digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:20 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 06:50 [K8] Total Dreamer
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 08:00 Νόστιμη Γη (Ε)
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 09:00 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 10:00 [K8] Σαββατοκύριακο Με Τον Μάνεση, ΙΙΙ
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K] Ειδήσεις
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 13:50 [K8] Καλύτερα Δε Γίνεται, II
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab
  • 16:50 [K8] Kitchen Lab
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 18:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 18:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
  • 18:00 [K8] Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 20:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 20:00 [K8] Ελληνική Σειρά (Ε)
  • 20:00 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
  • 20:00 [K8] Κρατάς Μυστικό; (Ε)
  • 21:00 [Κ12] Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
  • 21:00 [Κ12] Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
  • 21:00 [Κ12] Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
  • 21:00 [Κ12] Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
  • 21:00 [Κ12] Οι Εκδικητές: Η Εποχή Του Ultron (Avengers: Age Of Ultron)
  • 23:50 [K16] Molly's Game
  • 23:50 [K16] Molly's Game
  • 23:50 [K16] Molly's Game
  • 23:50 [K16] Molly's Game
  • 23:50 [K16] Molly's Game
  • 02:50 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 [K8] Οδηγός Καλής Ζωής, ΙΙ (Ε)
  • 03:50 [K12] Beauty And The Beast, II
  • 03:50 [K12] Beauty And The Beast, II
  • 03:50 [K12] Beauty And The Beast, II
  • 03:50 [K12] Beauty And The Beast, II
  • 03:50 [K12] Beauty And The Beast, II
  • 04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:40 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:00 [Κ] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 06:00 [Κ] Οι Μεν Και Οι Δεν (Ε)
  • 07:00 [Κ8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [Κ8] Πρωινοί Τύποι
  • 07:00 [Κ8] Πρωινοί Τύποι
  • 11:00 [Κ8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 11:00 [Κ8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 11:00 [Κ8] Υγεία Πάνω Απ' Όλα
  • 12:00 [Κ] Thrive
  • 12:00 [Κ] Thrive
  • 12:00 [Κ] Thrive
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:45 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 13:45 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 13:45 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:15 [Κ] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 15:15 [Κ] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 15:15 [Κ] Εκείνες Κι Εγώ (Ε)
  • 16:15 [Κ] Dina's Bakery
  • 16:15 [Κ] Dina's Bakery
  • 16:15 [Κ] Dina's Bakery
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 [Κ] Ο Τρελλοπενηντάρης
  • 17:15 [Κ] Ο Τρελλοπενηντάρης
  • 17:15 [Κ] Ο Τρελλοπενηντάρης
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 20:45 [Κ8] The Final Four
  • 20:45 [Κ8] The Final Four
  • 20:45 [Κ8] The Final Four
  • 23:15 [Κ16] Sex Tape: Μια Τρελή Βραδιά (Sex Τape)
  • 23:30 [Κ16] Sex Tape: Μια Τρελή Βραδιά (Sex Τape)
  • 23:30 [Κ16] Sex Tape: Μια Τρελή Βραδιά (Sex Τape)
  • 01:15 [Κ12] Football Stories (Ε)
  • 01:30 [Κ] Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 01:30 [Κ] Ελληνικό Πρόγραμμα (Ε)
  • 02:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 02:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 02:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Ιωάννα Της Καρδιάς (Ε)
  • 04:15 [Κ12] Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
  • 04:15 [Κ12] Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
  • 04:15 [Κ12] Στον Ήλιο Του Αιγαίου (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ8] Santa Diabla (Ε)
  • 07:00 [Κ8] La Patrona (Ε)
  • 08:00 [Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [Κ8] Λίτσα.Com (Ε)
  • 17:00 [Κ8] The Karate Kid Part II
  • 19:30 [Κ8] Mistresses (Ε)
  • 20:15 [Κ8] Mistresses (Ε)
  • 21:00 [Κ12] Chicago Med (Ε)
  • 22:00 [Κ8] Κλήρωση Τζόκερ
  • 22:10 [Κ12] Chicago Med (Ε)
  • 23:00 [Κ12] Chicago P.D. (Ε)
  • 00:00 [Κ12] Castle (Ε)
  • 01:00 [Κ12] Mayday (Ε)
  • 03:00 [Κ8] Devious Maids (Ε)
  • 04:30 [Κ16] Vice (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα
  • 10:00 [Κ8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [Κ8] Ακραία Φαινόμενα
  • 10:00 [Κ8] Ακραία Φαινόμενα
  • 11:45 [Κ8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
  • 11:45 [Κ8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
  • 11:45 [Κ8] Τα Νέα Των Μικρομεσαίων Επιχειρήσεων, Ready?
  • 12:15 [Κ] Dot.
  • 12:15 [Κ] Dot.
  • 12:15 [Κ] Dot.
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:50 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 14:50 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο
  • 17:30 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:30 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 17:40 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 17:40 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας (Ε)
  • 18:40 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 18:40 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 21:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 21:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 00:30 [Κ16] Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά (Ε)
  • 00:30 [Κ16] Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά (Ε)
  • 00:30 [Κ16] Λόγω Τιμής 20 Χρόνια Μετά (Ε)
  • 01:30 [Κ12] WWE Smackdown Live
  • 01:30 [Κ12] WWE Smackdown Live
  • 01:30 [Κ12] WWE Smackdown Live
  • 03:45 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 03:45 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 03:45 [Κ8] Ο Πιο Αδύναμος Κρίκος (Ε)
  • 04:45 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 04:45 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
  • 04:45 [Κ8] Μαζί Σου Σαββατοκύριακο (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Beyblade Burst
  • 06:00 [K] Beyblade Burst
  • 06:00 [K] Beyblade Burst
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 06:30 [K] Sylvester And Tweety Mysteries
  • 07:00 [K] Daffy Duck Show
  • 07:00 [K] Daffy Duck Show
  • 07:00 [K] Daffy Duck Show
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 07:30 [K] Μικρό Μου Πόνυ: Η Φιλία Είναι Μαγική (My Little Pony: Friendship Is Magic)
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:00 [K] Leo Και Tig
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:30 [K] Πέππα, Το Γουρουνάκι (Peppa Pig)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 08:45 [K] Η Τρου Και Το Βασίλειο Του Ουράνιου Τόξου (True And The Rainbow Kingdom)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:15 [K] Η Μάσα Και Ο Αρκούδος (Masha And The Bear)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 09:45 [K] Κουταβοφιλαράκια (Puppy Dog Pals)
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:15 [K] PJ Masks
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 10:45 [K] Miraculous Lady Bug
  • 11:15 [K] Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Β΄ Μέρος
  • 11:15 [K] Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Β΄ Μέρος
  • 11:15 [K] Η Barbie Παρουσιάζει Την Θαμπελίνα (Barbie Presents Thumbelina) - Β΄ Μέρος
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:00 [K] Κυνηγοί Τρολ (Troll Hunters)
  • 12:30 [K] New Looney Tunes
  • 12:30 [K] New Looney Tunes
  • 12:30 [K] New Looney Tunes
  • 12:45 [K] Ο Τετράποδος Φίλος Μου (My Dog Skip)
  • 12:45 [K] Ο Τετράποδος Φίλος Μου (My Dog Skip)
  • 12:45 [K] Ο Τετράποδος Φίλος Μου (My Dog Skip)
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
  • 15:30 [K8] Τα Φιλαράκια (Friends) - 10ος Κύκλος
  • 16:30 [K8] Με Αγάπη, Ρόζι (Love, Rosie)
  • 16:30 [K8] Με Αγάπη, Ρόζι (Love, Rosie)
  • 16:30 [K8] Με Αγάπη, Ρόζι (Love, Rosie)
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [Κ] Τζένη Τζένη
  • 21:00 [Κ] Τζένη Τζένη
  • 21:00 [Κ] Τζένη Τζένη
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 01:45 [K16] To Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
  • 02:30 [K16] To Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
  • 02:30 [K16] To Φαινόμενο Της Πεταλούδας (The Butterfly Effect)
  • 04:00 [K16] Grimm - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 2ος Κύκλος
  • 04:45 [K16] Grimm - 2ος Κύκλος

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ] Οδύσσεια Του Διαστήματος
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ανάδειξέ Το
  • 20:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[Κ] 30' Ενημέρωση
  • 14:30[Κ8] Cosmoγεύσεις
  • 15:30[Κ8] Travel Guide
  • 16:30[Κ8] Καντίνα
  • 17:30[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 19:30[Κ8] Ίασις
  • 20:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Εβίβα
  • 23:30[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ8] Cosmoγεύσεις
  • 01:30[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 05:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας
  • 11:00[Κ8] News x7
  • 12:00[Κ] Music Break
  • 13:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[Κ8] Αγροτικό Βήμα
  • 21:00[Κ] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[Κ] Ατενίζοντας Πνευματικά
  • 22:30[Κ] ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 23:00[Κ] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 00:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ] Τρα-λα-λα
  • 01:30[Κ] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Ίασις
  • 06:00[Κ] Ίασις
  • 07:00[Κ] Ημέρα Κυρίου
  • 07:00[Κ] Ημέρα Κυρίου
  • 08:00[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:00[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 10:00[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 14:15[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 14:15[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 15:00[Κ] Καλύτερα Μαζί
  • 15:00[Κ] Καλύτερα Μαζί
  • 16:00[Κ] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:00[Κ] Πλέξιμο Και Μόδα
  • 16:15[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 16:15[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:15[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:15[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:15[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:15[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:00[Κ] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:00[Κ] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:10[Κ] Μάν(ν)α Γη (Ε)
  • 19:10[Κ] Μάν(ν)α Γη (Ε)
  • 20:40[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 20:40[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 22:00[Κ12] Στα 11 Μέτρα
  • 22:00[Κ12] Στα 11 Μέτρα
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[Κ] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Dragon Ball Z
  • 20:00[K] Pacman
  • 20:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:30[K] Dimitri
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
  • 07:00[Κ8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 08:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 14:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[Κ] Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 15:30[Κ8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 16:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[Κ] Meat The Chef
  • 18:30[Κ] Imam Baildi (Ε)
  • 19:30[Κ] Engine Power
  • 20:00[Κ8] Παρουσίες
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ] Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ] Meat The Chef
  • 02:00[Κ8] Imam Baildi (Ε)
  • 03:00[Κ8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 04:00[Κ8] Παρουσίες (Ε)
  • 05:00[Κ] Για Μια Ομορφότερη Ζωή (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[Κ] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30[Κ] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ] Flashback
  • 10:00[Κ] Flashback
  • 11:00[Κ8] Travel Guide (Ε)
  • 11:00[Κ8] Travel Guide (Ε)
  • 11:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 14:00[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 15:00[Κ8] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[Κ8] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 15:20[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 16:30[Κ8] Marketing In Practice
  • 16:30[Κ8] Marketing In Practice
  • 17:00[Κ8] Jazz Life
  • 17:00[Κ8] Jazz Life
  • 18:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05[Κ] Γαιόραμα
  • 18:05[Κ] Γαιόραμα
  • 19:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:05[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[Κ8] ZOOμε Όμορφα
  • 19:30[Κ8] ZOOμε Όμορφα
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 21:10[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 23:00[Κ8] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[Κ8] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ8] Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05[Κ] Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 09:00[Κ12] Face 2 Face
  • 09:00[Κ12] Face 2 Face
  • 09:00[Κ12] Face 2 Face
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 12:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 12:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[Κ] Θρακιά Μέρα
  • 13:30[Κ] Θρακιά Μέρα
  • 13:30[Κ] Θρακιά Μέρα
  • 14:30[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 16:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:55[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:55[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:55[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 18:40[Κ12] Ελληνική Ταινία
  • 18:40[Κ12] Ελληνική Ταινία
  • 18:40[Κ12] Ελληνική Ταινία
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00[Κ12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 21:00[Κ12] Η Εκκλησία Περιπολεί Στη Μεθόριο
  • 22:00[Κ12] Doctors Live
  • 22:00[Κ12] Doctors Live
  • 22:00[Κ12] Doctors Live
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 00:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:40[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 10:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 10:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 11:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 12:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 13:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 14:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 15:00[Κ8] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 15:00[Κ8] Παραδοσιακοί Χοροί
  • 18:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:00[Κ8] Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 19:00[Κ8] Πες Τα Νίκο (Ε)
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[Κ8] Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 21:45[Κ8] Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 00:10[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:10[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 01:05[Κ18] Τηλεγνωριμίες
  • 01:05[Κ18] Τηλεγνωριμίες
  • 05:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 05:00[Κ8] Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 15:00[Κ] Εκκλησιαστική Διδαχή
  • 15:30[Κ] Μαγειρέματα & Ζυμώματα
  • 17:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 18:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[Κ] Travel Guide
  • 20:00[Κ8] Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 21:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 23:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ8] Αλησμόνητες Πατρίδες (Ε)
  • 02:30[Κ] www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[Κ8] Travel Guide
  • 10:00[Κ] Music
  • 12:00[Κ] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 16:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ] Music
  • 18:00[Κ] Βόλτα Στην Αγορά
  • 19:00[Κ8] 2η Ματιά (Ε)
  • 20:00[Κ] Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Δημοκρίτεια
  • 23:00[Κ8] Homo Greconomicus (Ε)
  • 00:00[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[Κ8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:50[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:50[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:20[Κ8] Πρωινό Weekend
  • 13:35[Κ8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:20[Κ8] Annita Airlines
  • 19:50[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:20[Κ8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 00:00[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:00[Κ8] Annita Airlines (Ε)
  • 04:30[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • TV 100
  • GNOMI TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[Κ] Τα Νέα
  • 08:00[Κ] Εκκλησία Και Κόσμος
  • 09:00[Κ] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[Κ] Ενορία Εν Δράσει
  • 16:00[Κ] Ντοκυμαντέρ
  • 19:00[Κ] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00[Κ] Τα Νέα
  • 21:40[Κ] Ντοκυμαντέρ
  • 22:00[Κ16] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μου
  • 23:00[Κ] CineLovers (Ε)
  • 23:30[Κ] Αθλητικό Ιδεώδες (Ε)
  • 00:00[Κ] Τα Νέα
  • 00:30[Κ] Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 12:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 16:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 17:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[Κ8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 08:40[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:10[Κ8] Πρωινό Weekend
  • 13:10[Κ8] Αποκαλυπτικά Live
  • 16:40[Κ8] Annita Airlines
  • 19:40[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 20:40[Κ8] Ζώντας
  • 21:10[Κ8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 22:10[Κ8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:10[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 03:10[Κ8] Annita Airlines (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 03:00[Κ8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[Κ8] Tribute (Ε)
  • 05:00[Κ8] Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:30[Κ] Kid - E - Cats
  • 06:30[Κ] Kid - E - Cats
  • 07:00[Κ] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[Κ] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[Κ] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[Κ] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 08:30[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 09:00[Κ] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[Κ] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[Κ] Top Wing
  • 09:30[Κ] Top Wing
  • 10:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[Κ] Enchantimals
  • 10:30[Κ] Enchantimals
  • 11:00[Κ] Paw Patrol
  • 11:00[Κ] Paw Patrol
  • 11:30[Κ] 44 Γάτες
  • 11:30[Κ] 44 Γάτες
  • 12:00[Κ] Butterbean's Café
  • 12:00[Κ] Butterbean's Café
  • 12:30[Κ] Lego Friends
  • 12:30[Κ] Lego Friends
  • 13:00[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[Κ] Winx
  • 14:00[Κ] Winx
  • 14:30[Κ] Regal Academy
  • 14:30[Κ] Regal Academy
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 15:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 16:30[Κ] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[Κ] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[Κ] Lego City
  • 20:00[Κ] Lego City
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[Κ8] Power Rangers
  • 21:00[Κ8] Power Rangers
  • 21:30[Κ] Jurassic World
  • 21:30[Κ] Jurassic World
  • 22:00[Κ] Infinity Nado
  • 22:00[Κ] Infinity Nado
  • 22:30[Κ] Noobes
  • 22:30[Κ] Noobes
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[Κ12] Αδά Ειμές (Ε)
  • 17:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[Κ8] Το Περιοδικό
  • 21:00[Κ8] Μουσικές Εκδηλώσεις (Ε)
  • 22:30[Κ12] Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00[Κ8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00[Κ8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια (World’s Greatest Mysteries)
  • 06:30[Κ] Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο (Mediterranean Sub ΙΙ)
  • 07:00[Κ] Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30[Κ] Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:05[Κ] Δημιουργίες (Ε)
  • 08:30[Κ] Μαρσουπιλαμί
  • 09:00[Κ] Μαρσουπιλαμί
  • 09:30[Κ] Επιθεωρητής Σαΐνης (Inspector Gadget)
  • 10:00[Κ] Επιθεωρητής Σαΐνης (Inspector Gadget)
  • 10:30[Κ] Moto In Action (Ε)
  • 11:00[Κ] Τα Εν Δήμω (Ε)
  • 12:00[Κ] Viva
  • 13:00[Κ] Πεδίο Ιδεών (Ε)
  • 14:00[Κ] Στη Γη Της Μακεδονίας
  • 15:00[Κ] Επτά Τοις 100 - Ενημέρωση (Ε)
  • 16:00[Κ8] Fatsabook
  • 17:05[Κ8] Δημοκρατία
  • 17:50[Κ8] Η Κραυγή
  • 19:30[Κ] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:15[Κ8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea)
  • 21:10[Κ] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 22:10[Κ16] Ο Άνθρωπος Του Νόμου (Lawman)
  • 00:00[Κ] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:45[Κ8] Fatsabook
  • 01:50[Κ16] Το Ξενοδοχείο Ελ Κορτέζ (El Cortez)
  • 03:35[Κ8] Μουσική Συναυλία (Live Concerts)
  • 04:30[Κ8] Τα Πρόσωπα Της Κίνας (China: Beyond The Clouds)
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 10:30[Κ8] 7 Μέρες Flash Back (Ε)
  • 11:30[Κ8] Λόγια Αγάπης (Ε)
  • 12:30[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 13:30[Κ] Παιδικά - Παραμύθια Μάλαμα
  • 14:30[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 15:30[Κ8] Like (Ε)
  • 17:15[Κ8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 17:45[Κ] Παιδικά
  • 18:00[Κ8] Είναι Θέμα Ψυχολογίας
  • 18:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15[Κ8] Moto In Action
  • 20:00[Κ8] Διατρέφω (Ε)
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 00:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 02:30[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 03:30[Κ8] Moto In Action (Ε)
  • 04:00[Κ8] Διατρέφω (Ε)
  • 05:00[Κ8] Ίασις (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:20[Κ] Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:50[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:25[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:30[Κ] Ευχαριστία Μετά Τη Θεία Μετάληψη
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 10:45[Κ] Εν Χορδαίς
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 11:10[Κ] Προσανατολισμοί
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 12:30[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 13:00[Κ] Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 14:30[Κ] Ο Κόσμος Αλλιώς
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:20[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:40[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 15:50[Κ] Ικετήριος Κανόνας Στον Ιησού Χριστό
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 16:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:00[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 17:30[Κ] Μια Αλλιώτικη Παρέα
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 18:50[Κ] Μουσικό Διάλειμμα
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:00[Κ] Ταξίδια
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 20:30[Κ] Μοναστήρια Του Τόπου Μας
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:00[Κ] Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 21:30[Κ] Οδοιπορικό Στην Ι. Μητρ. Βελγίου
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 22:30[Κ] Εν Χορδαίς
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 23:45[Κ] Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 02:45[Κ] Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 03:15[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 04:00[Κ] Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
  • 05:00[Κ] Προσανατολισμοί
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Δεύτερο Πλάνο (Ε)
  • 07:45[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[Κ8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 17:00[Κ8] Μία Εβδομάδα, Ένα Σάββατο (Ε)
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[Κ8] Τρα-λα-λα (Ε)
  • 21:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[Κ8] Τσιντσιρό Γαϊτάνι
  • 23:50[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 11:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Outdoor (Ε)
  • 12:00[Κ8] Telemarketing
  • 13:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[Κ8] Περιηγήσεις
  • 14:00[Κ8] Περιηγήσεις
  • 15:00[Κ8] Γαιόραμα
  • 16:00[Κ8] Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 17:00[Κ] Ελληνική Ταινία
  • 18:00[Κ] Ελληνική Ταινία
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[Κ8] Ορθόδοξα Μηνύματα
  • 21:00[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[Κ12] Διαγνώσεις (Ε)
  • 23:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:00[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:00[Κ8] Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 12:00[Κ8] Συνάντηση Με Τον Άνθρωπο Και Την Έλπίδα Για Αληθινή Ζωή
  • 13:00[Κ] Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης Με Την Βίκυ Ευαγγελίου
  • 13:00[Κ] Στα Μονοπάτια Της Παράδοσης Με Την Βίκυ Ευαγγελίου
  • 15:20[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:30[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
  • 17:00[Κ8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα (E)
  • 19:00[Κ8] Freestyle
  • 19:00[Κ8] Freestyle
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Τοπική Επικαιρότητα
  • 22:00[Κ8] Τοπική Επικαιρότητα
  • 23:10[Κ] Travel Guide
  • 23:10[Κ] Travel Guide
  • 00:00[Κ] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 00:45[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 03:10[Κ8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10[Κ8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 10:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:45[Κ] Telemarketing
  • 13:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[Κ8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 15:00[Κ8] Ραντεβού Στο Χωριό
  • 17:00[Κ8] My Κέρκυρα Live (Ε)
  • 18:00[Κ8] Road To Avonlea
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[Κ] Εβδομάδα Ήταν Και Πέρασε
  • 20:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Λόγος Αντίλογος
  • 23:00[Κ] Καιρός
  • 23:05[Κ8] Μύθος Και Πραγματικότητα
  • 01:00[Κ8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:15[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 04:10[Κ8] Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 08:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 09:30[Κ8] Travel Guide
  • 09:30[Κ8] Travel Guide
  • 09:30[K8] Travel Guide
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[Κ8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[Κ8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 10:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[Κ8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[Κ8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 11:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[Κ8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[Κ8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 14:00[K8] Χοροί Της Ηπείρου
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 16:00[K8] Τηλεαγορές
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[Κ8] Τηλεαγορές
  • 17:45[Κ8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[Κ8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[Κ8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[Κ8] Travel Guide
  • 19:45[Κ8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 21:30[Κ8] Αποδράσεις
  • 21:30[Κ8] Αποδράσεις
  • 21:30[K8] Αποδράσεις
  • 22:30[K8] Think
  • 22:30[Κ8] Think
  • 22:30[Κ8] Think
  • 22:30[K8] Think
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[K8] Αποδράσεις
  • 03:00[K8] Πολιτιστικά Δρώμενα Της Ηπείρου
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 14:00[Κ8] Κέρκυρα Παντού
  • 15:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[Κ12] Ταινία
  • 02:30[Κ12] Ταινία
  • 03:00[Κ12] Ταινία
  • 04:30[Κ8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 13:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 19:30[Κ8] 7 Ημέρες Λακωνία
  • 20:00[Κ8] Προσωπικά Δεδομένα
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[Κ8] Κυριακή Στα Σπορ
  • 23:30[Κ8] Μαχητικά
  • 00:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[Κ8] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 02:30[Κ8] 7 Ημέρες Λακωνία (Ε)
  • 03:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[Κ12] Ξένη Ταινία
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 10:50HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:35HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:45HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:50HLEKTRA TV
  • 05:00HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ανάδειξέ Το
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ] Άσπρο Μαύρο
  • 08:00[Κ] Παιδική Ταινία
  • 11:00[Κ] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 12:00[Κ8] Telemarketing
  • 13:00[Κ8] Τα Γεγονότα Της Εβδομάδας
  • 14:00[Κ8] Σκέψου Διαφορετικά
  • 15:00[Κ8] Ταινιοθήκη
  • 17:00[Κ8] Περί Ηλείας
  • 18:00[Κ8] Τρέχα Γύρευε
  • 19:00[Κ8] Λακωνίζειν
  • 20:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 21:00[Κ8] Travel Life
  • 22:00[Κ8] Πάμε Θέατρο
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30[Κ18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:30[Κ8] Άσπρο Μαύρο
  • 04:00[Κ8] Travel Guide
  • 05:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 07:45[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 10:15[Κ8] Πρωινό Weekend
  • 13:30[Κ8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:15[Κ8] Annita Airlines
  • 19:45[Κ8] Ίασις
  • 21:45[Κ8] VIP Dating
  • 22:15[Κ8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:15[Κ8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:45[Κ8] Fair Hair
  • 02:45[Κ8] Annita Airlines (Ε)
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο (Ε)
  • 07:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ] Οδύσσεια Του Διαστήματος
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 20:00[Κ] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 21:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00[Κ8] Live Concerts
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Video Clip
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 07:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 07:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 07:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 08:00[K] Θέμα Υγείας
  • 09:00[Κ] Cartoon
  • 09:00[Κ] Cartoon
  • 09:00[Κ] Cartoon
  • 09:00[Κ] Cartoon
  • 11:00[Κ8] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 11:00[Κ8] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 11:00[Κ8] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 11:00[Κ8] Με Το Κλειδί Της Ιστορίας (Ε)
  • 12:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 12:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 12:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 12:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 12:30[Κ] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 12:30[Κ] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 12:30[Κ] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 13:00[Κ] Seitanidis Home
  • 13:00[Κ] Seitanidis Home
  • 13:00[Κ] Seitanidis Home
  • 13:00[Κ] Seitanidis Home
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00[Κ] Sales
  • 16:00[Κ] Sales
  • 16:00[Κ] Sales
  • 16:00[Κ] Sales
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 18:00[Κ] Seitanidis Home
  • 18:00[Κ] Seitanidis Home
  • 18:00[Κ] Seitanidis Home
  • 18:00[Κ] Seitanidis Home
  • 20:00[Κ8] Θέμα Υγείας
  • 20:00[Κ] Βιογραφίες
  • 20:00[Κ] Βιογραφίες
  • 20:00[Κ] Βιογραφίες
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 21:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 21:00[K8] Moto In Action (Ε)
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 22:30[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 22:30[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 22:30[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 00:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[Κ8] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:30[Κ8] Επωνύμως (Ε)
  • 01:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Αstra Market
  • 08:00[Κ] Θεία Λειτουργία
  • 10:30[Κ] Αstra Market
  • 15:00[Κ] Dolce Vita
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ] Αstra Market
  • 23:00[Κ12] Κυριακάτικη Αρένα
  • 01:00[Κ] Black & White
  • 03:00[Κ18] Night Zone
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 08:30[Κ] Πνευματική Θεσσαλία
  • 09:30[Κ8] Telemarketing
  • 10:30[Κ] Οι Αριστόγατες
  • 11:00[Κ8] Telemarketing
  • 12:00[Κ8] Θεία Λειτουργία
  • 12:45[Κ8] Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα
  • 14:45[Κ8] Μην Ερωτεύεσαι Το Σάββατο
  • 16:10[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 17:00[Κ] Travel Guide (Ε)
  • 18:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:45[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 19:00[Κ8] Εν Λευκώ (Ε)
  • 20:30[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 21:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ] Στη Σέντρα
  • 23:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:45[Κ16] Ύποπτος Μηδέν
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Live Concerts (Ε)
  • 07:00[Κ] 60' Θέμα Υγείας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ] Οδύσσεια Tου Διαστήματος
  • 11:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 17:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 20:00[Κ] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:15[Κ8] Σπορ Στην Θεσσαλία
  • 23:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (E)
  • 23:30[Κ8] Δυνατά Kαι Ελληνικά
  • 00:30[Κ8] Τα Παντελόνια Είναι Περίργα Ρούχα (Ε)
  • 02:15[Κ] Αναζητώντας Τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:15[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[Κ8] Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 11:00[Κ8] Θεία Λειτουργία
  • 13:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[Κ8] Γεφύρια
  • 16:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:30[Κ8] Ίασις
  • 19:30[Κ8] Ζούμε Μαζί
  • 21:00[Κ8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 22:00[Κ8] Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 00:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 01:00[Κ8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[Κ18] Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Glitter Force
  • 06:30[Κ8] Rabbids Invasion
  • 07:00[Κ8] Rabbids Invasion
  • 07:30[Κ] Zig & Sharko
  • 08:00[Κ] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[Κ] Olivia
  • 09:00[Κ] Gogo Dino
  • 09:30[Κ] Cam And Leon
  • 10:00[Κ] Badanamu
  • 10:30[Κ] Timo
  • 11:00[Κ] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[Κ] Glitter Force
  • 12:00[Κ8] Angel Friends
  • 12:30[Κ] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[Κ] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[Κ] Νοno
  • 14:00[Κ] Πετ Παλς
  • 14:30[Κ] Kongsuni
  • 15:00[Κ] Miracle Tunes
  • 15:30[Κ] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[Κ] Χάιντι
  • 16:30[Κ] Γιόγιο
  • 17:00[Κ] Tobot
  • 17:30[Κ] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[Κ8] Power Rangers
  • 18:30[Κ8] Digimon Fusion
  • 19:00[Κ8] Gormiti
  • 19:30[Κ8] Dragonball Z
  • 20:00[Κ] Pacman
  • 20:30[Κ] Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[Κ] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[Κ] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[Κ8] Ίασις
  • 09:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Engine Power
  • 19:30[Κ] Τα SOS Στη Μουσική
  • 20:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 21:30[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 22:20[Κ] Κοινωνία & Πολιτισμός
  • 23:25[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ] Τα SOS Στη Μουσική (Ε)
  • 02:30[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα (Ε)
  • 03:30[Κ] Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 04:45[Κ] Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Living Room (Ε)
  • 06:00[Κ] Living Room (Ε)
  • 07:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 07:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 08:00[Κ] Θεία Λειτουργία
  • 08:00[Κ] Θεία Λειτουργία
  • 10:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 10:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 11:00[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 11:00[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 11:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:30[Κ] Mid Night Friends
  • 12:30[Κ] Mid Night Friends
  • 14:30[Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[Κ] Living Room
  • 15:00[Κ] Living Room
  • 16:00[Κ8] Travel Guide
  • 16:00[Κ8] Travel Guide
  • 17:00[Κ] Expo News
  • 17:00[Κ] Expo News
  • 17:55[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 18:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 19:00[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[Κ] In Style
  • 19:05[Κ] In Style
  • 19:30[Κ] Όρεξη Να ΄χεις
  • 19:30[Κ] Όρεξη Να ΄χεις
  • 20:30[Κ] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[Κ] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45[Κ8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 21:45[Κ8] 90΄ Χωρίς Καθυστερήσεις
  • 00:30[Κ18] Tempest
  • 02:30[Κ] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[Κ] Living Room

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Θρυλικές Ιστορίες (Ε)
  • 08:00[Κ8] Κοντά Στην Παράδοση
  • 09:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00[Κ8] Ελλάδα Και Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ8] Η Ζωή Είναι Ωραία
  • 13:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[Κ8] Θρυλικές Ιστορίες (Ε)
  • 15:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 16:00[Κ8] Bet Weekend
  • 18:00[Κ8] Η Ώρα Του Φορολογούμενου
  • 19:00[Κ8] Τηλεαγορές John Jbeily
  • 21:00[Κ8] Αρτηρία
  • 22:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:00[Κ8] Μουσικό Πρόγραμμα
  • 01:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:30[Κ8] Περί Άστρων
  • 02:00[Κ8] Στη Φόρα - Weekend
  • 04:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 04:30[Κ8] Στυλ Ελληνικό
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 00:00[Κ8] Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] FIA WEC
  • 07:00[Κ] Τουρ Tης Νορβηγίας
  • 09:00[Κ] Super League Triathlon
  • 10:00[Κ] World Sailing Show
  • 10:30[Κ] FEI Nations Cup
  • 11:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[Κ] World Sailing Cup
  • 16:00[Κ] World's Fastest Gamer
  • 17:00[Κ] Super League Triathlon
  • 18:00[Κ8] Sport News
  • 19:00[Κ] Ίδεν Άστεα
  • 20:00[Κ8] Οι Αντίζηλοι (The Persuaders)
  • 21:00[Κ12] Επιθεωρητής Μονταλμπάνο (Il Commissario Montalbano)
  • 23:00[Κ16] Επιθεωρητής Κολιάντρο (L' Ispettore Coliandro)
  • 01:00[Κ] FIA WEC
  • 02:00[Κ] FEI Nations Cup
  • 02:30[Κ] World Sailing Cup
  • 03:30[Κ] Tour Of Norway
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] Tribute (Ε)
  • 06:30[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Tribute (Ε)
  • 07:40[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[K8] Face To Face - 8ος Κύκλος (Ε)
  • 10:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 10:30[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 21:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 01:00[K8] Άστρα Εν Τάξει - 5ος Κύκλος (Ε)
  • 02:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 13:30[Κ8] Live
  • 17:00[Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[Κ8] Ίασις
  • 20:30[Κ8] Ίασις
  • 21:30[Κ8] Engine Power
  • 22:00[Κ8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:00[Κ] Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 10:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 11:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00[Κ8] Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 13:00[Κ8] Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 16:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 18:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 19:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 19:55[Κ8] Kontra News
  • 19:55[Κ8] Kontra News
  • 21:00[Κ8] Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 21:00[Κ8] Ιπποδρομίες Από Το Μαρκόπουλο Αττικής
  • 22:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 04:00[Κ8] Kontra News (Ε)
  • 04:00[Κ8] Kontra News (Ε)
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Mad Top (E)
  • 07:00[Κ8] Morning Hits
  • 08:00[Κ8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 09:00[Κ8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 10:00[Κ8] Lyric Video Show
  • 10:30[Κ8] Greek Super Heroes
  • 11:00[Κ8] Greatest Hits 4 Sundays
  • 13:00[Κ8] Xronomhxanh 90s
  • 13:30[Κ8] Brand New Clips
  • 14:00[Κ8] Alternative Intl
  • 14:30[Κ8] 30 Best Videos
  • 16:30[Κ8] Mad Top (E)
  • 17:30[Κ8] Mad For Fashion
  • 18:00[Κ8] Rock On Mixer
  • 18:30[Κ8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 19:30[Κ8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 21:30[Κ8] Greek Super Heroes
  • 22:00[Κ8] Zone Classix 00s
  • 23:00[Κ8] Στη Διαπασών
  • 00:00[Κ12] TV War
  • 01:30[Κ8] Music Non Stop Gr
  • 02:30[Κ8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:30[Κ8] Music Non Stop Gr
  • 04:30[Κ8] Music Non Stop Ιntl
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Food
  • 06:20[K8] /Music
  • 06:40[K8] /New Gen
  • 07:00[K8] /Fun
  • 07:20[K8] /Reportage
  • 07:40[K12] /Tech
  • 08:00[K8] /Culture
  • 08:20[K8] /Culture
  • 08:40[K8] /Music
  • 09:00[K8] /New Gen
  • 09:20[K8] /Food
  • 09:40[K8] /Reportage
  • 10:00[K8] /Music
  • 10:20[K8] /Fun
  • 10:40[K12] /Tech
  • 11:00[K8] /Dialogues / Δήμητρα Γαλάνη
  • 11:30[K8] /Reportage
  • 12:00[K8] /Music
  • 12:20[K8] /Culture
  • 12:40[K8] /Food
  • 13:00[K8] /Tech
  • 13:20[K8] /New Gen
  • 13:40[K8] /Fun
  • 14:00[K8] /Reportage
  • 14:20[K8] /Music
  • 14:40[K8] /Music
  • 15:00[K8] /Culture
  • 15:20[K8] /Culture
  • 15:40[K8] /New Gen
  • 16:00[K8] /Fun
  • 16:20[K8] /Food
  • 16:40[K8] /Culture
  • 17:00[K8] /Reportage
  • 17:20[K8] /Reportage
  • 17:40[K8] /Tech
  • 18:00[K8] /Culture
  • 18:20[K8] /New Gen
  • 18:40[K8] /Music
  • 19:00[K8] /Reportage
  • 19:20[K8] /Fun
  • 19:40[K8] /Culture
  • 20:00[K8] /Music
  • 20:20[K8] /Reportage
  • 20:40[K8] /Reportage
  • 21:00[K8] /New Gen
  • 21:20[K12] /Tech
  • 21:40[K8] /Food
  • 22:00[K8] /Dialogues / Ρινόκερος
  • 22:30[K12] /Culture
  • 23:00[K8] /Dialogues / Το Ανφάν Γκατέ Του Πάνου Σουρούνη
  • 23:20[K12] /Reportage
  • 23:40[K12] /Music
  • 00:00[K12] /Tech
  • 00:20[K8] /Food
  • 00:40[K12] /New Gen
  • 01:00[K8] /Dialogues / Θάνος Μικρούτσικος
  • 01:30[K12] /Tech
  • 02:00[K8] /New Gen
  • 02:20[K12] /Music
  • 02:40[K12] /Culture
  • 03:00[K8] /Food
  • 03:20[K12] /Reportage
  • 03:40[K12] /Tech
  • 04:00[K12] /Music
  • 04:20[K8] /New Gen
  • 04:40[K12] /Fun
  • 05:00[K12] /Tech
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:30[Κ] Kid - E - Cats
  • 06:30[Κ] Kid - E - Cats
  • 07:00[Κ] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:00[Κ] Σούπερ Ζωάκια
  • 07:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00[Κ] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:00[Κ] Το Μπουλούκι Της Μπέκα
  • 08:30[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 08:30[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 09:00[Κ] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:00[Κ] Τόμας Το Τρενάκι
  • 09:30[Κ] Top Wing
  • 09:30[Κ] Top Wing
  • 10:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 10:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 10:30[Κ] Enchantimals
  • 10:30[Κ] Enchantimals
  • 11:00[Κ] Paw Patrol
  • 11:00[Κ] Paw Patrol
  • 11:30[Κ] 44 Γάτες
  • 11:30[Κ] 44 Γάτες
  • 12:00[Κ] Butterbean's Café
  • 12:00[Κ] Butterbean's Café
  • 12:30[Κ] Lego Friends
  • 12:30[Κ] Lego Friends
  • 13:00[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 13:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[Κ] Winx
  • 14:00[Κ] Winx
  • 14:30[Κ] Regal Academy
  • 14:30[Κ] Regal Academy
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 15:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 16:30[Κ] Η Μέρα Της Σάνη
  • 16:30[Κ] Η Μέρα Της Σάνη
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 17:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 18:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 19:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[Κ] Lego City
  • 20:00[Κ] Lego City
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[Κ8] Power Rangers
  • 21:00[Κ8] Power Rangers
  • 21:30[Κ] Jurassic World
  • 21:30[Κ] Jurassic World
  • 22:00[Κ] Infinity Nado
  • 22:00[Κ] Infinity Nado
  • 22:30[Κ] Noobes
  • 22:30[Κ] Noobes
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Kongsuni
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιογιό
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Dragon Ball Z
  • 20:00[K] Pacman
  • 20:30[K] Τα Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[K] Rat - A - Tat
  • 21:30[K] Super Yizai
  • 22:00[K] Popples
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] On Air
  • 08:00[K8] Defacto
  • 09:00[K8] On Air
  • 11:00[K8] Dress Code
  • 12:00[K8] On Air
  • 13:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K8] Ίασις
  • 15:00[K8] Live Mε Tην Αντιγόνη Best Of
  • 16:00[K8] Yes I Do
  • 17:00[K8] Life & Health
  • 18:00[K8] On Air
  • 19:30[K] Κεντρικό Δελτίο Eιδήσεων 
  • 20:30[K8] On Air
  • 21:30[K8] Defacto
  • 22:30[K8] On Air
  • 23:00[K] Δελτίο Eιδήσεων 
  • 00:00[K8] On Air
  • 01:00[K8] Live Mε Tην Αντιγόνη
  • 03:00[K8] On Air
  • 05:00[K] Γυρίσματα Στην Κρήτη
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ & Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Kongsuni
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιόγιο
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Ο Πινόκιο Και Το Χρυσό Κλειδί
  • 07:00[K] Σεβάχ Ο Θαλασσινός
  • 08:00[K] Ζωντανή Σύνδεση Με Τη Μητρόπολη Χανίων
  • 10:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 10:30[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:30[K] Συναυλία Αφιερωμένη Στο Μίκυ Θεοδωράκη
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[K] Δοξάρια Και Σκαρόφτερα
  • 17:30[K] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K8] Gilmore Girls (E)
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K] Ντοκιμαντέρ
  • 21:30[K8] Νέα Sport Live
  • 23:45[K] Κίσσαμος
  • 00:00[K] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 08:00[Κ] Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ] Οδύσσεια Του Διαστήματος
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ] Αγροτόραμα (Ε)
  • 20:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 21:00[Κ] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00[Κ8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 09:30[Κ8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[Κ8] Πρωινό Weekend
  • 13:45[Κ8] Αποκαλυπτικά Live
  • 17:30[Κ8] Annita Airlines
  • 20:00[Κ8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] Ίασις
  • 22:00[Κ8] VIP Dating
  • 22:30[Κ8] Ελεύθερος Σκοπευτής
  • 01:30[Κ8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 02:00[Κ8] Fair Hair
  • 03:00[Κ8] Annita Airlines

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 06:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Άρωμα Ελλάδας
  • 08:00[K8] Μύθοι Και Αλήθειες
  • 08:30[K12] Εν Λευκό (Ε)
  • 09:00[Κ] Μη Μου Πεις
  • 09:30[K8] Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 10:00[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 10:00[K8] Πολιτισμικό Ημερολόγιο
  • 11:00[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 12:00[Κ] 90' Λεπτά Κάλυμνος
  • 12:00[K8] TαSOS Στη Μουσική
  • 13:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 13:30[K8] Περιηγήσεις
  • 14:00[Κ12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:00[K12] Moto In Action
  • 14:30[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[Κ] Μαζί Στις 3
  • 15:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 17:30[Κ] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 18:30[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 18:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 19:30[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 19:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[Κ12] Τα Νέα Της Λέρου
  • 20:00[K8] On Air
  • 21:00[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ12] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 23:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 00:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 01:30[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 01:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 02:30[Κ] 90' Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 03:30[K12] Ξένη Ταινία
  • 04:30[Κ] Γυρίσματα Από Την Κρήτη (Ε)
  • 05:00[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Live Concerts (Ε)
  • 07:00[Κ8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ] Οδύσσεια Του Διαστήματος
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 20:00[Κ] Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα (Ε)
  • 21:00[Κ] Έχει Ο Καιρός Γυρίσματα
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[Κ8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[Κ8] Ξένη Σειρά
  • 20:00[Κ12] Όλο Υγεία
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Παρουσίαση Εκδήλωσης
  • 23:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ12] Μη Μου Πεις
  • 02:00[Κ8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 08:00[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 09:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 10:00[Κ8] Ίασις
  • 11:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:15[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 03:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 04:00[Κ8] Κοσμοδιαδρομές

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 10:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[Κ8] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 14:00[Κ8] Be A Predator
  • 15:00[Κ8] Travel Guide
  • 16:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 18:00[Κ8] 24 Ώρες Ευρώπη
  • 18:30[Κ8] Πέρα Από Τα Αστέρια
  • 19:00[Κ8] Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 21:00[Κ8] Ανοιχτές Σελίδες
  • 22:00[Κ12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.