digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Δευτέρα 25 Οκτωβρίου 2021
  • :
  • :
  • ALPHA
  • SKAI
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • STAR
  • MEGA
  • M.tv
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:15 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 06:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 06:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 07:45 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 07:45 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 07:45 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 10:00 [K8] Super Κατερίνα
  • 10:00 [K8] Super Κατερίνα
  • 10:00 [K8] Super Κατερίνα
  • 13:00 [K8] Style Me Up!
  • 13:00 [K8] Style Me Up!
  • 13:00 [K8] Style Me Up!
  • 14:00 [K] Ειδήσεις
  • 14:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:50 [K8] Τ-Live
  • 14:50 [K8] Τ-Live
  • 14:50 [K8] Τ-Live
  • 16:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 16:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 16:35 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα [Ν/Γ]
  • 16:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες
  • 16:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες
  • 16:45 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες
  • 17:45 [K8] Deal
  • 17:45 [K8] Deal
  • 17:45 [K8] Deal
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:50 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Άσε Μας Ρε Μαμά
  • 20:00 [K8] Άσε Μας Ρε Μαμά
  • 20:00 [K8] Άσε Μας Ρε Μαμά
  • 21:00 [K12] Σασμός
  • 21:00 [K12] Σασμός
  • 21:00 [K12] Σασμός
  • 22:30 [K12] Pearl Harbor
  • 22:30 [K12] Pearl Harbor
  • 22:30 [K12] Pearl Harbor
  • 02:15 [K12] Grey's Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 02:15 [K12] Grey's Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 02:15 [K12] Grey's Anatomy - 16ος Κύκλος
  • 03:15 [K12] Beauty And The Beast - 4ος Κύκλος
  • 03:15 [K12] Beauty And The Beast - 4ος Κύκλος
  • 03:15 [K12] Beauty And The Beast - 4ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] 10η Εντολή, ΙII (Ε)
  • 04:00 [K16] 10η Εντολή, ΙII (Ε)
  • 04:00 [K16] 10η Εντολή, ΙII (Ε)
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 06:00 [K8] Σήμερα
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [K8] Αταίριαστοι
  • 11:30 [K8] Love It
  • 11:30 [K8] Love It
  • 11:30 [K8] Love It
  • 11:30 [K8] Love It
  • 13:15 [K] Ώρα Για Φαγητό Με Την Αργυρώ
  • 13:15 [K] Ώρα Για Φαγητό Με Την Αργυρώ
  • 13:15 [K] Ώρα Για Φαγητό Με Την Αργυρώ
  • 13:15 [K] Ώρα Για Φαγητό Με Την Αργυρώ
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [K8] Καλό Μεσημεράκι
  • 16:55 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:55 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:55 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 16:55 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:05 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται
  • 17:05 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται
  • 17:05 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται
  • 17:05 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται
  • 18:45 [K8] Μόλις Χθες
  • 18:45 [K8] Μόλις Χθες
  • 18:45 [K8] Μόλις Χθες
  • 18:45 [K8] Μόλις Χθες
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K8] Top Chef
  • 21:00 [K8] Top Chef
  • 21:00 [K8] Top Chef
  • 21:00 [K8] Top Chef
  • 23:00 [K16] Big Brother
  • 23:00 [K16] Big Brother
  • 23:00 [K16] Big Brother
  • 23:00 [K16] Big Brother
  • 01:15 [K8] Μόλις Χθες (Ε)
  • 01:15 [K8] Μόλις Χθες (Ε)
  • 01:15 [K8] Μόλις Χθες (Ε)
  • 01:15 [K8] Μόλις Χθες (Ε)
  • 02:15 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)
  • 02:15 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)
  • 02:15 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)
  • 02:15 [K8] Κάτι Ξαναψήνεται (Ε)
  • 04:15 [K8] Καλό Μεσημεράκι (Ε)
  • 04:15 [K8] Καλό Μεσημεράκι (Ε)
  • 04:15 [K8] Καλό Μεσημεράκι (Ε)
  • 04:15 [K8] Καλό Μεσημεράκι (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 09:50 [K8] Το Πρωινό
  • 09:50 [K8] Το Πρωινό
  • 09:50 [K8] Το Πρωινό
  • 09:50 [K8] Το Πρωινό
  • 09:50 [K8] Το Πρωινό
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:00 [K8] Rouk Zouk
  • 15:00 [K8] Rouk Zouk
  • 15:00 [K8] Rouk Zouk
  • 15:00 [K8] Rouk Zouk
  • 15:00 [K8] Rouk Zouk
  • 16:00 [K8] Brooklyn Nine-Nine - 2ος Κύκλος
  • 16:00 [K8] Brooklyn Nine-Nine - 2ος Κύκλος
  • 16:00 [K8] Brooklyn Nine-Nine - 2ος Κύκλος
  • 16:00 [K8] Brooklyn Nine-Nine - 2ος Κύκλος
  • 16:00 [K8] Brooklyn Nine-Nine - 2ος Κύκλος
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:45 [K8] Εγκλήματα (Ε)
  • 16:45 [K8] Εγκλήματα (Ε)
  • 16:45 [K8] Εγκλήματα (Ε)
  • 16:45 [K8] Εγκλήματα (Ε)
  • 16:45 [K8] Εγκλήματα (Ε)
  • 17:45 [K8] 5x5
  • 17:45 [K8] 5x5
  • 17:45 [K8] 5x5
  • 17:45 [K8] 5x5
  • 17:45 [K8] 5x5
  • 18:45 [K] Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
  • 18:45 [K] Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
  • 18:45 [K] Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
  • 18:45 [K] Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
  • 18:45 [K] Ant1 News - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:00 [K8] Ήλιος
  • 20:00 [K8] Ήλιος
  • 20:00 [K8] Ήλιος
  • 20:00 [K8] Ήλιος
  • 20:00 [K8] Ήλιος
  • 21:00 [K8] Game Of Chefs
  • 21:00 [K8] Game Of Chefs
  • 21:00 [K8] Game Of Chefs
  • 21:00 [K8] Game Of Chefs
  • 21:00 [K8] Game Of Chefs
  • 22:00 [K12] Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος
  • 22:00 [K12] Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος
  • 22:00 [K12] Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος
  • 22:00 [K12] Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος
  • 22:00 [K12] Άγριες Μέλισσες - 3ος Κύκλος
  • 23:30 [K12] The 2Night Show - 6ος Κύκλος
  • 23:30 [K12] The 2Night Show - 6ος Κύκλος
  • 23:30 [K12] The 2Night Show - 6ος Κύκλος
  • 23:30 [K12] The 2Night Show - 6ος Κύκλος
  • 23:30 [K12] The 2Night Show - 6ος Κύκλος
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:00 [K12] Κάρμα (Ε)
  • 02:00 [K8] Game Of Chefs (Ε)
  • 02:00 [K8] Game Of Chefs (Ε)
  • 03:00 [K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:00 [K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:00 [K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:00 [K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:00 [K12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 04:00 [K12] Μπρούσκο (Ε)
  • 05:00 [K8] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 [K8] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 [K8] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 [K8] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 05:00 [K8] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Open Beyond
  • 06:00 [K] Open Beyond
  • 06:00 [K] Open Beyond
  • 06:00 [K8] Ώρα Ελλάδος
  • 09:50 [K] Open Beyond
  • 09:50 [K] Open Beyond
  • 09:50 [K] Open Beyond
  • 09:50 [K8] Ποιος Είναι Πρωινιάτικα;
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open Beyond
  • 13:00 [K] Open News
  • 14:00 [K] Open Beyond
  • 14:00 [K] Open Beyond
  • 14:00 [K] Open Beyond
  • 14:00 [K8] Κάθε Μέρα Chef
  • 15:00 [K8] Μίλησέ Μου
  • 15:15 [K] Open Beyond
  • 15:15 [K] Open Beyond
  • 15:15 [K] Open Beyond
  • 16:15 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:30 [K] Open Beyond
  • 16:30 [K] Open Beyond
  • 16:30 [K] Open Beyond
  • 16:30 [K8] Για Πάντα Παιδιά - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 16:45 [K] Open Beyond
  • 16:45 [K] Open Beyond
  • 16:45 [K] Open Beyond
  • 17:40 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:45 [K] Open Beyond
  • 17:50 [K8] Η Τελευταία Ώρα - 1ος Κύκλος
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:00 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open Beyond
  • 18:50 [K] Open News
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K] Open Beyond
  • 20:00 [K12] Private Eyes - 1ος Κύκλος
  • 21:00 [K12] Βηρυτός (Beirut)
  • 22:00 [K] Open Beyond
  • 22:00 [K] Open Beyond
  • 22:00 [K] Open Beyond
  • 23:30 [K16] Narcos Mexico - 2ος Κύκλος
  • 23:45 [K] Open Beyond
  • 23:45 [K] Open Beyond
  • 23:45 [K] Open Beyond
  • 00:30 [K12] Απλές Κουβέντες
  • 01:30 [K12] Η Δίκη Στο Open
  • 01:45 [K] Open Beyond
  • 01:45 [K] Open Beyond
  • 01:45 [K] Open Beyond
  • 02:45 [K] Open Beyond
  • 02:45 [K] Open Beyond
  • 02:45 [K] Open Beyond
  • 03:15 [K16] Apocalypto
  • 03:30 [K] Open Beyond
  • 03:30 [K] Open Beyond
  • 03:30 [K] Open Beyond
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 06:30 [K8] Mike & Molly - 1ος Κύκλος
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 09:00 [K8] Breakfast@Star
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 3ος Κύκλος
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 15:45 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 16:00 [K8] Shopping Star
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 17:40 [K8] Elif - 5ος Κύκλος
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 21:00 [K12] Greece's Next Top Model 4
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 23:45 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 01:10 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 01:10 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 01:10 [K16] Νόμος Και Τάξη: Ειδική Ομάδα - 20ος Κύκλος (Law And Order Special Victims Unit)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 01:45 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 02:15 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 02:15 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 02:15 [K16] Με Απόκρυψη (Retribution)
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:00 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:15 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:15 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
  • 04:15 [K16] Blindspot - 2ος Κύκλος
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:50 [K8] Mega Καλημέρα
  • 07:50 [K8] Mega Καλημέρα
  • 09:50 [K] Mega
  • 09:50 [K] Mega
  • 09:50 [K] Mega
  • 10:50 [K8] Πάμε Δανάη
  • 10:50 [K8] Πάμε Δανάη
  • 11:59 [K] Mega
  • 11:59 [K] Mega
  • 11:59 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:00 [K] Mega
  • 12:45 [K8] Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 12:45 [K8] Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:00 [K] Mega
  • 13:30 [K8] Ελένη
  • 13:30 [K8] Ελένη
  • 14:00 [K] Mega
  • 14:00 [K] Mega
  • 14:00 [K] Mega
  • 14:39 [K] Mega
  • 14:39 [K] Mega
  • 14:39 [K] Mega
  • 14:40 [K] Mega
  • 14:40 [K] Mega
  • 14:40 [K] Mega
  • 15:30 [K] Mega
  • 15:30 [K] Mega
  • 15:30 [K] Mega
  • 16:10 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 16:10 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 16:20 [K] Mega
  • 16:20 [K] Mega
  • 16:20 [K] Mega
  • 16:20 [K8] Live News
  • 16:20 [K8] Live News
  • 18:10 [K] Mega
  • 18:10 [K] Mega
  • 18:10 [K] Mega
  • 18:20 [K] Mega
  • 18:20 [K] Mega
  • 18:20 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:30 [K] Mega
  • 18:40 [K8] Το Αύριο Μας Ανήκει
  • 18:40 [K8] Το Αύριο Μας Ανήκει
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K] Mega
  • 19:45 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:45 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:55 [K] Δελτίο Καιρού
  • 20:55 [K] Δελτίο Καιρού
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K] Mega
  • 21:00 [K12] Η Γη Της Ελιάς
  • 21:00 [K12] Η Γη Της Ελιάς
  • 21:59 [K] Mega
  • 21:59 [K] Mega
  • 21:59 [K] Mega
  • 22:00 [K] Mega
  • 22:00 [K] Mega
  • 22:00 [K] Mega
  • 23:09 [K] Mega
  • 23:09 [K] Mega
  • 23:09 [K] Mega
  • 23:10 [K] Mega
  • 23:10 [K] Mega
  • 23:10 [K] Mega
  • 23:50 [K12] S.W.A.T.
  • 23:50 [K12] S.W.A.T.
  • 00:29 [K] Mega
  • 00:29 [K] Mega
  • 00:29 [K] Mega
  • 00:30 [K] Mega
  • 00:30 [K] Mega
  • 00:30 [K] Mega
  • 01:50 [K16] CSI Miami
  • 01:50 [K16] CSI Miami
  • 02:30 [K] Mega
  • 02:30 [K] Mega
  • 02:30 [K] Mega
  • 02:50 [K] Η Μυστική Ζωή Των 4χρονων, 5χρονων Και 6χρονων (The Secret Life Of 4, 5, 6 Year Olds)
  • 02:50 [K] Η Μυστική Ζωή Των 4χρονων, 5χρονων Και 6χρονων (The Secret Life Of 4, 5, 6 Year Olds)
  • 04:00 [K8] Οι Αταίριαστοι
  • 04:00 [K8] Οι Αταίριαστοι
  • 04:30 [K] Mega
  • 04:30 [K] Mega
  • 04:30 [K] Mega
  • 05:00 [K8] Κοινωνία Ώρα Μega
  • 05:00 [K8] Κοινωνία Ώρα Μega
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 06:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 06:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα (Ε)
  • 07:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 07:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 07:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 08:00 [K8] Santa Diabla
  • 08:00 [K8] Santa Diabla
  • 08:00 [K8] Santa Diabla
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [K8] Οι Μεν Και Οι Δεν
  • 15:00 [K8] Οι Μεν Και Οι Δεν
  • 15:00 [K8] Οι Μεν Και Οι Δεν
  • 16:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 17:00 [K8] La Dona
  • 17:00 [K8] La Dona
  • 17:00 [K8] La Dona
  • 18:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:00 [K8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 19:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 19:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 19:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 20:00 [K8] Ματωμένη Γη
  • 20:00 [K8] Ματωμένη Γη
  • 20:00 [K8] Ματωμένη Γη
  • 21:00 [K12] Chicago P.D.
  • 21:00 [K12] Chicago P.D.
  • 21:00 [K12] Chicago P.D.
  • 22:00 [K12] Chicago P.D.
  • 22:00 [K12] Chicago P.D.
  • 22:00 [K12] Chicago P.D.
  • 23:00 [K8] Suits (Ε)
  • 23:00 [K8] Suits (Ε)
  • 23:00 [K8] Suits (Ε)
  • 00:00 [K8] Suits
  • 00:00 [K8] Suits
  • 00:00 [K8] Suits
  • 01:00 [K12] Love Island (UK)
  • 01:00 [K12] Love Island (UK)
  • 01:00 [K12] Love Island (UK)
  • 02:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 02:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 02:00 [K8] Ματωμένη Γη (Ε)
  • 03:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 03:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 03:00 [K8] La Dona (Ε)
  • 04:00 [K12] Love Island (UK) (Ε)
  • 04:00 [K12] Love Island (UK) (Ε)
  • 04:00 [K12] Love Island (UK) (Ε)
  • 05:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 05:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 05:00 [K8] Santa Diabla (Ε)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • ENA CHANNEL
  • TILE EPILOGES
  • THRAKINET
  • ORESTIADA TV
  • ALFA
  • CENTER TV
  • XANTHI CHANNEL
  • SMILE
  • STAR B. ELLADOS
  • TV RODOPI
  • LYDIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 10:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 12:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:35[K8] Μένιος Live
  • 16:50[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:00[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:30[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Music Break
  • 10:00[K] Music Break
  • 10:00[K] Music Break
  • 11:00[K8] Vita
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 14:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 14:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 19:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 19:00[K] Τι Θα Φάμε;
  • 20:00[K8] Η Ώρα Της Ροδόπης
  • 20:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 20:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K] Πάμε Γήπεδο
  • 22:00[K] Πάμε Γήπεδο
  • 22:00[K] Πάμε Γήπεδο
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Ίασις
  • 00:30[K8] Ίασις
  • 00:30[K8] Ίασις
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 06:15[K] Χρώματα Ελλάδος (Ε)
  • 07:15[K] Ίασις
  • 07:15[K] Ίασις
  • 08:15[K] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:15[K] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 09:15[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 09:15[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:30[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 10:30[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 11:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 13:45[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 13:45[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 14:15[K] Δύο Ώρες Μαζί
  • 14:15[K] Δύο Ώρες Μαζί
  • 16:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 16:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 17:20[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:20[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:45[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:45[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 19:30[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:40[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 21:50[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[K] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 01:00[K] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 02:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 02:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:00[K12] Video Clip
  • 04:00[K12] Video Clip
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ena Live News (Ε)
  • 07:00[K] Εδώ Είμαστε
  • 08:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Πρώτο Θέμα
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 12:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Ίασις
  • 14:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Αναλυτής
  • 16:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Μαγειρεύοντας Απλά
  • 18:30[K] Μαζί
  • 19:30[K] Ena Live News
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Αυτόπτης Μάρτυρας
  • 00:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K] Αναλυτής (Ε)
  • 03:30[K] Engine Power
  • 04:00[K] Εξ Ιστορώ (Ε)
  • 05:00[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 06:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 12:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 12:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 18:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 18:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 00:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  • 00:00ΕΠΙΛΟΓΕΣ
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K] Music
  • 10:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 11:00[K] Music
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Telemarketing
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Telemarketing
  • 16:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 18:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00[K] Music
  • 19:00[K] Cinelovers
  • 20:00[K8] GR Discovery
  • 20:00[K8] GR Discovery
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] 2η Ματιά
  • 22:00[K8] 2η Ματιά
  • 23:00[K8] Mayday
  • 23:00[K8] Mayday
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 12:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 16:00[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 16:10[K12] Face 2 Face
  • 16:10[K12] Face 2 Face
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:40[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:40[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 18:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 19:40[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 19:40[K] Τηλεπωλήσεις (FICT)
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Εκπομπή 7 Ημέρες +
  • 21:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] The State Of Europe
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Delfy
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Live Concerts
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 18:00[K8] Adanali
  • 19:00[K8] News
  • 19:30[K] Τηλεαγορές
  • 20:00[K8] Κόκκινη Γραμμή
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Briefing
  • 23:45[K8] Evening Report
  • 01:30[K8] Wild African Tracks
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:30[K8] Όλα On Camera
  • 14:30[K8] Όλα On Camera
  • 17:00[K8] Γεύσεις Και Αρώματα
  • 17:00[K8] Γεύσεις Και Αρώματα
  • 18:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:00[K8] Happy Life
  • 19:00[K8] Happy Life
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Επί Της Ουσίας
  • 22:00[K8] Επί Της Ουσίας
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 00:30[K8] Όλα On Camera (Ε)
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 03:00[K8] Χρώματα
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 05:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00NEXT TV
  • 06:00NEXT TV
  • 12:00NEXT TV
  • 12:00NEXT TV
  • 18:00NEXT TV
  • 18:00NEXT TV
  • 00:00NEXT TV
  • 00:00NEXT TV
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Nono
  • 08:30[K] Nono
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Zombie Dumb
  • 10:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Nono
  • 13:00[K] Nono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Βρούμιζ
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:00[K] Πάντα Και Κρας
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:00[K] Kate Mim Mim
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K] Twisted Whiskers
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Πετ Παλς
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Zombie Dumb
  • 18:30[K] Tobot
  • 18:30[K] Infinity Nado
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:00[K] Μετεοήρωες
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 19:30[K] Invention Story
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 20:00[K8] Tobot
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Κουλιπάρι, Ένας Στρατός Βατράχων
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Pretty Cure
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K8] Lucky Fred
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K8] Super Yizai
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Εκκλησιαστική Διδαχή (Ε)
  • 07:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Viva (Ε)
  • 08:50[K] Ίασις
  • 09:46[K] Γυμναστική Στο Σπίτι
  • 10:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 12:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 14:00[K] Πρόγραμμα Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Παρεμβάσεις
  • 17:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Radio Active
  • 19:30[K8] Goal & Θέαμα
  • 21:00[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 23:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30[K] Τοπικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Face To Face
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 06:30[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 09:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Ώρα Λαού
  • 12:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Ώρα Λαού
  • 15:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:30[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K8] Αγροτική Παιδεία
  • 19:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:15[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 04:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Εδέσσης, Πέλλης & Αλμωπίας
  • 10:00[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 11:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 12:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 12:30[K] Μνήμες
  • 13:15[K] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 14:15[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 15:50[K] Ημερολόγιο
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 16:40[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 17:00[K] Ξεναγήσεις
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Επίσκεψη Στο Αρχονταρίκι Του Άθω
  • 19:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 19:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 20:00[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 21:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Μνήμες
  • 02:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 03:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 03:30[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 04:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 04:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 05:00[K] Μικρό Συναξάρι

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • BERGINA
  • ATLAS TV
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • EUROPE ONE
  • GNOMI TV
  • TV 100
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • NICKELODEON PLUS
  • 4Ε
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ξένη Ταινία
  • 06:30Ξένη Ταινία
  • 07:00Owl
  • 07:30Pet Pals
  • 08:00Kaeloo
  • 08:30Yoyo
  • 09:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 09:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 10:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 12:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 12:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 13:00Τα Λέμε
  • 13:30Τα Λέμε
  • 14:00Τα Λέμε
  • 14:30Τα Λέμε
  • 15:00Τα Λέμε
  • 15:30Ξένη Ταινία
  • 16:00Ξένη Ταινία
  • 16:30Ξένη Ταινία
  • 17:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:15Ξένη Ταινία
  • 17:30Ξένη Ταινία
  • 17:45Ξένη Ταινία
  • 18:00Ξένη Ταινία
  • 18:15Ξένη Ταινία
  • 18:30Ξένη Ταινία
  • 18:45Ξένη Ταινία
  • 19:00Κεντρικό Δελτίο
  • 19:20Κεντρικό Δελτίο
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο
  • 20:00Κεντρικό Δελτίο
  • 20:15Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:30Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 00:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00Τα Λέμε (Ε)
  • 03:30Τα Λέμε (Ε)
  • 04:00Τα Λέμε (Ε)
  • 04:30Τα Λέμε (Ε)
  • 05:00Τα Λέμε (Ε)
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 11:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 17:00[K] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 18:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 20:30[K] Αναλύσεις
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 22:00[K16] Οι Απέναντι
  • 23:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] DION TV
  • 07:00[K8] Εν Αθήναις Γιώργος Τράγκας
  • 10:00[K] DION TV
  • 10:00[K] Ξεκινάμε Μαζί
  • 11:00[K] DION TV
  • 11:00[K] My TV Shop.gr
  • 12:00[K] DION TV
  • 12:00[K] Eco Plan
  • 13:00[K] DION TV
  • 13:00[K] Ζερβουδάκης
  • 14:30[K] DION TV
  • 14:30[K] Αρχείον Πολιτισμού
  • 15:00[K] DION TV
  • 15:00[K] Ιατρικές Συμβουλές
  • 16:00[K] DION TV
  • 16:00[K] +Νews
  • 18:00[K] DION TV
  • 18:30[K] Ο Κύριος Ποιμήν Μου
  • 19:30[K] Αγροτόραμα
  • 20:00[K] DION TV
  • 20:30[K] Iasis
  • 21:00[K] DION TV
  • 21:30[K] Ξεκινάμε Μαζί (Ε)
  • 22:00[K] DION TV
  • 22:00[K] Ευ Ζην Ενότητα Φιλοσοφίας
  • 23:30[K] +Νews (Ε)
  • 00:00[K] DION TV
  • 01:30[K8] Σινεφίλ
  • 05:00[K] DION TV
  • 05:00[K] Σχολή Γονέων Ανοικτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EURO TV
  • 06:00EURO TV
  • 12:00EURO TV
  • 12:00EURO TV
  • 18:00EURO TV
  • 18:00EURO TV
  • 00:00EURO TV
  • 00:00EURO TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EUROPE 1
  • 06:00EUROPE 1
  • 12:00EUROPE 1
  • 12:00EUROPE 1
  • 18:00EUROPE 1
  • 18:00EUROPE 1
  • 00:00EUROPE 1
  • 00:00EUROPE 1
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00GNOMI TV
  • 06:00GNOMI TV
  • 12:00GNOMI TV
  • 12:00GNOMI TV
  • 18:00GNOMI TV
  • 18:00GNOMI TV
  • 00:00GNOMI TV
  • 00:00GNOMI TV
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Αρκούδες (Bears)
  • 06:00[K8] Αρκούδες (Bears)
  • 06:00[K8] Αρκούδες (Bears)
  • 06:00[K8] Αρκούδες (Bears)
  • 07:00[K] Πακ Μαν Και Οι Περιπέτειες Με Τα Φαντάσματα (Pac Man And The Ghostly Adventures)
  • 07:30[K] Τα Κουταβοφιλαράκια (Pet Pals)
  • 08:00[K] Μόμπυ Ντικ (Moby Dick)
  • 08:30[K] Λεπτές Γεύσεις (Epicerie Fine)
  • 09:00[K] Γυμναστική Όλοι Μαζί
  • 09:30[K8] Η Άννα Των Αγρών - 2ος Κύκλος (Anne Of Green Gables)
  • 10:10[K8] Η Έμιλι Της Νέας Σελήνης (Emily Of New Moon) - 3ος Κύκλος
  • 11:05[K8] Οικογένεια Μπέιλι (Wind At My Back) - 3ος Κύκλος
  • 11:55[K] 1821: Πρόσωπα Και Γεγονότα
  • 12:05[K] First From The West (Ε)
  • 13:05[K] Η Ρωσική Επανάσταση (Russian Revolution)
  • 13:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 13:55[K] 1821: Πρόσωπα Και Γεγονότα
  • 14:00[K] Check In Στα Γεγονότα
  • 15:00[K] Ένα Βιβλίο, Ένα Ταξίδι (Ε)
  • 16:00[K] Δημότης Online
  • 17:55[K] 1821: Πρόσωπα Και Γεγονότα
  • 18:00[K] Sport Report
  • 18:30[K] Γυμναστική Όλοι Μαζί
  • 19:00[K] Το Μεγάλο Κόλπο
  • 20:30[K] Γεγονότα Στην TV100
  • 21:30[K8] Η Άννα Των Αγρών - 2ος Κύκλος (Anne Of Green Gables)
  • 22:10[K12] Ρόμανς (Romans)
  • 23:50[K] 1821: Πρόσωπα Και Γεγονότα
  • 00:00[K] Γεγονότα Στην TV100 (Ε)
  • 01:00[K12] Robocop
  • 01:50[K] Ταξίδι Στη Γνώση
  • 02:00[K] Μέσα Από Τα Μάτια Του Χίτλερ (Hitler's Third Reich)
  • 02:50[K] 1821: Πρόσωπα Και Γεγονότα
  • 03:00[K] Check In Στα Γεγονότα (Ε)
  • 04:00[K] Δημότης Online (Ε)
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής (Ε)
  • 09:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:10[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 13:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:25[K8] Μένιος Live
  • 16:40[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:10[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:40[K8] Επανελλήνισις
  • 20:40[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:30[K] Regal Academy
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:30[K8] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Novelmore
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Εδέσσης, Πέλλης & Αλμωπίας
  • 10:00[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 11:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 12:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 12:30[K] Μνήμες
  • 13:15[K] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 14:15[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 15:50[K] Ημερολόγιο
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 16:40[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 17:00[K] Ξεναγήσεις
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Επίσκεψη Στο Αρχονταρίκι Του Άθω
  • 19:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 19:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 20:00[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 21:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Μνήμες
  • 02:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 03:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 03:30[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 04:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 04:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 05:00[K] Μικρό Συναξάρι

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • WEST CHANNEL
  • TOP CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Εδέσσης, Πέλλης & Αλμωπίας
  • 10:00[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:45[K] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 11:30[K] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 12:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 12:30[K] Μνήμες
  • 13:15[K] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 14:15[K] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[K] Τηλεφημερίδα
  • 15:50[K] Ημερολόγιο
  • 16:00[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 16:40[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 17:00[K] Ξεναγήσεις
  • 18:00[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:45[K] Επίσκεψη Στο Αρχονταρίκι Του Άθω
  • 19:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 19:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 20:00[K] Λόγια Της Πλώρης
  • 21:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 22:45[K] Προσευχόμαστε Μαζί
  • 23:00[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Τηλεφημερίδα
  • 01:15[K] Μνήμες
  • 02:00[K] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 03:00[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 03:30[K] Παρακλητικός Κανόνας Στον Άγιο Νεκτάριο
  • 04:15[K] Ξέρουμε Να Τρώμε;
  • 04:30[K] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 05:00[K] Μικρό Συναξάρι
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00DIKTYO1
  • 06:00DIKTYO1
  • 12:00DIKTYO1
  • 12:00DIKTYO1
  • 18:00DIKTYO1
  • 18:00DIKTYO1
  • 00:00DIKTYO1
  • 00:00DIKTYO1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 08:30[K] Παιδικά
  • 09:00[K] Ίασις
  • 10:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K] Παιδικά
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K] Παιδικά
  • 13:00[K8] Τηλεαγορές
  • 13:30[K8] Τηλεαγορές
  • 14:30[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 16:00[K8] +News
  • 17:30[K8] Τηλεαγορές
  • 18:45[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 19:25[K8] Τηλεαγορές
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 22:00[K8] +News (Ε)
  • 23:30[K8] La Extrana Dama
  • 00:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Wind At My Back (Ε)
  • 04:00[K8] La Extrana Dama (Ε)
  • 05:00[K8] Ανάδειξέ Το (Ε)
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K8] Σχολιάζοντας (Ε)
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 12:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 15:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:30[K8] Σχολιάζοντας
  • 17:00[K8] Άρωμα Ελλάδος (Ε)
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Travel Guide
  • 21:00[K8] Forum Επικαιρότητας
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι (Ε)
  • 08:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 11:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Manufactum
  • 14:00[K8] Εκπομπή Κοινωνικού Ενδιαφέροντος
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:45[K8] Ηπιόνη Και Υγεία
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Επί Παντός
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[K8] Ντοκιμαντέρ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • EPIRUS TV1
  • ART TV
  • CORFU TV
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHELWOS
  • 06:00ACHELWOS
  • 12:00ACHELWOS
  • 12:00ACHELWOS
  • 18:00ACHELWOS
  • 18:00ACHELWOS
  • 00:00ACHELWOS
  • 00:00ACHELWOS
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 11:30[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 13:00[K8] Μπαλαλάικα
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Δεν Σ' Αφήσαμε Μόνο Ποτέ
  • 00:30[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 04:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:15[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K8] Road To Avonlea
  • 09:45[K] Πρωινό Δελτίο ειδήσεων
  • 10:15[K8] Εδώ Είμαστε
  • 11:15[K8] Ίασις
  • 12:05[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:35[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 17:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 18:20[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Πολιτιστικές Εκδηλώσεις
  • 23:45[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Εδώ Είμαστε
  • 01:30[K8] Road To Avonlea (Ε)
  • 02:20[K8] Ίασις (Ε)
  • 03:20[K8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (Ε)
  • 05:00[K8] Ντοκυμαντέρ
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 08:30[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 10:30[K] Telemarketing
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Telemarketing
  • 13:00[K] Telemarketing
  • 13:30[K] Telemarketing - Φικιόρης
  • 14:30[K8] Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:30[K] Telemarketing
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K8] Ίασις
  • 19:00[K] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:10[K] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Telemarketing
  • 20:50[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K] Telemarketing
  • 23:30[K8] Travel Guide
  • 01:00[K8] Θέσεις Και Αντιθέσεις (Ε)
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 16:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K8] Ντοκυμαντέρ
  • 20:00[K] Στις Οκτώ
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K8] Αθλολογίες
  • 00:00[K8] Αθλολογίες
  • 01:00[K8] Ταινία
  • 05:00[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • a.NET
  • HLEKTRA TV
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • ORT
  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής (Ε)
  • 10:15[K8] Εν Χρυσώ
  • 12:15[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:30[K8] Μένιος Live
  • 16:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:15[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:45[K8] Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 20:45[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15[K8] Love Care
  • 01:15[K8] Fair Hair
  • 02:15[K8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 03:45[K8] Η Αγορά Σήμερα
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:00[K8] Χρώματα Ελλάδος
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 07:45[K] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 10:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 10:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ίασις
  • 12:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 12:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 12:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:55[K8] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:55[K8] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Doctor's Formulas
  • 17:10[K8] Doctor's Formulas
  • 17:10[K8] Doctor's Formulas
  • 18:00[K8] Τέσσερις Νύφες
  • 18:00[K8] Τέσσερις Νύφες
  • 18:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δεύτερη Ματιά
  • 20:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 20:15[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 21:50[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:50[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 22:05[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 22:05[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 23:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 23:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 23:00[K8] Ενορία Εν Δράσει
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Ελληνική Ταινία
  • 00:15[K8] Παραστράτημα
  • 00:15[K8] Παραστράτημα
  • 01:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 01:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 01:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 02:00[K8] Ίασις
  • 02:00[K8] Ίασις
  • 02:00[K8] Ίασις
  • 03:00[K8] Eνορία Εν Δράσει
  • 03:00[K8] Eνορία Εν Δράσει
  • 03:00[K8] Eνορία Εν Δράσει
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Πεμπτουσία
  • 05:00[K8] Πεμπτουσία
  • 05:00[K8] Πεμπτουσία
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00LYCHNOS
  • 06:00LYCHNOS
  • 12:00LYCHNOS
  • 12:00LYCHNOS
  • 18:00LYCHNOS
  • 18:00LYCHNOS
  • 00:00LYCHNOS
  • 00:00LYCHNOS
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00MESOGEIOS TV
  • 06:00MESOGEIOS TV
  • 12:00MESOGEIOS TV
  • 12:00MESOGEIOS TV
  • 18:00MESOGEIOS TV
  • 18:00MESOGEIOS TV
  • 00:00MESOGEIOS TV
  • 00:00MESOGEIOS TV
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT TV
  • 06:00ORT TV
  • 12:00ORT TV
  • 12:00ORT TV
  • 18:00ORT TV
  • 18:00ORT TV
  • 00:00ORT TV
  • 00:00ORT TV
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ACHAIA TV
  • 06:00ACHAIA TV
  • 12:00ACHAIA TV
  • 12:00ACHAIA TV
  • 18:00ACHAIA TV
  • 18:00ACHAIA TV
  • 00:00ACHAIA TV
  • 00:00ACHAIA TV
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ART
  • 06:00ART
  • 12:00ART
  • 12:00ART
  • 18:00ART
  • 18:00ART
  • 00:00ART
  • 00:00ART
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00AXION
  • 06:00AXION
  • 12:00AXION
  • 12:00AXION
  • 18:00AXION
  • 18:00AXION
  • 00:00AXION
  • 00:00AXION
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00[K8] Κυριακή Στα Σπορ (Ε)
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:00[K8] Τι Λες Τώρα
  • 19:00[K8] Best News Αργολίδα
  • 19:30[K8] Best News Λακωνία
  • 20:00[K8] Best News Πάτρα
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Με Αρετή Και Τόλμη
  • 22:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00[K8] Best News Πάτρα (Ε)
  • 02:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 02:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 06:00[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 07:30[K] Άσπρο Μαύρο
  • 08:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό (Ε)
  • 08:00[K8] Η Ζωή Στο Χωριό (Ε)
  • 09:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας (Ε)
  • 09:00[K8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας (Ε)
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 11:00[K8] Προφίλ (Ε)
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:30[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 13:30[K] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 14:00[K8] European Steps (Ε)
  • 14:00[K8] European Steps (Ε)
  • 15:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 15:00[K8] Χαμηλή Πτήση
  • 16:00[K8] Τρέχα Γύρευε (Ε)
  • 16:00[K8] Τρέχα Γύρευε (Ε)
  • 17:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 17:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 19:00[K] Ο Πόλεμος Των Αστρών
  • 19:00[K] Ο Πόλεμος Των Αστρών
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Σπορ Στο Ιonian
  • 21:00[K8] Σπορ Στο Ιonian
  • 22:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 22:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 00:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 01:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00[K8] Άνω Τελεία
  • 03:00[K8] Άνω Τελεία
  • 04:00[K8] Travel Life (Ε)
  • 04:00[K8] Travel Life (Ε)
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 05:00[K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:25[K8] LEPANTO TV
  • 07:00[K8] LEPANTO TV
  • 09:00[K8] LEPANTO TV
  • 13:00[K8] LEPANTO TV
  • 14:10[K8] LEPANTO TV
  • 15:00[K8] LEPANTO TV
  • 16:00[K8] LEPANTO TV
  • 17:00[K8] LEPANTO TV
  • 19:00[K8] LEPANTO TV
  • 20:45[K8] LEPANTO TV
  • 21:45[K8] LEPANTO TV
  • 23:30[K8] LEPANTO TV
  • 00:15[K8] LEPANTO TV
  • 01:15[K8] LEPANTO TV
  • 03:15[K8] LEPANTO TV
  • 04:15[K8] LEPANTO TV
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Live Concerts
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K8] The State Of Europe
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K8] Delfy
  • 11:00[K] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Live Concerts
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 18:00[K8] Adanali
  • 19:00[K8] News
  • 19:30[K] Τηλεαγορές
  • 20:00[K8] Κόκκινη Γραμμή
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Briefing
  • 23:45[K8] Evening Report
  • 01:30[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 02:30[K8] Wild African Tracks
  • 03:00[K8] Adanali (Ε)
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP KENTRO
  • 06:00RTP KENTRO
  • 12:00RTP KENTRO
  • 12:00RTP KENTRO
  • 18:00RTP KENTRO
  • 18:00RTP KENTRO
  • 00:00RTP KENTRO
  • 00:00RTP KENTRO
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00SUPER
  • 06:00SUPER
  • 12:00SUPER
  • 12:00SUPER
  • 18:00SUPER
  • 18:00SUPER
  • 00:00SUPER
  • 00:00SUPER
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 06:40[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 08:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 09:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 12:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 13:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 14:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 15:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 16:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 17:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 18:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 19:00[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:35[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 20:50[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:30[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 21:35[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:00[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 22:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 00:50[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 02:15[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:05[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV
  • 03:55[K] SUPER B TV

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • THESSALIA TV
  • ASTRA TV
  • SMILE PLUS
  • TRT
  • TV 10
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Telemarketing
  • 08:20[K8] Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30[K8] Telemarketing
  • 10:00[K8] Telemarketing
  • 11:00[K8] Telemarketing
  • 12:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 13:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 14:45[K8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:00[K8] Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:45[K8] Telemarketing
  • 19:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K8] Θεσσαλών Γη
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K12] Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 00:30[K8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 01:45[K8] Καλημέρα Θεσσαλία (Ε)
  • 03:00[K8] Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 03:50[K12] Ξένη Ταινία
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Astra Market
  • 06:00[K] Astra Market
  • 08:30[K] Πρωινή Ατζέντα
  • 10:00[K] Astra Market
  • 15:00[K8] Συμβαίνει Τώρα
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K] Astra Market
  • 22:30[K] Πολιτικό Forum
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K18] Night Zone
  • 04:00[K8] Συμβαίνει Τώρα (Ε)
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Herb Family
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K] Herb Family
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K] Glitter Force
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 07:30[K8] Rabbids Invasion
  • 08:00[K] Kongsuni
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 08:30[K] Kikoriki
  • 08:30[K] Νono
  • 09:00[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:30[K] Νono
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K] Πετ Παλς
  • 10:00[K] Zombie Dumb
  • 10:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Νono
  • 13:00[K] Νono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και η Παρέα Της
  • 13:30[K] Βρούμιζ
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:00[K] Πάντα Και Κρας
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:00[K] Kate Mim Mim
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Sabrina - Τα Μυστικά Μιας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:00[K] Sabrina - Τα Μυστικά Μιας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Twisted Whiskers
  • 17:00[K8] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Πετ Παλς
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Zombie Dumb
  • 18:30[K] Infinity Nado
  • 18:30[K8] Tobot
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:00[K] Μετεοήρωες
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 19:30[K] Invention Story
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι - 'Ενας Στρατός Βατράχων
  • 20:00[K8] Tobot
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Σπορ Στην Θεσσαλία (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 14:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[K8] Ορθά - Κοφτά
  • 16:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K8] Ματιά Στην Αγορά
  • 19:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Ίασις
  • 21:00[K8] Εξέδρα Τη Δευτέρα
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • ETV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Τηλεαγορές
  • 12:00[K8] Ιππόδρομος
  • 19:30[K8] Αθλητική Εκπομπή
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K8] Εδώ Είμαστε
  • 01:20[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 03:40[K12] Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 06:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[K] Εκδήλωση Της Ιεράς Μητρόπολης Φθιώτιδας Για Τα 200 Χρόνια Της Επανάστασης
  • 07:00[K] Εκδήλωση Της Ιεράς Μητρόπολης Φθιώτιδας Για Τα 200 Χρόνια Της Επανάστασης
  • 08:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 08:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 09:00[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις (Ε)
  • 09:00[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις (Ε)
  • 10:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 10:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:00[K] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 13:00[K] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 13:30[K8] Ανάδειξέ Tο (Ε)
  • 13:30[K8] Ανάδειξέ Tο (Ε)
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] In Style
  • 16:00[K] In Style
  • 16:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 16:30[K] Όρεξη Να 'Χεις (Ε)
  • 17:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:15[K] Ο Πόλεμος Των Άστρων
  • 18:15[K] Ο Πόλεμος Των Άστρων
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Καιρός
  • 19:05[K] Καιρός
  • 19:15[K8] Μπρούσκο
  • 19:15[K8] Μπρούσκο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Βήμα Για Όλους
  • 22:00[K8] Βήμα Για Όλους
  • 23:30[K] In Style
  • 23:30[K] In Style
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 00:30[K8] Μπρούσκο (Ε)
  • 01:30[K] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 01:30[K] Ο Πόλεμος Των Άστρων (Ε)
  • 02:30[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:30[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 03:00[K12] Κινηματογραφική Ταινία
  • 03:00[K12] Κινηματογραφική Ταινία
  • 04:30[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις (Ε)
  • 04:30[K8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις (Ε)
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00E TV
  • 06:00EPSILON TV
  • 06:00[K] Εθνικός Ύμνος
  • 06:05[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 07:00[K8] Άρωμα Ελλάδος
  • 09:00[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 09:30[K8] Πρωινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Β'
  • 12:00E TV
  • 12:00EPSILON TV
  • 13:30[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 14:00[K8] Zer
  • 16:00[K8] Olympus - Φίλτρα Νερού
  • 16:30[K8] Απογευματινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 18:00E TV
  • 18:00EPSILON TV
  • 20:00[K8] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 22:00[K12] Μια Θέση Στην Καρδιά Μας
  • 22:30[K12] Βρες Αυτό Που Ψάχνεις
  • 23:00[K8] Δοκίμιο (Documentary)
  • 00:00E TV
  • 00:00EPSILON TV
  • 00:00[K8] Νυχτερινή Ζώνη Τηλεπωλήσεων Α'
  • 00:30[K18] Ζώδια Και Ωροσκόποι
  • 01:30[K18] Αισθησιακές Καλλονές

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • ALERT
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • EXTRA CHANNEL
  • AE CHANNEL
  • ACTION24
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • NICKELODEON
  • RISE TV
  • SMILE
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Info (Ε)
  • 07:00[K8] Η Ώρα Του Φορολογούμενου (Ε)
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K8] Η Δώρα Με Τα Δώρα
  • 10:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:30[K8] Περί Άστρων
  • 11:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:45[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00[K8] Στη Φόρα
  • 13:10[K8] Στη Φόρα
  • 15:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου
  • 15:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου
  • 16:00[K8] TV Brands
  • 16:00[K8] TV Brands
  • 18:00[K8] Δοκάρι Και Μέσα
  • 18:00[K8] Δοκάρι Και Μέσα
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 20:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 21:00[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 21:00[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Χωρίς Χρώμα
  • 22:30[K8] Δοκάρι Και Μέσα (Ε)
  • 23:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου (Ε)
  • 23:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00[K8] Ελλάδα Γεια Σου (Ε)
  • 00:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00[K8] Στη Φόρα (Ε)
  • 02:00[K8] Στη Φόρα (Ε)
  • 03:30[K8] Η Δώρα Με Τα Δώρα (Ε)
  • 04:00[K8] Χωρίς Χρώμα (Ε)
  • 05:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ALERT
  • 06:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 07:00[K] ALERT
  • 07:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00[K] ALERT
  • 08:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00[K] ALERT
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[K] ALERT
  • 10:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00[K] ALERT
  • 11:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:00[K] ALERT
  • 12:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00[K] ALERT
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K] ALERT
  • 14:00[K8] Damiano Fashion
  • 15:00[K] ALERT
  • 15:00[K8] Damiano Fashion
  • 15:05[K12] Ιπποδρομίες Live
  • 16:00[K] ALERT
  • 16:00[K12] Ιπποδρομίες Live
  • 17:00[K] ALERT
  • 17:00[K12] Ιπποδρομίες Live
  • 18:00[K] ALERT
  • 18:00[K12] Ιπποδρομίες Live
  • 20:00[K] ALERT
  • 20:00[K12] Ιπποδρομίες Live
  • 20:30[K] ALERT
  • 21:00[K] ALERT
  • 21:00[K8] Snowing Therapy
  • 21:30[K] ALERT
  • 21:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 22:00[K] ALERT
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[K] ALERT
  • 23:20[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K] ALERT
  • 00:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K] ALERT
  • 00:20[K12] Ενημερωτική - Ψυχαγωγική Εκπομπή
  • 01:20[K] ALERT
  • 01:20[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00[K] ALERT
  • 02:00[K8] Telestar.gr
  • 03:00[K] ALERT
  • 03:00[K8] Telestar.gr
  • 04:00[K] ALERT
  • 04:00[K8] Telestar.gr
  • 05:00[K] ALERT
  • 05:00[K8] Ενημερωτική - Ψυχαγωγική Εκπομπή
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ATTICA TV
  • 06:00[K] ATTICA TV
  • 06:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου (Ε)
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] ATTICA TV
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30[K] ATTICA TV
  • 07:30[K] ATTICA TV
  • 07:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] ATTICA TV
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] ATTICA TV
  • 09:00[K] Τηλεαγορές
  • 09:30[K] ATTICA TV
  • 09:30[K] ATTICA TV
  • 09:30[K] Τηλεαγορές
  • 10:30[K] ATTICA TV
  • 10:30[K] ATTICA TV
  • 10:30[K] Τηλεαγορές
  • 11:30[K] ATTICA TV
  • 11:30[K] ATTICA TV
  • 11:30[K] Τηλεαγορές
  • 12:30[K] ATTICA TV
  • 12:30[K] ATTICA TV
  • 12:30[K] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Υπάρχει Λύση
  • 15:30[K] ATTICA TV
  • 15:30[K] ATTICA TV
  • 16:00[K8] Δημοσκοπήσεις
  • 16:30[K] ATTICA TV
  • 16:30[K] ATTICA TV
  • 17:00[K8] Κοινωνία & Οικονομία
  • 17:30[K] ATTICA TV
  • 17:30[K] ATTICA TV
  • 18:00[K8] Επισκόπηση - Ειδήσεις
  • 18:30[K8] Sportlife
  • 19:00[K8] Σημείο Αναφοράς
  • 19:30[K] ATTICA TV
  • 19:30[K] ATTICA TV
  • 20:00[K] ATTICA TV
  • 20:00[K] ATTICA TV
  • 20:00[K8] Body Health (Ε)
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K] ATTICA TV
  • 21:00[K8] Μάμπο Στο Μπαλί (Road Τo Bali)
  • 22:00[K] ATTICA TV
  • 22:00[K] ATTICA TV
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 00:00[K] ATTICA TV
  • 00:00[K] ATTICA TV
  • 01:00[K16] Ο Kολασμένος (The Red House)
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 02:00[K] ATTICA TV
  • 03:00[K8] Δημοσκοπήσεις (Ε)
  • 04:00[K] ATTICA TV
  • 04:00[K] ATTICA TV
  • 04:00[K8] Κοινωνία & Οικονομία (Ε)
  • 05:00[K8] Sportlife (Ε)
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] BLUE SKY
  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K] BLUE SKY
  • 07:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 07:30[K] BLUE SKY
  • 07:30[K] BLUE SKY
  • 07:30[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K] BLUE SKY
  • 08:00[K8] Αντιπαραθέσεις (Ε)
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:00[K] BLUE SKY
  • 09:30[K] BLUE SKY
  • 09:30[K] BLUE SKY
  • 09:30[K] BLUE SKY
  • 10:00[K8] Νανοτεχνολογία & Υγεία (Ε)
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 10:30[K] BLUE SKY
  • 11:00[K] Fashion Time
  • 11:30[K] BLUE SKY
  • 11:30[K] BLUE SKY
  • 11:30[K] BLUE SKY
  • 12:30[K] BLUE SKY
  • 12:30[K] BLUE SKY
  • 12:30[K] BLUE SKY
  • 12:30[K8] Συννεφιασμένη Κυριακή
  • 14:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 15:30[K] BLUE SKY
  • 15:30[K] BLUE SKY
  • 15:30[K] BLUE SKY
  • 16:00[K] Jubilee
  • 16:30[K] BLUE SKY
  • 16:30[K] BLUE SKY
  • 16:30[K] BLUE SKY
  • 17:00[K8] Οικονομία & Επιχειρηματικότητα
  • 17:30[K] BLUE SKY
  • 17:30[K] BLUE SKY
  • 17:30[K] BLUE SKY
  • 18:00[K] Ενημέρωση Υπουργείου Υγείας
  • 18:15[K8] Αστυνομία Και Κοινωνία
  • 19:15[K8] Η Οργή Του Αδικημένου
  • 19:30[K] BLUE SKY
  • 19:30[K] BLUE SKY
  • 19:30[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:00[K] BLUE SKY
  • 20:50[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:00[K] BLUE SKY
  • 21:45[K] Ο Καιρός
  • 21:50[K8] Παρεμβάσεις
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 22:00[K] BLUE SKY
  • 23:30[K8] Ιστορικά Ντοκουμέντα
  • 23:40[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 00:00[K] BLUE SKY
  • 00:30[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 01:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] BLUE SKY
  • 02:00[K] Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 03:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K] BLUE SKY
  • 04:00[K] Κρήτες & Κρήτη (Ε)
  • 05:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Tribute (Ε)
  • 09:00[K8] Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 10:00[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:55[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Sport 2day
  • 21:00[K8] Ιατρικοί Διάλογοι (Ε)
  • 22:00[K8] Ιατρικοί Διάλογοι (Ε)
  • 23:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:15[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 00:30[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 01:10[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 21:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 04:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] ACTION 24
  • 06:30[K8] ACTION 24
  • 06:30[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K8] ACTION 24
  • 07:00[K] Flash Back
  • 08:00[K8] ACTION 24
  • 08:00[K8] ACTION 24
  • 08:00[K8] ACTION 24
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 08:30[K8] ACTION 24
  • 09:00[K] Flash Back
  • 10:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 10:30[K8] ACTION 24
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:30[K8] ACTION 24
  • 12:30[K8] ACTION 24
  • 12:30[K8] ACTION 24
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K8] ACTION 24
  • 13:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K8] ACTION 24
  • 14:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K8] ACTION 24
  • 15:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K8] ACTION 24
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K8] ACTION 24
  • 18:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 18:30[K8] Sport2Day
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] ACTION 24
  • 19:00[K8] Κόκκινη Γραμμή
  • 20:00[K8] ACTION 24
  • 20:00[K8] ACTION 24
  • 20:00[K8] ACTION 24
  • 20:00[K8] Briefing
  • 21:00[K8] ACTION 24
  • 21:00[K8] ACTION 24
  • 21:00[K8] ACTION 24
  • 21:45[K8] Evening Report
  • 22:00[K8] ACTION 24
  • 22:00[K8] ACTION 24
  • 22:00[K8] ACTION 24
  • 22:30[K8] ACTION 24
  • 22:30[K8] ACTION 24
  • 22:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K8] ACTION 24
  • 23:30[K8] Αντιθέσεις
  • 00:30[K8] ACTION 24
  • 00:30[K8] ACTION 24
  • 00:30[K8] ACTION 24
  • 01:00[K8] Briefing (Ε)
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:30[K8] ACTION 24
  • 02:45[K8] Κόκκινη Γραμμή (E)
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:30[K8] ACTION 24
  • 03:45[K8] Evening Report (Ε)
  • 04:30[K8] ACTION 24
  • 04:30[K8] ACTION 24
  • 04:30[K8] ACTION 24
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00HIGH TV
  • 06:00HIGH TV
  • 12:00High TV
  • 12:00HIGH TV
  • 12:00HIGH TV
  • 18:00High TV
  • 18:00HIGH TV
  • 18:00HIGH TV
  • 00:00High TV
  • 00:00HIGH TV
  • 00:00HIGH TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 19:00[K8] Kontra News: Νοηματικό Δελτίο
  • 19:00[K8] Kontra News: Νοηματικό Δελτίο
  • 19:05[K8] Επί Του Πιεστηρίου
  • 19:05[K8] Επί Του Πιεστηρίου
  • 21:00[K8] Western
  • 21:00[K8] Western
  • 22:00[K8] Kontra News 10: Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Kontra News 10: Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Kontra 24
  • 00:00[K8] Kontra 24
  • 02:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] UK Top 15 (E)
  • 06:00[K8] UK Top 15 (E)
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 07:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 08:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Retrovision 00's
  • 09:00[K8] Retrovision 00's
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 11:00[K8] Mad Top 10 (E)
  • 11:00[K8] Mad Top 10 (E)
  • 12:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 12:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00[K8] Fit Me Up
  • 13:00[K8] Fit Me Up
  • 14:00[K8] Talk To Mad
  • 14:00[K8] Talk To Mad
  • 15:00[K8] Mad Charts Spotify
  • 15:00[K8] Mad Charts Spotify
  • 16:00[K8] All Time Hits Gr
  • 16:00[K8] All Time Hits Gr
  • 16:30[K8] All Time Hits Intl
  • 16:30[K8] All Time Hits Intl
  • 17:00[K8] Ok
  • 17:00[K8] Ok
  • 18:30[K8] Tok Of The Town
  • 18:30[K8] Tok Of The Town
  • 19:00[K8] Mad For Fashion
  • 19:00[K8] Mad For Fashion
  • 20:00[K8] K - Pop Stars
  • 20:00[K8] K - Pop Stars
  • 20:30[K8] Latin Vibes
  • 20:30[K8] Latin Vibes
  • 21:00[K8] House Of Barz
  • 21:00[K8] House Of Barz
  • 22:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 22:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 23:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 00:00[K8] Στη Διαπασών
  • 00:00[K8] Στη Διαπασών
  • 01:00[K8] A-katallilo Urban
  • 01:00[K8] A-katallilo Urban
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:00[K8] iCarly
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 06:30[K8] Victorious
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:00[K] Bubble Guppies
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 08:30[K] Kid-E-Cats
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:00[K] Wallykazam!
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 09:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 10:30[K] Ο Κόσμος Της Ρόσι
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 11:30[K] Σίμερ Και Σάιν
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 12:30[K] Corn & Peg
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:00[K] Lego Friends: Girls On A Mission
  • 13:30[K] Regal Academy
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 13:30[K] 44 Γάτες
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:00[K] Lego City Adventures
  • 15:30[K8] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 15:30[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:00[K] Top Wing
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 16:30[K] Τα Στοιχεία Της Μπλου & Εσύ
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 17:30[K] Abby Hatcher
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 18:30[K] Novelmore
  • 18:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:00[K8] The Loud House
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 19:30[K8] Power Players
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:00[K8] Ninjago
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 20:30[K8] Gormiti
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:00[K8] Power Rangers Beast Morphers
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 21:30[K8] Bakugan
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:00[K8] Χελωνονιντζάκια: Η Άνοδος
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 22:30[K8] Mysticons
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:00[K8] iCarly
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 23:30[K8] Victorious
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:00[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 00:30[K8] Big Time Rush
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:00[K8] Hunter Street
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:25[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 01:50[K8] Zoey 101
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15[K8] Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 02:40[K8] iCarly
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:05[K8] Victorious
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:30[K8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 03:55[K8] Big Time Rush
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:20[K8] Hunter Street
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
  • 04:45[K8] Νίκι, Ρίκι, Ντίκι, & Νταν
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Culture
  • 06:30[K8] /Culture
  • 07:00[K8] /Reportage
  • 07:30[K8] /Music
  • 08:00[K8] /Reportage
  • 08:30[K8] /Reportage
  • 09:00[K8] /Tech
  • 09:30[K8] /Tech
  • 10:00[K8] /Culture
  • 10:30[K8] /Culture
  • 11:00[K8] /Dialogues
  • 11:30[K8] /Dialogues
  • 12:00[K8] /Music
  • 12:30[K8] /Music
  • 13:00[K8] /New Gen
  • 13:30[K8] /New Gen
  • 14:00[K8] TeenNick: Sam & Cat
  • 14:30[K8] TeenNick: School Of Rock
  • 15:00[K8] TeenNick: School Of Rock
  • 15:30[K8] TeenNick: The Thundermans
  • 16:00[K8] TeenNick: The Thundermans
  • 16:30[K8] TeenNick: Haunted Hathaways
  • 17:00[K8] TeenNick: Haunted Hathaways
  • 17:30[K8] TeenNick: 100 Things To Do
  • 18:00[K8] TeenNick: Spyders
  • 18:30[K8] TeenNick: True Jackson
  • 19:00[K8] TeenNick: True Jackson
  • 19:30[K8] TeenNick: Bella & The Bulldogs
  • 20:00[K8] Interviews & Places
  • 20:30[K8] Interviews & Places
  • 21:00[K8] /Food
  • 21:30[K8] /Food
  • 22:00[K8] /Dialogues
  • 22:30[K8] /Dialogues
  • 23:00[K8] /Sports
  • 23:30[K8] /Sports
  • 00:00[K12] /Reportage
  • 00:30[K12] /Reportage
  • 01:00[K8] Interviews & Places
  • 01:30[K8] Interviews & Places
  • 02:00[K8] /Tech
  • 02:30[K8] /Tech
  • 03:00[K8] /Music
  • 03:30[K8] /Music
  • 04:00[K8] /Fun
  • 04:30[K8] /Fun
  • 05:00[K8] /New Gen
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:00[K] Kongsuni
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Nono
  • 08:30[K] Nono
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K] Zombie Dumb
  • 10:00[K] Zombie Dumb
  • 10:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 10:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:00[K8] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Nono
  • 13:00[K] Nono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Vroomiz
  • 14:00[K] Πάντα Και Κρας
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:30[K8] Καελού
  • 14:30[K8] Καελού
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:00[K] Kate & Mim-Mim
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Sabrina - Τα Μυστικά Μιας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:00[K] Sabrina - Τα Μυστικά Μιας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K] Twisted Whiskers
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Pet Pals
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 18:00[K] Zombie Dumb
  • 18:30[K] Infinity Nado
  • 18:30[K] Tobot
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:00[K] MeteoHeroes
  • 19:30[K] Πάντα Και Κρας
  • 19:30[K] Invention Story
  • 20:00[K8] Κουλιπάρι - Ένας Στρατός Βατράχων
  • 20:00[K8] Tobot
  • 20:30[K8] Tobot Athlon
  • 20:30[K8] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:00[K] Ταξιδευτής Λουκ
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Power Rangers Jungle Fury
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K] Pretty Cure
  • 22:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:30[K8] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K8] Pacman
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Glitter Force
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Dimitri
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Timo
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Herb Family
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • AE TV
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • CRETA
  • NOTOS TV
  • SITIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Ελεύθερος Σκοπευτής (Ε)
  • 10:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 11:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:45[K8] Μένιος Live
  • 17:00[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[K8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00[K8] Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 20:30[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30[K8] Love Care
  • 01:30[K8] Fair Hair
  • 02:30[K8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 04:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 06:00[K] Ορθόδοξος Λόγος
  • 06:50[K] Αστυνόμος Σαΐνης
  • 07:30[K8] Arthur
  • 08:00[K] The Drakers
  • 08:25[K] Sissi - Η Μικρή Πριγκίπισσα
  • 08:50[K8] Ανάδειξέ Το
  • 09:25[K8] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μας
  • 10:30[K8] Treasures Of The World
  • 11:00[K8] Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκινήτου
  • 11:30[K8] Moto In Action
  • 12:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 12:00[K8] Κρήτη Tv Classics
  • 13:00[K8] Ο Κόσμος Της Diet System
  • 13:30[K8] Κρήτη Tv Classics
  • 14:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 15:00[K8] Καλό Μεσημέρι
  • 17:30[K] Ειδήσεις
  • 18:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 18:00[K8] Κρήτη Σήμερα
  • 20:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:50[K8] Ώρα Αιχμής
  • 00:00[K] ΚΡΗΤΗ TV
  • 00:00[K16] Movie Time
  • 01:50[K8] Καλό Μεσημέρι
  • 03:50[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 04:50[K8] Κρήτη Tv Classics
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K] Κονγκσούνι
  • 07:00[K] Κονγκσούνι
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 07:30[K] Kikoriki
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Nono
  • 08:30[K] Nono
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:00[K] Πετ Παλς
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 09:30[K] Όγκυ Και Οι Κατσαρίδες
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Zombie Dumb
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[K] Ζιγκ & Σάρκο
  • 11:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 11:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:00[K] Lucky Fred
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 12:30[K] Bolts & Blip
  • 13:00[K] Nono
  • 13:00[K] Nono
  • 13:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 13:30[K] Vroomiz
  • 14:00[K] Invention Story
  • 14:00[K] Πάντα & Κρας
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 14:30[K8] Kaeloo
  • 15:00[K] Kate & Mim-Mim
  • 15:00[K] Πετ Παλς
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 15:30[K] Chloe's Closet
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:00[K] Sabrina, Τα Μυστικά Μίας Έφηβης Μάγισσας
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K] Twisted Whiskers
  • 17:00[K] Bitz & Bob
  • 17:30[K] Bat Pat
  • 17:30[K] Pet Pals
  • 18:00[K] Ταξιδευτής Λούκ
  • 18:00[K] Zombie Dumb
  • 18:30[K] Infinity Nado
  • 18:30[K] Tobot
  • 19:00[K] Βρούμιζ
  • 19:00[K] MeteoHeroes
  • 19:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 19:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Creta
  • 06:00[K8] Ενημέρωση
  • 07:00[K] Creta
  • 07:00[K8] On Air
  • 08:00[K8] Ίασις
  • 09:00[K] Creta
  • 09:00[K8] On Air
  • 10:00[K] Creta
  • 10:00[K8] Yes I Do
  • 10:30[K] Creta
  • 10:30[K8] On Air
  • 11:00[K8] Life & Health
  • 11:30[K] Creta
  • 12:00[K] Creta
  • 12:00[K8] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K] Creta
  • 14:00[K8] On Air
  • 15:00[K] Creta
  • 15:00[K8] Live Με Την Αντιγόνη
  • 16:00[K] Creta
  • 17:15[K8] Ενημέρωση
  • 18:00[K] Creta
  • 18:00[K8] Life & Health
  • 19:00[K] Creta
  • 19:00[K8] On Air
  • 19:30[K] Creta
  • 20:00[K8] Ενημέρωση
  • 21:00[K] Creta
  • 21:00[K8] On Air
  • 21:30[K] Creta
  • 21:30[K8] Beauty Box By Oasis Med
  • 22:00[K] Creta
  • 22:00[K8] Νεπάλ
  • 23:00[K] Creta
  • 23:00[K8] On Air
  • 00:00[K] Creta
  • 00:00[K8] Ενημέρωση
  • 01:00[K8] On Air
  • 02:00[K] Creta
  • 02:00[K8] Live Με Την Αντιγόνη
  • 04:00[K] Creta
  • 04:00[K8] Cretan Cook
  • 05:00[K] Creta
  • 05:00[K8] On Air
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] NOTOS
  • 06:30[K] Παιδική Σειρά
  • 07:00[K8] Face To Face & Dr Live
  • 08:00[K8] Prostafix
  • 09:00[K8] Αγορά Μου
  • 10:00[K] Mytvshop
  • 11:00[K8] Παιδική Ταινία
  • 12:00[K] NOTOS
  • 12:00[K8] Μarket - Time
  • 13:00[K8] Μarket - Time
  • 14:00[K8] Karezis Shoes
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Δερμάτινα Είδη
  • 17:00[K8] Ζer Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K] NOTOS
  • 18:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[K8] Nανοτεχνολογία Και Υγεία
  • 20:00[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:50[K8] Body Health Center
  • 22:50[K12] Για Πάντα Μαζί
  • 00:00[K] NOTOS
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K18] Τηλεπαρέα
  • 04:30[K8] Εδώ Είμαστε
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] SITIA
  • 06:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 07:00[K8] Noikikiris
  • 08:00[K8] Prostafix
  • 09:00[K8] Αγορά Μου
  • 10:00[K8] Βάλσαμο Gel
  • 11:00[K8] 3 Market
  • 12:00[K] SITIA
  • 12:00[K8] Gem Palace
  • 13:00[K8] Seitanidis Home
  • 14:00[K8] Market Time
  • 15:00[K8] 3 Market
  • 16:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00[K8] 3 Market
  • 18:00[K] SITIA
  • 18:00[K8] 3 Market
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K8] Prostafix
  • 21:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00[K8] Championstime
  • 23:00[K8] Love Yourself
  • 23:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K] SITIA
  • 01:00[K8] Εδώ Είμαστε
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
  • 04:30[K8] Face To Face

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.