digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:00 [K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 06:30 [K] Ο Τζέικ Και Οι Πειρατές Από Τη Χώρα Του Ποτέ (Jake And The Neverland Pirates)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 07:30 [K] Η Φρουρά Των Λιονταριών (The Lion Guard)
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 08:00 [K8] Happy Day Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 10:30 [K8] Εκτός Γραμμής Στον Alpha
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 12:15 [K] Ειδήσεις
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 13:00 [K8] Ελένη, IX
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 15:30 [K8] Αστέρια Στην Άμμο
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 16:30 [K8] Divided
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 [K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 17:50 [K8] Πάνω Κάτω
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 [K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 20:00 [K8] Έλα Στη Θέση Μου, ΙV
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:00 [K8] Κρατάς Μυστικό;
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 21:50 [K] Ψάχνοντας Την Ντόρι (Finding Dory)
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 23:50 [K12] Φως Στο Τούνελ
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 02:30 [K8] Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 03:30 [K8] Πάνω Κάτω (Ε)
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
  • 05:00 [K8] Αστέρια Στην Άμμο (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 [Κ8] Καλημέρα Ελλάδα
  • 10:00 [Κ8] Το Πρωινό
  • 10:00 [Κ8] Το Πρωινό
  • 10:00 [Κ8] Το Πρωινό
  • 10:00 [Κ8] Το Πρωινό
  • 10:00 [Κ8] Το Πρωινό
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 13:00 [Κ] Ant1 News
  • 14:00 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 [Κ8] Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 15:00 [Κ8] Ρουκ Ζουκ
  • 15:00 [Κ8] Ρουκ Ζουκ
  • 15:00 [Κ8] Ρουκ Ζουκ
  • 15:00 [Κ8] Ρουκ Ζουκ
  • 15:00 [Κ8] Ρουκ Ζουκ
  • 16:00 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
  • 16:00 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
  • 16:00 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος (Ε)
  • 16:00 [Κ8] Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 16:00 [Κ8] Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια (Ε)
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 [Κ] Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:15 [Κ8] Still Standing
  • 17:15 [Κ8] Still Standing
  • 17:15 [Κ8] Still Standing
  • 17:15 [Κ8] Still Standing
  • 17:15 [Κ8] Still Standing
  • 18:15 [Κ8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
  • 18:15 [Κ8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
  • 18:15 [Κ8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
  • 18:15 [Κ8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
  • 18:15 [Κ8] Γυναίκα Χωρίς Όνομα - 2ος Κύκλος
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 19:30 [Κ] Ant1 News
  • 20:45 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος
  • 20:45 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος
  • 20:45 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος
  • 20:45 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος
  • 20:45 [Κ8] Αν Ήμουν Πλούσιος
  • 21:45 [Κ12] Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
  • 21:45 [Κ12] Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
  • 21:45 [Κ12] Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
  • 21:45 [Κ12] Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
  • 21:45 [Κ12] Τρώει Στόρυ 30 Χρόνια Τώρα
  • 01:30 [Κ12] Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
  • 01:30 [Κ12] Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
  • 01:30 [Κ12] Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
  • 01:30 [Κ12] Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
  • 01:30 [Κ12] Η Κουκλίτσα Με Τα Ροζ (Pretty In Pink)
  • 03:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 03:30 [Κ12] Κάρμα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 [Κ8] Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 07:00 [K8] Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 09:50 [K8] Ευτυχείτε
  • 09:50 [K8] Ευτυχείτε
  • 13:00 [K] Open News
  • 13:00 [K] Open News
  • 14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
  • 14:00 [K8] Μεσημέρι Yes
  • 15:30 [K8] MacGyver - 1oς Κύκλος
  • 15:30 [K8] MacGyver - 1oς Κύκλος
  • 16:30 [K8] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 16:45 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 16:45 [K8] Μεσημεριάτικα
  • 17:00 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 17:00 [K] Open News Στη Νοηματική
  • 17:10 [K8] Ένας Για Όλους (Ε)
  • 18:15 [K8] Pre Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
  • 18:55 Pre Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
  • 19:00 Ελλάδα - Αρμενία UEFA Euro 2020 Προκριματικά
  • 19:00 [K] Ελλάδα - Αρμενία UEFA Euro 2020 Προκριματικά
  • 21:10 [K8] Post Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
  • 21:15 Post Game Στο Δρόμο Για Το Εuro 2020
  • 21:30 [K] Open News
  • 22:00 [K12] Καλώς Ήρθατε Στη Ζούγκλα (Welcome To The Jungle)
  • 22:15 [K16] Εκτός Ορίων (Crank)
  • 00:00 [K16] Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
  • 00:00 [K16] Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
  • 01:00 [K16] Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
  • 01:00 [K16] Criminal Minds Beyond Borders - 1ος Κύκλος
  • 02:00 [K16] Η Σιωπή Των Αμνών (Silence Of The Lambs)
  • 02:00 [K16] Η Σιωπή Των Αμνών (Silence Of The Lambs)
  • 04:15 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 04:15 [K8] Ελληνικό Πρόγραμμα
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ8] Santa Diabla (Ε)
  • 06:00 [Κ8] Santa Diabla (Ε)
  • 07:00 [Κ8] La Patrona (Ε)
  • 07:00 [Κ8] La Patrona (Ε)
  • 08:00 [Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 08:00 [Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 [Κ8] Santa Diabla
  • 15:00 [Κ8] Λίτσα.Com (Ε)
  • 16:00 [Κ8] La Patrona (Ε)
  • 17:00 [Κ8] La Patrona
  • 17:00 [Κ8] La Patrona (Ε)
  • 18:00 [Κ8] Mistresses
  • 18:00 [Κ8] Mistresses
  • 19:00 [Κ8] Devious Maids
  • 19:00 [Κ8] Devious Maids
  • 20:00 [Κ8] Chicago Fire
  • 20:00 [Κ8] Chicago Fire
  • 21:00 [Κ12] Castle
  • 21:00 [Κ12] Castle
  • 22:00 [Κ12] Chicago Med
  • 22:00 [Κ12] Chicago Med
  • 23:00 [Κ12] Chicago P.D.
  • 23:00 [Κ12] Chicago P.D.
  • 00:00 [Κ12] Castle (Ε)
  • 00:00 [Κ12] Castle (Ε)
  • 01:00 [Κ12] Mayday
  • 01:00 [Κ12] Mayday
  • 02:00 [Κ8] Mistresses (Ε)
  • 02:00 [Κ8] Mistresses (Ε)
  • 03:00 [Κ8] Devious Maids (Ε)
  • 03:00 [Κ8] Devious Maids (Ε)
  • 03:45 [Κ12] Mayday (Ε)
  • 03:45 [Κ12] Mayday (Ε)
  • 04:30 [Κ16] Vice (Ε)
  • 04:30 [Κ16] Vice (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 06:00 [Κ8] Σήμερα
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 10:00 [Κ8] Αταίριαστοι
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 11:55 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00 [Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 15:00 [Κ8] Καλό Μεσημεράκι
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:00 [Κ8] Ο Φτερωτός Θεός
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:40 [Κ] Δελτίο Στη Νοηματική
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Boom
  • 17:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Boom
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 18:45 [Κ8] Guess My Age
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:50 [Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 21:00 [Κ8] Θα Γίνει Της Πολυκατοικίας
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 22:00 [Κ8] The Voice Of Greece
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 01:30 [Κ12] Η Πηγή Της Ζωής (The Fountain)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 03:30 [Κ8] Boom (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
  • 04:15 [Κ8] Μεσημέρι Με Τον Γιώργο Λιάγκα (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 06:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 07:30 [K8] Shopping Star (Ε)
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 [K8] Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 [K8] Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 14:00 [K8] Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος + 2ος Κύκλος
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:00 [K] Star News
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:45 [Κ] Keep Running
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 15:50 [K8] Shopping Star
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 17:30 [K8] Elif - 3ος Κύκλος
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:30 [K] Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 [K8] Τροχός Της Τύχης
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 19:50 [K] Star News
  • 21:00 [K12] Η Χιονάτη Και Ο Κυνηγός (Snow White And The Huntsman)
  • 21:00 [K12] Η Χιονάτη Και Ο Κυνηγός (Snow White And The Huntsman)
  • 21:00 [K12] Η Χιονάτη Και Ο Κυνηγός (Snow White And The Huntsman)
  • 21:00 [K12] Η Χιονάτη Και Ο Κυνηγός (Snow White And The Huntsman)
  • 21:00 [K12] Transporter 3
  • 21:00 [K12] Transporter 3
  • 21:00 [K12] Transporter 3
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:15 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:45 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:45 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:45 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 23:45 [K12] Greece’s Next Top Model 2 (Ε)
  • 01:45 [K16] 25 Καράτια (25 Kilates)
  • 02:15 [K16] Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)
  • 02:15 [K16] Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)
  • 02:15 [K16] Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)
  • 02:15 [K16] Jarhead 2: Στο Πεδίο Της Μάχης (Jarhead 2: Field Of Fire)
  • 02:30 [K16] 25 Καράτια (25 Kilates)
  • 02:30 [K16] 25 Καράτια (25 Kilates)
  • 03:30 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)
  • 04:15 [K8] Το Παιδί Με Την Κουρδιστή Καρδιά (Boy With The Cuckoo - Clock Heart)

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] News (Ε)
  • 07:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ8] Be A Predator
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[Κ8] News
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[Κ] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:00[Κ8] Be A Predator
  • 03:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ιατρική Εκπομπή
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ8] Pre - News (Ε)
  • 09:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[Κ] 30' Ενημέρωση
  • 14:30[Κ8] On Camera
  • 16:30[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 17:30[Κ] 40' Ενημέρωση
  • 18:00[Κ12] Bet On Arme
  • 18:30[Κ8] Cosmoγεύσεις
  • 19:00[Κ8] Happy Life
  • 20:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Καντίνα
  • 23:30[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ8] On Camera (Ε)
  • 02:30[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 03:30[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] Ενορία Εν Δράσει
  • 09:00[Κ8] Ίασις
  • 10:00[Κ8] Επί Του Θέματος
  • 12:00[Κ] Music Break
  • 13:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 16:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 18:30[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[Κ] ΖΟΟΜΕ Όμορφα
  • 20:00[Κ8] Ίασις
  • 21:00[Κ] Τα Νέα Της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00[Κ8] News x7
  • 23:00[Κ8] Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 00:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 01:30[Κ] Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Ίασις
  • 06:00[Κ] Ίασις
  • 07:00[Κ] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 07:00[Κ] Σσσσ Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 08:00[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 08:00[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 10:00[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 11:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 12:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 13:45[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 13:45[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 14:15[Κ] Δύο Ώρες Μαζί
  • 14:15[Κ] Δύο Ώρες Μαζί
  • 16:15[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 16:15[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα
  • 17:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:30[Κ8] Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:45[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 17:45[Κ8] Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:15[Κ] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:15[Κ] Καιρός Για Αγρότες
  • 19:35[Κ] Σσσσ Μας Βλέπουνε
  • 19:35[Κ] Σσσσ Μας Βλέπουνε
  • 20:40[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 20:40[Κ] Ειδήσεις (Live)
  • 22:00[Κ12] Στο Στόχαστρο (Live)
  • 22:00[Κ12] Στο Στόχαστρο (Live)
  • 01:00[Κ] Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00[Κ] Ειδήσεις (Ε)
  • 02:00[Κ] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 02:00[Κ] Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 03:00[Κ] Travel Guide
  • 03:00[Κ] Travel Guide
  • 04:30[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 04:30[Κ] Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[Κ] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Γιογιο
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιογιο
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Dragon Ball Z
  • 20:00[K] Pacman
  • 20:30[K] Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[K8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 02:30[K] Dimitri
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 07:00[Κ8] Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 08:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 13:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 14:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[Κ8] Πρώτο Θέμα
  • 16:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[Κ] Ταξίδια Στις Γεύσεις
  • 18:30[Κ] Imam Baildi (Ε)
  • 19:30[Κ] Engine Power
  • 20:00[Κ8] Ena Live News
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ] Imam Baildi (Ε)
  • 23:00[Κ8] Street Magic
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ8] Πρώτο Θέμα (Ε)
  • 03:00[Κ8] Ena Live News (Ε)
  • 04:00[Κ8] Street Magic
  • 05:00[Κ] Imam Baildi (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ8] On Air (Ε)
  • 07:00[Κ8] On Air (Ε)
  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[Κ] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30[Κ] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:35[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[Κ] Ίασις (Ε)
  • 09:00[Κ] Ίασις (Ε)
  • 10:00[Κ] Flashback
  • 10:00[Κ] Flashback
  • 11:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:00[Κ8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 13:00[Κ8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 14:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00[Κ8] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00[Κ8] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20[Κ] Ίασις
  • 15:20[Κ] Ίασις
  • 16:20[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 16:20[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 17:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 18:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[Κ8] Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:05[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 21:10[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 23:00[Κ8] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[Κ8] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 23:35[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 01:30[Κ8] Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[Κ8] Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:00[Κ8] Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 02:05[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 02:05[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 03:00[Κ] Music Box
  • 03:00[Κ] Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Επικαιρότητες
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 06:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 07:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 08:00[Κ] Παιδικά
  • 09:00[Κ] Παιδικά
  • 09:00[Κ] Παιδικά
  • 09:00[Κ] Παιδικά
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 11:00[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 12:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00[Κ] Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 13:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00[Κ] Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 15:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 15:40[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 16:00[Κ12] Doctors Live
  • 16:00[Κ12] Doctors Live
  • 16:00[Κ12] Doctors Live
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:00[Κ] Παιδικά
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30[Κ] Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:40[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 17:40[Κ] Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 18:40[Κ] Όλιβερ
  • 18:40[Κ] Όλιβερ
  • 18:40[Κ] Όλιβερ
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:10[Κ] Ματιές Στο Χθες
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15[Κ] Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 21:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 21:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15[Κ] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ12] Doctors Live (Ε)
  • 00:00[Κ12] Doctors Live (Ε)
  • 00:00[Κ12] Doctors Live (Ε)
  • 01:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 01:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 01:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00[Κ] Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 02:05[Κ16] Μη Μου Πεις
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ16] Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 11:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 12:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 14:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 15:00[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00[Κ8] Βόλτα Στην Αγορά
  • 16:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 16:00[Κ8] Ώρα Λαού
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[Κ8] Ελληνική Ταινία
  • 18:40[Κ8] Ελληνική Ταινία
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[Κ] Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00[Κ] Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:45[Κ8] Video Clip
  • 00:45[Κ8] Video Clip
  • 01:05[Κ18] Τηλεγνωριμίες
  • 01:05[Κ18] Τηλεγνωριμίες
  • 05:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 05:00[Κ12] Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[Κ] Ίασις
  • 10:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 12:45[Κ] Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00[Κ] Παρεμβάσεις
  • 17:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 18:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 20:00[Κ] Αγροτική Φωνή
  • 21:00[Κ] www.startvfm.gr
  • 22:00[Κ8] Κοινωνία & Πολιτισμός (Ε)
  • 23:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30[Κ12] Cine Star
  • 03:00[Κ] www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 08:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00[Κ8] Travel Guide
  • 10:00[Κ] Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00[Κ] Music
  • 12:00[Κ] Βόλτα Στην Αγορά
  • 13:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00[Κ] Music
  • 18:00[Κ] Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00[Κ8] Ώρα Αλήθειας (Ε)
  • 20:00[Κ8] Cinelovers
  • 20:30[Κ] Κάνε Follow
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Ordo Ab Chao
  • 23:00[Κ8] Στοχασμοί & Εντυπώσεις (Ε)
  • 00:00[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50[Κ8] Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 06:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 12:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 18:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 10:30[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 12:30[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[Κ8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:35[Κ8] Μένιος Live
  • 16:50[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 22:00[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:30[Κ8] Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 02:30[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 06:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 12:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 18:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • EURO CHANNEL
  • TV 100
  • GNOMI TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Επικαιρότητες
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30[Κ] Τα Νέα
  • 08:00[Κ] Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00[Κ] Ενορία Εν Δράσει
  • 16:00[Κ] Ντοκυμαντέρ
  • 16:30[Κ] Αθλητικό Ιδεώδες
  • 17:00[Κ] Ντοκυμαντέρ
  • 17:30[Κ] Αυτοδιοικητικά
  • 19:30[Κ] Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 20:30[Κ] Αναλύσεις
  • 21:00[Κ] Τα Νέα
  • 22:00[Κ] Ντοκυμαντέρ
  • 23:00[Κ] CineLovers
  • 23:30[Κ] Αθλητικό Ιδεώδες (Ε)
  • 00:00[Κ] Τα Νέα
  • 00:30[Κ] Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 02:30[Κ] Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 06:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 12:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 18:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:10[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:40[Κ8] Για Μια Θέση Στην Καρδιά Σου
  • 08:40[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:10[Κ8] Μαζί Και Σήμερα
  • 13:40[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:25[Κ8] Μένιος Live
  • 16:40[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:10[Κ8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 19:40[Κ8] Επανελλήνισις
  • 20:40[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:10[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 03:00[Κ8] Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00[Κ8] Tribute (Ε)
  • 05:00[Κ8] Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 06:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00[Κ] Zack And Quack
  • 08:00[Κ] Zack And Quack
  • 08:30[Κ] Team Umizoomi
  • 08:30[Κ] Team Umizoomi
  • 09:00[Κ] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00[Κ] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30[Κ] Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30[Κ] Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 10:30[Κ] Paw Patrol
  • 10:30[Κ] Paw Patrol
  • 11:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 11:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 11:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:00[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 12:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:00[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 14:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[Κ] Winx
  • 14:30[Κ] Winx
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[Κ] Fan Boy And Chum Chum
  • 15:30[Κ] Fan Boy And Chum Chum
  • 16:00[Κ] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 16:00[Κ] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 16:30[Κ] Kung Fu Panda
  • 16:30[Κ] Kung Fu Panda
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:30[Κ] Abby Hatcher
  • 17:30[Κ] Abby Hatcher
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 18:30[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00[Κ] Top Wing
  • 19:00[Κ] Top Wing
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[Κ] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[Κ] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00[Κ8] The Loud House
  • 22:00[Κ8] The Loud House
  • 22:30[Κ12] Dragon Ball
  • 22:30[Κ12] Dragon Ball
  • 23:00[Κ8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[Κ8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[Κ8] Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζί (Live)
  • 10:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[Κ8] Ευ Ζην
  • 17:00[Κ] Τηλεπωλήσεις
  • 20:00[Κ8] Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζί (Live)
  • 22:00[Κ8] Ευ Ζην (Ε)
  • 23:00[Κ8] Μπαλαλούμ
  • 00:00[Κ12] Αδά Ειμές (Ε)
  • 01:30[Κ8] Δρώμενα Και Εκδηλώσεις
  • 05:00[Κ8] Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
EURO CHANNEL -EURO CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 06:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 12:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 18:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
  • 00:00Euro Channel
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια (World’s Greatest Mysteries)
  • 06:30[Κ] Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο (Mediterranean Sub ΙΙ)
  • 07:00[Κ] Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30[Κ] Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00[Κ] Δημιουργίες (Ε)
  • 08:30[Κ8] Τα Σημεία Που Άλλαξαν Την Ιστορία (History’s Turning Points)
  • 09:00[Κ] Τα Λόγια Της Πόλης
  • 10:30[Κ] Ευρωπαϊκό Σχέδιο (Euromaxx Design)
  • 11:00[Κ] Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική (Euromaxx Architecture)
  • 11:30[Κ8] Τα Πρόσωπα Της Κίνας (China: Beyond The Clouds)
  • 12:30[Κ] Πάρτε Θέση
  • 13:30[Κ] Γνωρίστε Την Ελλάδα
  • 14:00[Κ] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 15:00[Κ] TV 100 Ειδήσεις
  • 15:30[Κ] Sport Report
  • 16:00[Κ] Δημότης On Line
  • 18:00[Κ] Πάρτε Θέση (Ε)
  • 19:00[Κ] Moto In Action
  • 19:30[Κ] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:30[Κ] Μέσα Στην Πόλη Των Άλλων
  • 21:00[Κ] Πόλις Πολίτης Πολιτική
  • 22:00[Κ8] Επιστροφή Στο Άβονλι (Road To Avonlea)
  • 23:00[Κ8] Fatsabook
  • 00:00[Κ] TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 01:00[Κ] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 03:00[Κ] Δημότης On Line (Ε)
  • 05:00[Κ8] Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία (Discovering Psychology)
GNOMI TV -GNOMI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 06:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 12:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 18:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV
  • 00:00Gnomi TV

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 06:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 12:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 18:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 06:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00[Κ8] Ώρα Αιχμής (Ε)
  • 09:00[Κ8] Ειδήσεις Flash (Ε)
  • 10:00[Κ8] Ίασις
  • 11:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Στο Κόκκινο (Ε)
  • 12:30[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 13:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 14:30[Κ8] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30[Κ8] Ώρα Αιχμής
  • 16:45[Κ8] La Extrena Dama
  • 17:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 18:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 19:15[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:30[Κ8] Διατρέφω (Ε)
  • 20:30[Κ8] Είναι Θέμα Ψυχολογίας
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Δελτίο Καιρού
  • 22:15[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 22:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 00:00[Κ8] Είναι Θέμα Ψυχολογίας (Ε)
  • 00:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[Κ8] Δελτίο Καιρού (Ε)
  • 01:45[Κ8] Ώρα Αιχμής (Ε)
  • 03:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00[Κ8] Ξένη Ταινία (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 06:00[Κ] Επικαιρότητες
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:00[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:15[Κ] Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 07:55[Κ] Εθνικός Ύμνος
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 08:00[Κ] Ακολουθία Του Όρθρου
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 09:00[Κ] Πνευματική Οδοιπορία
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 10:00[Κ] Βυζαντινά Μελωδήματα
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:00[Κ] Νεανικό Αρχονταρίκι
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 11:30[Κ] Στον Παιδίατρο
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:00[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 12:30[Κ] Ταξίδια
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:00[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 13:30[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:00[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:10[Κ] Ενάτη Ώρα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30[Κ] Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 14:50[Κ] Ημερολόγιο
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 15:00[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:00[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:45[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 16:55[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 17:45[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:00[Κ] Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 18:35[Κ] Μαθαίνω Να Είμαι Γόνιος
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 19:15[Κ] Μνήμες
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:00[Κ] Όμορφη Ζωή
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 20:30[Κ] Κοιτώντας Γύρω Μας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:00[Κ] Θέματα Θεολογίας
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 21:30[Κ] Ιατρική Ενημέρωση
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 22:15[Κ] Ιστορικές Μαρτυρίες
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:00[Κ] Μικρό Απόδειπνο
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 23:50[Κ] Τηλεφημερίδα
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 00:40[Κ] Οικοδομή Στην Ορθοδοξία
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:10[Κ] Ταξίδια
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 01:40[Κ] Μικροί Χορευτές
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:10[Κ] Πανεπιστημιακά Στην 4Ε
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:40[Κ] Γνωρίζετε Ότι
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 02:50[Κ] Πάθη Και Θεραπεία
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:20[Κ] Εκπαιδευτική Τηλεόραση Για Παιδιά
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:30[Κ] Από Τη Σοφία Του Αισώπου
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:40[Κ] Παιχνιδοπαγίδες
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
  • 04:35[Κ] Παρακλητικός Κανόνας Στους Αρχαγγέλους
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Δεύτερο Πλάνο (Ε)
  • 07:45[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 10:00[Κ] Παιδικά
  • 12:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[Κ8] Μαρτυρία (Ε)
  • 14:30[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 16:30[Κ] Παιδικά
  • 17:30[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[Κ8] Η Ώρα Των Πολυτέκνων (Ε)
  • 21:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30[Κ8] Manufactum
  • 00:45[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00[Κ8] Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00[Κ8] Telemarketing
  • 13:00[Κ8] Φύσης Και Ανθρώπων Έργα
  • 14:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 15:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 15:30[Κ8] Σχολιάζοντας
  • 16:30[Κ8] Γαιόραμα
  • 17:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[Κ8] Travel Guide
  • 21:00[Κ12] Forum Επικαιρότητας
  • 22:00[Κ12] Forum Επικαιρότητας
  • 23:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 03:00[Κ12] Ντοκιμαντέρ
  • 04:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[Κ] Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 10:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 11:30[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 13:35[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:35[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 13:40[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45[Κ] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45[Κ] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 15:20[Κ8] Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:20[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:10[Κ8] Ίασις
  • 17:10[Κ8] Ίασις
  • 18:00[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00[Κ] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 19:05[Κ8] Υour Choice
  • 19:05[Κ8] Υour Choice
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα
  • 22:00[Κ8] Ελεύθερα Με Τον Βαγγέλη Μάστορα
  • 23:45[Κ] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:45[Κ] Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 00:30[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 01:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 03:10[Κ8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 03:10[Κ8] Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 04:00[Κ] Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 06:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 12:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 18:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 06:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 12:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 18:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 06:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:30[Κ] Telemarketing
  • 10:15[Κ8] Άρωμα Ελλάδας
  • 12:15[Κ] Telemarketing
  • 13:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 14:00[Κ8] Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:00[Κ8] Το Μπαλόνι Της Κέρκυρας
  • 17:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[Κ8] Ίασις
  • 19:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00[Κ8] My Κέρκυρα Live
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Λόγος Αντίλογος
  • 23:00[Κ] Καιρός
  • 23:05[Κ] Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 01:00[Κ8] Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 02:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 08:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 08:30[Κ8] Τηλεαγορές
  • 08:30[K8] Τηλεαγορές
  • 09:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 09:30[Κ8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 09:30[Κ8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 09:30[K8] Ταξιδεύοντας Στην Ελλάδα
  • 11:00[K8] Travel Guide
  • 11:00[Κ8] Travel Guide
  • 11:00[Κ8] Travel Guide
  • 11:00[K8] Travel Guide
  • 12:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 12:30[Κ8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 12:30[Κ8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 12:30[K8] Στο Πανηγύρι Του Χωριού
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00[Κ8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00[Κ8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[Κ8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 17:45[Κ8] Τηλεαγορές
  • 17:45[Κ8] Τηλεαγορές
  • 17:45[K8] Τηλεαγορές
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[Κ8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[Κ8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00[K8] Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 19:45[Κ8] Travel Guide
  • 19:45[Κ8] Travel Guide
  • 19:45[K8] Travel Guide
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[K8] Εν Χορώ
  • 22:00[Κ8] Εν Χορώ
  • 22:00[Κ8] Εν Χορώ
  • 22:00[K8] Εν Χορώ
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30[Κ8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30[Κ8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30[K8] Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30[K8] Εν Χορώ (Ε)
  • 03:30[Κ8] Εν Χορώ (Ε)
  • 03:30[Κ8] Εν Χορώ (Ε)
  • 03:30[K8] Εν Χορώ (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 06:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 12:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 18:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Υπάρχει Θέμα
  • 08:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 09:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 12:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 14:00[Κ8] Πρώτο Βήμα
  • 15:00[Κ8] Πρώτο Βήμα
  • 16:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 17:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00[Κ8] Κέρκυρα Παντού (Ε)
  • 19:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ8] Υπάρχει Θέμα
  • 23:00[Κ8] Κερκυραϊκά Σπορ
  • 00:00[Κ8] Κερκυραϊκά Σπορ
  • 01:00[Κ] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:30[Κ12] Ταινία
  • 03:30[Κ12] Ταινία
  • 04:30[Κ8] Πρώτο Βήμα (E)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 06:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 12:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 18:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 06:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 12:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 18:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 06:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 12:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 18:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00[Κ8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00[Κ8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30[Κ8] Best News Λακωνία (E)
  • 09:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 11:30[Κ8] Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30[Κ8] Best News Αργολίδα
  • 19:15[Κ8] Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30[Κ8] Best News Λακωνία
  • 20:00[Κ8] Best News Αχαΐα
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00[Κ8] 24 Ώρες Ευρώπη (Ε)
  • 23:30[Κ8] Travel Guide (E)
  • 00:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30[Κ8] Best News Αχαΐα (Ε)
  • 02:30[Κ8] Best News Αργολίδα (Ε)
  • 03:00[Κ8] Best News Λακωνία (E)
  • 03:30[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 05:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 12:00HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 16:20HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:40HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Άσπρο Μαύρο
  • 06:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00[Κ8] Χαμηλή Πτήση
  • 10:00[Κ8] Metropolis
  • 11:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 12:30[Κ8] Telemarketing
  • 13:00[Κ8] Μια Ενημέρωση
  • 13:30[Κ8] Telemarketing
  • 14:30[Κ8] 7 Ημέρες Σινεμά
  • 15:00[Κ8] Χαμηλή Πτήση
  • 17:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 17:30[Κ8] Marketing In Practice
  • 18:00[Κ8] Metropolis
  • 19:00[Κ8] 7 x Επτά
  • 20:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] Ώρα Μεσσηνίας
  • 22:00[Κ8] Σκέψου Διαφορετικά
  • 23:00[Κ8] Επί Παντός
  • 00:00[Κ8] Metropolis
  • 01:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00[Κ18] Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00[Κ8] Ώρα Μεσσηνίας
  • 04:00[Κ8] Τρέχα Γύρευε
  • 05:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 06:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 12:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 18:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
  • 00:00Lepanto TV
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 06:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 12:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 18:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 06:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 12:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 18:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:45[Κ8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:15[Κ8] Εν Χρυσώ
  • 12:15[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:45[Κ8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:30[Κ8] Μένιος Live
  • 16:45[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:15[Κ8] Ζώδια Και Συμβουλές
  • 20:45[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:15[Κ8] Gallery Miraraki
  • 01:15[Κ8] Fair Hair
  • 02:15[Κ8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 03:45[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 06:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 12:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 18:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] News (Ε)
  • 07:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ8] Be A Predator
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[Κ8] News
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[Κ8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:00[Κ] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 03:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 05:00[Κ8] Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 06:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 12:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 18:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 06:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 12:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 18:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
  • 00:00Super TV
SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Υγιώς Σκεπτόμενοι (Ε)
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 06:30[Κ] Video Clip
  • 07:00[Κ8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:00[Κ8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 08:30[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 08:30[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 08:30[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 08:30[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής (Ε)
  • 09:30[Κ] Cartoon
  • 10:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 10:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 10:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 11:00[Κ8] Ίασις (Ε)
  • 11:00[Κ] Sales
  • 11:00[Κ] Sales
  • 11:00[Κ] Sales
  • 12:00[Κ] Sales
  • 12:30[Κ8] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 12:30[Κ8] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 12:30[Κ8] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 12:30[Κ8] Ασπρόμαυρος Κινηματογράφος
  • 14:00[Κ] Cartoon
  • 14:00[Κ] Κοσμήματα John Jbeili
  • 14:00[Κ] Κοσμήματα John Jbeili
  • 14:00[Κ] Cartoon
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00[Κ] Sales
  • 16:00[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 16:00[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 16:00[Κ] Έξυπνες Αγορές
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 17:00[Κ] 4 Best Teleshopping
  • 18:00[Κ8] Επωνύμως (Ε)
  • 18:00[Κ8] Επωνύμως (Ε)
  • 18:00[Κ8] Επωνύμως (Ε)
  • 18:00[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 19:00[Κ] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 19:00[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 19:00[Κ8] Μουσικές Ιστορίες (Ε)
  • 19:45[Κ] Κοσμήματα John Jbeili
  • 19:45[Κ] Κοσμήματα John Jbeili
  • 20:00[Κ8] Ίασις
  • 20:30[Κ] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:30[Κ] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:30[Κ] Σοφίας Συνταγές (Ε)
  • 20:45[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:45[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:45[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30[Κ8] Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30[Κ8] Παρεμβάσεις
  • 22:30[Κ8] Παρεμβάσεις
  • 22:30[Κ8] Παρεμβάσεις
  • 22:30[Κ8] Παρεμβάσεις
  • 00:00[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:00[Κ] Στην Αρένα Της Ζωής
  • 00:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 01:30[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:00[Κ8] Ξένη Ταινία
  • 03:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Αstra Market
  • 08:30[Κ] Πρωινή Ατζέντα
  • 10:00[Κ] Αstra Market
  • 15:00[Κ8] Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[Κ] Αstra Market
  • 22:30[Κ] Politics
  • 00:00[Κ] Ελληνική Ταινία
  • 01:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30[Κ18] Night Zone
  • 04:00[Κ8] Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδος
  • 07:50[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:20[Κ8] Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30[Κ8] Telemarketing
  • 10:30[Κ] Ο Παπουτσωμένος Γάτος
  • 11:00[Κ8] Telemarketing
  • 12:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 13:00[Κ8] Telemarketing
  • 14:00[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 14:40[Κ8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00[Κ8] Telemarketing
  • 17:00[Κ] Φρανκεστάιν
  • 18:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40[Κ] Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:30[Κ8] Δεξιά Και Αριστερά (Ε)
  • 21:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[Κ8] Πολιτικοί Διάλογοι
  • 23:00[Κ] Γεγονότα - Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40[Κ8] Καλημέρα Θεσσαλία (Ε)
  • 00:50[Κ8] Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 02:10[Κ16] The Stranger
  • 03:45[Κ16] Vampire Bats
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15[Κ8] News (Ε)
  • 07:00[Κ] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth (Ε)
  • 09:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ8] Be A Predator (Ε)
  • 11:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 15:00[Κ8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 18:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05[Κ8] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[Κ8] News
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ8] Κόντρα Kαι Ρήξη
  • 22:30[Κ8] Χώστες TV Show
  • 23:30[Κ8] Δυνατά Kαι Ελληνικά
  • 00:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων (E)
  • 01:00[Κ8] Ανάδειξέ Tο
  • 02:00[Κ8] Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (Ε)
  • 03:30[Κ8] Be A Predator (Ε)
  • 04:15[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00[Κ8] Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00[Κ8] Όλο Υγεία
  • 10:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 12:00[Κ8] Δρόμοι Της Παράδοσης
  • 13:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 15:00[Κ8] Ορθά - Κοφτά
  • 16:00[Κ8] Τηλεπωλήσεις
  • 18:00[Κ8] Κοινωνική Σειρά
  • 18:30[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Νότες Καρδιάς, Τραγούδια Ψυχής
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45[Κ8] Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00[Κ18] Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Glitter Force
  • 06:30[Κ8] Rabbids Invasion
  • 07:00[Κ8] Rabbids Invasion
  • 07:30[Κ] Zig & Sharko
  • 08:00[Κ] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[Κ] Olivia
  • 09:00[Κ] Gogo Dino
  • 09:30[Κ] Cam And Leon
  • 10:00[Κ] Badanamu
  • 10:30[Κ] Timo
  • 11:00[Κ] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[Κ] Glitter Force
  • 12:00[Κ8] Angel Friends
  • 12:30[Κ] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[Κ] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[Κ] Νοno
  • 14:00[Κ] Πετ Παλς
  • 14:30[Κ] Kongsuni
  • 15:00[Κ] Miracle Tunes
  • 15:30[Κ] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[Κ] Χάιντι
  • 16:30[Κ] Γιόγιο
  • 17:00[Κ] Tobot
  • 17:30[Κ] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[Κ8] Power Rangers
  • 18:30[Κ8] Digimon Fusion
  • 19:00[Κ8] Gormiti
  • 19:30[Κ8] Dragonball Z
  • 20:00[Κ] Pacman
  • 20:30[Κ] Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 21:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 22:00[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:30[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:00[Κ8] Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 23:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:30[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 01:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[Κ] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 03:30[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:00[Κ] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 04:30[Κ] Δημοτικοί Χοροί
  • 05:00[Κ] Δημοτικοί Χοροί

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[Κ8] Ίασις
  • 09:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 19:30[Κ8] Cinelovers (Ε)
  • 20:30[Κ] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30[Κ] Ντοκιμαντέρ
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 02:00[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 03:00[Κ12] Ξένη Ταινία
  • 04:45[Κ] Ντοκιμαντέρ (Ε)
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30[Κ] Be My Guest
  • 06:30[Κ] Be My Guest
  • 07:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30[Κ] Be My Guest (Ε)
  • 08:30[Κ] Be My Guest (Ε)
  • 09:00[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 09:00[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 09:30[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 09:30[Κ8] Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 10:30[Κ8] Γκολ Στον Έρωτα
  • 10:30[Κ8] Γκολ Στον Έρωτα
  • 12:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 12:00[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 13:00[Κ] Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 13:00[Κ] Η Ώρα Του Δασκάλου
  • 13:30[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 13:30[Κ8] Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 14:00[Κ8] Moto In Action
  • 14:00[Κ8] Moto In Action
  • 14:30[Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30[Κ] Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[Κ] In Style
  • 16:00[Κ] In Style
  • 16:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:30[Κ] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:55[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00[Κ8] Out Door & Sports
  • 18:00[Κ8] Out Door & Sports
  • 18:30[Κ] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 18:30[Κ] Καρέ Καρέ Σκίτσο
  • 19:00[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00[Κ] Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 19:05[Κ] Όρεξη Να ΄χεις (Ε)
  • 19:30[Κ] In Style
  • 19:30[Κ] In Style
  • 20:30[Κ] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30[Κ] Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00[Κ12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 22:00[Κ12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 23:00[Κ8] Follow Me
  • 23:00[Κ8] Follow Me
  • 23:30[Κ] Be My Guest
  • 23:30[Κ] Be My Guest
  • 00:00[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ] Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ18] Southern Βells
  • 00:30[Κ18] Southern Βells
  • 02:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:00[Κ] 24 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 02:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:30[Κ] Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00[Κ12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 04:00[Κ12] Δια Γνώσης (Ε)
  • 05:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ
  • 05:00[Κ] 7 Ημέρες Ρεπορτάζ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 06:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 08:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 11:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 13:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00[Κ8] Ελλάδα Γειά Σου
  • 16:00[Κ8] TV Brands
  • 18:00[Κ8] Σπορ, Σκορ, Ρεκόρ
  • 19:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 19:15[Κ8] Η Ζωή Είναι Ωραία
  • 20:15[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:30[Κ8] Ελλάδα Γειά Σου
  • 21:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 23:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 01:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 02:00[Κ8] Η Ζωή Είναι Ωραία
  • 03:00[Κ8] GR X Press
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 00:00[Κ8] Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[Κ] World Sailing Cup
  • 08:00[Κ] Hammer Series
  • 10:00[Κ] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 15:00[Κ] Triathlon Series
  • 16:00[Κ] Gillette World Sports
  • 17:00[Κ] FIA WEC
  • 18:00[K] Formula E
  • 18:30[Κ8] Briefing
  • 19:50[Κ8] Δικαστίνα Τζούντη
  • 20:10[Κ8] Sport News
  • 21:00[Κ8] Brainstorming
  • 22:00[Κ8] Dr Bull
  • 23:00[Κ16] Επιθεωρητής Κολιάντρο (L' Ispettore Coliandro)
  • 01:00[Κ] World Sailing Cup
  • 02:00[Κ] Hammer Series
  • 04:00[Κ] Formula E
  • 04:30[Κ] Mobil 1
  • 05:00[Κ] ΑΕΚ - Παναθηναϊκός (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Race To Save The Planet
  • 07:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα - Cartoon
  • 07:30[K] Παιδικό Πρόγραμμα - Cartoon
  • 08:00[K8] Τηλεαγορές
  • 09:00[K8] Τηλεαγορές
  • 11:00[K8] Τηλεαγορές
  • 12:30[K8] Τηλεαγορές
  • 13:30[K8] Τηλεαγορές
  • 14:00[K8] Τηλεαγορές
  • 15:00[K8] Δημοσκοπήσεις
  • 16:15[K8] Υπάρχει Λύση
  • 18:00[K] Fabulous Fortunes
  • 19:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[K8] Innovators
  • 20:00[K] Attic - Art / Μουσική Σκηνή
  • 21:00[K] The Greatest Journeys On Earth
  • 22:00[K8] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 06:45[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 07:45[K8] Παρεμβάσεις (Ε)
  • 09:15[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[K8] Νανοτεχνολογία & Υγεία
  • 11:00[K] Fashion Time
  • 12:30[K] Σεϊτανίδης Home
  • 13:30[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 14:00[K8] Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 15:00[K] Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00[K] Jubille
  • 17:00[K] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[K] Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 19:00[K] Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 20:00[K12] Προσεχώς (Ε)
  • 21:00[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45[K] Ο Καιρός
  • 21:50[K8] Παρεμβάσεις
  • 23:30[K8] Στην Αρένα Της Ζωής
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 07:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00[K8] Face To Face - 8ος Κύκλος
  • 09:00[K] Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 19:55[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20[K] Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 21:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 22:00[K8] Ιατρικοί Ορίζοντες (Ε)
  • 23:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 23:55[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 03:00[K8] Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00[K] Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00[K8] Movieland (Ε)
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 14:30[Κ8] Μόνο Για Σένα
  • 16:30[Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 21:00[Κ] Η Αγορά Σήμερα
  • 02:00[Κ8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 04:30[Κ] Η Αγορά Σήμερα
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 06:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 12:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 18:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 06:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 10:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 10:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 11:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 11:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 18:00[Κ8] Οίκο Ζην
  • 18:55[Κ8] Kontra News
  • 18:55[Κ8] Kontra News
  • 21:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 21:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00[Κ8] Επί Του Πιεστηρίου
  • 22:00[Κ8] Επί Του Πιεστηρίου
  • 00:00[Κ8] Kontra 24
  • 00:00[Κ8] Kontra 24
  • 02:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00[Κ8] Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 04:00[Κ8] Kontra News (Ε)
  • 04:00[Κ8] Kontra News (Ε)
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] US Top (E)
  • 07:00[Κ8] Morning Hits
  • 09:00[Κ8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 10:00[Κ8] Xronomhxanh 90s
  • 10:30[Κ8] Brand New Clips
  • 11:00[Κ8] Euro Top 15
  • 12:00[Κ8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00[Κ8] Zone Classix 00s
  • 13:30[Κ8] Greek Super Heroes
  • 14:00[Κ8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 15:00[Κ8] 15 Super Mad Hits Intl
  • 16:00[Κ8] Loca Report
  • 17:00[Κ8] Ok
  • 19:00[Κ8] Cooler
  • 20:00[Κ8] K - Pop Stars
  • 20:30[Κ8] Lyric Video Show
  • 21:00[Κ8] 15 Super Mad Hits Gr
  • 22:00[Κ8] Dance Zone
  • 00:00[Κ8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 01:00[Κ8] Music Non Stop Gr
  • 02:00[Κ8] Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00[Κ8] Music Non Stop Gr
  • 04:00[Κ8] Music Non Stop Ιntl
  • 05:00[Κ8] Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] /Food
  • 06:20[K8] /Music
  • 06:40[K8] /New Gen
  • 07:00[K8] /Fun
  • 07:20[K8] /Reportage
  • 07:40[K8] /Tech
  • 08:00[K8] /Culture
  • 08:20[K8] /Culture
  • 08:40[K8] /Music
  • 09:00[K8] /New Gen
  • 09:20[K8] /Food
  • 09:40[K8] /Reportage
  • 10:00[K8] /Music
  • 10:20[K8] /Fun
  • 10:40[K12] /Tech
  • 11:00[K8] /Dialogues / Γιώργος Μητσικώστας
  • 11:30[K8] /Reportage
  • 12:00[K8] /Music
  • 12:20[K8] /Culture
  • 12:40[K8] /Food
  • 13:00[K12] /Tech
  • 13:20[K8] /New Gen
  • 13:40[K8] /Fun
  • 14:00[K8] /Reportage
  • 14:20[K8] /Music
  • 14:40[K8] /Music
  • 15:00[K8] /Culture
  • 15:20[K8] /Culture
  • 15:40[K8] /New Gen
  • 16:00[K8] /Fun
  • 16:20[K8] /Food
  • 16:40[K8] /Culture
  • 17:00[K8] /Reportage
  • 17:20[K8] /Reportage
  • 17:40[K8] /Tech
  • 18:00[K8] /Culture
  • 18:20[K8] /New Gen
  • 18:40[K8] /Music
  • 19:00[K8] /Reportage
  • 19:20[K8] /Fun
  • 19:40[K8] /Culture
  • 20:00[K8] /Music
  • 20:20[K8] /Reportage
  • 20:40[K8] /Reportage
  • 21:00[K8] /New Gen
  • 21:20[K12] /Tech
  • 21:40[K8] /Food
  • 22:00[K8] /Dialogues / Μόνικα
  • 22:30[K12] /Culture
  • 23:00[K12] /Reportage
  • 23:20[K12] /Reportage
  • 23:40[K12] /Music
  • 00:00[K12] /Tech
  • 00:20[K8] /Food
  • 00:40[K12] /New Gen
  • 01:00[K8] /Dialogues / Βασίλης Παπαστεργιάδης
  • 01:30[K12] /Tech
  • 02:00[K8] /New Gen
  • 02:20[K12] /Music
  • 02:40[K12] /Culture
  • 03:00[K8] /Food
  • 03:20[K12] /Reportage
  • 03:40[K12] /Tech
  • 04:00[K12] /Music
  • 04:20[K8] /New Gen
  • 04:40[K12] /Fun
  • 05:00[K12] /Tech
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:00[Κ] Bubble Guppies
  • 06:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 06:30[Κ] Την Ημέρα Που Ο Χένρι Συνάντησε
  • 07:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00[Κ] Zack And Quack
  • 08:00[Κ] Zack And Quack
  • 08:30[Κ] Team Umizoomi
  • 08:30[Κ] Team Umizoomi
  • 09:00[Κ] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:00[Κ] Ντόρα, Η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:30[Κ] Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 09:30[Κ] Ο Κόσμος Της Ρόζι
  • 10:00[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 10:00[Κ] Η Κίβα Mπορεί
  • 10:30[Κ] Paw Patrol
  • 10:30[Κ] Paw Patrol
  • 11:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 11:00[Κ] Σίμερ & Σάιν
  • 11:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 11:30[Κ] Ράστυ Ρίβετς
  • 12:00[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:00[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 12:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 12:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 13:00[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:00[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 13:30[Κ] Nickelodeon Classics
  • 14:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30[Κ] Winx
  • 14:30[Κ] Winx
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:00[Κ] Maggie & Bianca Fashion Friends
  • 15:30[Κ] Fan Boy And Chum Chum
  • 15:30[Κ] Fan Boy And Chum Chum
  • 16:00[Κ] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 16:00[Κ] Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 16:30[Κ] Kung Fu Panda
  • 16:30[Κ] Kung Fu Panda
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:00[Κ] Paw Patrol
  • 17:30[Κ] Abby Hatcher
  • 17:30[Κ] Abby Hatcher
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:00[Κ] Ο Μπλέιζ Kαι Oι Φίλοι Tου
  • 18:30[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 18:30[Κ] Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00[Κ] Top Wing
  • 19:00[Κ] Top Wing
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30[Κ] Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:00[Κ] Τα Μυστικά Της Αβύσσου
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 20:30[Κ] Gormiti: Ο Θρύλος Ζωντανεύει
  • 21:00[Κ] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:00[Κ] Ninjago Masters Of Spinjitzu
  • 21:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30[Κ] Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00[Κ8] The Loud House
  • 22:00[Κ8] The Loud House
  • 22:30[Κ12] Dragon Ball
  • 22:30[Κ12] Dragon Ball
  • 23:00[Κ8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:00[Κ8] Χένρι Ο Επικίνδυνος
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 23:30[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:00[Κ] Drake & Josh
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 00:30[Κ] Victorious
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:00[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:25[Κ] Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 01:50[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:15[Κ] The Thundermans
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 02:40[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:05[Κ] Ένα Σχολείο Πολύ Ροκ
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:30[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 03:55[Κ] Hunter Street
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:20[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
  • 04:45[Κ] Big Time Rush
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K] Glitter Force
  • 06:30[K8] Rabbids Invasion
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ Και Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Kongsuni
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιογιό
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Dragon Ball Z
  • 20:00[K] Pacman
  • 20:30[K] Τα Τρία Σκιουράκια
  • 21:00[K] Rat - A - Tat
  • 21:30[K] Super Yizai
  • 22:00[K] Popples
  • 22:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 23:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 00:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 01:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:30[K] Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 03:30[K] Οι Περιπέτειες Του Βούπα
  • 04:00[K8] Dragon Ball Z
  • 04:30[K8] Dragon Ball Z
  • 05:00[K] Herb Family
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 07:00[Κ] Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00[Κ8] 4Detox - Τηλεπώληση
  • 12:00[Κ8] 4Detox - Τηλεπώληση
  • 13:00[Κ8] Ζερβουδάκης
  • 14:00[Κ8] Φίλτρα Νερού Nanofilter.gr - Τηλεπώληση
  • 15:00[Κ8] Φίλτρα Νερού Nanofilter.gr - Τηλεπώληση
  • 16:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 18:00[Κ8] El Kady
  • 19:00[Κ8] Τα Νέα Της Αγοράς
  • 20:00[Κ8] Damiano Fashion
  • 21:00[Κ12] Επικοινωνήστε Με Τον Γιατρό Σας
  • 22:00[Κ] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:30[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • NOTOS TV
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
NOTOS TV -NOTOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[K] Παιδική Ταινία
  • 07:30[K] Παιδική Ταινία
  • 08:30[K] Παιδική Ταινία
  • 09:30[K8] Olympic Greece
  • 10:00[K8] 4Best
  • 11:00[K8] Εν Χρυσώ
  • 13:00[K8] 3 Market
  • 14:00[K8] Μarket - Time
  • 15:00[K8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:00[K8] Grey Fix - Anti Grey Hair Gel
  • 17:00[K8] Shower Pistol
  • 18:00[K8] Roks Sun Skin
  • 19:00[K8] Culture Docs
  • 19:30[K8] Νotos News
  • 20:00[K8] Πηγή Ζωής
  • 20:30[K] Culture Docs
  • 21:00[K] Ιατρικές Συναντήσεις
  • 22:00[K8] Travel Guide
  • 23:00[K8] Κάνε Follow
  • 23:30[K8] Νotos News
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K8] On Air
  • 07:00[K8] Ίασις
  • 08:00[K8] Live Mε Tην Αντιγόνη
  • 10:00[K8] Defacto
  • 11:00[K8] Beauty Box By Oasis Med
  • 11:30[K8] On Air
  • 12:00[K8] Life & Health
  • 13:00[K] Έξυπνες Αγορές
  • 14:00[K8] Ίασις
  • 15:00[K8] On Air
  • 16:00[K8] Live Mε Tην Αντιγόνη
  • 18:00[K8] Beauty Box By Oasis Med
  • 18:30[K8] On Air
  • 19:30[K] Κεντρικό Δελτίο Eιδήσεων 
  • 20:30[K8] Defacto
  • 21:30[K] Στάσεις Ζωής
  • 22:30[K8] On Air
  • 23:00[K] Δελτίο Eιδήσεων 
  • 00:00[K8] Defacto
  • 01:00[K8] Live Mε Tην Αντιγόνη
  • 03:00[K8] On Air
  • 04:00[K] Γυρίσματα Στην Κρήτη
  • 05:00[K8] On Air
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00[K8] Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 08:00[K] Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00[K] Αστυνόμος Σαΐνης
  • 09:30[K] Ubos
  • 10:00[K] Sissi - H Mικρή Πριγκίπισσα
  • 10:30[K] Gormiti
  • 11:00[K8] Πάνω Από Όλα Η Υγεία Μας
  • 12:30[K8] Γάμος Με Τα Όλα Του
  • 13:30[K8] Πάμε Ελλάδα
  • 14:30[K] Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 15:00[K8] Καλό Μεσημέρι
  • 17:30[K] Ειδήσεις
  • 18:00[K8] Κρήτη Σήμερα
  • 19:50[K] Check In
  • 20:30[K] Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45[K] Ταξίδια Στον Όμορφο Κόσμο
  • 22:00[K] Αντιθέσεις
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 06:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 07:00[K8] Rabbids Invasion
  • 07:30[K] Zig & Sharko
  • 08:00[K] Η Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 08:30[K] Olivia
  • 09:00[K] Gogo Dino
  • 09:30[K] Cam And Leon
  • 10:00[K] Badanamu
  • 10:30[K] Timo
  • 11:00[K] Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 11:30[K] Glitter Force
  • 12:00[K8] Angel Friends
  • 12:30[K] Μάγια Η Μέλισσα
  • 13:00[K] Μπακ & Μπάντι
  • 13:30[K] Nono
  • 14:00[K] Πετ Παλς
  • 14:30[K] Kongsuni
  • 15:00[K] Miracle Tunes
  • 15:30[K] Ο Τυχερός Φρεντ
  • 16:00[K] Χάιντι
  • 16:30[K] Γιόγιο
  • 17:00[K] Tobot
  • 17:30[K] Οι Μαχητές Των Ονείρων
  • 18:00[K8] Power Rangers
  • 18:30[K8] Digimon Fusion
  • 19:00[K8] Gormiti
  • 19:30[K8] Χθες, Σήμερα, Αύριο
  • 20:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 20:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 21:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 22:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:00[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 23:30[K8] Ενημερωτική Εκπομπή
  • 00:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 00:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 01:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 02:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 03:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:00[K16] Ξένη Ταινία
  • 04:30[K16] Ξένη Ταινία
  • 05:00[K16] Ξένη Ταινία
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:10[K] Ντένις Ο Τρομερός
  • 07:30[K] Καρέ - Καρέ
  • 08:00[K8] Στο Κόκκινο (Ε)
  • 10:00[K] Τηλεπωλήσεις
  • 14:00[K] Μάμα Μία (Ε)
  • 15:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00[K8] Στο Κόκκινο
  • 18:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30[K] Μάμα Μία
  • 19:30[K8] Νέα Sport Magazine
  • 20:30[K] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:10[K] Δοξάρια Και Σκαρόφτερα
  • 23:45[K] Ντοκιμαντέρ
  • 00:00[K] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10[K16] Wire In The Blood
  • 01:00[K16] Ζώδια & Συμβουλές
  • 01:40[K8] Nέα Sport Magazine (Ε)
  • 02:30[K16] Final Engagment
  • 04:00[K8] Ντοκιμαντέρ
  • 04:30[K16] Wire In The Blood
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] News (Ε)
  • 07:00[Κ8] Be A Predator
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ8] Be A Predator
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[Κ8] Live Concerts
  • 21:00[Κ8] News
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[Κ] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα (Ε)
  • 02:00[Κ8] Be A Predator
  • 03:00[Κ] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00[Κ8] Γιώργος Τράγκας (Ε)
  • 10:00[Κ8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 11:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 13:00[Κ8] Μαζί Και Σήμερα
  • 14:45[Κ8] Μένιος Live
  • 17:00[Κ8] Γιώργος Τράγκας
  • 19:30[Κ8] Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00[Κ8] Κρητικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:30[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:30[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30[Κ8] Gallery Miraraki
  • 01:30[Κ8] Fair Hair
  • 02:30[Κ8] Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 04:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 06:00[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Άρωμα Ελλάδας
  • 07:00[K8] Άρωμα Ελλάδας
  • 09:00[Κ] Μη Μου Πεις
  • 09:00[K8] Μη Μου Πεις
  • 10:00[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 10:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 11:00[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 12:00[Κ] 90' Λεπτά Κάλυμνος
  • 12:00[K8] 90' Λεπτά Κάλυμνος
  • 14:00[Κ12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 14:00[K12] Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:00[Κ] Μαζί Στις 3
  • 15:00[K8] Μαζί Στις 3
  • 17:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30[Κ] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:30[K8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:30[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 18:30[K8] Εκπομπή Υγείας
  • 19:30[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 19:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 20:00[Κ12] Τα Νέα Της Λέρου
  • 20:00[K12] Ανάδειξέ Το
  • 21:00[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ12] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[K12] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 23:00[Κ16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 23:00[K16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[K8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30[Κ] Εκπομπή Υγείας
  • 00:30[K16] Μαζί Μας - Θάνος
  • 01:30[Κ12] Nτοκιμαντέρ
  • 01:30[K12] Ντοκιμαντέρ
  • 02:00[K8] 90' Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 02:30[Κ] 90' Λεπτά Κάλυμνος (Ε)
  • 04:00[K8] Μαζί Στις 3 (Ε)
  • 04:30[Κ] Γυρίσματα Από Την Κρήτη (Ε)
  • 05:00[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 05:00[K8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 06:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 12:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 18:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] News (Ε)
  • 07:00[Κ8] Πας Μαγειρεύοντας (Ε)
  • 08:00[Κ] The Greatest Journeys On Earth
  • 09:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 10:00[Κ8] Be A Predator
  • 11:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 16:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ] Τηλεαγορές
  • 19:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες
  • 20:00[Κ] Research For The Future
  • 20:30[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00[Κ8] News
  • 22:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00[Κ8] Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00[Κ] Τα Παντελόνια Είναι Περίεργα Ρούχα
  • 02:00[Κ8] Be A Predator
  • 03:00[Κ] Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
  • 04:00[Κ8] Ζωές Παράλληλες (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 06:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 12:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 18:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 07:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 09:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00[Κ8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 18:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00[Κ8] Ξένη Σειρά
  • 20:00[Κ12] Όλο Υγεία
  • 21:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00[Κ8] Μικρές Ιστορίες (Ε)
  • 23:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00[Κ8] Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00[Κ12] Μη Μου Πεις
  • 02:00[Κ8] Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00[Κ8] Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 05:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 06:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 06:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 06:00[Κ8] Στη Φόρα
  • 08:00[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 08:00[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 08:00[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 08:00[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 09:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 10:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00[Κ8] Η Αγορά Σήμερα
  • 18:30[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 18:30[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 18:30[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 18:30[Κ8] Εν Κατακλείδι
  • 19:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30[Κ8] Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30[Κ8] Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00[Κ8] Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00[Κ8] Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 03:00[Κ8] Ραδιοτηλεόραση
  • 04:00[Κ8] Κοσμοδιαδρομές

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • SYROS TV1
  • VOLCANO
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
SYROS TV1 -SYROS TV1 -

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00[Κ8] Ντοκιμαντέρ
  • 09:00[Κ] Παιδική Ζώνη
  • 10:00[Κ8] Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00[Κ8] Ίασις
  • 12:00[Κ8] Future Of
  • 13:00[Κ8] Great Chefs
  • 14:00[Κ8] Άρωμα Ελλάδας
  • 16:00[Κ8] Μπροστά Από Τις Κάμερες
  • 17:00[Κ8] Τηλεαγορές
  • 18:00[Κ8] Engine Power
  • 18:30[Κ8] Marketing In Practice
  • 19:00[Κ8] Ραγισμένες Καρδιές
  • 20:00[Κ8] Ειδήσεις
  • 21:00[Κ8] Σεργιάνι Στην Κρήτη
  • 22:00[Κ8] Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:20[Κ8] Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:20[Κ8] Ειδήσεις
  • 01:15[Κ8] Μη Μου Πεις
  • 03:15[Κ12] Ζώνη Ξένων Ταινιών
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 06:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 12:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 18:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano
  • 00:00Volcano

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 06:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 12:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 18:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 06:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 12:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 18:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 06:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 12:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 18:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.