digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Σάββατο 27 Μαίου 2017
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • ART
  • E
  • M.tv
  • MEGA
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Θα σε Δω στο Πλοίο - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 06:00 Θα σε Δω στο Πλοίο - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 07:00 TV Mall
  • 07:00 TV Mall
  • 08:00 Σοφία, η Πριγκίπισσα - 3ος Κύκλος
  • 08:00 Σοφία, η Πριγκίπισσα - 3ος Κύκλος
  • 08:55 Η Μπουτίκ της Μίνι - 3ος Κύκλος
  • 08:55 Η Μπουτίκ της Μίνι - 3ος Κύκλος
  • 09:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 09:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 09:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 09:45 Σπίτι μου Σπιτάκι μου
  • 09:45 Σπίτι μου Σπιτάκι μου
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 13:00 Ειδήσεις
  • 14:00 Ταινία
  • 14:00 Και Δειλός και Τολμηρός
  • 14:00 Και Δειλός και Τολμηρός
  • 16:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 16:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 16:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Teen City Vibe
  • 17:00 Teen City Vibe
  • 17:00 Teen City Vibe
  • 17:50 Το Σόι σου - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 17:50 Το Σόι σου - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 17:50 Το Σόι σου - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 17:50 Το Σόι σου - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Παραμύθι... Αλλιώς (Ε)
  • 20:00 Παραμύθι... Αλλιώς (Ε)
  • 20:00 Παραμύθι... Αλλιώς (Ε)
  • 21:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά (Ε)
  • 21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 22:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
  • 22:00 Στην Υγειά μας ρε Παιδιά
  • 01:30 Checkpoint Alpha
  • 01:30 Checkpoint Alpha
  • 03:00 10η Εντολή - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 10η Εντολή - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00 Gran Hotel - 2ος Κύκλος
  • 04:00 Gran Hotel - 2ος Κύκλος
  • 05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15 Τα Μαχαιρώματα (Ε)
  • 06:15 Τα Μαχαιρώματα (Ε)
  • 07:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 07:00 Πάτερ Ημών (Ε)
  • 07:45 Λίφτινγκ (Ε)
  • 07:45 Λίφτινγκ (Ε)
  • 08:45 Υγεία Πάνω απ' Όλα - 5ος Κύκλος
  • 08:45 Υγεία Πάνω απ' Όλα - 5ος Κύκλος
  • 09:45 ΣουΚου
  • 09:45 ΣουΚου
  • 13:00 ANT1 News
  • 13:00 ANT1 News
  • 13:45 Εγκλήματα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 13:45 Εγκλήματα - 2ος Κύκλος (Ε)
  • 14:30 Ένας Άφραγκος Ωνάσης
  • 14:30 Ένας Άφραγκος Ωνάσης
  • 16:30 Lucky Room
  • 16:30 Lucky Room
  • 17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 My Way
  • 18:00 My Way
  • 19:00 ANT1 News
  • 19:00 ANT1 News
  • 20:00 Ελληνική Ταινία
  • 20:00 Το Κοροϊδάκι της Πριγκηπέσσας
  • 20:00 Το Κοροϊδάκι της Πριγκηπέσσας
  • 22:15 Θεατρικό
  • 22:15 Γελών Λαβέ (Ε)
  • 22:15 Γελών Λαβέ (Ε)
  • 01:45 VICE - 5ος Κύκλος
  • 01:45 VICE - 5ος Κύκλος
  • 02:30 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
  • 02:30 Κλεμμένη Ζωή (Ε)
  • 03:15 Ποτέ δεν Είναι Αργά (Ε)
  • 03:15 Ποτέ δεν Είναι Αργά (Ε)
  • 04:15 VICE - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 04:15 VICE - 4ος Κύκλος (Ε)
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Ελληνικός Κινηματογράφος
  • 06:00 Ελληνικός Κινηματογράφος
  • 07:00 Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 07:00 Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 08:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 09:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 09:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 10:00 Αλά Κ-ΑΡΤ
  • 10:00 Αλά Κ-ΑΡΤ
  • 12:00 Εγέρθητι
  • 12:00 Εγέρθητι
  • 13:00 Παιχνίδι
  • 13:00 Παιχνίδι
  • 15:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 15:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 16:30 Bet Weekend
  • 16:30 Bet Weekend
  • 19:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 19:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 20:00 Ειδήσεις
  • 20:00 Ειδήσεις
  • 20:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 20:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 21:30 Ραντεβού με τον Βαή
  • 21:30 Ραντεβού με τον Βαή
  • 22:30 Master Quiz
  • 22:30 Master Quiz
  • 00:30 Με τη Δύναμη των Αριθμών
  • 00:30 Με τη Δύναμη των Αριθμών
  • 02:30 Αλά Κ-ΑΡΤ (Ε)
  • 02:30 Αλά Κ-ΑΡΤ (Ε)
  • 04:30 Ταινία
  • 04:30 Ταινία
E -E-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
  • 09:40 Επιτέλους Σαββατοκύριακο
  • 13:40 Αποκαλυπτικά
  • 13:40 Αποκαλυπτικά
  • 17:15 ANNITA GR
  • 17:15 ANNITA GR
  • 19:45 Live News
  • 19:45 Live News
  • 20:40 Δελτίο Καιρού
  • 20:40 Δελτίο Καιρού
  • 20:45 Star Academy - Live
  • 20:45 Star Academy - Live
  • 01:00 Fatsabook
  • 01:00 Fatsabook
  • 02:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
  • 02:00 Αποκαλυπτικά (Ε)
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 Ο Θρίαμβος της Αγάπης (Ε)
  • 06:30 Ο Θρίαμβος της Αγάπης (Ε)
  • 08:00 Όλα Καλά (Ε)
  • 08:00 Όλα Καλά (Ε)
  • 09:30 Vivere
  • 09:30 Vivere
  • 10:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 13:30 Close Up (Ε)
  • 13:30 Close Up (Ε)
  • 14:00 Γεύσεις και Οίνος (Ε)
  • 14:00 Γεύσεις και Οίνος (Ε)
  • 15:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 15:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 20:00 Τα Πέντε Κλειδιά
  • 20:00 Τα Πέντε Κλειδιά
  • 21:00 Τα Πέντε Κλειδιά
  • 21:00 Τα Πέντε Κλειδιά
  • 22:00 Ταινία
  • 22:00 Ιστορία Αγάπης (Like Crazy)
  • 22:00 Ιστορία Αγάπης (Like Crazy)
  • 00:00 Close Up (Ε)
  • 00:00 Close Up (Ε)
  • 00:30 Η Αγορά Σήμερα
  • 00:30 Η Αγορά Σήμερα
  • 02:30 VICE (Ε)
  • 02:30 VICE (Ε)
  • 03:30 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 03:30 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 04:30 Mayday (Ε)
  • 04:30 Mayday (Ε)
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Τα Μυστικά της Εδέμ (Ε)
  • 06:00 Τα Μυστικά της Εδέμ (Ε)
  • 07:00 Βέρα στο Δεξί (Ε)
  • 07:00 Βέρα στο Δεξί (Ε)
  • 08:00 Σκορπιός (Ε)
  • 08:00 Σκορπιός (Ε)
  • 09:00 Drop Dead Diva (Ε)
  • 09:00 Drop Dead Diva (Ε)
  • 09:50 I Dream of Jeannie - Η Τζίνι και το Τζίνι
  • 09:50 I Dream of Jeannie - Η Τζίνι και το Τζίνι
  • 10:50 Παιδική Χαρά (Ε)
  • 10:50 Παιδική Χαρά (Ε)
  • 11:30 Ένας Βλάκας και Μισός
  • 11:30 Ένας Βλάκας και Μισός
  • 13:00 Μπαμπά μην Τρέχεις (Ε)
  • 13:00 Μπαμπά μην Τρέχεις (Ε)
  • 14:00 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 14:00 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 14:00 Το Κόκκινο Δωμάτιο (Ε)
  • 15:00 Evolution
  • 15:00 Evolution
  • 17:00 Τηλεμπόρα (Ε)
  • 17:00 Τηλεμπόρα (Ε)
  • 17:00 Τηλεμπόρα (Ε)
  • 18:00 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
  • 18:00 Επτά Θανάσιμες Πεθερές (Ε)
  • 20:00 Taxi Girl (Ε)
  • 20:00 Taxi Girl (Ε)
  • 21:00 Οι Άγγελοι του Τσάρλι: Δράση Πέρα από τα Όρια (Charlie's Angels 2: Full Throttle)
  • 21:00 Οι Άγγελοι του Τσάρλι: Δράση Πέρα από τα Όρια (Charlie's Angels 2: Full Throttle)
  • 23:10 Ένας για Όλες (Good Luck Chuck)
  • 23:10 Ένας για Όλες (Good Luck Chuck)
  • 01:10 Χωρίς Διέξοδο (Nowhere to Run)
  • 01:10 Χωρίς Διέξοδο (Nowhere to Run)
  • 03:10 Σίνα, η Βασίλισσα της Ζούγκλας
  • 03:10 Σίνα, η Βασίλισσα της Ζούγκλας
  • 04:10 Fantasy Island
  • 04:10 Fantasy Island
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
  • 06:00 Καλημέρα με τον Γιώργο Αυτιά
  • 10:00 Σαββατοκύριακο με Δράση
  • 10:00 Σαββατοκύριακο με Δράση
  • 11:30 Eco News
  • 11:30 Eco News
  • 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 12:00 Goal Χωρίς Σύνορα
  • 14:00 Οι Ειδήσεις του ΣΚΑΪ
  • 14:00 Οι Ειδήσεις του ΣΚΑΪ
  • 14:30 All About Art
  • 14:30 All About Art
  • 15:00 All Star Cooking
  • 15:00 All Star Cooking
  • 15:45 Στη Ρώμη με Αγάπη (To Rome with Love)
  • 15:45 Εννέα Μήνες (Nine Months)
  • 15:45 Εννέα Μήνες (Nine Months)
  • 17:45 Δελτίο στη Νοηματική
  • 17:45 Δελτίο στη Νοηματική
  • 18:00 Γλυκές Αλχημείες
  • 18:00 Γλυκές Αλχημείες
  • 19:00 ΣΠΟΡΤέξ
  • 19:00 ΣΠΟΡΤέξ
  • 20:00 Τα Νέα του ΣΚΑΪ
  • 20:00 Τα Νέα του ΣΚΑΪ
  • 21:00 Αληθινά Ψέματα
  • 21:00 Αληθινά Ψέματα
  • 00:00 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
  • 00:00 Παράβαση Καθήκοντος (Dark Blue)
  • 00:00 The X Factor 2 (Ε)
  • 02:15 Celebrity Travel (Ε)
  • 02:15 Celebrity Travel (Ε)
  • 02:15 Game of Thrones - 3ος Κύκλος
  • 03:15 Πέρα από το Θάνατο (After Alice)
  • 03:15 Πέρα από το Θάνατο (After Alice)
  • 05:00 Σαββατοκύριακο με Δράση (Ε)
  • 05:00 Σαββατοκύριακο με Δράση (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:20 Teen Titans
  • 06:20 Teen Titans
  • 06:45 Transformers Robots in Disguise
  • 06:45 Transformers Robots in Disguise
  • 07:15 Τόμας, το Τρενάκι
  • 07:15 Τόμας, το Τρενάκι
  • 07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
  • 07:30 Κέιτ και Μιμ-Μιμ
  • 07:50 Super Wings
  • 07:50 Super Wings
  • 08:20 Dinotrux
  • 08:20 Dinotrux
  • 08:50 Timmy Time
  • 08:50 Timmy Time
  • 09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι
  • 09:10 Πέππα, το Γουρουνάκι
  • 09:30 Baby Looney Tunes
  • 09:30 Baby Looney Tunes
  • 10:00 Ben and Holly
  • 10:00 Ben and Holly
  • 10:30 Σον, το Πρόβατο
  • 10:30 Σον, το Πρόβατο
  • 10:50 The Garfield Show
  • 10:50 The Garfield Show
  • 11:10 Super Hero Girls
  • 11:10 Super Hero Girls
  • 11:20 Παιδική Ταινία
  • 11:20 Η Μπάρμπι στη Γοργονοχώρα (Barbie Fairytopia: Mermaidia)
  • 11:20 Η Μπάρμπι στη Γοργονοχώρα (Barbie Fairytopia: Mermaidia)
  • 12:00 Μπομπ, ο Μάστορας
  • 12:00 Μπομπ, ο Μάστορας
  • 12:30 Beyblade Burst
  • 12:30 Beyblade Burst
  • 13:00 Ο Σκούμπι Ντου και τα Φαντάσματα
  • 13:00 Ο Σκούμπι Ντου και τα Φαντάσματα
  • 13:00 Transformers Robots in Disguise
  • 13:30 Ταινία
  • 13:30 Ένα Μπλού Τζιν για Τέσσερις 2 (The Sisterhood of the Travelling Pants 2)
  • 13:30 Ένα Μπλού Τζιν για Τέσσερις 2 (The Sisterhood of the Travelling Pants 2)
  • 15:45 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
  • 15:45 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
  • 15:45 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
  • 16:15 Τα Φιλαράκια - 7ος Κύκλος
  • 16:15 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
  • 16:15 Τα Φιλαράκια - 8ος Κύκλος
  • 16:45 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 16:45 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 16:45 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 17:10 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 17:10 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 17:10 How I Met Your Mother - 1ος Κύκλος
  • 17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:40 Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:50 The Mysteries of Laura - 1ος Κύκλος
  • 17:50 The Mysteries of Laura - 1ος Κύκλος
  • 17:50 The Mysteries of Laura - 1ος Κύκλος
  • 18:50 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 18:50 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 18:50 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 19:20 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 19:20 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 19:20 The Big Bang Theory - 9ος Κύκλος
  • 19:55 STAR News
  • 19:55 STAR News
  • 21:00 Ταινία
  • 21:00 Μόνος στο Σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη (Home Alone 2: Lost in New York)
  • 21:00 Μόνος στο Σπίτι 2: Χαμένος στη Νέα Υόρκη (Home Alone 2: Lost in New York)
  • 23:00 Ταινία
  • 23:30 Η Μούμια (The Mummy)
  • 23:30 Η Μούμια (The Mummy)
  • 01:00 Ταινία
  • 02:00 Gossip Girl - 5ος Κύκλος
  • 02:00 Gossip Girl - 5ος Κύκλος
  • 03:45 The Vampire Diaries - 4ος Κύκλος
  • 03:45 The Vampire Diaries - 4ος Κύκλος
  • 04:45 The Secret Circle
  • 04:45 The Secret Circle

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • ORESTIADA TV
  • R CHANNEL
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • TV DELTA
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Κόντρα και Ρήξη
  • 21:45Κόντρα και Ρήξη
  • 22:45Με Αρετή και Τόλμη
  • 22:45Με Αρετή και Τόλμη
  • 23:15Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 23:15Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 00:15Cinelovers
  • 00:15Cinelovers
  • 00:45Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 01:30Cedar Cove
  • 01:30Cedar Cove
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 05:00Τηλεαγορές
  • 05:00Τηλεαγορές
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Έξυπνες Αγορές
  • 08:00Έξυπνες Αγορές
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 14:3090' Σαββατοκύριακο
  • 14:3090' Σαββατοκύριακο
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Αποδράσεις Ζωής
  • 18:30Αποδράσεις Ζωής
  • 20:00Έξυπνες Αγορές
  • 20:00Έξυπνες Αγορές
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Χωρίς Αποσκευές
  • 22:00Χωρίς Αποσκευές
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:3090' Σαββατοκύριακο
  • 00:3090' Σαββατοκύριακο
  • 02:00Ταινία
  • 02:00Ταινία
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Τα SOS στη Μουσική
  • 09:00Τα SOS στη Μουσική
  • 10:00Music Break
  • 10:00Music Break
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Κάτι Μαγειρεύεται
  • 19:00Κάτι Μαγειρεύεται
  • 19:30Vita
  • 19:30Vita
  • 20:30Τα Νέα της Περιφέρειας Α. Μακεδονίας - Θράκης
  • 20:30Τα Νέα της Περιφέρειας Α. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 00:30Τρα-λα-λα
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Travel Guide
  • 06:00Travel Guide
  • 08:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 08:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 09:00Σσς... Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 09:00Σσς... Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 10:00Πες το στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00Πες το στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 12:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 12:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 13:00Χρώματα Ελλάδας
  • 13:00Χρώματα Ελλάδας
  • 14:15Ειδήσεις
  • 14:15Ειδήσεις
  • 15:00Δίκτυο Διαδρομών
  • 15:00Δίκτυο Διαδρομών
  • 17:00With Love... Apostolia
  • 17:00With Love... Apostolia
  • 17:45Τηλεπωλήσεις
  • 17:45Τηλεπωλήσεις
  • 18:15Τηλεπωλήσεις
  • 18:15Τηλεπωλήσεις
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:25Travel Guide
  • 19:25Travel Guide
  • 20:40Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:40Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Travel Guide
  • 22:00Travel Guide
  • 23:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 23:00Πολιτιστική Εκδήλωση
  • 00:30Ειδήσεις (Ε)
  • 00:30Ειδήσεις (Ε)
  • 01:30Δίκτυο Διαδρομών
  • 01:30Δίκτυο Διαδρομών
  • 03:00Dance with Feelings
  • 03:00Dance with Feelings
  • 03:30Travel Guide
  • 03:30Travel Guide
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Μη μου Πεις
  • 13:00Μη μου Πεις
  • 13:00Μη μου Πεις
  • 14:00Μαζί (Ε)
  • 14:00Μαζί (Ε)
  • 14:00Μαζί (Ε)
  • 15:00Ένα με τη Γη (Ε)
  • 15:00Ένα με τη Γη (Ε)
  • 15:00Ένα με τη Γη (Ε)
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν για Πάντα (Ε)
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν για Πάντα
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές (Ε)
  • 18:00Πάμε Διακοπές
  • 19:00Πυξίδα (Ε)
  • 19:00Πυξίδα (Ε)
  • 19:00Πυξίδα (Ε)
  • 20:00Παρουσίες (Ε)
  • 20:00Παρουσίες (Ε)
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κρυμμένοι Θησαυροί
  • 22:00Κρυμμένοι Θησαυροί
  • 23:00Εξιστορώ
  • 23:00Εξιστορώ
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 01:00Ιστορικά Γεγονότα (Ε)
  • 02:007 Μέρες Φανή (Ε)
  • 02:007 Μέρες Φανή (Ε)
  • 03:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 03:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 03:30Παρουσίες (Ε)
  • 04:30Εξιστορώ (Ε)
  • 04:30Εξιστορώ (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 07:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 08:35Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 09:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 09:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 10:30Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:30Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Vivere Naturalmente (Ε)
  • 13:00Vivere Naturalmente (Ε)
  • 13:30Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 13:30Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Η Χώρα των BET (Ε)
  • 15:20Η Χώρα των BET (Ε)
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 16:20Ντοκιμαντέρ
  • 17:20Ελλήνων Μούσα (Ε)
  • 17:20Ελλήνων Μούσα (Ε)
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Travel Guide
  • 18:05Travel Guide
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:05Ντοκιμαντέρ
  • 19:30On Air
  • 19:30On Air
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10Πάμε Ελλάδα
  • 21:10Πάμε Ελλάδα
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 23:35Ξένη Ταινία
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:35Jazz Life (Ε)
  • 01:35Jazz Life (Ε)
  • 02:20Τηλεμάρκετινγκ
  • 02:20Τηλεμάρκετινγκ
  • 02:50Music Box
  • 02:50Music Box
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Κυνήγι
  • 10:00Κυνήγι
  • 11:00Μη μου Πεις
  • 11:00Μη μου Πεις
  • 12:00Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης (Ε)
  • 12:00Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης (Ε)
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Ντοκιμαντέρ
  • 17:40Ντοκιμαντέρ
  • 18:40Η Εκκλησία Περιπολεί στη Μεθόριο
  • 18:40Η Εκκλησία Περιπολεί στη Μεθόριο
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 21:00Ελληνική Ταινία
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Μη μου Πεις
  • 02:00Μη μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
R CHANNEL -R CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40Παγετώνες
  • 06:40Παγετώνες
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Πες τα, Νίκο (Ε)
  • 18:40Πες τα, Νίκο (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 22:05Μουσικές Περιπλανήσεις (Ε)
  • 00:20Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:20Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:50Video Clip
  • 00:50Video Clip
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 08:00www.startvfm.gr
  • 11:00Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 11:00Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Ταινία
  • 15:00Ταινία
  • 17:00Εκπαιδευτικά Νέα
  • 17:00Εκπαιδευτικά Νέα
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Travel Guide
  • 19:00Travel Guide
  • 20:00Ανάδειξέ το
  • 20:00Ανάδειξέ το
  • 21:00Πρόσωπα
  • 21:00Πρόσωπα
  • 22:00www.startvfm.gr
  • 22:00www.startvfm.gr
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Αλησμόνητες Πατρίδες
  • 00:00Αλησμόνητες Πατρίδες
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Παιδική Ζώνη
  • 07:30Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Το Κουτάλι
  • 10:00Το Κουτάλι
  • 11:00Ο Παραμυθάς
  • 11:00Ο Παραμυθάς
  • 12:00Ό,τι Φτιάχνεται, το Φτιάχνετε
  • 12:00Ό,τι Φτιάχνεται, το Φτιάχνετε
  • 13:00Music
  • 13:00Music
  • 14:00Κόντρα και Ρήξη
  • 14:00Κόντρα και Ρήξη
  • 15:00Ντοκιμαντέρ Ε.Ο.Ε. (Ε)
  • 15:00Ντοκιμαντέρ Ε.Ο.Ε. (Ε)
  • 15:30Music
  • 15:30Music
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Music
  • 17:00Music
  • 18:00Music
  • 18:00Music
  • 19:00Εκκλησία & Κοινωνία (Ε)
  • 19:00Εκκλησία & Κοινωνία (Ε)
  • 20:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 20:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Χρήμα - Τράπεζες (Ε)
  • 22:00Χρήμα - Τράπεζες (Ε)
  • 23:00Αποκάλυψις (Ε)
  • 23:00Αποκάλυψις (Ε)
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 00:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Tile Epiloges
  • 08:00Tile Epiloges
  • 16:00Tile Epiloges
  • 16:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
TV DELTA -TV DELTA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00TV Delta
  • 08:00TV Delta
  • 16:00TV Delta
  • 16:00TV Delta
  • 00:00TV Delta
  • 00:00TV Delta
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Xanthi Channel
  • 08:00Xanthi Channel
  • 16:00Xanthi Channel
  • 16:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • EXTRA THESS
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • SUPER TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μαθαίνω να Είμαι Γονιός
  • 06:05Στον Παιδίατρο
  • 06:30Ταξίδια
  • 06:30Γνωρίζετε ότι...
  • 06:30Ταξίδια
  • 06:30Ταξίδια
  • 06:35Εν Χορδαίς
  • 06:35Περιοδικές Προτάσεις
  • 07:05Γνωρίζετε ότι...
  • 07:05Γνωρίζετε ότι...
  • 07:15Ακολουθία του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία του Μεσονυκτικού
  • 07:15Ακολουθία του Μεσονυκτικού
  • 07:25Ακολουθία του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία του Όρθρου
  • 08:00Ακολουθία του Όρθρου
  • 09:00Χρώματα και Ιδέες
  • 09:00Χρώματα και Ιδέες
  • 09:00Χρώματα και Ιδέες
  • 09:10Ταξίδια
  • 09:25Με Γνώση και Μεράκι
  • 09:30Κοιτώντας Γύρω μας
  • 09:30Κοιτώντας Γύρω μας
  • 09:30Κοιτώντας Γύρω μας
  • 09:55Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 10:00Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 10:00Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 10:00Ορθόδοξη Μαρτυρία
  • 10:30Επικαιρότητες
  • 10:30Επικαιρότητες
  • 10:30Επικαιρότητες
  • 10:30Μουσική Εκδήλωση
  • 12:00Γράμματα Σπουδάματα
  • 12:00Γράμματα Σπουδάματα
  • 12:00Γράμματα Σπουδάματα
  • 12:20Γράμματα Σπουδάματα
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 13:00Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 13:15Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 13:35Διατροφή και Υγεία
  • 14:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 14:00Πρώτες Βοήθειες
  • 14:00Πρώτες Βοήθειες
  • 14:00Πρώτες Βοήθειες
  • 14:15Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 14:15Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 14:15Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 15:00Ένατη Ώρα
  • 15:00Ένατη Ώρα
  • 15:00Ένατη Ώρα
  • 15:10Ένατη Ώρα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:20Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:40Ημερολόγιο
  • 15:45Ημερολόγιο
  • 15:50Λέξεις και Έννοιες
  • 15:50Λέξεις και Έννοιες
  • 15:50Λέξεις και Έννοιες
  • 15:55Κοντά στον Πολίτη
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:00Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 16:30Σκιές Ονείρου
  • 16:30Σκιές Ονείρου
  • 16:30Σκιές Ονείρου
  • 16:35Λέξεις και Έννοιες
  • 16:45Σκιές Ονείρου
  • 16:55Φωτεινές Συναντήσεις
  • 16:55Φωτεινές Συναντήσεις
  • 16:55Φωτεινές Συναντήσεις
  • 17:10Μικρό Συναξάρι
  • 17:25Μικρό Συναξάρι
  • 17:25Μικρό Συναξάρι
  • 17:25Μικρό Συναξάρι
  • 17:30Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:35Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:35Παιχνιδοπαγίδες
  • 17:35Παιχνιδοπαγίδες
  • 18:25Ακολουθία του Εσπερινού
  • 18:25Ακολουθία του Εσπερινού
  • 18:25Ακολουθία του Εσπερινού
  • 18:25Ακολουθία του Εσπερινού
  • 19:05Τα Λέμε Ιταλικά
  • 19:20Ταξίδια
  • 19:20Ταξίδια
  • 19:20Επικαιρότητες
  • 19:45Ταξίδια
  • 20:00Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:00Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:15Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 20:20Κοινωνία Πληροφορίας και Επικοινωνίας
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 21:00Προσεγγίσεις
  • 22:05Προσανατολισμοί
  • 22:10Προσανατολισμοί
  • 22:10Προσανατολισμοί
  • 22:10Προσανατολισμοί
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:15Μικρό Απόδειπνο
  • 23:30Γράμματα Σπουδάματα
  • 23:45Γράμματα Σπουδάματα
  • 23:45Γράμματα Σπουδάματα
  • 23:45Γράμματα Σπουδάματα
  • 00:30Ντοκιμαντέρ
  • 00:40Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 00:45Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 00:45Ο Κόσμος... Αλλιώς
  • 01:05Διατροφή και Υγεία
  • 01:20Σκιές Ονείρου
  • 01:30Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 01:45Πρώτες Βοήθειες
  • 01:45Πρώτες Βοήθειες
  • 01:45Πρώτες Βοήθειες
  • 02:00Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 02:00Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 02:00Τηλεφημερίδα Σαββατοκύριακου
  • 02:35Παρακλητικός Κανόνας στον Άγιο Νικόλαο
  • 02:45Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:45Παιχνιδοπαγίδες
  • 02:45Παιχνιδοπαγίδες
  • 03:20Μικρό Συναξάρι
  • 03:35Ταξίδια
  • 03:35Ταξίδια
  • 03:35Επικαιρότητες
  • 03:40Τα Λέμε Ιταλικά
  • 04:10Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:10Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:20Ταξίδια
  • 04:25Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 04:50Κοινωνία Πληροφορίας και Επικοινωνίας
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:25Ντοκιμαντέρ
  • 08:25Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Πάνω από Όλα η Υγεία μας (Ε)
  • 16:00Πάνω από Όλα η Υγεία μας (Ε)
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 18:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 19:00Παρουσίες
  • 19:00Παρουσίες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Τεχνομορφές
  • 21:30Τεχνομορφές
  • 22:00Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 22:00Ένα Τραγούδι Ακόμα
  • 00:00Out Loud
  • 00:00Out Loud
  • 01:00Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Τεχνομορφές
  • 02:00Τεχνομορφές
  • 04:00Out Loud
  • 04:00Out Loud
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Μέσα σε Όλα (Ε)
  • 06:30Μέσα σε Όλα (Ε)
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τα Λέμε
  • 13:00Τα Λέμε
  • 15:30Μέσα σε Όλα
  • 15:30Μέσα σε Όλα
  • 18:00New View
  • 18:00New View
  • 19:00Ειδήσεις
  • 19:00Ειδήσεις
  • 20:00Τα Λέμε (Ε)
  • 20:00Τα Λέμε (Ε)
  • 21:30Τηλεπωλήσεις
  • 21:30Τηλεπωλήσεις
  • 00:00Για μια Θέση στην Καρδιά σου
  • 00:00Για μια Θέση στην Καρδιά σου
  • 01:00Βαλίτσα και Πάμε (Ε)
  • 01:00Βαλίτσα και Πάμε (Ε)
  • 03:30Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 03:30Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 04:30New View (Ε)
  • 04:30New View (Ε)
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Europe One
  • 08:00Europe One
  • 16:00Europe One
  • 16:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
EXTRA THESS -EXTRA THESS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Τηλεαγορές
  • 06:30Τηλεαγορές
  • 14:30Τηλεαγορές
  • 14:30Τηλεαγορές
  • 17:55Ραντεβού με τη Μαριαλένα
  • 17:55Ραντεβού με τη Μαριαλένα
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 21:50Meteo News 1
  • 21:50Meteo News 1
  • 21:55Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 21:55Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 23:20Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:20Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:25Meteo News 2
  • 23:25Meteo News 2
  • 23:30Τηλεαγορές
  • 23:30Τηλεαγορές
  • 00:30Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 00:30Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 02:30Ραντεβού με τη Μαριαλένα
  • 02:30Ραντεβού με τη Μαριαλένα
  • 02:35Ξένη Ταινία
  • 02:35Ξένη Ταινία
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
  • 05:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 22:00Τηλεπωλήσεις
  • 22:00Τηλεπωλήσεις
  • 01:00Τηλεπωλήσεις
  • 01:00Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies
  • 05:00Stars & Movies
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake and Josh
  • 06:00Drake and Josh
  • 06:50Big Time Rush
  • 06:50Big Time Rush
  • 07:15The New Teletubies
  • 07:15The New Teletubies
  • 07:40Zack and Quack
  • 07:40Zack and Quack
  • 08:00Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:30Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
  • 08:30Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
  • 09:00Rusty Rivets
  • 09:00Rusty Rivets
  • 09:30Paw Patrol
  • 09:30Paw Patrol
  • 10:00Μικρό Μου Πόνυ
  • 10:00Μικρό Μου Πόνυ
  • 10:30Rabbids Invasion
  • 10:30Rabbids Invasion
  • 11:00Τριπλός Μπελάς
  • 11:00Τριπλός Μπελάς
  • 11:30The Mojicons
  • 11:30The Mojicons
  • 12:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 12:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 12:30Lego Friends
  • 12:30Lego Friends
  • 13:00Σίμερ και Σάιν
  • 13:00Σίμερ και Σάιν
  • 13:30Kung Fu Panda
  • 13:30Kung Fu Panda
  • 14:00Regal Academy
  • 14:00Regal Academy
  • 14:30Άβαταρ
  • 14:30Άβαταρ
  • 15:00Χένρι ο Επικίνδυνος
  • 15:00Χένρι ο Επικίνδυνος
  • 15:30Big Time Rush
  • 15:30Big Time Rush
  • 16:00Bella and the Bulldogs
  • 16:00Bella and the Bulldogs
  • 16:30Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
  • 16:30Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
  • 17:00Pumpkin Reports
  • 17:00Pumpkin Reports
  • 17:30Winx
  • 17:30Winx
  • 18:00Ο Θρύλος της Κόρρα
  • 18:00Ο Θρύλος της Κόρρα
  • 18:30Breadwinners
  • 18:30Breadwinners
  • 19:00Το Ρομπότ και το Τέρας
  • 19:00Το Ρομπότ και το Τέρας
  • 19:30Rusty Rivets
  • 19:30Rusty Rivets
  • 20:00Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 20:00Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 20:30Paw Patrol - Μαραθώνιος
  • 20:30Paw Patrol - Μαραθώνιος
  • 21:30Victorious
  • 21:30Victorious
  • 23:00The Thundermans
  • 23:00The Thundermans
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 00:00Drake and Josh
  • 00:00Drake and Josh
  • 01:00Big Time Rush
  • 01:00Big Time Rush
  • 01:25Victorious
  • 01:25Victorious
  • 01:50iCarly
  • 01:50iCarly
  • 02:15Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 02:15Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:05The Thundermans
  • 03:05The Thundermans
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
  • 04:45True Jackson
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 08:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 10:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν (Ε)
  • 10:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν (Ε)
  • 11:00Τηλεαγορές
  • 11:00Τηλεαγορές
  • 12:00Μουσικές και Μνήμες
  • 12:00Μουσικές και Μνήμες
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 14:00Μουσικές και Μνήμες
  • 14:00Μουσικές και Μνήμες
  • 15:00Κόντρα και Ρήξη
  • 15:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Ψηφίδες Πολιτισμού
  • 16:00Ψηφίδες Πολιτισμού
  • 18:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 18:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 19:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν
  • 19:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν
  • 20:00Τηλεαγορές
  • 20:00Τηλεαγορές
  • 20:30Μουσικές και Μνήμες
  • 20:30Μουσικές και Μνήμες
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 22:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 23:00Αχ Ελλάδα Σ' Αγαπώ
  • 23:00Αχ Ελλάδα Σ' Αγαπώ
  • 00:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 00:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 03:00Μουσικές και Μνήμες
  • 03:00Μουσικές και Μνήμες
SUPER TV -SUPER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Πράσινα Κτίρια
  • 06:30Πράσινα Κτίρια
  • 06:30Πράσινα Κτίρια
  • 07:00Θαυμαστή Φύση
  • 07:00Θαυμαστή Φύση
  • 07:00Θαυμαστή Φύση
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα από το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα από το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Η Ελλάδα Μέσα από το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Η Ελλάδα Μέσα από το Θέατρο Σκιών
  • 08:30Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 08:30Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 09:00Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 09:00Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 09:30Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 09:30Οι Περιπέτειες της Μαντλίν
  • 10:00Πάρτε Θέση (Ε)
  • 10:00Πάρτε Θέση (Ε)
  • 11:00Viva
  • 11:00Viva
  • 12:00Reservoir Doc (Ε)
  • 12:00Reservoir Doc (Ε)
  • 13:00Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 13:00Πόλις Πολίτης Πολιτική (Ε)
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 14:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι (Ε)
  • 15:00Επτά τοις 100
  • 15:05Επτά τοις 100
  • 16:00Επτά τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:00Επτά τοις 100 - Πολιτισμός
  • 16:30Μέσα στην Πόλη των Άλλων (Ε)
  • 16:30Μέσα στην Πόλη των Άλλων (Ε)
  • 17:00Τομές στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 17:00Τομές στην Επικαιρότητα (Ε)
  • 18:00Μεσογειακή Δίαιτα
  • 18:00Μεσογειακή Δίαιτα
  • 18:00Χαρούμενοι Αλήτες
  • 18:20Ελληνική Ταινία
  • 18:20Ελληνική Ταινία
  • 19:45TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική
  • 19:45TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική
  • 20:30Επτά τοις 100 - Πολιτισμός (Ε)
  • 20:30Επτά τοις 100 - Πολιτισμός (Ε)
  • 21:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 21:00Ανοιχτά Μικρόφωνα
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 22:00Ξένη Ταινία
  • 22:00Μια Δόση Όνειρο (Just Add Water)
  • 23:35Με το Βλέμμα του Ταξιδιώτη
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική (Ε)
  • 00:50Ξένη Ταινία
  • 00:50Ξένη Ταινία
  • 00:50Άγριες Αποκαλύψεις (Massacre Time)
  • 02:30Με το Βλέμμα του Ταξιδιώτη
  • 02:50Ντοκιμαντέρ
  • 02:50Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Οι Κανόνες για τον Βασιλιά των Λιονταριών
  • 04:00Η Ρωσική Επανάσταση
  • 04:10Αυτοκρατορίες από Πέτρα
  • 04:10Αυτοκρατορίες από Πέτρα
  • 05:00Ο Μεγάλος Πόλεμος

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Diktyo
  • 08:00Diktyo
  • 16:00Diktyo
  • 16:00Diktyo
  • 00:00Diktyo
  • 00:00Diktyo
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ώρα Λαού (Ε)
  • 06:00Ώρα Λαού (Ε)
  • 07:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 07:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 11:00Ζωγραφίζω (Ε)
  • 11:00Ζωγραφίζω (Ε)
  • 12:00Enjoy (Ε)
  • 12:00Enjoy (Ε)
  • 12:30Bioenergy Hellas
  • 12:30Bioenergy Hellas
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ανάδειξε το
  • 14:00Ανάδειξε το
  • 15:15Παραμύθια Μάλαμα
  • 15:15Παραμύθια Μάλαμα
  • 16:00Like
  • 16:00Like
  • 17:15Bioenergy Hellas
  • 17:15Bioenergy Hellas
  • 17:30Ώρα Λαού
  • 17:30Ώρα Λαού
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 19:15Design Life (Ε)
  • 19:15Design Life (Ε)
  • 20:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 20:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 22:00Αποδράσεις (Ε)
  • 22:00Αποδράσεις (Ε)
  • 00:00Τα SOS στη Μουσική
  • 00:00Τα SOS στη Μουσική
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 02:30Προγονικές Εστίες (Ε)
  • 02:30Προγονικές Εστίες (Ε)
  • 03:30Τοπικά Θέματα (Ε)
  • 03:30Τοπικά Θέματα (Ε)
  • 04:30Ώρα Λαού (Ε)
  • 04:30Ώρα Λαού (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Osios Nikanor
  • 08:00Osios Nikanor
  • 16:00Osios Nikanor
  • 16:00Osios Nikanor
  • 00:00Osios Nikanor
  • 00:00Osios Nikanor
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μαρτυρία (E)
  • 06:00Μαρτυρία (E)
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:30Μια Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 15:30Μια Εβδομάδα, Ένα Σάββατο
  • 17:30Παιδικά
  • 17:30Παιδικά
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 20:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Τρα-λα-λα
  • 22:30Τρα-λα-λα
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Παιδική Ταινία
  • 09:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Outdoor and Sports
  • 12:00Outdoor and Sports
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:40Ξένη Σειρά
  • 14:40Ξένη Σειρά
  • 15:15Τηλεπωλήσεις
  • 15:15Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Πράσινο Φως
  • 16:30Πράσινο Φως
  • 18:30Περί Διατροφής
  • 18:30Περί Διατροφής
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 20:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Εντοπισμοί
  • 00:00Εντοπισμοί
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Travel Guide
  • 05:00Travel Guide

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 07:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Όλα για την Υγεία
  • 10:30Όλα για την Υγεία
  • 11:30Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 11:30Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες από Όλο τον Κόσμο
  • 13:35Εικόνες από Όλο τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 13:40Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 15:20Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 17:20Your Choice (Ε)
  • 17:20Your Choice (Ε)
  • 19:15Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:15Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:45Rails of Music
  • 19:45Rails of Music
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Για να Περνάμε Καλά
  • 22:00Για να Περνάμε Καλά
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30HeroΠαίδες (Ε)
  • 00:30HeroΠαίδες (Ε)
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών της Ημέρας
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες από Όλο τον Κόσμο
  • 04:00Εικόνες από Όλο τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Axelwos TV
  • 08:00Axelwos TV
  • 16:00Axelwos TV
  • 16:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Bhma TV
  • 08:00Bhma TV
  • 16:00Bhma TV
  • 16:00Bhma TV
  • 00:00Bhma TV
  • 00:00Bhma TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 07:30Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Telemarketing
  • 11:00Telemarketing
  • 13:00Ταξιδεύοντας στην Κουζίνα
  • 13:00Ταξιδεύοντας στην Κουζίνα
  • 14:00Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 15:00Άνθρωποι
  • 15:00Άνθρωποι
  • 16:00My Kerkyra Live (Ε)
  • 16:00My Kerkyra Live (Ε)
  • 17:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 17:00Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Όλα για την Υγεία
  • 19:30Όλα για την Υγεία
  • 20:30Ντοκιμαντέρ
  • 20:30Ντοκιμαντέρ
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος - Αντίλογος
  • 22:00Λόγος - Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 23:05Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 00:15Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 00:15Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 01:15Ξένη Ταινία
  • 01:15Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Travel Guide
  • 09:30Travel Guide
  • 10:30Ταξιδεύοντας... στην Ελλάδα
  • 10:30Ταξιδεύοντας... στην Ελλάδα
  • 11:30Στο Πανηγύρι του Χωριού
  • 11:30Στο Πανηγύρι του Χωριού
  • 14:00Χοροί της Ηπείρου
  • 14:00Χοροί της Ηπείρου
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις των Επτά
  • 19:45Στο Πανηγύρι του Χωριού
  • 19:45Στο Πανηγύρι του Χωριού
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Γαιόραμα
  • 22:00Γαιόραμα
  • 23:00Πολιτιστικά Δρώμενα της Ηπείρου
  • 23:00Πολιτιστικά Δρώμενα της Ηπείρου
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Χοροί της Ηπείρου
  • 01:30Χοροί της Ηπείρου
  • 03:30Ταξιδεύοντας... στην Ελλάδα
  • 03:30Ταξιδεύοντας... στην Ελλάδα
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00ITV
  • 08:00ITV
  • 16:00ITV
  • 16:00ITV
  • 00:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Πρώτη Ματιά (Ε)
  • 06:00Πρώτη Ματιά (Ε)
  • 08:00Τηλεαγορές Nostos
  • 08:00Τηλεαγορές Nostos
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεαγορές Nostos
  • 10:00Τηλεαγορές Nostos
  • 11:00Τηλεπωλήσεις Diamantino
  • 11:00Τηλεπωλήσεις Diamantino
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Koutroubas
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Koutroubas
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 13:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 14:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 15:00Πολιτισμός και Εθελοντισμός (Ε)
  • 15:00Πολιτισμός και Εθελοντισμός (Ε)
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Τηλεπωλήσεις Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00Τηλεπωλήσεις Κόντρα & Ρήξη
  • 18:00Start Life
  • 18:00Start Life
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:307 Μέρες Μαζί
  • 19:307 Μέρες Μαζί
  • 20:008 συν 8
  • 20:008 συν 8
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Υπάρχει Θέμα
  • 22:00Υπάρχει Θέμα
  • 23:30Περιγράμματα
  • 23:30Περιγράμματα
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 02:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 03:00Ταινία
  • 03:00Ταινία
  • 05:008 συν 8
  • 05:008 συν 8

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • NET.
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Achaia Channel
  • 08:00Achaia Channel
  • 16:00Achaia Channel
  • 16:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Arkadiki TV
  • 08:00Arkadiki TV
  • 16:00Arkadiki TV
  • 16:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Axion TV
  • 08:00Axion TV
  • 16:00Axion TV
  • 16:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαϊα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαϊα (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:20Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:20Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Travel Guide
  • 19:00Travel Guide
  • 20:00Η Άλλη Όψη του Νομίσματος
  • 20:00Η Άλλη Όψη του Νομίσματος
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Υγεία και Ομορφιά
  • 23:00Υγεία και Ομορφιά
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Η Άλλη Όψη του Νομίσματος (Ε)
  • 01:30Η Άλλη Όψη του Νομίσματος (Ε)
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Metropolis (Ε)
  • 06:00Metropolis (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Time Out
  • 08:00Time Out
  • 08:15Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:15Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 09:45Time Out
  • 09:45Time Out
  • 10:00Ionian Tele Shop
  • 10:00Ionian Tele Shop
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 10:30Παιδική Ταινία
  • 11:45Time Out
  • 11:45Time Out
  • 12:00Ionian Tele Shop
  • 12:00Ionian Tele Shop
  • 13:00Μία Ενημέρωση
  • 13:00Μία Ενημέρωση
  • 13:30Time Out
  • 13:30Time Out
  • 13:45Ionian Tele Shop
  • 13:45Ionian Tele Shop
  • 14:45Try Me
  • 14:45Try Me
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 15:00Ταινιοθήκη
  • 16:30Time Out
  • 16:30Time Out
  • 17:00Ionian Tele Shop
  • 17:00Ionian Tele Shop
  • 18:00Τα Μονοπάτια των Γεύσεων
  • 18:00Τα Μονοπάτια των Γεύσεων
  • 19:00Θέματα Υγείας
  • 19:00Θέματα Υγείας
  • 20:00Άσπρο Μαύρο
  • 20:00Άσπρο Μαύρο
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:007 Μέρες Cinema
  • 21:007 Μέρες Cinema
  • 21:30Τρέχα Γύρευε
  • 21:30Τρέχα Γύρευε
  • 22:30Βράδυ Σαββάτου
  • 22:30Βράδυ Σαββάτου
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:30Αστρολογία
  • 02:30Αστρολογία
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 03:30Η Άλλη Άποψη
  • 04:307 Μέρες Cinema
  • 04:307 Μέρες Cinema
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Lepanto
  • 08:00Lepanto
  • 16:00Lepanto
  • 16:00Lepanto
  • 00:00Lepanto
  • 00:00Lepanto
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Lychnos
  • 08:00Lychnos
  • 16:00Lychnos
  • 16:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Mesogeios TV
  • 08:00Mesogeios TV
  • 16:00Mesogeios TV
  • 16:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
NET. -NET.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00ORT
  • 08:00ORT
  • 16:00ORT
  • 16:00ORT
  • 00:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:30Auto Report (Ε)
  • 16:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 16:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 20:00Κόντρα και Ρήξη
  • 20:00Κόντρα και Ρήξη
  • 21:00Με Αρετή και Τόλμη
  • 21:00Με Αρετή και Τόλμη
  • 21:30Zoome Όμορφα
  • 21:30Zoome Όμορφα
  • 22:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 22:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 23:00Πάμε Ελλάδα
  • 23:00Πάμε Ελλάδα
  • 23:00Cedar Cove
  • 00:00Cine Lovers
  • 00:00Cine Lovers
  • 00:30Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 00:30Cedar Cove
  • 00:30Cedar Cove
  • 02:30Follow Up (Ε)
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 05:00Τηλεαγορές
  • 05:00Τηλεαγορές
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00RTP Kentro
  • 08:00RTP Kentro
  • 16:00RTP Kentro
  • 16:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Όλο Υγεία
  • 06:00Όλο Υγεία
  • 06:00Όλο Υγεία
  • 06:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 08:00Οκτώ (Ε)
  • 08:00Οκτώ (Ε)
  • 08:00Οκτώ (Ε)
  • 09:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 09:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 09:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 10:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 10:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 10:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 11:00Cartoon
  • 11:00Cartoon
  • 11:00Cartoon
  • 12:00Sales
  • 12:00Sales
  • 12:00Sales
  • 13:00Viogenesis
  • 13:00Viogenesis
  • 13:00Viogenesis
  • 15:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 15:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 15:007 Ημέρες Γεγονότα
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Sales
  • 17:00Sales
  • 17:00Sales
  • 18:00Οκτώ
  • 18:00Οκτώ
  • 19:00Βότανα και Υγεία
  • 19:00Βότανα και Υγεία
  • 19:00Βότανα και Υγεία
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα και Ρήξη
  • 21:30Κόντρα και Ρήξη
  • 21:30Κόντρα και Ρήξη
  • 22:30Απόψεις
  • 22:30Απόψεις
  • 22:30Απόψεις
  • 23:00Απόδραση και Ψυχαγωγία
  • 23:00Με το Κλειδί της Ιστορίας
  • 23:00Με το Κλειδί της Ιστορίας
  • 00:00Τρα-λα-λα
  • 00:00Τρα-λα-λα
  • 00:00Τρα-λα-λα
  • 01:00Οκτώ (Ε)
  • 01:00Οκτώ (Ε)
  • 01:00Οκτώ (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:15HeroΠαίδες
  • 02:15HeroΠαίδες
  • 02:15HeroΠαίδες
  • 03:00Super B Movies
  • 03:00Super B Movies
  • 03:00Super B Movies
  • 04:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 04:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 04:30Παρεμβάσεις (Ε)

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Astra Market
  • 06:30Astra Market
  • 08:00Astra Market
  • 08:00Astra Market
  • 15:30Κόντρα και Ρήξη
  • 15:30Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Αγάπη Τηλεοπτική
  • 18:30Αγάπη Τηλεοπτική
  • 20:00Astra Market
  • 20:00Astra Market
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Τηλεπληροφορίες
  • 01:00Τηλεπληροφορίες
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 07:00Γεγονότα
  • 07:00Γεγονότα
  • 07:30The Whole Story
  • 07:30The Whole Story
  • 07:30Αρκαδία - Θρησκευτικός Προορισμός
  • 08:15The Whole Story
  • 08:15The Whole Story
  • 09:00Η Χιονάτη και το Μαγικό Φλάουτο
  • 09:00Ο Σερίφης του Διαστήματος
  • 09:00Ο Σερίφης του Διαστήματος
  • 10:00Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 10:00Πνευματική Θεσσαλία (Ε)
  • 11:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 11:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 12:00Συναυλία Δημήτρη Μπάση
  • 12:00Αντάμωμα Ανατολικορωμυλιωτών
  • 12:00Αντάμωμα Ανατολικορωμυλιωτών
  • 13:30Πολιτικοί Διάλογοι (Ε)
  • 13:30Πολιτικοί Διάλογοι (Ε)
  • 14:40Ελληνική Ταινία
  • 14:40Ζαβολιές
  • 14:40Ζαβολιές
  • 16:00Telemarketing
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Travel Guide
  • 17:00Travel Guide
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:45Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 18:45Εδώ Θεσσαλία - Εδώ Ελλάδα (Ε)
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Τα SOS στη Μουσική
  • 21:30Τα SOS στη Μουσική
  • 22:30Τα Κάστρα των Ενετών στην Κρήτη
  • 22:30Περιπέτεια στον Εύηνο
  • 22:30Περιπέτεια στον Εύηνο
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:45Ελληνική Ταινία
  • 23:45The Third Miracle
  • 23:45The Third Miracle
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:35Jack London Story
  • 01:35Jack London Story
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ζαΐνα: Απόδραση στη Σαχάρα (Zaina: Rider of the Atlas)
  • 03:00Ζαΐνα: Απόδραση στη Σαχάρα (Zaina: Rider of the Atlas)
  • 04:35Oddball Hall
  • 04:35Oddball Hall
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 20:00Αγροτόραμα
  • 20:00Αγροτόραμα
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 21:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 22:30Κόντρα και Ρήξη
  • 22:30Κόντρα και Ρήξη
  • 23:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 23:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 23:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 00:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 00:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 01:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 01:30Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 02:30Cinelovers
  • 02:30Cinelovers
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 04:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 04:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 05:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 05:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Video Clips
  • 06:00Video Clips
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Δρόμοι της Παράδοσης
  • 08:00Δρόμοι της Παράδοσης
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Δρόμοι της Παράδοσης
  • 12:00Δρόμοι της Παράδοσης
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Κόντρα και Ρήξη
  • 19:00Βδομάδα Ήταν και Πέρασε
  • 19:00Βδομάδα Ήταν και Πέρασε
  • 21:00Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 21:00Αθλητικές Μεταδόσεις
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Τα Άστρα και τα Ζώδια
  • 00:00Τα Άστρα και τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Δημοτικά Τραγούδια
  • 14:00Δημοτικά Τραγούδια
  • 15:00Ώρα Λαού
  • 15:00Ώρα Λαού
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:00Ανοικτοί Ορίζοντες
  • 19:00Ανοικτοί Ορίζοντες
  • 22:00Ταινία
  • 22:00Ταινία
  • 00:15Ωροσκόποι & Ζώδια
  • 00:15Ωροσκόποι & Ζώδια
  • 01:15Η Ομορφιά της Φύσης: Καλλονές και Chat
  • 01:15Η Ομορφιά της Φύσης: Καλλονές και Chat
  • 04:30Αισθησιακό Πρόγραμμα
  • 04:30Αισθησιακό Πρόγραμμα
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Όλο Υγεία (Ε)
  • 06:00Όλο Υγεία (Ε)
  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Ντένις ο Τρομερός
  • 07:30Ντένις ο Τρομερός
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 18:30Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 19:30Τα SOS στη Μουσική
  • 19:30Τα SOS στη Μουσική
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:20Παραδοσιακοί Χοροί και Τραγούδια
  • 21:20Παραδοσιακοί Χοροί και Τραγούδια
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 01:45Τα SOS στη Μουσική (Ε)
  • 01:45Τα SOS στη Μουσική (Ε)
  • 03:15Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 03:15Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 03:55Ξένη Ταινία
  • 03:55Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 06:30Γάνωμα - Ξυλοκάρβουνα
  • 06:30Γάνωμα - Ξυλοκάρβουνα
  • 07:30Κυκλάδες
  • 07:30Κυκλάδες
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:30Δια... Γνώσης
  • 08:30Δια... Γνώσης
  • 09:30Όρεξη να 'χεις (Ε)
  • 09:30Όρεξη να 'χεις (Ε)
  • 10:00Η Ωραία Κοιμωμένη
  • 10:00Η Ωραία Κοιμωμένη
  • 10:30Ο Bugs Bunny και οι Φίλοι του
  • 10:30Ο Bugs Bunny και οι Φίλοι του
  • 11:00Tom and Jerry
  • 11:00Tom and Jerry
  • 11:30Ben 10
  • 11:30Ben 10
  • 12:00Η Λέσχη του Μίκυ
  • 12:00Η Λέσχη του Μίκυ
  • 12:30Looney Tunes
  • 12:30Looney Tunes
  • 13:30Η Ώρα του Δασκάλου
  • 13:30Η Ώρα του Δασκάλου
  • 14:30Μεσημβρινά Γεγονότα
  • 14:30Μεσημβρινά Γεγονότα
  • 15:00Living Room
  • 15:00Living Room
  • 16:00Enjoy (Ε)
  • 16:00Enjoy (Ε)
  • 17:00Expo News
  • 17:00Expo News
  • 18:00Αστερίξ και Οβελίξ
  • 18:00Αστερίξ και Οβελίξ
  • 19:00Travel Guide (Ε)
  • 19:00Travel Guide (Ε)
  • 20:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:30In Style
  • 21:30In Style
  • 22:00Η Νάνσυ την... Ψώνισε
  • 22:00Η Νάνσυ την... Ψώνισε
  • 00:00Γεγονότα - Νυχτερινό Δελτίο
  • 00:00Γεγονότα - Νυχτερινό Δελτίο
  • 00:15Nirvana
  • 00:15Nirvana
  • 02:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00Δια... Γνώσης
  • 04:00Δια... Γνώσης
  • 05:007 Μέρες Ρεπορτάζ
  • 05:007 Μέρες Ρεπορτάζ

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • AB CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • EXTRA CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE
  • NICKELODEON
  • SBC
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AB CHANNEL -AB CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 11:00Κόντρα και Ρήξη
  • 11:00Κόντρα και Ρήξη
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 20:00Τηλεαγορές
  • 20:00Τηλεαγορές
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 01:00Ξένη Ταινία
  • 04:00Ξένη Ταινία
  • 04:00Ξένη Ταινία
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Τσέλσι (Ε)
  • 07:00Ποδόσφαιρο: Λίβερπουλ - Τσέλσι (Ε)
  • 09:00Tour De Romandie
  • 09:00Tour De Romandie
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:30Mobil 1 The Grid
  • 11:30Mobil 1 The Grid
  • 12:00Extreme Sailing
  • 12:00Γκολφ
  • 12:00Γκολφ
  • 13:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 13:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 17:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 17:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 18:00Hawaii 5-0
  • 18:00Hawaii 5-0
  • 18:00Hawaii 5-0
  • 19:00MacGyver - 1ος Κύκλος
  • 19:00MacGyver - 1ος Κύκλος
  • 19:00MacGyver - 1ος Κύκλος
  • 20:00Βρες τη Χρονιά (Ε)
  • 20:00Βρες τη Χρονιά (Ε)
  • 21:00Τετ α Τετ (Ε)
  • 21:00Τετ α Τετ (Ε)
  • 22:00Οι Αντίζηλοι
  • 22:00Οι Αντίζηλοι
  • 22:00Οι Αντίζηλοι
  • 23:00Ξένη Ταινία
  • 23:00Ιδανικός Γάμος (I Me Wed)
  • 23:00Ιδανικός Γάμος (I Me Wed)
  • 01:00Abu Dhabi Desert Challenge
  • 01:00Abu Dhabi Desert Challenge
  • 02:00Global Champions League
  • 02:00Ajax TV
  • 02:00Ajax TV
  • 02:30Dubai International Baja 2017
  • 03:00Γκολφ
  • 03:00Γκολφ
  • 04:00Extreme Sailing
  • 04:00Extreme Sailing
  • 05:00Ποδόσφαιρο: Νασιονάλ ντε Μαδέιρα - Ρίο Άβε (Ε)
  • 05:00Ποδόσφαιρο: Νασιονάλ ντε Μαδέιρα - Ρίο Άβε (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Κινούμενα Σχέδια
  • 06:00Κινούμενα Σχέδια
  • 06:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 18:00Ταινία
  • 18:00Ταινία
  • 18:00Ταινία
  • 20:00Ταινία
  • 20:00Ταινία
  • 20:00Ταινία
  • 21:30Ταινία
  • 21:30Ταινία
  • 21:30Ταινία
  • 23:00Έχουμε Θέμα
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 01:00Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 01:00Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 01:00Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 03:00Ταινία
  • 03:00Ταινία
  • 03:00Ταινία
  • 04:30Ταινία
  • 04:30Ταινία
  • 04:30Ταινία
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 07:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 07:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:00Σεϊτανίδης Collection
  • 08:00Σεϊτανίδης Collection
  • 09:00Gallery 65
  • 09:00Gallery 65
  • 11:00Σεϊτανίδης Collection
  • 11:00Σεϊτανίδης Collection
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:30Golden Silver
  • 13:30Golden Silver
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30Έξυπνες Αγορές
  • 15:30Έξυπνες Αγορές
  • 18:00Jubilee
  • 18:00Jubilee
  • 19:00Προσωπικά Δεδομένα
  • 19:00Προσωπικά Δεδομένα
  • 20:00The Good Lak (Ε)
  • 20:00The Good Lak (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Lipstick
  • 21:30Lipstick
  • 22:30Jubilee
  • 22:30Jubilee
  • 23:30Έξυπνες Αγορές
  • 23:30Έξυπνες Αγορές
  • 00:00Παγκρήτιες Ώρες
  • 00:00Παγκρήτιες Ώρες
  • 01:30Έξυπνες Αγορές
  • 01:30Έξυπνες Αγορές
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 03:30Έξυπνες Αγορές
  • 03:30Έξυπνες Αγορές
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 05:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pickup Stories (Ε)
  • 06:00Pickup Stories (Ε)
  • 07:00Tribute
  • 07:00Tribute
  • 08:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 08:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 09:00Face to Face (Ε)
  • 09:00Face to Face (Ε)
  • 10:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 10:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00Ειδήσεις
  • 17:00Ειδήσεις
  • 17:25Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:25Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Ειδήσεις
  • 19:00Ειδήσεις
  • 19:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 20:30Talk of the Town
  • 20:30Talk of the Town
  • 21:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 21:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 01:00Εμπειρίες Υγείας (Ε)
  • 01:00Εμπειρίες Υγείας (Ε)
  • 02:00Το Αύριο της Υγείας (Ε)
  • 02:00Το Αύριο της Υγείας (Ε)
  • 03:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 03:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Collagen
  • 07:00Collagen
  • 07:30Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 07:30Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 08:00Υγεία και Πρόληψη
  • 08:00Υγεία και Πρόληψη
  • 10:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 10:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 12:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 12:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 13:00Κόσμημα TV
  • 13:00Κόσμημα TV
  • 14:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 14:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 16:00Τηλεαγορές: Εν Χρυσώ
  • 16:00Τηλεαγορές: Εν Χρυσώ
  • 18:00Collagen
  • 18:00Collagen
  • 19:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 19:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 19:5012 Gods by Magic Lamp
  • 19:5012 Gods by Magic Lamp
  • 20:15Engine Power by Magic Lamp
  • 20:15Engine Power by Magic Lamp
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 00:30Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 00:30Πολιτικός Μαραθώνιος
  • 02:30Lexitel
  • 02:30Lexitel
  • 04:30Τηλεαγορές
  • 04:30Τηλεαγορές
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00High TV
  • 08:00High TV
  • 16:00High TV
  • 16:00High TV
  • 00:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Check Up
  • 11:00Check Up
  • 12:00TV Shop
  • 12:00TV Shop
  • 13:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 13:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 14:00TV Shop
  • 14:00TV Shop
  • 15:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 15:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 17:00Κ και Ρήξη
  • 17:00Κ και Ρήξη
  • 18:00TV Shop
  • 18:00TV Shop
  • 19:00Οίκο Ζην
  • 19:00Οίκο Ζην
  • 20:00Kontra News το Σαββατοκύριακο
  • 20:00Kontra News το Σαββατοκύριακο
  • 21:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 21:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 22:00Κ και Ρήξη
  • 22:00Κ και Ρήξη
  • 00:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 00:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 05:00TV Shop
  • 05:00TV Shop
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mad Greekz Top 10 (Ε)
  • 06:00Mad Greekz Top 10 (Ε)
  • 07:00Morning Hits
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits INTL
  • 09:0015 Super Mad Hits INTL
  • 10:00Zone Classix - 90's
  • 10:00Zone Classix - 90's
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 10:30Greek Super Heroes
  • 11:00Mad Greekz Top 10
  • 11:00Mad Greekz Top 10
  • 12:0015 Super Mad Hits GR
  • 12:0015 Super Mad Hits GR
  • 13:00Χρονομηχανή - 00's
  • 13:00Χρονομηχανή - 00's
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits INTL
  • 14:0015 Super Mad Hits INTL
  • 15:0015 Super Mad Hits GR
  • 15:0015 Super Mad Hits GR
  • 16:00MAD Top (Ε)
  • 16:00MAD Top (Ε)
  • 17:00Alternative Local
  • 17:00Alternative Local
  • 17:30Rock On Mixer
  • 17:30Rock On Mixer
  • 18:30Saturday Early Club
  • 18:30Saturday Early Club
  • 20:0015 Super Mad Hits GR
  • 20:0015 Super Mad Hits GR
  • 21:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 21:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 22:00Dance Zone
  • 22:00Dance Zone
  • 00:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 00:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 01:00Trash Me
  • 01:00Trash Me
  • 02:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 02:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop GR
  • 03:00Music Non Stop GR
  • 04:00Music Non Stop INTL
  • 04:00Music Non Stop INTL
  • 05:00Music Non Stop GR
  • 05:00Music Non Stop GR
RISE -RISE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00RISE
  • 08:00RISE
  • 16:00RISE
  • 16:00RISE
  • 00:00RISE
  • 00:00RISE
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake and Josh
  • 06:00Drake and Josh
  • 06:50Big Time Rush
  • 06:50Big Time Rush
  • 07:15The New Teletubies
  • 07:15The New Teletubies
  • 07:40Zack and Quack
  • 07:40Zack and Quack
  • 08:00Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:00Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
  • 08:30Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
  • 08:30Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
  • 09:00Rusty Rivets
  • 09:00Rusty Rivets
  • 09:30Paw Patrol
  • 09:30Paw Patrol
  • 10:00Μικρό Μου Πόνυ
  • 10:00Μικρό Μου Πόνυ
  • 10:30Rabbids Invasion
  • 10:30Rabbids Invasion
  • 11:00Τριπλός Μπελάς
  • 11:00Τριπλός Μπελάς
  • 11:30The Mojicons
  • 11:30The Mojicons
  • 12:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 12:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 12:30Lego Friends
  • 12:30Lego Friends
  • 13:00Σίμερ και Σάιν
  • 13:00Σίμερ και Σάιν
  • 13:30Kung Fu Panda
  • 13:30Kung Fu Panda
  • 14:00Regal Academy
  • 14:00Regal Academy
  • 14:30Άβαταρ
  • 14:30Άβαταρ
  • 15:00Χένρι ο Επικίνδυνος
  • 15:00Χένρι ο Επικίνδυνος
  • 15:30Big Time Rush
  • 15:30Big Time Rush
  • 16:00Bella and the Bulldogs
  • 16:00Bella and the Bulldogs
  • 16:30Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
  • 16:30Μουσική Ομάδα Κατασκόπων
  • 17:00Pumpkin Reports
  • 17:00Pumpkin Reports
  • 17:30Winx
  • 17:30Winx
  • 18:00Ο Θρύλος της Κόρρα
  • 18:00Ο Θρύλος της Κόρρα
  • 18:30Breadwinners
  • 18:30Breadwinners
  • 19:00Το Ρομπότ και το Τέρας
  • 19:00Το Ρομπότ και το Τέρας
  • 19:30Rusty Rivets
  • 19:30Rusty Rivets
  • 20:00Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 20:00Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 20:30Paw Patrol - Μαραθώνιος
  • 20:30Paw Patrol - Μαραθώνιος
  • 21:30Victorious
  • 21:30Victorious
  • 23:00The Thundermans
  • 23:00The Thundermans
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 00:00Drake and Josh
  • 00:00Drake and Josh
  • 01:00Big Time Rush
  • 01:00Big Time Rush
  • 01:25Victorious
  • 01:25Victorious
  • 01:50iCarly
  • 01:50iCarly
  • 02:15Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 02:15Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:05The Thundermans
  • 03:05The Thundermans
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:20Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
  • 04:45True Jackson
SBC -SBC-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 09:00Telemarketing
  • 09:00Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 09:30Telemarketing
  • 10:00Telemarketing
  • 10:00Telemarketing
  • 10:30Car Plus (Ε)
  • 10:30Car Plus (Ε)
  • 11:00Telemarketing
  • 11:00Telemarketing
  • 19:00Telemarketing
  • 19:00Telemarketing
  • 00:00Telemarketing
  • 00:00Telemarketing
  • 01:00Telemarketing
  • 01:00Telemarketing
  • 02:00Telemarketing
  • 02:00Telemarketing
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Hyaluron
  • 06:00Hyaluron
  • 07:00Δελτίο Alert (Ε)
  • 07:00Δελτίο Alert (Ε)
  • 08:00Το Αποτύπωμα της Φύσης
  • 08:00Το Αποτύπωμα της Φύσης
  • 09:00Ιατρικοί Ορίζοντες
  • 09:00Ιατρικοί Ορίζοντες
  • 10:00Κόντρα και Ρήξη
  • 10:00Κόντρα και Ρήξη
  • 11:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 11:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 13:00Firtech
  • 13:00Firtech
  • 14:00Νόστος στη Φύση
  • 14:00Νόστος στη Φύση
  • 16:00Entry 151
  • 16:00Entry 151
  • 18:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Κόντρα και Ρήξη
  • 19:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 19:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 21:00Νόστος στη Φύση
  • 21:00Νόστος στη Φύση
  • 22:00Golden Stars
  • 22:00Golden Stars
  • 00:00Firtech
  • 00:00Firtech
  • 01:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 01:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 02:00Entry 151
  • 02:00Entry 151
  • 03:00Νόστος στη Φύση
  • 03:00Νόστος στη Φύση
  • 04:00Κόντρα και Ρήξη
  • 04:00Κόντρα και Ρήξη
  • 05:00Olivaxin
  • 05:00Olivaxin

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • CHANNEL 4U
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • MY TV
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
CHANNEL 4U -CHANNEL 4U-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 08:00Telestar
  • 08:00Telestar
  • 08:30Telemarketing
  • 08:30Telemarketing
  • 10:00Νόστος στη Φύση
  • 10:00Νόστος στη Φύση
  • 11:00Μαντάς Τηλεαγορές
  • 11:00Μαντάς Τηλεαγορές
  • 12:00Μαντάς Τηλεαγορές
  • 12:00Μαντάς Τηλεαγορές
  • 13:00GTerzopoulos
  • 13:00GTerzopoulos
  • 14:00Πηγή Ζωής
  • 14:00Πηγή Ζωής
  • 15:00Telemarketing
  • 15:00Telemarketing
  • 16:00GTerzopoulos
  • 16:00GTerzopoulos
  • 17:00Φίλτρο Νερού Aquarius
  • 17:00Φίλτρο Νερού Aquarius
  • 18:00Νόστος στη Φύση
  • 18:00Νόστος στη Φύση
  • 18:30Κόντρα και Ρήξη
  • 18:30Κόντρα και Ρήξη
  • 19:30Ambli 5
  • 19:30Ambli 5
  • 20:30Εγώ... ο Enzo και ο Vicenzo
  • 20:30Εγώ... ο Enzo και ο Vicenzo
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 23:30Τα SOS στη Μουσική
  • 23:30Τα SOS στη Μουσική
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 00:30Ξένη Ταινία
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 04:30Χρώματα Ελλάδας
  • 04:30Χρώματα Ελλάδας
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Κρητική Ύπαιθρος
  • 06:15Κρητική Ύπαιθρος
  • 07:15Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:15Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Live με την Αντιγόνη
  • 08:00Live με την Αντιγόνη
  • 11:007 Ημέρες
  • 11:007 Ημέρες
  • 12:00Παιδική Χαρά
  • 12:00Food Project
  • 12:00Food Project
  • 12:20On Air
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Καιρός Για Αγρότες
  • 14:00Καιρός Για Αγρότες
  • 14:10Food Project
  • 14:30Παιδική Χαρά
  • 14:30Παιδική Χαρά
  • 15:00Live με την Αντιγόνη
  • 15:00Live με την Αντιγόνη
  • 16:00Καιρός στην Κρήτη
  • 16:00Καιρός στην Κρήτη
  • 16:05Live με την Αντιγόνη
  • 16:05Live με την Αντιγόνη
  • 16:55Καιρός στην Κρήτη
  • 16:55Καιρός στην Κρήτη
  • 17:00Life and Health
  • 17:00Life and Health
  • 18:00Yes I Do
  • 18:00Yes I Do
  • 19:00Follow Us
  • 19:00Follow Us
  • 20:007 Ημέρες
  • 20:25Καιρός στην Κρήτη
  • 20:25Καιρός στην Κρήτη
  • 20:30On Air
  • 20:30On Air
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Μουσικό Βράδυ Σαββάτου
  • 22:00Μουσικό Βράδυ Σαββάτου
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Live με την Αντιγόνη (Ε)
  • 01:15Live με την Αντιγόνη (Ε)
  • 03:30On Air
  • 03:30On Air
  • 04:15Γυρίσματα στην Κρήτη
  • 04:15Γυρίσματα στην Κρήτη
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Arthur
  • 07:30Arthur
  • 08:00Spiderman
  • 08:00Spiderman
  • 08:20Hello Kitty
  • 08:20Hello Kitty
  • 08:40Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 08:40Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 09:40Ανάδειξέ το
  • 09:40Ανάδειξέ το
  • 10:40Cinelovers
  • 10:40Cinelovers
  • 11:15Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 11:15Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 12:15Travel Guide
  • 12:15Travel Guide
  • 13:15Πάνω απ' Όλα η Υγεία μας
  • 13:15Πάνω απ' Όλα η Υγεία μας
  • 14:40Πας Μα...γειρεύοντας
  • 14:40Πας Μα...γειρεύοντας
  • 15:30Hit The Road
  • 15:30Hit The Road
  • 16:00Login
  • 16:00Login
  • 17:00Moto in Action
  • 17:00Moto in Action
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Secret
  • 18:00Secret
  • 18:35Ανδριανή, Made with Love
  • 18:35Ανδριανή, Made with Love
  • 20:10Ξεχασμένα Παιχνίδια
  • 20:10Ξεχασμένα Παιχνίδια
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 21:45Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 23:15Showtime
  • 23:15Τι Είχαμε Τι Χάσαμε (Nothing to Lose)
  • 23:15Τι Είχαμε Τι Χάσαμε (Nothing to Lose)
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10Movie Time
  • 00:10Τι Είχαμε Τι Χάσαμε (Nothing to Lose)
  • 00:10Τι Είχαμε Τι Χάσαμε (Nothing to Lose)
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:40Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:40Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 04:40MAD Μουσική
  • 04:40MAD Μουσική
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:00Μαρσουπιλαμί
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00The Owl
  • 08:00The Owl
  • 08:30The Owl
  • 08:30The Owl
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:00Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 09:30Dinofroz
  • 09:30Dinofroz
  • 10:00Gormiti
  • 10:00Gormiti
  • 10:30Pac Man
  • 10:30Pac Man
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:00Angel's Friends
  • 11:30Monster High
  • 11:30Monster High
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 12:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
  • 04:00Παιδική Ταινία
MY TV -MY TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00My TV
  • 08:00My TV
  • 16:00My TV
  • 16:00My TV
  • 00:00My TV
  • 00:00My TV
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ειδήσεις (Ε)
  • 06:00Ειδήσεις (Ε)
  • 07:00Spiderman
  • 07:00Spiderman
  • 07:30Σκούμπι Ντου
  • 07:30Σκούμπι Ντου
  • 08:00Οι Μικρές Περιπέτειες του Γουίνι
  • 08:00Οι Μικρές Περιπέτειες του Γουίνι
  • 08:30Λούκι Λουκ
  • 08:30Λούκι Λουκ
  • 08:50Angry Birds
  • 08:50Angry Birds
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Παγκόσμια Μυστικά Γαστρονομίας
  • 14:00Παγκόσμια Μυστικά Γαστρονομίας
  • 14:20Η Ζωή στο Νερό
  • 14:20Η Ζωή στο Νερό
  • 15:00Ειδήσεις
  • 15:00Ειδήσεις
  • 15:30Ο Τελευταίος Ορίζοντας
  • 15:30Ο Τελευταίος Ορίζοντας
  • 16:00Anthony Bourdain: No Reservations
  • 16:00Anthony Bourdain: No Reservations
  • 16:40Fresh Music
  • 16:40Fresh Music
  • 17:00Δόμηση και Οικονομία (Ε)
  • 17:00Δόμηση και Οικονομία (Ε)
  • 18:00Ειδήσεις
  • 18:00Ειδήσεις
  • 18:30Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 18:30Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 19:00Fresh Music
  • 19:00Fresh Music
  • 19:30Κρητών Έργα (Ε)
  • 19:30Κρητών Έργα (Ε)
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Το Απέραντο Γαλάζιο (Le Grand Blue)
  • 21:30Το Απέραντο Γαλάζιο (Le Grand Blue)
  • 23:30Ο Κόσμος της Αφρικής
  • 23:30Ο Κόσμος της Αφρικής
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ζώδια και Συμβουλές
  • 00:30Ζώδια και Συμβουλές
  • 01:00Όμορφος Joe (Beautiful Joe)
  • 01:00Όμορφος Joe (Beautiful Joe)
  • 02:50Καλή Τύχη Μαξ (Good Time Max)
  • 02:50Καλή Τύχη Μαξ (Good Time Max)
  • 04:40Κρητών Έργα (Ε)
  • 04:40Κρητών Έργα (Ε)
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 06:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 06:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Follow Up
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 21:00Επ' Ώμου Βούργια
  • 21:00Σεργιάνι στην Κρήτη (Ε)
  • 21:00Σεργιάνι στην Κρήτη (Ε)
  • 21:30Zoome Όμορφα (Ε)
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 23:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 23:00Οι Βοργίες - 3ος Κύκλος
  • 00:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 00:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 01:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 01:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 02:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 02:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 04:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 04:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 05:00Σεργιάνι στην Κρήτη (Ε)
  • 05:00Σεργιάνι στην Κρήτη (Ε)

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αρπακτικά Ζώα
  • 06:00Αρπακτικά Ζώα
  • 07:00Τα Σκυλάκια της Δαλματίας
  • 07:00Τα Σκυλάκια της Δαλματίας
  • 08:00Το Βιβλίο της Ζούγκλας
  • 08:00Το Βιβλίο της Ζούγκλας
  • 09:00Πάμε Ελλάδα
  • 09:00Πάμε Ελλάδα
  • 10:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 10:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 10:30Zoome Όμορφα (Ε)
  • 10:30Zoome Όμορφα (Ε)
  • 11:00Κοίτα να δεις
  • 11:00Κοίτα να δεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Ειδήσεις 14:30
  • 14:30Ειδήσεις 14:30
  • 15:00Ιατρικές Συναντήσεις
  • 15:00Ιατρικές Συναντήσεις
  • 16:00Τα SOS στη Μουσική
  • 16:00Τα SOS στη Μουσική
  • 17:30Αόρατος Άνθρωπος
  • 17:30Αόρατος Άνθρωπος
  • 18:00Marketing in Practice
  • 18:00Marketing in Practice
  • 18:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Περιβάλλον (Ε)
  • 19:00Περιβάλλον (Ε)
  • 20:15Moto in Action (Ε)
  • 20:15Moto in Action (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Εν Λευκώ
  • 22:05Εν Λευκώ
  • 23:30Τρούμπα '67
  • 23:30Τρούμπα '67
  • 00:00Ειδήσεις 24:00
  • 00:00Ειδήσεις 24:00
  • 00:15Τρούμπα '67
  • 00:15Τρούμπα '67
  • 01:10Έρωτας σαν Παραμύθι (Novel Romance)
  • 01:10Έρωτας σαν Παραμύθι (Novel Romance)
  • 03:05Ματωμένη Αρένα (The Magnificent Matador)
  • 03:05Ματωμένη Αρένα (The Magnificent Matador)
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 08:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 16:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 16:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 16:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας
  • 21:00Ξεναγήσεις στα Δωδεκάνησα
  • 21:00Ξεναγήσεις στα Δωδεκάνησα
  • 22:00Cedar Cove
  • 22:00Cedar Cove
  • 00:00Cinelovers
  • 00:00Cinelovers
  • 00:30Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 00:30Οι Βοργίες
  • 00:30Οι Βοργίες
  • 02:30Follow Up (Ε)
  • 02:30Πάμε Ελλάδα
  • 02:30Πάμε Ελλάδα
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 03:30Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 04:30Με Αρετή και Τόλμη (Ε)
  • 05:00Τηλεαγορές
  • 05:00Τηλεαγορές
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Θάρρι
  • 08:00Θάρρι
  • 16:00Θάρρι
  • 16:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ματιές στις Εξελίξεις
  • 06:30Ματιές στις Εξελίξεις
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 08:30Κινούμενα Σχέδια
  • 08:30Κινούμενα Σχέδια
  • 09:30Η Αγορά Σήμερα
  • 09:30Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Δημιουργία
  • 10:00Δημιουργία
  • 11:00Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:30Κινηματογράφος
  • 14:30Κινηματογράφος
  • 16:30Ντοκιμαντέρ
  • 16:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Η Αγορά Σήμερα
  • 18:30Η Αγορά Σήμερα
  • 19:00Travel Guide
  • 19:00Travel Guide
  • 20:00Ελάτε να Φάμε
  • 20:00Ελάτε να Φάμε
  • 21:00Στο Δια Ταύτα
  • 21:00Στο Δια Ταύτα
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Τα Γεγονότα της Εβδομάδας
  • 01:00Τα Γεγονότα της Εβδομάδας

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • AIGAIO TILEORASI
  • TV 1 SYROS
  • VOLCANO
  • ZEYS-TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIO TILEORASI -AIGAIO TILEORASI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Aigaio Tileorasi
  • 08:00Aigaio Tileorasi
  • 16:00Aigaio Tileorasi
  • 16:00Aigaio Tileorasi
  • 00:00Aigaio Tileorasi
  • 00:00Aigaio Tileorasi
TV 1 SYROS -TV 1 SYROS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00TV1 Syros
  • 08:00TV1 Syros
  • 16:00TV1 Syros
  • 16:00TV1 Syros
  • 00:00TV1 Syros
  • 00:00TV1 Syros
VOLCANO