digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Τρίτη 14 Ιουλίου 2020
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • MEGA
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:10 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:10 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:10 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:10 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:40 [K] Muppet Babies
  • 06:40 [K] Muppet Babies
  • 06:40 [K] Muppet Babies
  • 06:40 [K] Muppet Babies
  • 06:40 [K] Muppet Babies
  • 07:30 [K] Ο Τζεϊκ Και Οι Πειρατές Απο Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates, III)
  • 07:30 [K] Ο Τζεϊκ Και Οι Πειρατές Απο Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates, III)
  • 07:30 [K] Ο Τζεϊκ Και Οι Πειρατές Απο Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates, III)
  • 07:30 [K] Ο Τζεϊκ Και Οι Πειρατές Απο Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates, III)
  • 07:30 [K] Ο Τζεϊκ Και Οι Πειρατές Απο Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates, III)
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha, VII
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha, VII
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha, VII
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha, VII
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha, VII
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K8] Μη Μασάς
  • 13:00 [K8] Μη Μασάς
  • 13:00 [K8] Μη Μασάς
  • 13:00 [K8] Μη Μασάς
  • 13:00 [K8] Μη Μασάς
  • 13:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
  • 13:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
  • 13:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
  • 13:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
  • 13:50 [K8] Σπίτι Είναι (Ε)
  • 14:45 [K8] Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
  • 14:45 [K8] Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
  • 14:45 [K8] Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
  • 14:45 [K8] Έλα Να Αγαπηθούμε Ντάρλινγκ
  • 14:45 [K8] Πάτερ Γκομένιος (Παντρεμένος Με Πεθερά)
  • 16:30 [K8] Αντελίνα, Χτύπα Το Κουδούνι
  • 16:30 [K8] Αντελίνα, Χτύπα Το Κουδούνι
  • 16:30 [K8] Αντελίνα, Χτύπα Το Κουδούνι
  • 16:30 [K8] Αντελίνα, Χτύπα Το Κουδούνι
  • 16:30 [K8] Αντελίνα, Χτύπα Το Κουδούνι
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K8] Deal, IV
  • 17:50 [K8] Deal, IV
  • 17:50 [K8] Deal, IV
  • 17:50 [K8] Deal, IV
  • 17:50 [K8] Deal, IV
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:00 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:00 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:00 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:00 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 20:50 [K8] Το Σόι Σου, IV (Ε)
  • 21:40 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 21:40 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 21:40 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 21:40 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 21:40 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI (Ε)
  • 22:40 [K12] Grey’s Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 22:40 [K12] Grey’s Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 22:40 [K12] Grey’s Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 22:40 [K12] Grey’s Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 22:40 [K12] Grey’s Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 23:40 [K16] Snake Eyes
  • 23:40 [K16] Snake Eyes
  • 23:40 [K16] Snake Eyes
  • 23:40 [K16] Snake Eyes
  • 23:40 [K16] Snake Eyes
  • 01:45 [K16] 10η Εντολή, II (Ε)
  • 01:45 [K16] 10η Εντολή, II (Ε)
  • 01:45 [K16] 10η Εντολή, II (Ε)
  • 01:45 [K16] 10η Εντολή, II (Ε)
  • 01:45 [K16] 10η Εντολή, II (Ε)
  • 02:40 [K8] Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, I (Ε)
  • 02:40 [K8] Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, I (Ε)
  • 02:40 [K8] Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, I (Ε)
  • 02:40 [K8] Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, I (Ε)
  • 02:40 [K8] Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, I (Ε)
  • 03:50 [K12] Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
  • 03:50 [K12] Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
  • 03:50 [K12] Αληθινοί Έρωτες, I (Ε)
  • 04:00 [K8] Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
  • 04:00 [K8] Υπέροχα Πλάσματα (Ε)
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:50 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 06:00 [K8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 07:00 [K8] Καλοκαίρι Μαζι
  • 07:00 [K8] Καλοκαίρι Μαζι
  • 07:00 [K8] Καλοκαίρι Μαζι
  • 07:00 [K8] Καλοκαίρι Μαζι
  • 07:00 [K8] Καλοκαίρι Μαζι
  • 11:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 11:00 [K8] Θα Βρεις Το Δάσκαλό Σου (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 12:00 [K8] Λίτσα.com (Ε)
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 16:00 [K8] Ονειροπαγίδα (Ε)
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 [K8] Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 17:15 [K8] Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 17:15 [K8] Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 17:15 [K8] Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 17:15 [K8] Μην Ψαρώνεις - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 18:15 [K8] Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
  • 18:15 [K8] Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
  • 18:15 [K8] Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
  • 18:15 [K8] Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
  • 18:15 [K8] Άγγιγμα Ψυχής (Ε)
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 20:45 [K8] Η Επιστροφή (Ε)
  • 20:45 [K8] Η Επιστροφή (Ε)
  • 20:45 [K8] Η Επιστροφή (Ε)
  • 20:45 [K8] Η Επιστροφή (Ε)
  • 20:45 [K8] Η Επιστροφή (Ε)
  • 21:45 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 21:45 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 21:45 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 21:45 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 21:45 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 22:45 [K12] Άγριες Μέλισσες
  • 22:45 [K12] Άγριες Μέλισσες
  • 22:45 [K12] Άγριες Μέλισσες
  • 22:45 [K12] Άγριες Μέλισσες
  • 22:45 [K12] Άγριες Μέλισσες
  • 00:00 [K12] Football Stories (Ε)
  • 00:00 [K12] Football Stories (Ε)
  • 00:00 [K12] Football Stories (Ε)
  • 00:00 [K12] Football Stories (Ε)
  • 00:00 [K12] Football Stories (Ε)
  • 01:15 [K16] Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:15 [K16] Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:15 [K16] Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:15 [K16] Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 01:15 [K16] Οι Στάβλοι Της Εριέτας Ζαΐμη (Ε)
  • 02:15 [K16] Vice - 8ος Κύκλος
  • 02:15 [K16] Vice - 8ος Κύκλος
  • 02:15 [K16] Vice - 8ος Κύκλος
  • 02:15 [K16] Vice - 8ος Κύκλος
  • 02:15 [K16] Vice - 8ος Κύκλος
  • 03:15 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:15 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:15 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:15 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:15 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
  • 05:00 [K8] Κρυφά Μονοπάτια (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Ώρα Ελλάδος
  • 06:00 [K8] Ώρα Ελλάδος
  • 09:50 [K8] Καλοκαίρι#Not
  • 09:50 [K8] Καλοκαίρι#Not
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:00 [K] Open News
  • 14:00 [K8] KitcheN' Health (Ε)
  • 14:00 [K8] KitcheN' Health (Ε)
  • 14:50 [K8] The Booth
  • 14:50 [K8] The Booth
  • 16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:45 [K] Ο Θόδωρος Και Το Δίκαννο
  • 16:45 [K] Ο Θόδωρος Και Το Δίκαννο
  • 17:15 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:15 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Ο Θόδωρος Και Το Δίκαννο
  • 17:30 [K] Ο Θόδωρος Και Το Δίκαννο
  • 19:00 [K] Open News
  • 19:00 [K] Open News
  • 20:00 [K8] Εικόνες
  • 20:00 [K8] Εικόνες
  • 21:00 [K12] The Score
  • 21:00 [K12] The Score
  • 23:45 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 23:45 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Criminal Minds - 12ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] NCIS - 7ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] NCIS - 7ος Κύκλος
  • 02:45 [K16] NCIS - 7ος Κύκλος
  • 02:45 [K16] NCIS - 7ος Κύκλος
  • 03:30 [K12] Οι Νύχτες Μου Μακρυά Σου (My Blueberry Nights)
  • 03:30 [K12] Οι Νύχτες Μου Μακρυά Σου (My Blueberry Nights)
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 06:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 07:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 07:00 [K8] Daddy Cool (Ε)
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [K8] La Dona
  • 15:00 [K8] La Dona
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 17:00 [K8] La Patrona
  • 17:00 [K8] La Patrona
  • 18:00 [K8] Daddy Cool
  • 18:00 [K8] Daddy Cool
  • 19:00 [K8] Γάμος Με Τα Όλα Του
  • 19:00 [K8] Γάμος Με Τα Όλα Του
  • 20:00 [K8] Castle (Ε)
  • 20:00 [K8] Castle (Ε)
  • 21:00 [K8] Castle
  • 21:00 [K8] Castle
  • 22:00 [K12] The BlackList
  • 22:00 [K12] The BlackList
  • 23:00 [K16] Masters Of Sex
  • 23:00 [K16] Masters Of Sex
  • 00:00 [K12] Mayday
  • 00:00 [K12] Mayday
  • 01:00 [K12] The BlackList (Ε)
  • 01:00 [K12] The BlackList (Ε)
  • 02:00 [K16] Masters Of Sex (Ε)
  • 02:00 [K16] Masters Of Sex (Ε)
  • 03:00 [K8] Castle (Ε)
  • 03:00 [K8] Castle (Ε)
  • 03:45 [K12] Mayday (Ε)
  • 03:45 [K12] Mayday (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 12:00 [K8] ONline
  • 12:00 [K8] ONline
  • 12:00 [K8] ONline
  • 12:00 [K8] ONline
  • 12:00 [K8] ONline
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 [K8] Guess My Age (Ε)
  • 15:00 [K8] Guess My Age (Ε)
  • 15:00 [K8] Guess My Age (Ε)
  • 15:00 [K8] Guess My Age (Ε)
  • 15:00 [K8] Guess My Age (Ε)
  • 16:00 [K8] Boom!
  • 16:00 [K8] Boom!
  • 16:00 [K8] Boom!
  • 16:00 [K8] Boom!
  • 16:00 [K8] Boom!
  • 16:50 [K] Φτερωτός Θεός - Φινάλε
  • 16:50 [K] Φτερωτός Θεός - Φινάλε
  • 16:50 [K] Φτερωτός Θεός - Φινάλε
  • 17:00 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 17:00 [K] Happy Traveller (Ε)
  • 18:25 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:25 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:25 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:25 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:25 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 21:00 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 21:00 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 21:00 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 21:00 [K8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 22:00 [K12] Βουτιά Στον Εφιάλτη (Surrounded)
  • 22:00 [K12] Βουτιά Στον Εφιάλτη (Surrounded)
  • 22:00 [K12] Βουτιά Στον Εφιάλτη (Surrounded)
  • 22:00 [K12] Βουτιά Στον Εφιάλτη (Surrounded)
  • 22:00 [K12] Βουτιά Στον Εφιάλτη (Surrounded)
  • 23:45 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 23:45 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 23:45 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 23:45 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 23:45 [K16] Deadly Women - 11ος Κύκλος
  • 00:45 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 00:45 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 00:45 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 00:45 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 00:45 [K12] S.W.A.T. - 2oς Κύκλος
  • 01:45 [K8] Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2 (Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian)
  • 01:45 [K8] Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2 (Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian)
  • 01:45 [K8] Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2 (Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian)
  • 01:45 [K8] Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2 (Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian)
  • 01:45 [K8] Μια Νύχτα Στο Μουσείο 2 (Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian)
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 03:30 [K16] Deadly Women - 8ος Κύκλος
  • 04:30 [K8] Αταίριαστοι (Ε)
  • 04:30 [K8] Αταίριαστοι (Ε)
  • 04:30 [K8] Αταίριαστοι (Ε)
  • 04:30 [K8] Αταίριαστοι (Ε)
  • 04:30 [K8] Αταίριαστοι (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 06:15 [K8] Arrow - 4ος Κύκλος
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:15 [K] Ένας Σκύλος Που Τον Έλεγαν Σκούμπι Ντου (A Pup Named Scooby Doo)
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 07:40 [K] Cleo And Cuquin
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:00 [K] Super Wings
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 08:45 [K] Bob, The Builder
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:15 [K] Σον, Το Πρόβατο (Shaun The Sheep)
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 09:45 [K] Baby Looney Tunes
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 10:30 [K] The Garfield Show
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:00 [K] Be Cool Scooby - Doo!
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 11:30 [K] Wabbit
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 12:00 [K8] Flash - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 13:00 [K8] How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 5ος Κύκλος
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 21:00 [K8] Two And A Half Men - 4oς Κύκλος
  • 22:00 [K12] 33 Ψυχές (The 33)
  • 22:00 [K12] 33 Ψυχές (The 33)
  • 22:00 [K12] 33 Ψυχές (The 33)
  • 22:00 [K12] 33 Ψυχές (The 33)
  • 22:00 [K12] Suicide Squad
  • 22:00 [K12] Suicide Squad
  • 00:30 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 00:30 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 00:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα (Law And Order Special Victims Unit) - 16ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 01:30 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 01:45 [K16] Blindspot - 1ος Κύκλος
  • 02:45 [K12] The Last Days On Mars
  • 02:45 [K12] The Last Days On Mars
  • 02:45 [K12] The Last Days On Mars
  • 02:45 [K12] The Last Days On Mars
  • 02:45 [K16] Τα Δεσμά Του Διαβόλου (Devil's Knot)
  • 02:45 [K16] Τα Δεσμά Του Διαβόλου (Devil's Knot)
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00 [K8] Mίνι Καύσωνας
  • 12:00 [K8] Η Πολυκατοικία
  • 13:00 [K8] Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K8] Δέκα Λεπτά Κήρυγμα
  • 14:30 [K8] Μαρία Η Άσχημη
  • 15:30 [K] Περί Ανέμων Και Υδάτων
  • 16:30 [K8] Καιρός Για Αγρότες
  • 16:40 [K8] Κάντο Όπως Ο Άκης
  • 17:20 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 17:30 [K8] Μπαμπά Μην Τρέχεις
  • 18:30 [K8] Δύο Ξένοι
  • 19:30 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50 [K8] Λάκης Ο Γλυκούλης
  • 22:00 [K8] Πενήντα Πενήντα
  • 23:00 [K12] Safe Sex
  • 00:00 [K16] Mr Mercendes
  • 01:00 [K16] Outlander
  • 02:10 [K12] November Criminals
  • 04:20 [K8] Βέρα Στο Δεξί

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Scruff
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] News
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Live Concerts
  • 01:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:30[K8] Όλα On Camera
  • 14:30[K8] Όλα On Camera
  • 17:00[K8] Cosmoγεύσεις
  • 17:00[K8] Cosmoγεύσεις
  • 18:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:00[K8] Happy Life
  • 19:00[K8] Χρώματα
  • 20:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 22:00[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 03:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Music Break
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 18:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[K] Φιλική Κομπανία
  • 20:00[K8] Επί Του Θέματος
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K8] Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Ίασις
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Travel Guide
  • 06:30[K] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00[K] Χρώματα Ελλάδος
  • 08:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:45[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 10:30[K] Εκπαιδευτική Εκπομπή
  • 10:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:00[K] Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα
  • 11:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:30[K] Ίασις
  • 12:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 13:30[K] Τηλεοπτική Αγορά
  • 13:45[K] Μεσημβρινό Δελτίο
  • 14:15[K] Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 14:20[K] Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 16:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 16:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 17:45[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:45[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:15[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:15[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:35[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 19:35[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 22:00[K8] Ποδοσφαιρικός Αγώνας
  • 22:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 00:15[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[K] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 01:15[K] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 02:15[K8] Video Clip
  • 03:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 04:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:45[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Extreme Food (Ε)
  • 07:00[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 14:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K8] Πρώτο Θέμα
  • 16:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Ταξίδια Στις Γεύσεις
  • 18:30[K] Imam Baildi (Ε)
  • 19:30[K] Engine Power (Ε)
  • 20:00[K8] Ena Live News
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Κρυμμένοι Θησαυροί
  • 23:00[K] Εξιστορώ (Ε)
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 03:00[K8] Ena Live News (Ε)
  • 04:00[K] Εξιστορώ (Ε)
  • 05:00[K] Imam Baildi (Ε)
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 06:45[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 10:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:05[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 13:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 13:15[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 14:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:35[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:55[K] Ημερολόγιο
  • 15:00[K] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Γεώργιο
  • 16:45[K] Μικροί Χορευτές
  • 17:10[K] Θεατρική Παράσταση
  • 17:30[K] Το Κουκλοθέατρό Μας
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00[K] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 20:30[K] Εν Χορδαίς
  • 21:05[K] Αποστολή Της 4Ε Στην Κεντρική Τανζανία
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Επικαιρότητες
  • 00:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 02:05[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 02:20[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 03:25[K] Σημεία Των Καιρών
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 12:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00[K] Εκπομπή 7 Ημέρες + (Ε)
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:35[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:05[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 18:10[K] Τηλεπωλήσεις
  • 18:40[K12] Σχολή Γονέων
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K12] Face 2 Face (Ε)
  • 01:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:05[K16] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Ώρα Λαού
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Ώρα Λαού
  • 15:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[K] 90+ (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K] Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:55[K8] Video Clip
  • 01:05[K18] Τηλεγνωριμίες
  • 05:00[K8] Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K] Ίασις
  • 10:00[K] www.startvfm.gr
  • 12:45[K] Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00[K] Παρεμβάσεις
  • 17:00[K] www.startvfm.gr
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] www.startvfm.gr
  • 22:00[K] Θεματικοί Διάλογοι
  • 23:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30[K12] Cine Star
  • 03:00[K] www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 18:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 18:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 18:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00[K8] Δημοκρίτεια (Ε)
  • 19:00[K8] Δημοκρίτεια (Ε)
  • 19:00[K8] Δημοκρίτεια (Ε)
  • 20:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 20:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 20:00[K] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ώρα Αλήθειας
  • 22:00[K8] Ώρα Αλήθειας
  • 22:00[K8] Ώρα Αλήθειας
  • 23:00[K8] Ordo Ab Chao (Ε)
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 10:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 12:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:35[K8] Μένιος Live
  • 16:50[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:00[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • TV 100
  • GNOMI TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 06:45[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 10:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:05[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 13:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 13:15[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 14:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:35[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:55[K] Ημερολόγιο
  • 15:00[K] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Γεώργιο
  • 16:45[K] Μικροί Χορευτές
  • 17:10[K] Θεατρική Παράσταση
  • 17:30[K] Το Κουκλοθέατρό Μας
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00[K] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 20:30[K] Εν Χορδαίς
  • 21:05[K] Αποστολή Της 4Ε Στην Κεντρική Τανζανία
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Επικαιρότητες
  • 00:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 02:05[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 02:20[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 03:25[K] Σημεία Των Καιρών
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[K] Ενορία Εν Δράσει
  • 16:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 17:30[K] Αυτοδιοικητικά
  • 19:30[K] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 22:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου (Ε)
  • 23:00[K] Κατοικία (Ε)
  • 23:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 02:30[K] Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:40[K8] Για Μια Θέση Στην Καρδιά Σου
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:10[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 13:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:25[K8] Μένιος Live
  • 16:40[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:10[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:40[K8] Επανελλήνισις
  • 20:40[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 00:00[K16] In & Out City
  • 01:30[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Tribute (Ε)
  • 05:00[K8] Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Με Λένε Φράνκη
  • 06:30[K] Drake & Josh
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Zack And Quack
  • 08:30[K] Team Umizoomi
  • 09:00[K] Γουολικαζάμ
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 10:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Σίμερ & Σάιν
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30[K] 44 Γάτες
  • 13:00[K] Lego City Adventures
  • 13:30[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 15:00[K] Lego Friends GΟΜ
  • 15:30[K] Winx
  • 16:00[K] Fan Boy And Chum Chum
  • 16:30[K] Kung Fu Panda
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30[K8] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] The Loud House
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 23:00[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Zoey
  • 00:00[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:30[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:50[K] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
  • 01:40[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:05[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:25[K] Game Shakers
  • 02:45[K] Game Shakers
  • 03:15[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:35[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 04:00[K] The Troop
  • 04:25[K] The Troop
  • 04:50[K] True Jackson
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K8] Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζί (Live)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K8] Ευ Ζην
  • 17:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K8] Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζί (Live)
  • 22:00[K8] Ευ Ζην
  • 00:00[K12] Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00[K8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:00[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 06:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 07:05[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:05[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:35[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:35[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:05[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:05[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:35[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:35[K] Μαρσουπιλαμί
  • 09:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 09:00[K] Σαν Το Σπίτι Δεν Έχει (Ε)
  • 10:10[K] ΚΟΘ-2013
  • 10:10[K] ΚΟΘ-2013
  • 10:45[K] ΚΟΘ-2015
  • 10:45[K] ΚΟΘ-2015
  • 11:15[K8] Τα Σημεία Που Άλλαξαν Την Ιστορία (History’s Turning Points)
  • 11:15[K8] Τα Σημεία Που Άλλαξαν Την Ιστορία (History’s Turning Points)
  • 11:45[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 11:45[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 12:05[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
  • 12:05[K8] Χίτλερ: Το Γ' Ράιχ Και Ο Β' Παγκόσμιος Πόλεμος (Hitler’s Third Reich)
  • 12:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 12:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 13:00[K] Πράσινες Θέσεις Εργασίας (Green Careers)
  • 13:00[K] Πράσινες Θέσεις Εργασίας (Green Careers)
  • 13:30[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 13:30[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 14:00[K] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 15:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 15:00[K] Μουσική Θεσσαλονίκη
  • 15:30[K] Sport Report
  • 15:30[K] Sport Report
  • 16:00[K] Επικαιρότητα Live
  • 16:00[K] Επικαιρότητα Live
  • 18:00[K] Summer Life
  • 18:00[K] Summer Life
  • 19:00[K] Έξυπνη Οικονομία
  • 19:00[K] Έξυπνη Οικονομία
  • 19:30[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 19:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 20:00[K] Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 20:00[K] Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 21:05[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 3ος Κύκλος
  • 21:05[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 3ος Κύκλος
  • 22:00[K] Γεγονότα Στις Δέκα
  • 22:00[K] Γεγονότα Στις Δέκα
  • 23:00[K8] Fatsabook (Ε)
  • 23:00[K8] Fatsabook (Ε)
  • 00:00[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 00:00[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 01:00[K] Επικαιρότητα Live (Ε)
  • 01:00[K] Επικαιρότητα Live (Ε)
  • 03:00[K] Summer Life (Ε)
  • 03:00[K] Summer Life (Ε)
  • 04:00[K] Γεγονότα Στις Δέκα (Ε)
  • 04:00[K] Γεγονότα Στις Δέκα (Ε)
  • 05:00[K8] Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία (Discovering Psychology)
  • 05:00[K8] Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία (Discovering Psychology)
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Τηλεπωλήσεις Φαρμάκη
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Παιδικά
  • 09:00[K] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Μάρος Τηλεαγορές
  • 11:30[K8] Παιδικά
  • 12:30[K8] Telemarketing Montesima
  • 13:30[K8] Eqvus Τηλεαγορές
  • 14:00[K8] Τηλεπωλήσεις (Γουδέβενος)
  • 14:30[K8] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K8] Externa Dama
  • 17:00[K8] Telemarketing Montesima
  • 18:00[K8] Τηλεπωλήσεις (Γουδέβενος)
  • 18:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 19:15[K8] Πασαλίδης
  • 19:30[K8] Παιδικά
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Δελτίο Καιρού
  • 22:15[K8] Πασαλίδης
  • 22:30[K8] Tropical Heat
  • 23:30[K8] The Secret
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων - Kαιρός
  • 01:30[K8] Externa Dama (Ε)
  • 02:45[K8] Eqvus Τηλεαγορές
  • 03:00[K8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00[K8] Tropical Heat
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:35[K] Γνωρίζετε Ότι
  • 06:45[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:00[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 10:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 10:30[K] Εν Χορδαίς
  • 11:05[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 12:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 13:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 13:15[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 14:20[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:35[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:55[K] Ημερολόγιο
  • 15:00[K] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Γεώργιο
  • 16:45[K] Μικροί Χορευτές
  • 17:10[K] Θεατρική Παράσταση
  • 17:30[K] Το Κουκλοθέατρό Μας
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:00[K] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 20:00[K] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 20:30[K] Εν Χορδαίς
  • 21:05[K] Αποστολή Της 4Ε Στην Κεντρική Τανζανία
  • 22:00[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 22:15[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[K] Επικαιρότητες
  • 00:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 02:05[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 02:20[K] Πνευματική Οδοιπορία
  • 03:25[K] Σημεία Των Καιρών
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Έκτακτη Έκδοση (Ε)
  • 07:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Παιδικά
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[K8] Επί Παντός (Ε)
  • 14:30[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 16:30[K] Παιδικά
  • 17:30[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Υγιεινές Συζητήσεις
  • 23:50[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[K8] Τρα-λα-λα
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[K8] Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00[K8] Telemarketing
  • 13:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 14:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 15:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:30[K8] Σχολιάζοντας
  • 16:30[K8] Telemarketing
  • 17:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Travel Guide
  • 21:00[K8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 22:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:15[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K] Πρωινό Δελτίο ειδήσεων
  • 09:40[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:30[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 11:30[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:30[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 17:20[K8] Ίασις
  • 18:10[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:05[K8] Road To Avonlea
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Τα Άλογα Της Καρδιάς Μας
  • 23:10[K8] Travel Guide
  • 23:45[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Μη Μου Πεις
  • 01:30[K8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 02:20[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:20[K8] Road To Avonlea (Ε)
  • 04:00[K8] Τα Άλογα Της Καρδιάς Μας (Ε)
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:30[K] Telemarketing
  • 10:15[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 12:15[K] Telemarketing
  • 13:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00[K8] Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:00[K8] Αθλητική Ατζέντα (Ε)
  • 18:00[K8] Ίασις
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:25[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Λόγος Αντίλογος
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K] Αγώνας Ποδοσφαίρου
  • 01:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:50[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 09:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 09:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 10:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 10:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 10:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 13:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 13:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 13:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση
  • 22:00[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση
  • 22:00[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση (Ε)
  • 03:30[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση (Ε)
  • 03:30[K8] Τοπική Αυτοδιοίκηση (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] Ζω Οικολογικά
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K8] Ταινία
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:30[K16] Ταινία
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30[K8] Best News Αργολίδα
  • 19:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30[K8] Best News Λακωνία
  • 20:00[K8] Best News Αχαΐα
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Διάλογοι
  • 23:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 00:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 02:30[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 03:00[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 03:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Περί Ηλείας
  • 06:00[K8] Περί Ηλείας
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 09:00[K8] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 09:00[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 10:00[K8] Metropolis
  • 10:00[K8] Metropolis
  • 11:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[K8] Telemarketing
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:30[K8] Ώρα Μεσσηνίας
  • 13:30[K8] Travel Life
  • 14:30[K8] Marketing In Practice
  • 14:30[K8] Marketing In Practice
  • 15:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 15:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 16:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 16:00[K8] Ταινιοθήκη
  • 18:00[K8] Metropolis
  • 18:00[K8] Metropolis
  • 19:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 19:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] 7 x Επτά
  • 21:00[K8] 7 x Επτά
  • 22:00[K8] Εκ Του Σύνεγγυς
  • 22:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 23:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 23:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 00:00[K8] Metropolis
  • 00:00[K8] Metropolis
  • 01:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 03:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 04:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 04:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:15[K8] Εν Χρυσώ
  • 12:15[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:45[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:30[K8] Μένιος Live
  • 16:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:15[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:45[K8] Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 20:45[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Gallery Miraraki
  • 00:15[K8] Love Care
  • 01:15[K8] Fair Hair
  • 02:15[K8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 03:45[K8] Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Scruff
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] News
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Live Concerts
  • 01:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Θέμα Υγείας (Ε)
  • 07:00[K8] Θέμα Υγείας (Ε)
  • 08:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 08:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 08:45[K8] Eco Plant
  • 08:45[K8] Eco Plant
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 13:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 15:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 16:00[K8] Φιλικά Με Την Τίνα (Ε)
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 17:00[K8] Eco Plant
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 18:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 19:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 20:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:45[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:45[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30[K8] Παρεμβάσεις
  • 22:30[K8] Παρεμβάσεις
  • 00:10[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 00:10[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K8] Video Clip
  • 04:30[K8] Video Clip
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Αstra Market
  • 08:30[K] Πρωινή Ατζέντα
  • 10:00[K] Αstra Market
  • 15:00[K8] Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K] Αstra Market
  • 22:30[K] Θεσσαλική Γη
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K18] Night Zone
  • 04:00[K8] Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Telemarketing
  • 08:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K8] Telemarketing
  • 12:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 13:00[K8] Telemarketing
  • 14:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 14:40[K8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 17:00[K8] Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:45[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:15[K] Ελληνική Ταινία
  • 20:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K8] Εν Λευκώ
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 01:45[K8] Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 02:35[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:25[K] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (Ε)
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Scruff
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 18:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] News
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 22:30[K8] On Tour (Ε)
  • 23:30[K8] Τηλεαγορές
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (E)
  • 01:00[K8] Live Concerts
  • 02:00[K8] Be A Predator (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] News (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Όλο Υγεία
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[K8] Ορθά - Κοφτά
  • 16:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 19:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Μυλόπετρες
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιόγιο
  • 17:00[K] Γιόγιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:00[K] Cam And Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Τηλεαγορές
  • 20:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K8] Green Left
  • 02:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 03:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K] Ντοκιμαντέρ
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 07:30[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30[K8] Δια Γνώσης (Ε)
  • 10:00[K] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 10:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30[K8] Travel Guide (Ε)
  • 13:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] In Style
  • 16:00[K] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 16:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:30[K] Λόγος Και Τέχνη (Ε)
  • 17:55[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
  • 18:30[K] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Living Room
  • 20:00[K] In Style
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00[K] Λόγια Του Νησιού
  • 23:00[K8] Follow Me
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K12] AE Fond Kiss
  • 02:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:30[K] In Style
  • 04:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 04:30[K8] Βήμα Για Όλους (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία (Ε)
  • 07:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου (Ε)
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K8] Άστρα, Δώρα Και Υγεία
  • 12:00[K8] Στη Φόρα
  • 14:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:30[K8] Ελλάδα Γεια Σου
  • 16:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 18:30[K8] Σπορ, Σκορ, Ρεκόρ
  • 19:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 21:00[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Αρτηρία
  • 23:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου (Ε)
  • 01:00[K8] Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00[K8] Άστρα, Δώρα Και Υγεία (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Super League Triathlon
  • 09:00[K] Hammer Series
  • 10:00[K] World Sailing Cup
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K] FIA WEC
  • 15:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 19:30[K8] Sport News
  • 20:00[K8] Covid News
  • 20:30[K8] Briefing
  • 22:00[K8] Evening Report
  • 23:30[K] Formula E
  • 00:30[K] World's Fastest Gamer
  • 01:30[K] World Sailing Cup
  • 02:30[K] World's Fastest Gamer
  • 03:00[K] Tour Of Norway
  • 05:00[K] Super League Triathlon
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Sabrina
  • 07:00[K] Kong
  • 07:30[K] Kong
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K8] attic ART / Εικαστικά
  • 09:30[K] Τηλεαγορές
  • 13:30[K] Τηλεαγορές
  • 14:30[K8] Δημοσκοπήσεις
  • 15:30[K8] Υπάρχει Λύση
  • 16:30[K8] Net 24
  • 18:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] attic ART / Εικαστικά
  • 19:50[K8] attic ART / Εικαστικά
  • 20:20[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K16] Το Ίνδαλμα (Homeboy)
  • 00:00[K16] Find A Place To Die
  • 01:30[K8] Sky War Choppers
  • 03:00[K16] Το Ίνδαλμα (Homeboy)
  • 05:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 07:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:00[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 08:00[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 09:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 09:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Νανοτεχνολογία & Υγεία
  • 10:00[K8] Νανοτεχνολογία & Υγεία
  • 11:00[K] Fashion Time
  • 11:00[K] Fashion Time
  • 13:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 14:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 14:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 15:25[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00[K] Jubille
  • 16:00[K] Jubille
  • 17:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 17:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 18:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 19:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 19:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 20:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 20:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K] Ο Καιρός
  • 21:45[K] Ο Καιρός
  • 21:50[K8] Παρεμβάσεις
  • 21:50[K8] Παρεμβάσεις
  • 23:30[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 23:30[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 00:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 01:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 01:00[K] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 02:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 04:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 05:00[K] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00[K] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 07:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Tribute (Ε)
  • 08:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:55[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 23:55[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 02:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 21:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:55[K8] Συνεχής Ενημέρωση – Επί του Πιεστηρίου
  • 21:00[K8] Συνεχής Ενημέρωση - Western
  • 22:00[K8] Συνεχής Ενημέρωση - Kontra News 10
  • 00:00[K8] Συνεχής Ενημέρωση - Kontra 24
  • 02:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 04:00[K8] Kontra News (Ε)
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Euro Top (Ε)
  • 07:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 10s
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] All Time Hits Intl
  • 11:00[K8] US Top
  • 12:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00[K8] Retrovision 10's
  • 13:30[K8] Greek Super Heroes
  • 14:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 15:00[K8] All Time Hits Intl
  • 16:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 17:00[K8] Ok
  • 19:00[K8] Mad Charts Spotify
  • 20:00[K8] K - Pop Stars
  • 20:30[K8] Lyric Video Show
  • 21:00[K8] Summer Hits
  • 22:00[K8] Στη Διαπασών
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00[K18] A-Katalilo Urban
  • 01:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Culture
  • 06:30[K8] /Music
  • 07:00[K8] /Reportage
  • 07:30[K8] /Food
  • 08:00[K8] /Tech
  • 08:30[K8] /New Gen
  • 09:00[K8] /Reportage
  • 09:30[K8] /Music
  • 10:00[K8] /Sports
  • 10:30[K8] /Food
  • 11:00[K8] /Dialogues / Δημήτρης Σταμάτης
  • 11:30[K8] /Reportage
  • 12:00[K8] /Culture
  • 12:30[K8] /Fun
  • 13:00[K8] /Food
  • 13:30[K8] /Music
  • 14:00[K8] TeenNick: Noobees
  • 14:30[K8] TeenNick: Noobees
  • 15:00[K8] TeenNick: Ride
  • 15:30[K8] TeenNick: iCarly
  • 16:00[K8] TeenNick: iCarly
  • 16:30[K8] TeenNick: Victorious
  • 17:00[K8] TeenNick: Victorious
  • 17:30[K8] TeenNick: Big Time Rush
  • 18:00[K8] TeenNick: Big Time Rush
  • 18:30[K8] TeenNick: Instant Mom
  • 19:00[K8] TeenNick: Hunter Street
  • 19:30[K8] TeenNick: Hunter Street
  • 20:00[K8] /Sports
  • 20:30[K8] /Culture
  • 21:00[K8] /Reportage
  • 21:30[K8] /Music
  • 22:00[K8] /New Gen
  • 22:30[K8] /Dialogues / Ανφάν Γκατέ: Ο Πρόλογος Και Ο Μουζού
  • 23:00[K12] /Music
  • 23:30[K12] /Tech
  • 00:00[K12] /Food
  • 00:30[K12] /Fun
  • 01:00[K16] /New Gen
  • 01:30[K8] /Dialogues / Ανφάν Γκατέ: Μουζού Παρτ Του
  • 02:00[K8] /Culture
  • 02:30[K12] /Music
  • 03:00[K16] /Tech
  • 03:30[K16] /New Gen
  • 04:00[K12] /Reportage
  • 04:30[K12] /Fun
  • 05:00[K12] /Culture
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Με Λένε Φράνκη
  • 06:30[K] Drake & Josh
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Zack And Quack
  • 08:30[K] Team Umizoomi
  • 09:00[K] Γουολικαζάμ
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 10:00[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Σίμερ & Σάιν
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30[K] 44 Γάτες
  • 13:00[K] Lego City Adventures
  • 13:30[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 15:00[K] Lego Friends GΟΜ
  • 15:30[K] Winx
  • 16:00[K] Fan Boy And Chum Chum
  • 16:30[K] Kung Fu Panda
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30[K8] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] The Loud House
  • 22:30[K8] Rainbow Butterfly Unicorn Kitty
  • 23:00[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Zoey
  • 00:00[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:30[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 00:50[K] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι & Νταν
  • 01:40[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:05[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 02:25[K] Game Shakers
  • 02:45[K] Game Shakers
  • 03:15[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:35[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 04:00[K] The Troop
  • 04:25[K] The Troop
  • 04:50[K] True Jackson
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam & Leon
  • 19:00[K] Cam & Leon
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 19:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:30[K] Herb Family
  • 22:30[K] Herb Family
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
  • 05:00[K] Herb Family
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00[K8] Gonaton - Τηλεπώληση
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00[K8] Φίλτρα Νερού NanoFilter.gr - Τηλεπώληση
  • 16:00[K8] Φίλτρα Νερού NanoFilter.gr - Τηλεπώληση
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 18:00[K8] El Kady
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00[K8] Μυστικά Υγείας
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:20[K8] Fair Hair - Τηλεπώληση
  • 01:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K8] Telestar.gr
  • 03:00[K8] Telestar.gr
  • 04:00[K8] Telestar.gr
  • 05:00[K] Ντοκιμαντέρ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Παιδική Σειρά
  • 07:00[K8] Face To Face & Dr Live
  • 08:00[K8] Garbo Ένα Ελιξίριο Νεότητας
  • 09:00[K8] i Αγορά Μου
  • 10:00[K8] Roks Sun Skin
  • 11:00[K] Παιδική Ταινία
  • 12:00[K8] Πανελλήνιο Πρόγραμμα Υγείας
  • 13:00[K8] Μarket - Time
  • 14:00[K8] 3 Market
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Grey Fix - Anti Grey Hair Gel
  • 17:00[K8] Ζer Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K8] Πανελλήνιο Πρόγραμμα Υγείας
  • 19:00[K] Κρήτες
  • 20:00[K8] Documentary
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Πόλεις Και Χωριά Της Κρήτης
  • 22:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 23:00[K8] Για Πάντα Μαζί
  • 00:00[K8] Άρωμα Κρήτης
  • 01:30[K18] Τηλεπαρέα
  • 04:30[K8] Μη Μου Πεις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Ίασις
  • 08:00[K8] On Air
  • 09:30[K8] Life & Health
  • 10:30[K8] Beauty Box By Oasis Med
  • 11:00[K8] Winner
  • 12:00[K8] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K8] Ίασις
  • 15:00[K8] Food Project
  • 16:00[K8] Live Με Την Αντιγόνη
  • 18:00[K8] Winner
  • 19:00[K8] On Air
  • 19:30[K8] Ενημέρωση
  • 21:30[K8] On Air
  • 22:00[K8] Στάσεις Ζωής
  • 23:00[K8] Ενημέρωση
  • 00:00[K8] Ενημέρωση
  • 01:00[K8] Live Με Την Αντιγόνη
  • 03:00[K8] Life & Health
  • 04:00[K8] On Air
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:35[K] Ubos
  • 08:00[K] Gormiti
  • 08:25[K] Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 08:50[K8] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μας
  • 10:00[K8] Δάσκαλος Για Κλάματα
  • 11:25[K8] Ας Πρόσεχες
  • 12:05[K8] Ίδεν Άστεα
  • 13:05[K8] Moto In Action
  • 13:35[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 14:30[K] Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 15:00[K8] Καλό Μεσημέρι
  • 17:30[K8] Κρήτη Σήμερα
  • 19:20[K8] Μπρούσκο
  • 20:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50[K8] Ήρωες
  • 22:50[K12] Χτυποκάρδια Στο Γραφείο
  • 01:20[K8] Καλό Μεσημέρι (Ε)
  • 03:15[K8] Κρήτη Σήμερα (Ε)
  • 04:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:00[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Nonty
  • 09:30[K] Nonty
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:00[K] Τρία Σκιουράκια
  • 10:30[K] Drakers
  • 10:30[K] Drakers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:00[K8] Power Rangers
  • 11:30[K] Badanamu
  • 11:30[K] Badanamu
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:00[K] Kongsuni
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:00[K] Puppy In My Pocket
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:00[K8] Digimon Fusion
  • 14:30[K] Tobot
  • 14:30[K] Drakers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:00[K8] Power Rangers
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 15:30[K8] Gormiti
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 16:30[K] Πετ Παλς
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Γιογιο
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 17:30[K] Miracle Tunes
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:00[K] Kikoriki
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 19:00[K] Cam &Leon
  • 19:00[K] Cam &Leon
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Αλή Μπαμπά
  • 07:00[K] Ο Πολυμήχανος Οδυσσέας
  • 08:00[K8] Στο Κόκκινο (Ε)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Υπαστυνόμος Rex
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K8] Στο Κόκκινο
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K] Μάμα Μία (Ε)
  • 19:30[K8] Gilmore Girls
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Modern Family
  • 22:00[K12] Boston Legal
  • 23:00[K12] Alias
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K16] The Following
  • 01:00[K16] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:30[K16] Infernal Affairs
  • 03:00[K12] Alias (E)
  • 04:00[K12] Boston Legal (Ε)
  • 05:00[K8] Παράξενη Φύση
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 07:00[K8] Face To Face
  • 08:00[K8] Noikokiris
  • 09:00[K] Πάμε Ελλάδα
  • 10:00[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 11:00[K8] Η Αλόη Μας
  • 12:00[K8] Gem Palace
  • 13:00[K8] 4 Βest
  • 14:00[K8] Market Time
  • 15:00[K8] 3 Market
  • 16:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00[K8] 3 Market
  • 18:00[K8] Market Time
  • 19:00[K8] Βάλσαμο Gel
  • 20:00[K8] Be A Predator
  • 21:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:05[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 22:50[K8] Turning Points Of History
  • 23:50[K8] Live Concerts
  • 00:50[K8] Μη Μου Πεις
  • 01:40[K18] Τηλεπαρέα
  • 03:40[K8] Face To Face
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 11:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:45[K8] Μένιος Live
  • 17:00[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30[K8] Gallery Miraraki
  • 00:30[K8] Love Care
  • 01:30[K8] Fair Hair
  • 02:30[K8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 04:40[K8] Η Αγορά Σήμερα

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 10:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 12:00[K8] 90 Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 14:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[K8] Μαζί Στις 3
  • 17:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 19:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K12] Τα Νέα Της Λέρου
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K12] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 23:00[K16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K8] 90 Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 04:00[K8] Μαζί Στις 3
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Scruff
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου (Ε)
  • 20:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] News
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K] Τηλεαγορές
  • 00:00[K] Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα
  • 01:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:30[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ξένη Σειρά
  • 20:00[K12] Όλο Υγεία
  • 20:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Εκδηλώσεις Πολιτιστικού Περιεχομένου
  • 23:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K12] Μη Μου Πεις
  • 02:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 10:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 11:30[K8] Travel Guide
  • 11:30[K8] Travel Guide
  • 12:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:30[K8] Εν Κατακλείδι
  • 15:30[K8] Εν Κατακλείδι
  • 16:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[K8] Δημιουργία
  • 17:00[K8] Δημιουργία
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00[K8] Πάμε Διακοπές
  • 20:00[K8] Πάμε Διακοπές
  • 21:00[K8] Ο Άλλος Δρόμος
  • 21:00[K8] Ο Άλλος Δρόμος
  • 22:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 22:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K8] Στο Δια Ταύτα
  • 00:00[K8] Στο Δια Ταύτα
  • 01:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 01:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 05:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 05:00[K8] Κοσμοδιαδρομές

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 10:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 12:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 18:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] Ειδήσεις
  • 21:00[K8] Engine Power
  • 21:30[K8] Cinelovers
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K8] Ειδήσεις
  • 01:15[K8] Μη Μου Πεις
  • 02:15[K12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.