Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00Horseland
  • 02:30Dimitri
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 07:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 12:00Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 14:30Μη Μου Πεις
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 15:30Άνθρωποι
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:00Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 20:00Παρουσίες
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 22:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 00:00Άνθρωποι
  • 00:00Άνθρωποι
  • 00:00Άνθρωποι
  • 00:00Άνθρωποι
  • 00:00Άνθρωποι
  • 00:00Άνθρωποι
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 02:00Imam Baildi (Ε)
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
  • 04:30Μη Μου Πεις (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Flashback
  • 10:00Flashback
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Vivere Naturalmente
  • 12:00Vivere Naturalmente
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 13:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 14:00Social (Ε)
  • 14:00Social (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Ξένη Ταινία
  • 15:20Ξένη Ταινία
  • 17:30Ελλήνων Μούσα
  • 17:30Ελλήνων Μούσα
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Travel Guide
  • 18:05Travel Guide
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Marketing In Practice (Ε)
  • 19:05Marketing In Practice (Ε)
  • 19:30Ανάδειξέ Το
  • 19:30Ανάδειξέ Το
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 21:10Ξένη Ταινία
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 23:35Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05Jazz Life (Ε)
  • 02:05Jazz Life (Ε)
  • 03:00Music Box
  • 03:00Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 09:00Face 2 Face
  • 09:00Face 2 Face
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης (Ε)
  • 13:00Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης (Ε)
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 14:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 15:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 16:00Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 17:40Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 18:40Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 18:40Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ταινία
  • 00:00Ταινία
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Ξένη Ταινία
  • 19:40Ξένη Ταινία
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Πες Τα Νίκο
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40Ντοκιμαντέρ
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 15:00Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 20:00Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 20:00Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 21:00Camera To Street
  • 21:00Camera To Street
  • 22:00Travel Guide
  • 22:00Travel Guide
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00www.startvfm.gr
  • 00:00www.startvfm.gr
  • 01:30Cine Star
  • 01:30Cine Star
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Music
  • 10:00Music
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Έξυπνες Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 19:00Cinelovers
  • 19:00Cinelovers
  • 19:30Κάνε Follow
  • 19:30Κάνε Follow
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 20:00Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 22:00Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 23:00Αποκάλυψις
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20Πρωινό Weekend
  • 13:35Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20Annita Airlines
  • 19:50Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τα Νέα
  • 08:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Ντοκυμαντέρ
  • 16:30Atlas Επιλογές
  • 17:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 18:00Ντοκυμαντέρ
  • 19:00Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:40Οι Δρόμοι Της Επιτυχίας
  • 22:30Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 00:00Τα Νέα
  • 00:30Δια Χειρός
  • 01:30Τεχνομορφές
  • 02:30Out Loud
  • 03:30Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10Πρωινό Weekend
  • 13:10Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40Annita Airlines
  • 19:40Travel Guide
  • 20:40Η Αγορά Σήμερα
  • 21:40Engine Power
  • 22:10Επανελλήνισις
  • 23:10Η Αγορά Σήμερα
  • 00:10Party Time
  • 01:10Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 01:00Βράδυ Με Τον Πέτρο Κωστόπουλο
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 02:00Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:30Την Hμέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00To Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:00Top Wing
  • 09:30Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:3044 Γάτες
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:30Σίμερ & Σάιν
  • 12:00Lego Friends
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
  • 14:00Winx
  • 14:30Regal Academy
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Ξαδέρφια Mαζί
  • 16:00Ομάδα Ιπποτών
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 17:00Paw Patrol
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Μπομπ Σφουγγαράκης: Οι Καλύτερες Στιγμές Του Πάτρικ
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:30Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00Μαραθώνιος: Τα Χρόνια Του Ζορό
  • 22:00Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 23:00Game Shakers
  • 23:30Drake & Josh
  • 00:00Drake & Josh
  • 00:30Victorious
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Hunter Street
  • 03:55Hunter Street
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 15:00Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 15:00Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 16:00Απόψεις (Ε)
  • 16:00Απόψεις (Ε)
  • 16:00Απόψεις (Ε)
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:00Wild Africa (Ε)
  • 20:00Wild Africa (Ε)
  • 20:00Wild Africa (Ε)
  • 20:30Music Express (Ε)
  • 20:30Music Express (Ε)
  • 20:30Music Express (Ε)
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 21:00Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 22:30Κλασικός Κινηματογράφος
  • 00:30Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 00:30Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 00:30Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο Θάλασσα
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο Θάλασσα
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:35Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:35Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Δημιουργίες
  • 08:00Δημιουργίες
  • 08:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 08:30Επιθεωρητής Σαΐνης
  • 09:00City Break (Ε)
  • 09:00City Break (Ε)
  • 12:00Viva (Ε)
  • 12:00Viva (Ε)
  • 13:00Τα Εν Δήμω (Ε)
  • 13:00Τα Εν Δήμω (Ε)
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 15:00ΚΟΘ 2012
  • 15:00ΚΟΘ 2012
  • 16:00Τομές Στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 16:00Τομές Στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 17:00Μαγειρική Στους Αγρούς
  • 17:00Μαγειρική Στους Αγρούς
  • 17:30Moto Ιn Action
  • 17:30Moto Ιn Action
  • 18:00Αγάπησα Και Πόνεσα
  • 18:00Αγάπησα Και Πόνεσα
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:15Ζωντανές Συναυλίες
  • 20:15Ζωντανές Συναυλίες
  • 21:10Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 21:10Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 22:10Η Γοητεία Του Σκαντζόχοιρου (Elegance Du Herrison)
  • 22:10Η Γοητεία Του Σκαντζόχοιρου (Elegance Du Herrison)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:45Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 00:45Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:50Στη Σκιά Του Φεγγαριού (The Stalking Moon)
  • 02:50Στη Σκιά Του Φεγγαριού (The Stalking Moon)
  • 04:30Δημιουργίες (Ε)
  • 04:30Δημιουργίες (Ε)
  • 05:00Θαυμαστή Φύση
  • 05:00Θαυμαστή Φύση

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Τηλεαγορές
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 11:00Παραμύθια Μάλαμα
  • 11:30Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Τηλεαγορές
  • 14:00Ανάδειξέ Το
  • 15:00Tropical Heat
  • 16:00Παιδικά
  • 16:30Moto In Action
  • 17:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 18:00Παιδικά
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15Παιδικά
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Θέσεις Και Αντιθέσεις
  • 23:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Like 2 Travel (Ε)
  • 03:00Έλα Στη Θέση Μου
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:15Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 06:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:10Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:25Θέματα Θεολογίας
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 09:50Οδοιποτικό Στην Ανατολική Ρωμυλία
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:00Εν Χορδαίς
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:20Ταξίδια
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 11:30Χαρωπές Φωνές
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:05Λάπηθος - Καραβάς
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 12:55Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 13:45Μνήμες Αντίστασης - Α' Μέρος
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:20Γεγονότα 1974
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 14:50Κατεχόμενα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:00Ενάτη Ώρα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:15Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:35Ημερολόγιο
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 15:45Πικρή Σοδειά
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:15Κατεχόμενα
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 16:30Μνήμες Αντίστασης - Β' Μέρος
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:05Του Νησιού Μου
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:30Κατεχόμενα
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 17:50Ντοκιμαντέρ
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:20Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:05Απ' Το Σκοτάδι Στο Φως
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:30Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 19:55Μουσική Εκδήλωση
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 20:30Αμμόχωστος 1600 π.Χ. - 1974 μ.Χ.
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:00Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 21:20Θεατρική Παράσταση
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:05Μικρό Απόδειπνο
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:40Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 01:50Λάπηθος - Καραβάς
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:10Φάκελος "Ανθρώπινα Δικαιώματα"
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 02:35Τύπος Και Πραξικόπημα
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:25Γεγονότα 1974
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 03:55Επιχείρηση "Αττίλας"
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
  • 04:20Θεατρική Παράσταση
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μαρτυρία
  • 06:00Μαρτυρία
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 13:30Τσιτσιρό Γαϊτάνι
  • 15:40Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 15:40Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 20:00Τρα-λα-λα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Manufactum
  • 22:30Manufactum
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00Φύσις Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 11:30Outdoor And Sports
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00Travel Guide
  • 14:00Travel Guide
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Γαιόραμα
  • 16:00Γαιόραμα
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:30Telemarketing
  • 17:30Telemarketing
  • 18:00Forum Επικαιρότητας
  • 18:00Forum Επικαιρότητας
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 20:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 22:00Ελληνική Ταινία
  • 22:00Ελληνική Ταινία
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 17:20Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Υour Choice (Ε)
  • 20:00Rails Of Music
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Όλα Δυτικά
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Heropaides (Ε)
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Telemarketing
  • 10:30Telemarketing
  • 12:00Αθλητική Ατζέντα
  • 12:00Αθλητική Ατζέντα
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 15:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 18:00Anne Of Green Gables - 1oς Κύκλος
  • 18:00Anne Of Green Gables - 1oς Κύκλος
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 03:30Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Travel Guide
  • 10:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 11:30Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Think
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 02:30Ταξιδεύοντα Στην Ελλάδα
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 06:30Υπάρχει Θέμα
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 15:00Πρώτο Βήμα
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:45Καιρός Αγροτών
  • 16:45Καιρός Αγροτών
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 18:00Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 18:00Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 19:00Press Room
  • 19:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 21:30Υπάρχει Θέμα
  • 23:00Περιγράμματα
  • 23:00Περιγράμματα
  • 23:00Περιγράμματα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 01:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 02:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 03:30Ταινία
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 18:30Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 19:30Λακωνική Ζώνη
  • 19:30Λακωνική Ζώνη
  • 20:00Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 20:00Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00Μαχητικά
  • 23:00Μαχητικά
  • 23:45Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 23:45Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 01:30Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 02:30Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 02:30Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Metropolis
  • 10:00Metropolis
  • 11:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:30Περί Ηλείας
  • 13:30Περί Ηλείας
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 17:00Business Stories
  • 17:00Business Stories
  • 18:00Υγείας Θέματα
  • 18:00Υγείας Θέματα
  • 19:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Travel Life
  • 20:30Travel Life
  • 21:30Τρέχα Γύρευε
  • 21:30Τρέχα Γύρευε
  • 22:30Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30Βράδυ Σαββάτου
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 04:30Στιγμές Ιστορίας
  • 04:30Στιγμές Ιστορίας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45Γιώργος Τράγκας
  • 10:15Πρωινό Weekend
  • 13:30Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15Annita Airlines
  • 19:45Travel Guide
  • 20:45Ίασις
  • 21:45Engine Power
  • 22:15Party Time
  • 23:15Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15Fair Hair
  • 01:15Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:15Annita Airlines (Ε)
  • 04:45Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Wild African Track
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παρεμβάσεις
  • 07:45Cartoon
  • 07:45Cartoon
  • 07:45Cartoon
  • 08:30Super B News (Ε)
  • 08:30Super B News (Ε)
  • 08:30Super B News (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:15Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:004Best
  • 10:004Best
  • 10:004Best
  • 11:00Cartoon
  • 11:00Cartoon
  • 11:00Cartoon
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 13:00Σου Αλλάζω Τη Ζωή
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 17:004Best
  • 17:004Best
  • 17:004Best
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 18:00Seitanidis Home
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30Ευρωπαϊκή Γιορτή Μουσικής
  • 22:30Ευρωπαϊκή Γιορτή Μουσικής
  • 22:30Ευρωπαϊκή Γιορτή Μουσικής
  • 00:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 16:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Αγάπη Τηλεοπτική
  • 18:00Αγάπη Τηλεοπτική
  • 20:00Αstra Market
  • 20:00Αstra Market
  • 23:30Κώδικας Μυστηρίων
  • 23:30Κώδικας Μυστηρίων
  • 01:30Night Zone
  • 01:30Night Zone
  • 04:00Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
  • 04:00Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μουσικό Διάλειμμα
  • 07:00Γεγονότα
  • 07:30Γεγονότα
  • 07:30H Kόρη Του Μαύρου, Αστυνόμος Σαΐνης
  • 08:00Το Μαγεμένο Μολύβι
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 10:30Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 11:20Αλή Μπαμπά
  • 11:20Ο Παπουτσωμένος Γάτος
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Telemarketing
  • 13:00Telemarketing
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:003ο Φεστιβάλ Παραδοσιακής Μουσικής
  • 14:40Πολιτικοί Διάλογοι
  • 16:00Telemarketing
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Travel Guide
  • 17:00Travel Guide
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 19:00Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Τα Σος Στη Μουσική
  • 21:30Τα Σος Στη Μουσική (Ε)
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:45Samurai
  • 23:45Call Of The Wild
  • 01:30Terra Bruciata
  • 01:30Zaina, Απόδραση Στη Σαχάρα
  • 03:00Course Of The Alpha
  • 03:05Vampire Bats
  • 04:30Slaughter Day
  • 04:30Pancho Villa
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Πρώτα Η Ελλάδα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10Πρώτα Η Ελλάδα
  • 22:10Αχ Πατρίδα Μου Γλυκιά
  • 23:50Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:50Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 01:40Αγροτόραμα (Ε)
  • 02:30Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 04:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 13:00Ίασις
  • 13:00Ίασις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00Ίασις
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:00Ενορία: Η Μεγάλη Μας Οικογένεια
  • 20:30Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 20:30Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 21:30Πάμε Σινεμά
  • 21:30Πάμε Σινεμά
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Ίασις
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 19:00Engine Power (Ε)
  • 19:30Cinelovers
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Παραδοσιακοί Χοροί
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20Ξένη Ταινία
  • 01:30Κάνε Follow
  • 02:30Cinelovers (Ε)
  • 03:30Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30Ντοκυμαντερ
  • 06:30Ντοκυμαντερ
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:30Δια Γνώσης (Ε)
  • 08:30Δια Γνώσης (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 14:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 14:00Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Λόγια Του Νησιού (Ε)
  • 15:00Λόγια Του Νησιού (Ε)
  • 16:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 16:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 16:30Cheri
  • 16:30Cheri
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Σύντομα Γεγονότα
  • 18:05Παιδικό Πρόγραμμα
  • 18:05Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:05Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:30Travel Guide (Ε)
  • 19:30Travel Guide (Ε)
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30In Style
  • 21:30In Style
  • 22:00Παραδοσιακοί Χοροί
  • 22:00Παραδοσιακοί Χοροί
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:15Κινηματογραφική Tαινία
  • 00:15Κινηματογραφική Tαινία
  • 02:30Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:30Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:30In Style (Ε)
  • 03:30In Style (Ε)
  • 04:00Ντοκυμαντερ
  • 04:00Ντοκυμαντερ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 Δοκάρι Και Μέσα
  • 06:30Μουσικό Πρόγραμμα
  • 06:30Μουσικό Πρόγραμμα
  • 07:00Δοκάρι Και Μέσα
  • 07:00Δοκάρι Και Μέσα
  • 08:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:30Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00Αλα Κ Αρτ Weekend
  • 11:00Αλα Κ Αρτ Weekend
  • 11:00Αλα Κ Αρτ Weekend
  • 13:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00TV Brands
  • 14:00TV Brands
  • 14:00TV Brands
  • 16:00Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 16:00Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 16:00Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 16:30Bet Weekend
  • 16:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 18:00Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 18:00Αθλητικό Αφιέρωμα
  • 19:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:00Πανόραμα
  • 19:00Πανόραμα
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00Πανόραμα
  • 21:50Ειδήσεις
  • 21:50Ειδήσεις
  • 22:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:10Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:10Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 00:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30Αλα Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 01:00Αλα Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 01:00Αλα Κ Αρτ Weekend (Ε)
  • 02:30Ραντεβού Με Τον Βάη
  • 03:00Ταινία
  • 03:00Ταινία
  • 03:30Ταινία
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00Οντένσε - Κοπεγχάγη (Ε)
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:30World Sailing Show
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00Tour Of Guangxi
  • 16:00Golf
  • 17:00FIA WEC
  • 18:00Mobil 1
  • 18:30Formula E
  • 19:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα (Βest Οf)
  • 20:00Οι Αντίζηλοι (The Persuaders)
  • 21:00Ξένη Tαινία
  • 23:00Ξένη Tαινία
  • 01:00Belgian Rally
  • 01:30Formula E
  • 02:00Super League Triathlon
  • 03:00World Sailing Cup
  • 04:00FIA WEC
  • 05:00Τούρ Της Νορβηγίας
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tribute (Ε)
  • 07:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 07:30Tribute (Ε)
  • 08:00Δελτίο Eιδήσεων
  • 08:30Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 09:30Δελτίο Eιδήσεων
  • 10:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:00Magazino Greece
  • 20:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 01:00Talk Of The Town - 8ος Κύκλος (Ε)
  • 01:30Automania (Ε)
  • 02:00Το Αύριο Tης Υγείας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Aστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 07:30Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 10:00Εν Χρυσώ
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00Express Weekend
  • 14:00Express Weekend
  • 16:40Annita Airlines
  • 16:40Annita Airlines
  • 19:30Travel Guide
  • 19:30Travel Guide
  • 20:30Ίασις
  • 20:30Ίασις
  • 21:30Engine Power
  • 21:30Η Αγορά Σήμερα
  • 22:00Η Αγορά Σήμερα
  • 22:00Η Αγορά Σήμερα
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Fair Hair
  • 00:00Fair Hair
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:30Annita Airlines (Ε)
  • 01:30Annita Airlines (Ε)
  • 04:00Η Αγορά Σήμερα
  • 04:00Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 19:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:55Kontra News
  • 21:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Shazam Top (Ε)
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits Intl
  • 10:00Zone Classix 90s
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 11:00Mad Greekz Top
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00Xronomhxanh 00s
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits Intl
  • 15:0015 Super Mad Hits Gr
  • 16:00Mad Top 10
  • 17:00Alternative Local
  • 17:30Mad For Fashion
  • 18:00Rock On Mixer
  • 18:30Lyric Video Show
  • 19:0015 Super Mad Hits Gr
  • 20:00Saturday Early Club
  • 21:0015 Super Mad Hits Gr
  • 22:00Dance Zone
  • 00:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 01:00Trash Me
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 05:00Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00/Food
  • 06:20/Culture
  • 06:40/Music
  • 07:00/Fun
  • 07:20/Reportage
  • 07:40/Tech
  • 08:00/Music
  • 08:20/Culture
  • 08:40/Reportage
  • 09:00/Tech
  • 09:20/Fun
  • 09:40/New Gen
  • 10:00/Reportage
  • 10:20/Food
  • 10:40/Tech
  • 11:00/Dialogues / Αδερφοί Αλαχούζοι
  • 11:30/Reportage
  • 12:00/Reportage
  • 12:20/New Gen
  • 12:40/Fun
  • 13:00/Food
  • 13:20/Culture
  • 13:40/Music
  • 14:00/Fun
  • 14:20/Reportage
  • 14:40/Tech
  • 15:00/Music
  • 15:20/Culture
  • 15:40/Reportage
  • 16:00/Tech
  • 16:20/Fun
  • 16:40/New Gen
  • 17:00/Reportage
  • 17:30/Fun
  • 18:00/Culture
  • 18:20/Music
  • 18:40/Fun
  • 19:00/Music
  • 19:20/New Gen
  • 19:40/Reportage
  • 20:00/Reportage
  • 20:30/Fun
  • 21:00/Culture
  • 21:20/Reportage
  • 21:40/Tech
  • 22:00/Dialogues / Μαρίζα Ρίζου
  • 22:30/Reportage
  • 23:00/Music
  • 23:20/Fun
  • 23:40/New Gen
  • 00:00/Reportage
  • 00:20/Food
  • 00:40/Tech
  • 01:00/Dialogues / Ευσταθία
  • 01:30/Culture
  • 02:00/Music
  • 02:20/New Gen
  • 02:40/Fun
  • 03:00/Food
  • 03:20/Culture
  • 03:40/Music
  • 04:00/Fun
  • 04:20/Reportage
  • 04:40/Tech
  • 05:00/Music
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Drake & Josh
  • 07:00Wallykazam!
  • 07:30Την Hμέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00To Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:00Top Wing
  • 09:30Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 10:00Paw Patrol
  • 10:3044 Γάτες
  • 11:00Butterbean's Café
  • 11:30Σίμερ & Σάιν
  • 12:00Lego Friends
  • 12:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30Το Ρομπότ Kαι Tο Τέρας
  • 14:00Winx
  • 14:30Regal Academy
  • 15:00Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30Ξαδέρφια Mαζί
  • 16:00Ομάδα Ιπποτών
  • 16:30Kuu Kuu Harajuku
  • 17:00Paw Patrol
  • 17:30Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30Μπομπ Σφουγγαράκης: Οι Καλύτερες Στιγμές Του Πάτρικ
  • 19:30Ο Άλβιν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Fan Boy And Chum Chum
  • 20:30Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00Μαραθώνιος: Τα Χρόνια Του Ζορό
  • 22:00Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 22:30Χένρι O Επικίνδυνος
  • 23:00Game Shakers
  • 23:30Drake & Josh
  • 00:00Drake & Josh
  • 00:30Victorious
  • 01:00The Haunted Hathaways
  • 01:25The Haunted Hathaways
  • 01:50The Thundermans
  • 02:15The Thundermans
  • 02:40Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30Hunter Street
  • 03:55Hunter Street
  • 04:20Big Time Rush
  • 04:45Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:30Pacman
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Power Rangers
  • 21:30Auto Be Good
  • 22:00Gormiti
  • 22:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 07:00Παιδική Ταινία
  • 08:00Olympic Greece
  • 09:004Best
  • 10:00Μarket - Time
  • 11:00Εν Χρυσώ
  • 12:003 Market
  • 13:00Ερένθια
  • 14:00Δερμάτινα Είδη
  • 15:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Ambli 5
  • 17:004Best
  • 18:00Grey Fix - Anti Grey Hair Gel
  • 19:00Κάνε Follow
  • 19:30Face Τo Face & Dr Live
  • 20:30Culture Docs
  • 21:30Τετ-Α-Τετ
  • 22:30Ελληνική Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Τηλεπαρέα
  • 04:30Μη Μου Πεις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00On Air
  • 06:00On Air
  • 07:00Live Με Την Αντιγόνη Best Of
  • 07:00Live Με Την Αντιγόνη Best Of
  • 09:00On Air
  • 09:00On Air
  • 12:00Food Project
  • 12:00Food Project
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Live Με Την Αντιγόνη Best Of
  • 14:00Live Με Την Αντιγόνη Best Of
  • 16:00Life & Health
  • 16:00Life & Health
  • 17:30Yes I Do
  • 17:30Yes I Do
  • 19:00On Air
  • 19:00On Air
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 20:40On Air
  • 20:40On Air
  • 21:55Yes I Do
  • 21:55Yes I Do
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων 
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Αστυνόμος Σαΐνης
  • 07:30Αστυνόμος Σαΐνης
  • 08:15Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 08:15Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 09:15Aνάδειξέ Το
  • 09:15Aνάδειξέ Το
  • 10:15Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 10:15Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 11:30Cinelovers
  • 11:30Cinelovers
  • 12:00Travel Guide
  • 12:00Travel Guide
  • 13:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μας
  • 13:00Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μας
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:50Moto In Action
  • 14:50Moto In Action
  • 15:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 15:20Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20Tag
  • 16:20Tag
  • 17:00Auto Stop
  • 17:00Auto Stop
  • 17:30Ειδήσεις
  • 17:30Ειδήσεις
  • 17:55Ο Κόσμος Της Diey System (Ε)
  • 17:55Ο Κόσμος Της Diey System (Ε)
  • 18:30Go Out
  • 18:30Go Out
  • 19:00Δια Κρητικά Μουσική Συλλογή
  • 19:00Δια Κρητικά Μουσική Συλλογή
  • 19:25Ιστορίες Του Δρόμου
  • 19:25Ιστορίες Του Δρόμου
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45Ταξίδια Στον Όμορφο Κόσμο
  • 21:45Ταξίδια Στον Όμορφο Κόσμο
  • 22:00Ανδριανή Made With Love (Ε)
  • 22:00Ανδριανή Made With Love (Ε)
  • 23:30Ψηλή Κουβέντα
  • 23:30Ψηλή Κουβέντα
  • 00:00Movie Time
  • 00:00Movie Time
  • 02:00Go Out
  • 02:00Go Out
  • 02:30Tag
  • 02:30Tag
  • 03:00Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 03:00Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 04:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 04:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 04:45Travel Guide
  • 04:45Travel Guide
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pacman
  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:30Pacman
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 07:00Horseland
  • 07:00Horseland
  • 07:30Zig & Sharko
  • 07:30Zig & Sharko
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30Olivia
  • 08:30Olivia
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:00Gogo Dino
  • 09:30Badanamu
  • 09:30Badanamu
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:00Cam And Leon
  • 10:30Timo
  • 10:30Timo
  • 11:00Nonty
  • 11:00Nonty
  • 11:30Super Mario
  • 11:30Super Mario
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 12:30Rabbits Invasions
  • 13:00Popples
  • 13:00Popples
  • 13:30Super Detectives
  • 13:30Super Detectives
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 14:30Zig & Sharko
  • 14:30Zig & Sharko
  • 15:00Angel Friends
  • 15:00Angel Friends
  • 15:30Χάιντι
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Kikoriki
  • 16:00Kikoriki
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Herb Family
  • 17:30Herb Family
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:00Rat - A - Tat
  • 18:30Pacman
  • 18:30Pacman
  • 19:00Super Yizai
  • 19:00Super Yizai
  • 19:30Kikoriki
  • 19:30Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00Μάγια Η Μέλισσα
  • 20:00Τηλεπωλήσεις
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 20:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00Power Rangers
  • 21:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30Auto Be Good
  • 21:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00Gormiti
  • 22:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 01:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 02:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Σόνικ Ο Σκαντζόχοιρος
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00Dragon Ball Z
  • 04:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Dragon Ball Z
  • 04:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντένις Ο Τρομερός
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Η Χιονάτη Και Οι Εφτά Νάνοι
  • 07:00Ελληνική Μυθολογία
  • 07:30Action Man
  • 08:00Yu - Gi - Oh
  • 08:00Η Ωραία Κοιμωμένη
  • 09:00Ελληνική Μυθολογία
  • 09:00Σερίφης Του Διαστήματος
  • 09:30Τηλεπωλήσεις
  • 09:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Καρέ Καρέ
  • 14:30Καρέ Καρέ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30Ugly Betty
  • 15:30Ugly Betty
  • 17:30One Tree Hill
  • 17:30One Tree Hill
  • 19:30Κρητών Έργα (Ε)
  • 19:30Κρητών Έργα (Ε)
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δοξάρια Και Σκαρόφτερα
  • 21:00Δοξάρια Και Σκαρόφτερα
  • 23:30Το Διάστημα
  • 23:30Walking With Monsters
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:05Ζώδια Και Συμβουλές
  • 00:05Ζώδια Και Συμβουλές
  • 00:45Masters Of Sex
  • 00:45Masters Of Sex
  • 02:00Ugly Betty (Ε)
  • 02:30Ugly Betty (Ε)
  • 04:30One Tree Hill (Ε)
  • 04:30One Tree Hill
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Επ' Ώμου Βούργια
  • 20:00Πάνω Από Τα Όρια (Ε)
  • 21:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Revolution
  • 02:30Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 03:00Wild African Track
  • 04:00Επ' Ώμου Βούργια
  • 05:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:30Γιώργος Τράγκας
  • 09:30Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Πρωινό Weekend
  • 13:45Αποκαλυπτικά Live
  • 17:30Annita Airlines
  • 20:00Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Ίασις
  • 22:00Engine Power
  • 23:30Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30Fair Hair
  • 01:30Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:30Annita Airlines
  • 05:00Η Αγορά Σήμερα

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Ντοκιμαντέρ
  • 08:00Μη Μου Πεις
  • 09:00Περιβάλλον (Ε)
  • 10:00Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00Ιατρικές Συναντήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Η Εκκλησία Σήμερα
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ειδήσεις 14:30
  • 15:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00Σαββατοκύριακο Στο Νότιο Αιγαίο
  • 17:30Εκπομπή Υγείας
  • 18:30Showing Therapy
  • 19:00Marketing In Practice
  • 20:00Moto In Action (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Εν Λευκώ
  • 23:15Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ειδήσεις 24:00
  • 00:15Ξένη Ταινία
  • 02:15Ξένη Ταινία
  • 04:15Σαββατοκύριακο Στο Νότιο Αιγαίο (Ε)
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα (Ε)
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00Be A Predator
  • 03:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00Ραγισμένες Καρδιές (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 09:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00Ξένη Σειρά
  • 19:00Ξένη Σειρά
  • 20:00Όλο Υγεία
  • 20:00Όλο Υγεία
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Travel Guide
  • 22:00Travel Guide
  • 23:00Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 23:00Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μη Μου Πεις
  • 01:00Μη Μου Πεις
  • 02:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 02:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 03:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:30Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Στη Φόρα
  • 06:30Στη Φόρα
  • 08:30Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 08:30Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:30Η Αγορά Σήμερα
  • 09:30Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Ίασις
  • 10:00Ίασις
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:15Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 00:15Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 02:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 03:00Ραδιοτηλεόραση
  • 03:00Ραδιοτηλεόραση
  • 04:00Κοσμοδιαδρομές
  • 04:00Κοσμοδιαδρομές
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Παιδική Ζώνη
  • 10:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ιατρικές Συναντήσεις
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00ΤαSos Στη Μουσική
  • 15:00Moto In Action
  • 15:30Wild African Track
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 18:00Travel Guide
  • 19:00Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00Hardcore
  • 21:00Ανάδειξέ Tο
  • 22:00Η Ώρα Του Άρη
  • 23:00Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TVM
  • 12:00TVM
  • 18:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.