digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • MEGA
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 [K8] Νόστιμη Γη (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab, II
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VII (Ε)
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
  • 20:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
  • 20:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
  • 20:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
  • 20:00 [K] Μια Τρελή Τρελή Οικογένεια
  • 22:20 [K12] Στην Πηγή Του Έρωτα (Hope Springs)
  • 22:20 [K12] Στην Πηγή Του Έρωτα (Hope Springs)
  • 22:20 [K12] Στην Πηγή Του Έρωτα (Hope Springs)
  • 22:20 [K12] Στην Πηγή Του Έρωτα (Hope Springs)
  • 22:20 [K12] Στην Πηγή Του Έρωτα (Hope Springs)
  • 00:45 [K] Αχ! Αυτή Η Γυναίκα Μου
  • 00:45 [K] Κάτι Να Καίει
  • 00:45 [K] Κάτι Να Καίει
  • 00:45 [K] Κάτι Να Καίει
  • 00:45 [K] Κάτι Να Καίει
  • 02:45 [K12] Μεσάνυχτα, II (Ε)
  • 03:00 [K12] Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
  • 03:00 [K12] Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
  • 03:00 [K12] Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
  • 03:00 [K12] Κόκκινος Κύκλος, II (Ε)
  • 04:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
  • 04:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
  • 04:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
  • 04:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
  • 04:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, II (Ε)
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:45 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:00 [K] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [K8] Πρωινοί Τύποι
  • 11:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 11:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 11:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 11:00 [K8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 12:00 [K] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 12:00 [K] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 12:00 [K] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 12:00 [K] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:00 [K] Ant1 News
  • 13:45 [K] Merenda Mania - 2ος Κύκλος
  • 13:45 [K] Merenda Mania - 2ος Κύκλος
  • 13:45 [K] Merenda Mania - 2ος Κύκλος
  • 13:45 [K] Merenda Mania - 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [K8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 16:00 [K] Food N' Friends
  • 16:00 [K] Food N' Friends
  • 16:00 [K] Food N' Friends
  • 16:00 [K] Food N' Friends
  • 17:00 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 17:00 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 17:00 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 17:00 [K8] Πέτα Τη Φριτέζα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 18:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 [K] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:15 [K8] Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 18:15 [K8] Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 18:15 [K8] Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 18:15 [K8] Το Καφέ Της Χαράς - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 19:30 [K] Ant1 News
  • 20:45 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
  • 20:45 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
  • 20:45 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
  • 20:45 [K] Η Χαρτοπαίχτρα
  • 22:45 [K12] The Amazing Spiderman 2
  • 22:45 [K12] The Amazing Spiderman 2
  • 22:45 [K12] The Amazing Spiderman 2
  • 22:45 [K12] The Amazing Spiderman 2
  • 01:45 [K16] Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
  • 01:45 [K16] Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
  • 01:45 [K16] Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
  • 01:45 [K16] Ιστορίες Μυστηρίου (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 03:30 [K12] Έρωτας (Ε)
  • 05:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 05:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 05:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
  • 05:00 [K] Πάτερ Ημών (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 06:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 07:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 07:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 [K] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 15:00 [K8] Santa Diabla (Ε)
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 16:00 [K8] La Patrona (Ε)
  • 17:00 [K8] It Could Happen To You
  • 17:00 [K8] It Could Happen To You
  • 19:00 [K8] Mistresses (Ε)
  • 19:00 [K8] Mistresses (Ε)
  • 20:00 [K8] Mistresses (Ε)
  • 20:00 [K8] Mistresses (Ε)
  • 21:00 [K12] Suits (Ε)
  • 21:00 [K12] Suits (Ε)
  • 22:00 [K8] Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 [K8] Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:10 [K12] Suits (Ε)
  • 22:10 [K12] Suits (Ε)
  • 23:00 [K12] Chicago P.D. (Ε)
  • 23:00 [K12] Chicago P.D. (Ε)
  • 00:00 [K12] Mayday (Ε)
  • 00:00 [K12] Mayday (Ε)
  • 01:00 [K12] Mayday (Ε)
  • 01:00 [K12] Mayday (Ε)
  • 02:00 [K12] Castle (Ε)
  • 02:00 [K12] Castle (Ε)
  • 03:00 [K8] Devious Maids (Ε)
  • 03:00 [K8] Devious Maids (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
  • 04:30 [K16] Vice (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 06:00 [K8] Καλημέρα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [K8] Ακραία Φαινόμενα
  • 11:45 [K] Eco News
  • 11:45 [K] Eco News
  • 11:45 [K] Eco News
  • 11:45 [K] Eco News
  • 12:10 [K] Dot.
  • 12:10 [K] Dot.
  • 12:10 [K] Dot.
  • 12:10 [K] Dot.
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:50 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [K] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 17:40 [K] Happy Traveller
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [K8] Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 21:00 [K8] Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 21:00 [K8] Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 21:00 [K8] Στην Υγειά Μας Ρε Παιδιά!
  • 00:30 [K12] After Dark
  • 00:30 [K12] After Dark
  • 00:30 [K12] After Dark
  • 00:30 [K12] After Dark
  • 01:30 [K12] WWE Raw
  • 01:30 [K12] WWE Raw
  • 01:30 [K12] WWE Raw
  • 01:30 [K12] WWE Raw
  • 03:45 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 03:45 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 03:45 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 03:45 [K8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 04:45 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 04:45 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 04:45 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 04:45 [K8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Duck Dodgers
  • 06:00 [K] Duck Dodgers
  • 06:00 [K] Duck Dodgers
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:00 [K] Ο Βασιλιάς Τζούλιαν (King Julien)
  • 07:30 [K] Ben And Holly's Little Kingdom
  • 07:30 [K] Ben And Holly's Little Kingdom
  • 07:30 [K] Ben And Holly's Little Kingdom
  • 08:00 [K] Robocar Poli
  • 08:00 [K] Robocar Poli
  • 08:00 [K] Robocar Poli
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 [K] Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 08:45 [K] Οι Ευχούληδες: Το Πάρτι Συνεχίζεται (Trolls)
  • 09:15 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 09:15 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 09:15 [K] Αρχηγός Από Κούνια (Boss Baby)
  • 09:45 [K] Bobby And Bill
  • 09:45 [K] Bobby And Bill
  • 09:45 [K] Bobby And Bill
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:45 [K] Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 [K] Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 10:45 [K] Μαλλιά Κουβάρια: Η Σειρά (Tangled)
  • 11:15 [K] Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος (Barbie Star Light Adventure) - Α΄Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος (Barbie Star Light Adventure) - Α΄Μέρος
  • 11:15 [K] Barbie Στην Περιπέτεια Του Διαστήματος (Barbie Star Light Adventure) - Α΄Μέρος
  • 12:00 [K] Rio 2
  • 12:00 [K] Rio 2
  • 12:00 [K] Rio 2
  • 14:00 [K8] Stars System
  • 14:00 [K8] Stars System
  • 14:00 [K8] Stars System
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 2ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Two And A Half Men - 6ος Κύκλος
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 [K8] Johnny English: Η Επιστροφή (Johnny English, Reborn)
  • 17:45 [K8] Johnny English: Η Επιστροφή (Johnny English, Reborn)
  • 17:45 [K8] Johnny English: Η Επιστροφή (Johnny English, Reborn)
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K] Paddington 2
  • 21:00 [K] Paddington 2
  • 21:00 [K] Paddington 2
  • 23:15 [K16] Ψυχραιμία
  • 23:15 [K16] Ψυχραιμία
  • 23:15 [K16] Ψυχραιμία
  • 01:30 [K] Ο Γόης
  • 01:30 [K] Ο Γόης
  • 01:30 [K] Ο Γόης
  • 03:45 [K8] Παντρεμένος Με Τη Μαφία (Mickey Blue Eyes)
  • 03:45 [K8] Παντρεμένος Με Τη Μαφία (Mickey Blue Eyes)
  • 03:45 [K8] Παντρεμένος Με Τη Μαφία (Mickey Blue Eyes)
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Mega
  • 06:00 Mega
  • 06:00 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
  • 06:00 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
  • 06:00 Η Ώρα Η Καλή (Ε)
  • 06:00 [K8] Η Ώρα Η Καλή (Ε)
  • 06:00 [K8] Η Ώρα Η Καλή (Ε)
  • 07:00 Mega Σαββατοκύριακο
  • 07:00 Mega Σαββατοκύριακο
  • 07:00 Mega Σαββατοκύριακο
  • 07:00 [K8] Mega Σαββατοκύριακο
  • 07:00 [K8] Mega Σαββατοκύριακο
  • 10:30 Νόστιμα Και Απλά (Ε)
  • 10:30 Νόστιμα Και Απλά (Ε)
  • 10:30 Νόστιμα Και Απλά (Ε)
  • 10:30 [K8] Νόστιμα Και Απλά (Ε)
  • 10:30 [K8] Νόστιμα Και Απλά (Ε)
  • 11:00 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
  • 11:00 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
  • 11:00 Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
  • 11:00 [K] Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
  • 11:00 [K] Μπουκιά Και Συχώριο (Ε)
  • 12:00 Mega
  • 12:00 Mega
  • 12:00 Sports Weekend
  • 12:00 Sports Weekend
  • 12:00 Sports Weekend
  • 12:00 [K8] Sports Weekend
  • 12:00 [K8] Sports Weekend
  • 13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K8] Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:00 [K8] Μega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:50 Οι Κυρίες Της Αυλής
  • 13:50 Οι Κυρίες Της Αυλής
  • 13:50 Οι Κυρίες Της Αυλής
  • 13:50 [K] Οι Κυρίες Της Αυλής
  • 13:50 [K] Οι Κυρίες Της Αυλής
  • 16:20 Τραπέζι Για Φίλους
  • 16:20 Τραπέζι Για Φίλους
  • 16:20 Τραπέζι Για Φίλους
  • 16:20 [K8] Τραπέζι Για Φίλους
  • 16:20 [K8] Τραπέζι Για Φίλους
  • 17:00 Δελτίο Νοηματικής
  • 17:00 Δελτίο Νοηματικής
  • 17:00 Δελτίο Νοηματικής
  • 17:00 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 17:00 [K8] Δελτίο Νοηματικής
  • 17:10 Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα (Ε)
  • 17:10 Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα (Ε)
  • 17:10 Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα (Ε)
  • 17:10 [K8] Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα (Ε)
  • 17:10 [K8] Κάτι Τρέχει Με Τους Δίπλα (Ε)
  • 17:45 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 17:45 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 17:45 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 17:45 [K8] Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 17:45 [K8] Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 18:00 Mega
  • 18:00 Mega
  • 18:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 18:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 18:30 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 18:30 [K8] Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 18:30 [K8] Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 Taxi Girl (Ε)
  • 21:00 Taxi Girl (Ε)
  • 21:00 Taxi Girl (Ε)
  • 21:00 [K] Taxi Girl (Ε)
  • 21:00 [K] Taxi Girl (Ε)
  • 22:00 Ολική Επαναφορά (Total Recall)
  • 22:00 Ολική Επαναφορά (Total Recall)
  • 22:00 Ολική Επαναφορά (Total Recall)
  • 22:00 [K12] Ολική Επαναφορά (Total Recall)
  • 22:00 [K12] Ολική Επαναφορά (Total Recall)
  • 00:00 Mega
  • 00:00 Mega
  • 00:30 Machete
  • 00:30 Machete
  • 00:30 Machete
  • 00:30 [K16] Machete
  • 00:30 [K16] Machete
  • 02:45 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
  • 02:45 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
  • 02:45 Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
  • 02:45 [K8] Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
  • 02:45 [K8] Είμαστε Στον Αέρα (Ε)
  • 03:45 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
  • 03:45 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
  • 03:45 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
  • 03:45 [K8] Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
  • 03:45 [K8] Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του (Ε)
  • 04:20 Φύγαμε (Ε)
  • 04:20 Φύγαμε (Ε)
  • 04:20 Φύγαμε (Ε)
  • 04:20 [K8] Φύγαμε (Ε)
  • 04:20 [K8] Φύγαμε (Ε)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Delfy
  • 12:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[K8] Μαξίμου Ακούει;
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ιατρική Εκπομπή
  • 06:00[K8] Ιατρική Εκπομπή
  • 06:00[K8] Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 08:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 10:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 10:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 10:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K] 30' Ενημέρωση
  • 14:00[K] 30' Ενημέρωση
  • 14:00[K] 30' Ενημέρωση
  • 14:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 14:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 14:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 15:30[K8] Travel Guide
  • 16:30[K8] Ίασις
  • 16:30[K8] Ίασις
  • 16:30[K8] Ίασις
  • 17:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 18:30[K] Έξυπνες Αγορές
  • 19:30[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 19:30[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 19:30[K8] Αγροτικό Ημερολόγιο
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Βραδινή Ζώνη Εκπομπών
  • 22:00[K8] Βραδινή Ζώνη Εκπομπών
  • 22:00[K8] Βραδινή Ζώνη Εκπομπών
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 00:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 00:30[K8] Cosmoγεύσεις
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 02:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 02:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Πάμε Γήπεδο
  • 10:00[K] Πάμε Γήπεδο
  • 12:00[K] Music Break
  • 12:00[K] Music Break
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 19:00[K] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 19:30[K8] News x7
  • 19:30[K8] News x7
  • 20:30[K] Moto In Action
  • 20:30[K] Moto In Action
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00[K] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[K8] Επί Του Θέματος
  • 22:00[K8] Επί Του Θέματος
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 00:30[K] Τρα-λα-λα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:30[K] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 06:00[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 07:00[K] Ίασις
  • 07:00[K] Ίασις
  • 08:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:00[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 10:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:30[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 14:15[K] Ειδήσεις (Live)
  • 14:15[K] Ειδήσεις (Live)
  • 15:00[K] Καλύτερα Μαζί
  • 15:00[K] Καλύτερα Μαζί
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:00[K] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 16:15[K8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:15[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:00[K] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:10[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 19:10[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:10[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:10[K8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 20:40[K] Ειδήσεις (Live)
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 22:00[K] Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 00:00[K] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 01:00[K] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 02:30[K] Travel Guide
  • 02:30[K] Travel Guide
  • 03:30[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 03:30[K] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 04:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:30[K] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:30[K] Herb Family
  • 10:30[K] Herb Family
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 13:00[K] Kongsuni
  • 13:00[K] Kongsuni
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:30[K] Tobot
  • 17:30[K] Tobot
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 02:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 05:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 07:00[K8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 13:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 14:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K8] Η Μουσική Της Κρήτης
  • 14:30[K8] Η Μουσική Της Κρήτης
  • 16:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K] Meat The Chef
  • 17:30[K] Meat The Chef
  • 18:30[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 18:30[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 19:30[K] Engine Power
  • 19:30[K] Engine Power
  • 20:00[K8] Παρουσίες
  • 20:00[K8] Παρουσίες
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
  • 22:00[K] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
  • 23:00[K] Hellenic DNA
  • 23:00[K] Hellenic DNA
  • 00:00[K8] Άνθρωποι
  • 00:00[K8] Άνθρωποι
  • 01:00[K] Meat The Chef
  • 01:00[K] Meat The Chef
  • 02:00[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 02:00[K] Κρυμμένοι Θησαυροί (Ε)
  • 03:00[K8] Ena Live News (Ε)
  • 03:00[K8] Ena Live News (Ε)
  • 04:00[K8] Παρουσίες (Ε)
  • 04:00[K8] Παρουσίες (Ε)
  • 05:00[K] Hellenic DNA
  • 05:00[K] Hellenic DNA
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Κανάλι 6
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Flashback
  • 11:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Vivere Naturalmente
  • 12:00[K] Κανάλι 6
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K8] Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 14:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[K8] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15[K8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20[K8] Ξένη Ταινία
  • 17:30[K8] Ελλήνων Μούσα
  • 18:00[K8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Κανάλι 6
  • 18:05[K8] Travel Guide
  • 19:00[K8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[K8] Marketing In Practice (Ε)
  • 19:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10[K8] Ξένη Ταινία
  • 23:00[K8] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[K8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35[K8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 00:00[K] Κανάλι 6
  • 00:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 01:30[K8] Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05[K8] Jazz Life (Ε)
  • 03:00[K] Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:20[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:05[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:50[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 11:30[K] Χαρωπές Φωνές
  • 12:05[K] Κοντά Στους Νέους
  • 13:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 17:00[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 17:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15[K] Ταξίδια
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:05[K] Προσανατολισμοί
  • 23:10[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Κοντά Στους Νέους
  • 00:45[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 01:15[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:05[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 02:15[K] Ταξίδια
  • 03:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:10[K] Προσανατολισμοί
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 09:00[K12] Face 2 Face
  • 10:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[K] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:00[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[K] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 14:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 14:00[K] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 15:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00[K] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 16:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 16:00[K] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[K] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 17:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 17:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:40[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 18:40[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 18:40[K12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[K] Ματιές Στο Χθες
  • 20:15[K] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[K] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[K] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K12] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[K12] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[K12] Ελληνική Ταινία
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ταινία
  • 00:00[K16] Ταινία
  • 00:00[K16] Ταινία
  • 02:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[K] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:05[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:05[K] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:30[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K16] Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[K8] Ώρα Λαού
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K8] Ώρα Λαού
  • 15:00[K8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 19:40[K8] Ξένη Ταινία
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Πες Τα Νίκο
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 01:05[K18] Τηλεγνωριμίες
  • 05:00[K8] Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] www.startvfm.gr
  • 08:00[K] www.startvfm.gr
  • 12:45[K] Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45[K] Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00[K8] Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 15:00[K8] Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] www.startvfm.gr
  • 19:00[K] www.startvfm.gr
  • 20:00[K] Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 20:00[K] Αγροτική Φωνή (Ε)
  • 21:00[K8] Camera To Street
  • 21:00[K8] Camera To Street
  • 22:00[K] Travel Guide
  • 22:00[K] Travel Guide
  • 23:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] www.startvfm.gr
  • 00:00[K] www.startvfm.gr
  • 01:30[K12] Cine Star
  • 01:30[K12] Cine Star
  • 03:00[K] www.startvfm.gr
  • 03:00[K] www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 09:00[K8] Travel Guide
  • 10:00[K] Music
  • 10:00[K] Music
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 12:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K] Music
  • 17:00[K] Music
  • 18:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 18:00[K] Βόλτα Στην Αγορά
  • 19:00[K8] Cinelovers
  • 19:00[K8] Cinelovers
  • 19:30[K8] Δια Χειρός
  • 19:30[K8] Δια Χειρός
  • 20:00[K] Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία (Ε)
  • 20:00[K] Η Εκκλησία Στη Σύγχρονη Κοινωνία (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K12] Αποκάλυψις
  • 22:00[K12] Αποκάλυψις
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 23:00[K8] Ερευνητικός Οργανισμός Ελλήνων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[K8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 07:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:50[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:20[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:35[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 17:20[K8] Annita Airlines
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 19:50[K8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • TV 100
  • GNOMI TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:20[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:05[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:50[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 11:30[K] Χαρωπές Φωνές
  • 12:05[K] Κοντά Στους Νέους
  • 13:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 17:00[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 17:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15[K] Ταξίδια
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:05[K] Προσανατολισμοί
  • 23:10[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Κοντά Στους Νέους
  • 00:45[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 01:15[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:05[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 02:15[K] Ταξίδια
  • 03:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:10[K] Προσανατολισμοί
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K] Τα Νέα
  • 08:00[K] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[K] Ντοκυμαντέρ
  • 15:28[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 15:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 16:28[K] Πράσινη Και Είδηση (Ε)
  • 16:30[K] Ντοκυμαντέρ
  • 18:00[K] Cineplexx (Ε)
  • 19:40[K] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00[K] Τα Νέα
  • 21:40[K] Πράσινη Και Είδηση
  • 21:42[K] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[K] Οι Δρόμοι Της Επιτυχίας
  • 23:00[K16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 00:00[K] Τα Νέα
  • 00:30[K] Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 06:10[K8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:10[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:10[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 16:40[K8] Annita Airlines
  • 19:40[K8] Travel Guide
  • 19:40[K8] Travel Guide
  • 20:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 21:40[K8] Engine Power
  • 21:40[K8] Engine Power
  • 22:10[K8] Επανελλήνισις
  • 22:10[K8] Επανελλήνισις
  • 23:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 23:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 00:10[K8] Party Time
  • 00:10[K8] Party Time
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 01:10[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 03:10[K8] Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[K8] Tribute (Ε)
  • 05:00[K8] Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Top Wing
  • 09:30[K] Top Wing
  • 09:30[K] Top Wing
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Winx
  • 14:00[K] Winx
  • 14:00[K] Winx
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 22:00[K8] Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00[K8] Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00[K8] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 22:30[K] Hunter Street
  • 22:30[K] Hunter Street
  • 22:30[K] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:30[K] Victorious
  • 00:30[K] Victorious
  • 00:30[K] Victorious
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K8] Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 15:00[K8] Στα Βήματα Της Παράδοσης (Ε)
  • 16:00[K8] Απόψεις (Ε)
  • 16:00[K8] Απόψεις (Ε)
  • 17:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 17:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K8] Wild Africa (Ε)
  • 20:00[K8] Wild Africa (Ε)
  • 20:30[K8] Music Express (Ε)
  • 20:30[K8] Music Express (Ε)
  • 21:00[K8] Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 21:00[K8] Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30[K12] Κλασικός Κινηματογράφος
  • 22:30[K12] Κλασικός Κινηματογράφος
  • 00:30[K8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 00:30[K8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 05:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 05:00[K8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια (World’s Greatest Mysteries)
  • 06:00[K] Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια (World’s Greatest Mysteries)
  • 06:30[K] Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο (Mediterranean Sub Ι)
  • 06:30[K] Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο (Mediterranean Sub Ι)
  • 07:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 07:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Μαρσουπιλαμί
  • 09:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 09:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 09:30[K] Επιθεωρητής Σαΐνης (Inspector Gadget)
  • 09:30[K] Επιθεωρητής Σαΐνης (Inspector Gadget)
  • 10:00[K8] Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία
  • 10:00[K8] Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία
  • 10:30[K] Παγκόσμια Ιστορία (Bridging World History)
  • 10:30[K] Παγκόσμια Ιστορία (Bridging World History)
  • 11:30[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 11:30[K] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 12:00[K] Viva
  • 12:00[K] Viva
  • 13:00[K] Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 13:00[K] Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 14:00[K] Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 14:00[K] Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 15:00[K] Επτά Τοις 100 – Ενημέρωση
  • 15:00[K] Επτά Τοις 100 – Ενημέρωση
  • 16:00[K] Επτά Τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:00[K] Επτά Τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:30[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 16:30[K] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων (Ε)
  • 17:00[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 17:00[K8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 18:00[K] Τζο Ο Τρομερός
  • 18:00[K] Τζο Ο Τρομερός
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 3ος Κύκλος
  • 20:15[K8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea) - 3ος Κύκλος
  • 21:05[K8] Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 21:05[K8] Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 22:00[K12] Ο Παράδεισος (Paradise)
  • 22:00[K12] Ο Παράδεισος (Paradise)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00[K] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:45[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 00:45[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:45[K12] To Eξπρές Της Καζαμπλάνκα (Casablanka Express)
  • 02:45[K12] To Eξπρές Της Καζαμπλάνκα (Casablanka Express)
  • 04:25[K8] Τα Πρόσωπα Της Κίνας (China: Beyond The Clouds)
  • 04:25[K8] Τα Πρόσωπα Της Κίνας (China: Beyond The Clouds)
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Τηλεαγορές
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K8] Πόντος Ο Εύξεινος (Ε)
  • 10:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:30[K8] Ο Flash Στους Δρόμους (Ε)
  • 11:30[K] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 12:30[K8] Έλα Στη Θέση Μου (Ε)
  • 13:30[K8] Τα Νέα Της ΕΣΑΜΕΑ
  • 14:00[K8] Engine Power
  • 14:30[K8] Ανάδειξέ Το
  • 15:30[K8] Flash Back
  • 16:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 17:30[K8] Moto In Action
  • 18:00[K] Παραμύθια Μάλαμα
  • 18:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15[K8] Like
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 22:30[K8] Ελληνική Ταινία
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K8] Like (Ε)
  • 03:00[K8] 7 Μέρες Flash Back
  • 04:00[K8] Engine Power
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Έλα Στη Θέση Μου (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Όμορφη Ζωή
  • 06:45[K] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 07:15[K] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[K] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[K] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[K] Θέματα Θεολογίας
  • 09:20[K] Ιατρική Ενημέρωση
  • 10:05[K] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 10:50[K] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 11:30[K] Χαρωπές Φωνές
  • 12:05[K] Κοντά Στους Νέους
  • 13:00[K] Σημεία Των Καιρών
  • 15:00[K] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[K] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40[K] Ημερολόγιο
  • 15:50[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 16:00[K] Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30[K] Μικρό Συναξάρι
  • 17:00[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 17:30[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:20[K] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 19:15[K] Ταξίδια
  • 20:00[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 21:00[K] Προσεγγίσεις
  • 22:05[K] Προσανατολισμοί
  • 23:10[K] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[K] Κοντά Στους Νέους
  • 00:45[K] Ένας Ουρανός Δύο Κόσμοι
  • 01:15[K] Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:05[K] Λέξεις Και Έννοιες
  • 02:15[K] Ταξίδια
  • 03:15[K] Το Μεγαλείο Της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:10[K] Προσανατολισμοί
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μαρτυρία (Ε)
  • 06:00[K8] Μαρτυρία (Ε)
  • 07:45[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 07:45[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 09:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Τσιτνσιρό Γαϊτάνι (Ε)
  • 13:00[K8] Τσιτνσιρό Γαϊτάνι (Ε)
  • 15:40[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 15:40[K8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 18:15[K8] Καρέ-Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 18:15[K8] Καρέ-Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα
  • 20:00[K8] Τρα-λα-λα
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 22:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:45[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[K8] Top Channel
  • 03:00[K8] Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 10:00[K8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 11:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K8] Outdoor
  • 11:30[K8] Outdoor
  • 12:00[K8] Telemarketing
  • 12:00[K8] Telemarketing
  • 13:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 13:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00[K8] Travel Guide
  • 14:00[K8] Travel Guide
  • 15:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K8] Γαιόραμα
  • 16:00[K8] Γαιόραμα
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:30[K8] Telemarketing
  • 17:30[K8] Telemarketing
  • 18:00[K8] Life Style
  • 18:00[K8] Life Style
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 20:00[K8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 21:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 22:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 22:00[K] Ελληνική Ταινία
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 10:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 10:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:35[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20[K8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 16:20[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 17:20[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:20[K] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Υour Choice (Ε)
  • 18:00[K8] Υour Choice (Ε)
  • 18:00[K8] Υour Choice (Ε)
  • 20:00[K8] Rails Of Music
  • 20:00[K8] Rails Of Music
  • 20:00[K8] Rails Of Music
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Όλα Δυτικά
  • 22:00[K8] Όλα Δυτικά
  • 22:00[K8] Όλα Δυτικά
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Heropaides (Ε)
  • 00:30[K8] Heropaides (Ε)
  • 00:30[K8] Heropaides (Ε)
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:10[K8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10[K8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10[K8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00[K] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 07:30[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 08:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 08:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Telemarketing
  • 11:45[K] Telemarketing
  • 11:45[K] Telemarketing
  • 12:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K8] Travel Guide
  • 13:00[K8] Travel Guide
  • 13:00[K8] Αθλητική Ατζέντα
  • 14:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00[K8] Άνθρωποι
  • 15:00[K8] Άνθρωποι
  • 15:00[K8] Άνθρωποι
  • 16:00[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 16:00[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 16:00[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 18:00[K8] Μίνι Σειρές
  • 18:00[K8] Μίνι Σειρές
  • 18:00[K8] Ρεπορτάζ
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:30[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:30[K] Τα Νέα Της ΕΣΑμεΑ
  • 20:00[K] On Air
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Λόγος Αντίλογος
  • 22:00[K8] Λόγος Αντίλογος
  • 22:00[K8] Λόγος Αντίλογος
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:00[K] Καιρός
  • 23:05[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05[K] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:00[K8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 03:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 03:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[K8] Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K8] Think
  • 18:00[K8] Think
  • 18:00[K8] Think
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 19:45[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30[K8] Παρέα Με Την Αθηνά
  • 21:30[K8] Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 23:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 23:00[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00[K8] Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 01:00[K8] Παρέα Με Την Αθηνά (Ε)
  • 02:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 02:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 02:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 06:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 14:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[K8] Πρώτο Βήμα
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 16:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 18:00[K8] Η Ζωή Θέλει Ταλέντο (Ε)
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 21:30[K8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 23:00[K8] Περιγράμματα
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K12] Ταινία
  • 01:30[K12] Ταινία
  • 02:30[K12] Ταινία
  • 02:30[K12] Ταινία
  • 03:30[K12] Ταινία
  • 03:30[K12] Ταινία
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:30[K8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00[K8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00[K8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 08:30[K8] Best News Λακωνία (E)
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 11:00[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15[K8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30[K8] Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 18:30[K8] Πανεπιστημιακές Διαλέξεις Φιλοσοφίας
  • 19:30[K8] Λακωνική Ζώνη
  • 19:30[K8] Λακωνική Ζώνη
  • 20:00[K8] Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 20:00[K8] Πάτρα Στο Προσκήνιο
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00[K8] Μαχητικά
  • 23:00[K8] Μαχητικά
  • 23:45[K8] Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 23:45[K8] Η Παλιά Καλαμάτα (Ε)
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[K8] Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 01:30[K8] Πάτρα Στο Προσκήνιο (Ε)
  • 02:30[K8] Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 02:30[K8] Λακωνική Ζώνη (Ε)
  • 03:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K12] Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 10:30HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00[K8] Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00[K8] Metropolis
  • 10:00[K8] Metropolis
  • 11:00[K8] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00[K8] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 12:00[K8] Περί Ηλείας
  • 12:00[K8] Περί Ηλείας
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:00[K8] Μια Ενημέρωση
  • 13:30[K8] Εδώ Ζάκυνθος
  • 13:30[K8] Εδώ Ζάκυνθος
  • 14:30[K8] Ελληνική Ταινιοθήκη
  • 14:30[K8] Ελληνική Ταινιοθήκη
  • 16:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 16:00[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 17:00[K8] Ανάδειξέ Το
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 18:00[K8] Υγείας Θέματα
  • 19:00[K] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 19:00[K] Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 20:30[K8] Travel Life
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 21:30[K8] Τρέχα Γύρευε
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30[K8] Βράδυ Σαββάτου
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:30[K18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 03:30[K8] Η Άλλη Άποψη
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 04:30[K8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:15[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 07:45[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:15[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:30[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 17:15[K8] Annita Airlines
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:45[K8] Ίασις
  • 20:45[K8] Ίασις
  • 21:45[K8] Engine Power
  • 21:45[K8] Engine Power
  • 22:15[K8] Party Time
  • 22:15[K8] Party Time
  • 23:15[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:15[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15[K8] Fair Hair
  • 00:15[K8] Fair Hair
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:15[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:15[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 02:15[K8] Annita Airlines (Ε)
  • 04:45[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 04:45[K8] Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Delfy
  • 12:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Live Concerts
  • 20:00[K] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[K8] Wild African Track
  • 23:00[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:30[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 09:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 09:00[K8] Ίασις (Ε)
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 09:00[K] Παιδικά
  • 10:00[K] Παιδικά
  • 10:00[K] Παιδικά
  • 10:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 10:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 11:00[K8] Seitanidis Home
  • 12:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 12:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 13:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 13:00[K8] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 14:00[K8] Κοσμήματα John Jbeili
  • 14:00[K8] Κοσμήματα John Jbeili
  • 14:30[K8] ΤV Bazaar
  • 14:30[K8] ΤV Bazaar
  • 15:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 16:00[K8] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 17:00[K] Παιδικά
  • 18:00[K8] Seitanidis Home
  • 18:00[K8] Seitanidis Home
  • 18:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 18:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 19:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 19:00[K8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 20:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 20:00[K8] Υγιώς Σκεπτόμενοι
  • 21:00[K8] Moto In Action
  • 21:00[K8] Moto In Action
  • 21:00[K8] Moto In Action
  • 21:00[K8] Moto In Action
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 22:30[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 22:30[K12] Μώμος Ο Πατρεύς
  • 22:30[K12] Μώμος Ο Πατρεύς
  • 23:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 23:30[K8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K8] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Αstra Market
  • 06:00[K] Αstra Market
  • 15:00[K] Black & White
  • 15:00[K] Black & White
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K] Αγάπη Τηλεοπτική
  • 18:00[K] Αγάπη Τηλεοπτική
  • 20:00[K] Αstra Market
  • 20:00[K] Αstra Market
  • 23:30[K8] Κώδικας Μυστηρίων
  • 23:30[K8] Κώδικας Μυστηρίων
  • 01:30[K18] Night Zone
  • 01:30[K18] Night Zone
  • 04:00[K] Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
  • 04:00[K] Αγάπη Τηλεοπτική (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:20[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:50[K] Ντοκιμαντέρ
  • 10:30[K] Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 11:20[K8] Telemarketing
  • 12:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 13:00[K8] Telemarketing - Πραφτσιώτης
  • 14:00[K8] Πολιτικοί Διάλογοι
  • 15:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[K8] Telemarketing
  • 17:00[K] Travel Guide
  • 18:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[K] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[K] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 21:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K12] Ελληνική Ταινία
  • 23:00[K] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:40[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:15[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:45[K16] Ξένη Ταινία
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (Ε)
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 10:00[K8] Delfy (Ε)
  • 11:00[K8] On Tour (Ε)
  • 12:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 17:00[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Μύθος Και Αλήθεια
  • 20:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10[K8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 22:10[K8] Αχ Πατρίδα Μου Γλυκιά
  • 23:45[K8] Δυνατά Kαι Ελληνικά
  • 00:45[K8] Χώστες TV Show (Ε)
  • 01:45[K8] Μαξίμου Ακούει;
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00[K8] Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[K8] Όλο Υγεία
  • 09:00[K8] Όλο Υγεία
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[K8] Δρόμοι Της Παράδοσης
  • 12:00[K8] Δρόμοι Της Παράδοσης
  • 13:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[K8] On Camera
  • 15:00[K8] On Camera
  • 16:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 16:00[K8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:30[K8] Ίασις
  • 18:30[K8] Ίασις
  • 19:30[K8] Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 19:30[K8] Βδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 21:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 21:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 22:00[K8] Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 22:00[K8] Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 00:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 01:00[K8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
  • 02:00[K18] Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:30[K] Herb Family
  • 10:30[K] Herb Family
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 13:00[K] Kongsuni
  • 13:00[K] Kongsuni
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιόγιο
  • 14:30[K] Γιόγιο
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:30[K] Tobot
  • 17:30[K] Tobot
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 20:30[K8] Kaeloo
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[K] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 04:30[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[K] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 07:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 21:30[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[K12] Ξένη Ταινία
  • 00:20[K12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K] Κάνε Follow
  • 01:30[K] Κάνε Follow
  • 02:30[K8] Cinelovers (Ε)
  • 02:30[K8] Cinelovers (Ε)
  • 04:15[K] Ντοκιμαντέρ (Ε)
  • 04:15[K] Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30[K] Be My Guest
  • 06:30[K] Be My Guest
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:00[K] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30[K12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 08:30[K12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 09:30[K] Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 09:30[K] Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:00[K] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:00[K] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 10:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 12:30[K8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:30[K] Λόγος Και Τέχνη (Ε)
  • 13:30[K] Λόγος Και Τέχνη (Ε)
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[K] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Living Room
  • 15:00[K] Living Room
  • 16:00[K8] Follow Me (Ε)
  • 16:00[K8] Follow Me (Ε)
  • 17:00[K8] ERC Rallies
  • 17:00[K8] ERC Rallies
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 18:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[K] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:05[K] Χάριν Ευφωνίας
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[K] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30[K] In Style
  • 21:30[K] In Style
  • 22:00[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 22:00[K] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:15[K12] Άβατο (Ε)
  • 00:15[K12] Άβατο (Ε)
  • 02:00[K] Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:00[K] Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 03:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 03:00[K8] Travel Guide (Ε)
  • 04:00[K12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 04:00[K12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 05:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[K] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 08:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 08:00[K8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 11:00[K8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 12:00[K8] Η Ζωή Είναι Ωραία
  • 12:00[K8] Η Ζωή Είναι Ωραία
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[K8] Περί Άστρων
  • 14:00[K8] Περί Άστρων
  • 14:30[K8] TV Brands
  • 14:30[K8] TV Brands
  • 16:30[K8] Bet Weekend
  • 16:30[K8] Bet Weekend
  • 19:10[K8] Τηλεαγορές John Jbeily
  • 19:10[K8] Τηλεαγορές John Jbeily
  • 21:00[K8] Αρτηρία
  • 21:00[K8] Αρτηρία
  • 22:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 22:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00[K8] Τα Διαχρονικά Λαϊκά
  • 00:00[K8] Τα Διαχρονικά Λαϊκά
  • 01:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:30[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00[K8] Στη Φόρα - Weekend
  • 02:00[K8] Στη Φόρα - Weekend
  • 04:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:00[K8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:30[K8] Στυλ Ελληνικό
  • 04:30[K8] Στυλ Ελληνικό
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Τηλεαγορές
  • 00:00[K8] Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Τουρ Tης Νορβηγίας
  • 09:00[K] Super League Triathlon
  • 10:00[K] World Sailing Show
  • 10:30[K] FEI Nations Cup
  • 11:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[K] Belgian Rally
  • 16:00[K] Morocco Desert Challenge
  • 17:00[K] FIA WEC
  • 18:00[K] Mobil 1
  • 18:30[K] Super League Triathlon
  • 19:00[K] World Sailing Show
  • 20:00[K8] Ο Άγιος (The Saint)
  • 21:00[K8] Mr Volare - Domenico Modugno
  • 23:00[K16] Επιθεωρητής Κολιάντρο (L' Ispettore Coliandro)
  • 01:00[K] Belgian Rally
  • 01:30[K] Formula E
  • 02:00[K] Hammer Series
  • 04:00[K] FEI Nations Cup
  • 04:30[K] Abu Dhabi Desert Challenge 2019
  • 05:00[K] World Sailing Cup
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Tribute (Ε)
  • 06:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30[K8] Tribute (Ε)
  • 07:30[K8] Tribute (Ε)
  • 08:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 08:30[K8] Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 09:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:50[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 09:50[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 10:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 01:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 06:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 13:00[K8] Αποδείξεις Live
  • 13:30[K8] Αποδείξεις Live
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 14:30[K8] Tv Bazaar
  • 17:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[K8] Travel Guide
  • 20:00[K8] Travel Guide
  • 20:00[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Ίασις
  • 20:30[K8] Ίασις
  • 20:30[K8] Ίασις
  • 21:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 21:30[K] Η Αγορά Σήμερα
  • 21:30[K] Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Οίκο Ζην
  • 11:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K8] Οίκο Ζην
  • 19:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:55[K8] Kontra News
  • 21:00[K8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 05:00[K8] Kontra News (Ε)
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Shazam Top (Ε)
  • 07:00[K8] Morning Hits
  • 09:00[K8] Xronomhxanh 90s
  • 09:30[K8] Greek Super Heroes
  • 10:00[K8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 11:00[K8] Mad Greekz Top
  • 12:00[K8] Shazam Me!
  • 12:30[K8] Newcomers Time
  • 13:00[K8] Life Is A Soundtrack
  • 13:30[K8] Mad Moves!
  • 14:30[K8] Mad Vintage
  • 15:30[K8] Xronomhxanh 10s
  • 16:00[K8] Mad Top 10
  • 17:00[K8] All Time Hits Gr
  • 18:00[K8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 19:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 20:00[K8] Rock On Mixer
  • 20:30[K8] Alternative Intl
  • 21:00[K8] Saturday Early Club
  • 22:00[K8] Dance Zone
  • 00:00[K18] A-Katalilo Urban
  • 01:00[K8] Trash Me
  • 02:00[K8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[K8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[K8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[K8] Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Food
  • 06:20[K8] /Music
  • 06:40[K8] /New Gen
  • 07:00[K8] /Fun
  • 07:20[K8] /Reportage
  • 07:40[K8] /Tech
  • 08:00[K8] /Culture
  • 08:20[K8] /Culture
  • 08:40[K8] /Music
  • 09:00[K8] /New Gen
  • 09:20[K8] /Food
  • 09:40[K8] /Reportage
  • 10:00[K8] /Music
  • 10:20[K8] /Fun
  • 10:40[K8] /Tech
  • 11:00[K8] /Dialogues / Το Ανφάν Γκατέ Του Πάνου Σουρούνη
  • 11:30[K8] /Reportage
  • 12:00[K8] /Music
  • 12:20[K8] /Culture
  • 12:40[K8] /Food
  • 13:00[K8] /Tech
  • 13:20[K8] /New Gen
  • 13:40[K8] /Fun
  • 14:00[K8] /Reportage
  • 14:20[K8] /Music
  • 14:40[K8] /Music
  • 15:00[K8] /Culture
  • 15:20[K8] /Culture
  • 15:40[K8] /New Gen
  • 16:00[K8] /Fun
  • 16:20[K8] /Food
  • 16:40[K8] /Culture
  • 17:00[K8] /Reportage
  • 17:20[K8] /Reportage
  • 17:40[K8] /Tech
  • 18:00[K8] /Culture
  • 18:20[K8] /New Gen
  • 18:40[K8] /Music
  • 19:00[K8] /Reportage
  • 19:20[K8] /Fun
  • 19:40[K8] /Culture
  • 20:00[K8] /Music
  • 20:20[K8] /Reportage
  • 20:40[K8] /Reportage
  • 21:00[K8] /New Gen
  • 21:20[K12] /Tech
  • 21:40[K8] /Food
  • 22:00[K8] /Dialogues / Μαρίζα Ρίζου
  • 22:30[K12] /Culture
  • 23:00[K12] /Reportage
  • 23:20[K12] /Reportage
  • 23:40[K12] /Music
  • 00:00[K12] /Tech
  • 00:20[K8] /Food
  • 00:40[K12] /New Gen
  • 01:00[K8] /Dialogues / Αλέξανδρος Ευκλείδης
  • 01:30[K12] /Tech
  • 02:00[K8] /New Gen
  • 02:20[K12] /Music
  • 02:40[K12] /Culture
  • 03:00[K8] /Food
  • 03:20[K12] /Reportage
  • 03:40[K12] /Tech
  • 04:00[K12] /Music
  • 04:20[K8] /New Gen
  • 04:40[K12] /Fun
  • 05:00[K12] /Tech
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:00[K] Drake & Josh
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 06:30[K] Bubble Guppies
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[K] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[K] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[K] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 08:30[K] Corn Kαι Peg
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[K] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[K] Top Wing
  • 09:30[K] Top Wing
  • 09:30[K] Top Wing
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[K] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 10:30[K] Barbie Dreamtopia
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:00[K] Paw Patrol
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 11:30[K] 44 Γάτες
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:00[K] Butterbean's Café
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 12:30[K] Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[K] Winx
  • 14:00[K] Winx
  • 14:00[K] Winx
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 14:30[K] Regal Academy
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[K8] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 15:30[K] Nickelodeon Classics: Hey Arnold! Rugrats
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[K] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:00[K] Paw Patrol
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[K] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[K] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[K] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[K] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[K] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:00[K] lego Friends
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[K8] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[K8] Μαραθώνιος: Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 22:00[K8] Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00[K8] Γουρούνι, Κατσίκα, Μπανάνα, Γρύλος
  • 22:00[K8] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 22:30[K] Hunter Street
  • 22:30[K] Hunter Street
  • 22:30[K] Χελωνονιτζάκια: Η Άνοδος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[K] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 23:30[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:00[K] Drake & Josh
  • 00:30[K] Victorious
  • 00:30[K] Victorious
  • 00:30[K] Victorious
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[K] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 01:50[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:15[K] The Thundermans
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[K] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:30[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 03:55[K] Hunter Street
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:20[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
  • 04:45[K] Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy & The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:30[K] Herb Family
  • 10:30[K] Herb Family
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 13:00[K] Kong Suni
  • 13:00[K] Kong Suni
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:30[K] Tobot
  • 17:30[K] Tobot
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 20:00[K] Popples
  • 20:00[K] Popples
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 20:30[K] Kaeloo
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:00[K] Miracle Tunes
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 21:30[K] Super Detectives
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:00[K] Super Yizai
  • 22:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 22:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
  • 05:00[K] Herb Family
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 07:30[K] Oggy And The Cockroaches
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:00[K] Μαρσουπιλαμί
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:00[K] Nonty
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 09:30[K] Rat - A - Tat
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:00[K] Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 10:30[K] Herb Family
  • 10:30[K] Herb Family
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:00[K] Glitter Force
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 11:30[K] Μαγικά Τουβλάκια
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:00[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 12:30[K] Χάιντι
  • 13:00[K] Kong Suni
  • 13:00[K] Kong Suni
  • 13:30[K] Nono
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:00[K] Kikoriki
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 15:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 16:30[K] Miracle Tunes
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:00[K8] Digimon Fusion
  • 17:30[K] Tobot
  • 17:30[K] Tobot
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 18:30[K8] Gormiti
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:00[K8] Dragonball Z
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30[K] Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:50[K] Οι Τρείς Σωματοφύλακες
  • 06:50[K] Το Νησί Των Θησαυρών
  • 08:00[K] Looney Tunes
  • 08:00[K] Χάιντι
  • 08:30[K] Τα Τρελονανάκια
  • 09:00[K] Gormiti
  • 10:00[K] Gormiti
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:30[K] Καρέ - Καρέ
  • 14:30[K] Καρέ - Καρέ
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K8] Ugly Betty (Ε)
  • 15:30[K8] Ugly Betty (Ε)
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Gilmore Girls (E)
  • 18:30[K8] Gilmore Girls (E)
  • 19:30[K] Κρητών Έργα (Ε)
  • 19:30[K] Κρητών Έργα (Ε)
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:10[K8] Οι Υπεργέφυρες Της Κίνας
  • 21:10[K8] Παράξενη Φύση
  • 22:00[K12] Η Τελευταία Σφαίρα (Cold In July)
  • 22:00[K12] Πριν Τα Μεσάνυχτα (Βefore Midnight)
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K16] Wire In The Blood
  • 00:10[K16] Wire In The Blood
  • 01:00[K8] Ζώδια & Συμβουλές
  • 01:00[K8] Ζώδια & Συμβουλές
  • 01:30[K12] Bif Shots Funneral
  • 01:30[K12] Hollywoodland
  • 03:00[K16] Le Pharmacien De Garde
  • 03:00[K18] The Hillz
  • 04:30[K16] Wire In The Blood
  • 04:30[K16] Wire In The Blood
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Wild Africa
  • 07:00[K8] Face To Face
  • 07:45[K] Πάμε Ελλάδα
  • 08:30[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:15[K] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 10:00[K8] Πηγή Ζωής
  • 11:00[K8] Ζερβουδάκης
  • 13:00[K8] Δερμάτινα Είδη
  • 14:00[K8] Market Time
  • 15:00[K8] 3 Market
  • 16:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00[K8] 3 Market
  • 18:00[K8] Market Time
  • 19:00[K8] 4 Best
  • 20:00[K8] Πηγή Ζωής
  • 21:00[K8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:00[K8] Πάνω Από Τα Όρια
  • 23:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 00:00[K8] Live Concerts
  • 01:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 04:00[K8] Face To Face
  • 05:00[K8] Ζωές Παράλληλες
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:30[K8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:30[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 08:30[K8] Γιώργος Τράγκας
  • 09:30[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:30[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[K8] Πρωινό Weekend
  • 10:30[K8] Πρωινό Weekend
  • 13:45[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 13:45[K8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:30[K8] Annita Airlines
  • 17:30[K8] Annita Airlines
  • 20:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[K8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Ίασις
  • 21:00[K8] Ίασις
  • 22:00[K8] Engine Power
  • 22:00[K8] Engine Power
  • 23:30[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 23:30[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30[K8] Fair Hair
  • 00:30[K8] Fair Hair
  • 01:30[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:30[K8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:30[K8] Annita Airlines
  • 02:30[K8] Annita Airlines
  • 05:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 05:00[K8] Η Αγορά Σήμερα

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 06:30[K8] Περιηγήσεις (Ε)
  • 07:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 07:00[K8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00[K8] Περιβάλλον (Ε)
  • 09:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 09:00[K8] Μαθήματα Σκίτσου
  • 09:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 10:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 10:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 12:00[K8] 90' Λεπτά Κάλυμνος
  • 12:00[K12] Ιατρικές Συναντήσεις (Ε)
  • 13:00[K8] TαSOS Στη Μουσική
  • 14:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 14:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[K8] Μαζί Στις 3
  • 15:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 17:30[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:30[K8] Marketing In Practice
  • 18:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 18:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 18:30[K8] Showing Therapy
  • 19:00[K8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 19:30[K8] Περιβάλλον
  • 20:00[K12] Moto In Action
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K12] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 23:00[K12] Ελληνικές Ιπποδρομίες
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 00:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K8] 90' Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 03:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Μαζί Στις 3
  • 04:30[K8] Γυρίσματα Από Την Κρήτη (Ε)
  • 05:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 05:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] News (Ε)
  • 07:00[K] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[K] Τηλεαγορές
  • 10:00[K] Delfy
  • 12:00[K] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 20:00[K8] Πας Μαγειρεύοντας
  • 21:00[K] Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα (Ε)
  • 22:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[K8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[K] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[K8] Be A Predator
  • 03:00[K] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00[K8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 07:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 10:00[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 12:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[K8] Ξένη Σειρά
  • 19:00[K8] Ξένη Σειρά
  • 20:00[K12] Όλο Υγεία
  • 20:00[K12] Όλο Υγεία
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 23:00[K8] Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 23:00[K8] Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K12] Μη Μου Πεις
  • 01:00[K12] Μη Μου Πεις
  • 02:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 02:00[K8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 03:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:30[K8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K8] Στη Φόρα
  • 06:30[K8] Στη Φόρα
  • 06:30[K8] Στη Φόρα
  • 06:30[K8] Στη Φόρα
  • 08:30[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 08:30[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 08:30[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 08:30[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 09:30[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 10:00[K8] Ίασις
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[K8] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[K8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[K8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 00:15[K8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 02:00[K8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 03:00[K8] Ραδιοτηλεόραση
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 04:00[K8] Κοσμοδιαδρομές
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00[K8] Χρώματα Ελλάδας

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[K] Παιδική Ζώνη
  • 11:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 11:00[K8] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 12:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 12:00[K8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[K8] On Air
  • 14:00[K8] On Air
  • 15:00[K8] Cinelovers
  • 15:00[K8] Cinelovers
  • 15:30[K8] Moto In Action
  • 15:30[K8] Moto In Action
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 18:00[K8] Travel Guide
  • 18:00[K8] Travel Guide
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 19:00[K8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[K8] Θέμα Υγείας
  • 20:00[K8] Θέμα Υγείας
  • 21:00[K8] Ανάδειξέ Tο
  • 21:00[K8] Ανάδειξέ Tο
  • 22:00[K8] Η Ώρα Του Άρη
  • 22:00[K8] Η Ώρα Του Άρη
  • 23:00[K12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
  • 23:00[K12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης