digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2018
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • OPEN BEYOND
  • M.tv
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 TV Mall
  • 06:00 TV Mall
  • 06:00 TV Mall
  • 06:00 TV Mall
  • 06:00 TV Mall
  • 06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
  • 06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
  • 06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
  • 06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
  • 06:30 Οι Φίλοι Μου Τίγρης Και Γουίνι (My Friends Tiger & Pooh)
  • 07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
  • 07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
  • 07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
  • 07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
  • 07:20 Σοφία Η Πριγκίπισσα, IV (Sofia The First)
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 07:45 Happy Day Στον Alpha, VI
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 10:30 Alpha Ρεπορτάζ
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 12:15 Ειδήσεις
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 13:00 Ελένη
  • 15:00 Τι Λέει;
  • 15:00 Τι Λέει;
  • 15:00 Τι Λέει;
  • 15:00 Τι Λέει;
  • 15:00 Τι Λέει;
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:50 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 17:00 Οικογενειακές Ιστορίες (Ε)
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 18:00 Deal, III
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 20:00 Έλα Στη Θέση Μου, ΙΙΙ
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VI
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 21:50 Το Τατουάζ, II
  • 00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:00 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 00:10 Μετά Τα Μεσάνυχτα
  • 01:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
  • 01:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
  • 01:40 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
  • 01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
  • 01:50 Αυτές Είναι Οι Kardashians, VIΙI (Keeping Up With The Kardashians, VΙII)
  • 02:40 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
  • 02:40 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
  • 02:40 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
  • 02:50 Για Την Καρδιά Ενός Αγγέλου, ΙΙ (Ε)
  • 03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:40 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 03:50 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:20 Deal, III (Ε)
  • 04:20 Deal, III (Ε)
  • 04:20 Deal, III (Ε)
  • 04:20 Deal, III (Ε)
  • 04:20 Deal, III (Ε)
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 06:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 13:00 Ant1 News
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 14:55 G Tech Trends
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 15:00 Rouk Zouk
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:15 Ant1 News - Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 16:30 Η Επιστροφή (Ε)
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 17:30 Still Standing
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 18:30 Γυναίκα Χωρίς Όνομα
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 19:30 Ant1 News
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 20:45 Η Επιστροφή
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 21:45 Κάνε Γονείς Να Δεις Καλό
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Επανάληψη Ελληνικού Προγράμματος
  • 22:45 Το Δώρο (The Gift)
  • 22:45 Το Δώρο (The Gift)
  • 22:45 Το Δώρο (The Gift)
  • 22:45 Το Δώρο (The Gift)
  • 01:00 Beat Buzzer (Ε)
  • 01:00 Beat Buzzer (Ε)
  • 01:00 Beat Buzzer (Ε)
  • 01:00 Beat Buzzer (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 01:15 Εγκλήματα (Ε)
  • 02:00 Εγκλήματα (Ε)
  • 02:00 Εγκλήματα (Ε)
  • 02:00 Εγκλήματα (Ε)
  • 02:00 Εγκλήματα (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 02:30 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:00 Vice - 6ος Κύκλος (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 03:30 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:00 Το Καφέ Της Χαράς (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 04:30 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
  • 05:00 Και Οι Παντρεμένοι Έχουν Ψυχή (Ε)
OPEN BEYOND -OPEN BEYOND-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 07:00 Ώρα Ελλάδος 07:00
  • 09:50 Ευτυχείτε
  • 09:50 Ευτυχείτε
  • 09:50 Ευτυχείτε
  • 12:50 Top Story
  • 12:50 Top Story
  • 12:50 Top Story
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 14:00 Open News
  • 15:00 Για Την Παρέα
  • 15:00 Για Την Παρέα
  • 15:00 Για Την Παρέα
  • 16:35 Open News Στη Νοηματική
  • 16:35 Open News Στη Νοηματική
  • 16:35 Open News Στη Νοηματική
  • 16:50 Ποιος Ρωτάει
  • 16:50 Ποιος Ρωτάει
  • 16:50 Ποιος Ρωτάει
  • 17:50 Κουζίνα Για Δύο
  • 17:50 Κουζίνα Για Δύο
  • 17:50 Κουζίνα Για Δύο
  • 19:00 Open News
  • 19:00 Open News
  • 19:00 Open News
  • 20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
  • 20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
  • 20:00 Ελεύθερη Σχέση - 1ος Κύκλος
  • 21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
  • 21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
  • 21:00 Ο Πρίγκηπας Της Φωτιάς - 1ος Κύκλος
  • 22:00 Τρείς Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
  • 22:00 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
  • 22:00 Τρεις Μέρες Διορία (Three Days To Kill)
  • 00:15 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
  • 00:15 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
  • 00:15 Criminal Minds - 8ος Κύκλος
  • 01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
  • 01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
  • 01:15 Criminal Minds - 7ος Κύκλος
  • 02:15 In The Blood
  • 02:15 In The Blood
  • 02:15 In The Blood
  • 04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
  • 04:15 Ελληνικό Πρόγραμμα
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Mayday (Ε)
  • 06:00 Mayday (Ε)
  • 06:00 Mayday (Ε)
  • 06:00 Mayday (Ε)
  • 07:00 Suits (Ε)
  • 07:00 Suits (Ε)
  • 07:00 Suits (Ε)
  • 07:00 Suits (Ε)
  • 08:00 Chicago Fire (Ε)
  • 08:00 Chicago Fire (Ε)
  • 08:00 Chicago Fire (Ε)
  • 08:00 Chicago Fire (Ε)
  • 09:00 Ελληνική Σειρά
  • 09:00 Ελληνική Σειρά
  • 09:00 Έρωτας
  • 09:00 Έρωτας
  • 10:00 Ελληνική Σειρά
  • 10:00 Ελληνική Σειρά
  • 10:00 Έρωτας
  • 10:00 Έρωτας
  • 11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
  • 11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
  • 11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
  • 11:00 Της Αγάπης Μαχαιριά
  • 12:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00 Chicago Fire
  • 17:00 Chicago Fire
  • 17:00 Chicago Fire
  • 17:00 Chicago Fire
  • 19:00 Shades Of Blue (Ε)
  • 19:00 Shades Of Blue (Ε)
  • 19:00 Shades Of Blue (Ε)
  • 19:00 Shades Of Blue (Ε)
  • 20:00 Suits
  • 20:00 Suits
  • 20:00 Suits
  • 20:00 Suits
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:00 Κλήρωση ΛΟΤΤΟ
  • 22:10 The Blacklist
  • 22:10 The Blacklist
  • 22:10 The Blacklist
  • 22:10 The Blacklist
  • 00:00 Shades Of Blue
  • 00:00 Shades Of Blue
  • 00:00 Shades Of Blue
  • 00:00 Shades Of Blue
  • 01:00 Satisfaction
  • 01:00 Satisfaction
  • 01:00 Satisfaction
  • 01:00 Satisfaction
  • 02:00 The Blacklist (Ε)
  • 02:00 The Blacklist (Ε)
  • 02:00 The Blacklist (Ε)
  • 02:00 The Blacklist (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 03:00 Vice (Ε)
  • 04:00 Close Up (Ε)
  • 04:00 Close Up (Ε)
  • 04:00 Close Up (Ε)
  • 04:00 Close Up (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 05:00 Φυγόκεντρος (Ε)
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 06:00 Σήμερα
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 10:00 Αταίριαστοι
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 11:30 Μαζί Σου
  • 14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
  • 14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
  • 14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
  • 14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
  • 14:00 Οι Ειδήσεις Του ΣΚΑΪ
  • 15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:00 Δελτίο Στη Νοηματική
  • 15:10 My Style Rocks
  • 15:10 My Style Rocks
  • 15:10 My Style Rocks
  • 15:10 My Style Rocks
  • 15:10 My Style Rocks
  • 18:45 Όσο Έχω Εσένα
  • 18:45 Όσο Έχω Εσένα
  • 18:45 Όσο Έχω Εσένα
  • 18:45 Όσο Έχω Εσένα
  • 18:45 Όσο Έχω Εσένα
  • 19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
  • 19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
  • 19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
  • 19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
  • 19:45 Τα Νέα Του ΣΚΑΪ
  • 21:00 The Voice Of Greece
  • 21:00 The Voice Of Greece
  • 21:00 The Voice Of Greece
  • 21:00 The Voice Of Greece
  • 21:00 The Voice Of Greece
  • 00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 00:30 Όσο Έχω Εσένα (Ε)
  • 01:30 My Style Rocks (Ε)
  • 01:30 My Style Rocks (Ε)
  • 01:30 My Style Rocks (Ε)
  • 01:30 My Style Rocks (Ε)
  • 01:30 My Style Rocks (Ε)
  • 04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
  • 04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
  • 04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
  • 04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
  • 04:15 Fatal Vows - 2ος Κύκλος
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 07:30 Shopping Star (Ε)
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 14:00 Ντετέκτιβ Μονκ - 1ος+2ος Κύκλος
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 15:00 Star News
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 16:00 Shopping Star
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 17:40 Elif - 2ος Κύκλος
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 18:40 Τροχός Της Τύχης
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 19:55 Star News
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 21:00 Οι Επιδρομές (Marauders)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 23:15 Greece's Next Top Model (Ε)
  • 01:15 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 01:15 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 01:15 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 01:15 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 02:00 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 02:00 The Mentalist - 6oς Κύκλος
  • 02:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:00 NCIS - 12ος Κύκλος
  • 03:45 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:00 30 Rock - 1ος Κύκλος
  • 04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 04:45 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος
  • 05:00 Μαύρο Τριαντάφυλλο (Karagul) - 4ος Κύκλος

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • LYDIA TV
  • ORESTIADA TV
  • TV RODOPI
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • a.Epsilon An. Mak. Thrakis
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Η Νύφη
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Η Νύφη
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 01:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 02:00Η Νύφη (Ε)
  • 04:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 05:00News (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Pre - News (Ε)
  • 08:00Pre - News (Ε)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 15:00On Camera
  • 15:00On Camera
  • 16:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 16:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Cosmoγεύσεις
  • 18:30Cosmoγεύσεις
  • 20:00Pre News
  • 20:00Pre News
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Η Ώρα Του Πολίτη
  • 22:00Η Ώρα Του Πολίτη
  • 23:00Καντίνα
  • 23:00Καντίνα
  • 23:30Αθλητική Εκπομπή - Ποδοσφαιρικός Αγώνας
  • 23:30Αθλητική Εκπομπή - Ποδοσφαιρικός Αγώνας
  • 01:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Χρώματα Ελλάδας
  • 02:30Χρώματα Ελλάδας
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 08:00Ώρα Αιχμής
  • 09:00Moto In Action
  • 09:00Moto In Action
  • 10:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 10:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 11:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 11:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 12:00Music Break
  • 12:00Music Break
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 19:30Ώρα Αιχμής
  • 21:00Τα Νέα της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 21:00Τα Νέα της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 22:00Αγροτικό Βήμα
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ίασις
  • 00:30Ίασις
  • 01:30Music Break
  • 01:30Music Break
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 06:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 08:00Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 08:00Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 09:00Χρώματα Ελλάδος
  • 09:00Χρώματα Ελλάδος
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 10:00Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 11:30Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 11:30Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 12:30Ίασις
  • 12:30Ίασις
  • 13:45Ειδήσεις (Live)
  • 13:45Ειδήσεις (Live)
  • 14:15Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 14:15Δύο Ώρες Μαζί (Live)
  • 16:15Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Live)
  • 16:15Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Live)
  • 17:45Καταναλωτική Εκπομπή
  • 17:45Καταναλωτική Εκπομπή
  • 18:30Τηλεοπτική Αγορά
  • 18:30Τηλεοπτική Αγορά
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:35Σσσσ… Μας Βλέπουνε
  • 19:35Σσσσ… Μας Βλέπουνε
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 20:40Ειδήσεις (Live)
  • 22:00Μάν(ν)α Γη
  • 22:00Μάν(ν)α Γη
  • 23:00Διαδρομές
  • 23:00Διαδρομές
  • 00:30Ειδήσεις (Ε)
  • 00:30Ειδήσεις (Ε)
  • 01:30Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 01:30Δύο Ώρες Μαζί (Ε)
  • 03:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 03:30Πες Το Στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 05:00Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 05:00Σσσσ… Μας Βλέπουνε (Ε)
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 06:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 07:00Ντένις O Τρομερός
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00Oggy And The Cockroaches
  • 08:30H Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Zig And Sharko
  • 10:30Pacman
  • 11:00Horseland
  • 11:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Η Εισβολή Των Rabbids Season 2
  • 13:00Στρουμφάκια
  • 13:30Puppy In My Pocket
  • 14:00Gogo Dino
  • 14:30Olivia
  • 15:00Μάγια H Μέλισσα
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Θα Το Κάνω Και Γω
  • 18:00Auto Be Good
  • 18:30Power Rangers Jungle Furry
  • 19:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30Super Detectives
  • 20:00Nonty
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Super Mario
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Glitter Force
  • 22:30Dinofroz
  • 23:00Extreme Dinosaurs
  • 23:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 00:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 00:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:30Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 02:00Ντένις O Τρομερός
  • 02:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 03:00Extreme Dinosaurs
  • 03:30Μαρσουπιλαμί
  • 04:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 04:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 05:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 07:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 08:00Τα Αστέρια Λάμπουν Για Πάντα
  • 08:00Δελτίο Εδήσεων
  • 08:00Δελτίο Εδήσεων
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 15:00Αναλυτής
  • 15:00Αναλυτής
  • 15:00Αναλυτής
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:30Δελτίο Εδήσεων
  • 16:30Δελτίο Εδήσεων
  • 17:30Μαθήματα Σκίτσου
  • 17:30Μαθήματα Σκίτσου
  • 17:30Μαθήματα Σκίτσου
  • 18:00Μαζί
  • 18:00Μαζί
  • 18:00Μαζί
  • 19:00SMS
  • 19:00Άνθρωποι
  • 19:00Άνθρωποι
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 20:00Ena Live News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Εδήσεων
  • 21:00Δελτίο Εδήσεων
  • 22:00Πάμε Διακοπές
  • 22:00Πάμε Διακοπές
  • 22:00Πάμε Διακοπές
  • 23:00Αγαπημένο Πιάτο
  • 23:00Εξελίξεις
  • 23:00Εξελίξεις
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Δελτίο Εδήσεων
  • 00:30Δελτίο Εδήσεων
  • 01:30Αναλυτής
  • 01:30Αναλυτής
  • 01:30Αναλυτής
  • 03:00Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:00Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Μαζί
  • 03:30Μαζί
  • 03:30Μαζί
  • 04:30Πάμε Διακοπές
  • 04:30Πάμε Διακοπές
  • 04:30Πάμε Διακοπές
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 08:35Ντοκιμαντέρ
  • 09:30Ίασις (Ε)
  • 09:30Ίασις (Ε)
  • 09:30Ίασις (Ε)
  • 09:30Ίασις (Ε)
  • 09:30Ίασις (Ε)
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Flashback
  • 12:00Flashback
  • 12:00Flashback
  • 12:00Flashback
  • 12:00Flashback
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 14:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:15Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 15:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 17:00Μη Μου Πεις
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Ίασις
  • 19:05Ίασις
  • 19:05Ίασις
  • 19:05Ίασις
  • 19:05Ίασις
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:00Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:10Ντοκιμαντέρ
  • 21:10Ντοκιμαντέρ
  • 21:10Ντοκιμαντέρ
  • 21:10Ντοκιμαντέρ
  • 21:10Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 22:00Doctors Live
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35On Air (Ε)
  • 23:35On Air (Ε)
  • 23:35On Air (Ε)
  • 23:35On Air (Ε)
  • 23:35On Air (Ε)
  • 00:35Ντοκιμαντέρ
  • 00:35Ντοκιμαντέρ
  • 00:35Ντοκιμαντέρ
  • 00:35Ντοκιμαντέρ
  • 00:35Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:30Δελτίο Στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:35Μη Μου Πεις (Ε)
  • 01:35Μη Μου Πεις (Ε)
  • 01:35Μη Μου Πεις (Ε)
  • 01:35Μη Μου Πεις (Ε)
  • 01:35Μη Μου Πεις (Ε)
  • 02:30Music Box
  • 02:30Music Box
  • 02:30Music Box
  • 02:30Music Box
  • 02:30Music Box
LYDIA TV -LYDIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:55Προσεγγίσεις
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 09:00Παιδικά
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 10:05Τηλεπωλήσεις (ΚΟΥ)
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 11:00Μη Μου Πεις
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 12:00Συνεδρίαση Δημοτικού Συμβουλίου (Ε)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 13:00Τηλεπωλήσεις (AΔΑ)
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:00Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 14:30Τηλεπωλήσεις (ΔΑM)
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 16:00Doctors Live
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 17:40Επώνυμοι Και Ανώνυμοι
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 18:40Θρακιώτικα Ταξίδια Γεύσης
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 19:15Τηλεπωλήσεις (ΠΙΣ)
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:10Ματιές Στο Χθες
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:15Λόγια Του Δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 21:00Θρακιά Μέρα
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:00Λόγια Του Δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 02:05Μη Μου Πεις
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 03:00Επώνυμοι Και Ανώνυμοι (Ε)
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
TV RODOPI -TV RODOPI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 08:30Βόλτα Στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 15:00Βόλτα Στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 18:40Μουσικές Περιπλανήσεις
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:00Δελτίο - Ειδήσεις
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 00:35Μουσικό Διάλειμμα
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00 Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Ίασις
  • 09:00Ίασις
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 10:00www.startvfm.gr
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 12:45Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 17:00www.startvfm.gr
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 19:00www.startvfm.gr
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 00:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 01:30Cine Star
  • 01:30Cine Star
  • 03:00www.startvfm.gr
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Music
  • 11:00Music
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 14:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Music
  • 15:00Music
  • 18:00Χρώματα Ελλάδας
  • 18:00Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Πολιτισμός
  • 19:00Πολιτισμός
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 22:00Επιστροφή Στις Ρίζες
  • 23:00Πολιτισμός
  • 23:00Πολιτισμός
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:00Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

a.Epsilon An. Mak. Thrakis -a.Epsilon An. Mak. Thrakis-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 16:30Just Believe It
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:30Πρόγραμμα Τοπικού Ενδιαφέροντος
  • 21:00Τηλεαγορές
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • AE CHANNEL THESSALONIKI
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • SUPER TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:55Προσεγγίσεις
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 08:00Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 09:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 09:30Ταξιδεύοντας Με Την Κουζίνα
  • 10:30Ντοκυμαντέρ
  • 10:30Ντοκυμαντέρ
  • 11:00Ματιές Στην Αγορά
  • 11:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00Focus Press
  • 15:00Focus Press
  • 16:30Ντοκυμαντέρ
  • 16:30Ντοκυμαντέρ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Αυτοδιοικητικά
  • 18:00Αυτοδιοικητικά
  • 19:30Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 19:30Πολιτιστική Κληρονομιά
  • 21:00Τα Νέα
  • 21:00Τα Νέα
  • 22:00Focus Press (Ε)
  • 22:00Focus Press (Ε)
  • 23:30Ντοκυμαντέρ
  • 23:30Ντοκυμαντέρ
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 00:30Αυτοδιοικητικά (Ε)
  • 02:00Out Loud
  • 02:00Out Loud
  • 03:00Ντοκυμαντέρ
  • 03:00Ντοκυμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δημοτικά Τραγούδια
  • 06:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 08:00Μήνυμα Ενημέρωσης Καταναλωτών
  • 08:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 10:00Nτοκιμαντέρ
  • 10:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 11:00Μήνυμα Ενημέρωσης Καταναλωτών
  • 11:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 13:00 Τα Λέμε
  • 13:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 15:00Μέσα Σε Όλα
  • 15:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 18:00Θες Παρεάκι
  • 18:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 20:00Δημοτικά Τραγούδια
  • 20:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 21:00Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 21:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 22:30Μήνυμα Ενημέρωσης Καταναλωτών
  • 22:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 00:00Μήνυμα Ενημέρωσης Καταναλωτών
  • 00:00ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 02:30 Τα Λέμε
  • 02:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
  • 04:30Μέσα Σε Όλα
  • 04:30ΒΕΡΓΙΝΑ TV
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Europe One
  • 08:00Europe One
  • 16:00Europe One
  • 16:00Europe One
  • 00:00Europe One
  • 00:00Europe One
AE CHANNEL THESSALONIKI -AE CHANNEL THESSALONIKI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 16:30Just Believe It
  • 16:30Just Believe It
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 01:00Τηλεαγορές
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Η Κουζίνα Της Μαμάς (Ε)
  • 10:00Η Κουζίνα Της Μαμάς (Ε)
  • 11:00Άλλαξέ Tο (Ε)
  • 11:00Άλλαξέ Tο (Ε)
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 23:00In & Out City
  • 23:00In & Out City
  • 00:30Τηλεπωλήσεις
  • 00:30Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
  • 05:00Stars & Movies (Ε)
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Big Time Rush
  • 06:30Big Time Rush
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:30The New Teletubbies
  • 08:30The New Teletubbies
  • 09:00Team Umizoomi
  • 09:00Team Umizoomi
  • 09:30Little Charmers
  • 09:30Little Charmers
  • 10:00Σίμερ & Σάιν
  • 10:00Σίμερ & Σάιν
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:30Rusty Rivets
  • 11:30Rusty Rivets
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:30Fan Boy And Chum Chum
  • 12:30Fan Boy And Chum Chum
  • 13:00Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
  • 13:00Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
  • 13:30Danny Phantom
  • 13:30Danny Phantom
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:30Regal Academy
  • 15:30Regal Academy
  • 16:00Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 16:00Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:30Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Μπάνσεν Το Τέρας
  • 20:00Μπάνσεν Το Τέρας
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Lego Ninjago
  • 21:00Lego Ninjago
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Victorious
  • 23:00Victorious
  • 23:30Victorious
  • 23:30Victorious
  • 00:00Victorious
  • 00:00Victorious
  • 00:40Drake & Josh
  • 00:40Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:25Drake & Josh
  • 01:25Drake & Josh
  • 01:50Big Time Rush
  • 01:50Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15Big Time Rush
  • 02:15Big Time Rush
  • 02:40Big Time Rush
  • 02:40Big Time Rush
  • 03:05The Thundermans
  • 03:05The Thundermans
  • 03:30The Haunted Hathaways
  • 03:30The Haunted Hathaways
  • 03:55Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 03:55Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:20Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:20Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:45Supah Ninjas
  • 04:45Supah Ninjas
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ευ Ζην
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Απόψεις
  • 20:00Ξυπνάμε Μαζί Ξεκινάμε Μαζι (Live)
  • 22:00Ευ Ζην
  • 23:00Κλασικός Κινηματογράφος
  • 01:00Δρώμενα Και Εκδηλώσεις (Ε)
  • 05:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
SUPER TV -SUPER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:30Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00Εν Κατακλείδι (Best Of)
  • 08:00Εν Κατακλείδι (Best Of)
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 10:00Αλά Κ Αρτ
  • 10:00Αλά Κ Αρτ
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Στη Φόρα
  • 13:00Στη Φόρα
  • 15:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 16:30Επίκεντρον
  • 16:30Επίκεντρον
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 20:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 23:30Εν Κατακλείδι
  • 23:30Εν Κατακλείδι
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00Αλά Κ Αρτ
  • 03:00Αλά Κ Αρτ
  • 05:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 05:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 06:30Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:00Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 07:30Η Ελλάδα Μέσα Από Το Θέατρο Σκιών
  • 08:00Δημιουργίες (Ε)
  • 08:00Δημιουργίες (Ε)
  • 08:30Τεχνολογία Καθημερινότητας
  • 08:30Τεχνολογία Καθημερινότητας
  • 09:00Τα Λόγια Της Πόλης
  • 09:00Τα Λόγια Της Πόλης
  • 10:30Ευρωπαϊκό Σχέδιο
  • 10:30Ευρωπαϊκό Σχέδιο
  • 11:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 11:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 11:30Η Τεχνολογία Της Φύσης
  • 11:30Η Τεχνολογία Της Φύσης
  • 12:30Πάρτε Θέση
  • 12:30Πάρτε Θέση
  • 13:30Ματιές Στην Πόλη
  • 13:30Ματιές Στην Πόλη
  • 13:45Πέριξ
  • 13:45Πέριξ
  • 14:45Ματιές Στην Πόλη
  • 14:45Ματιές Στην Πόλη
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:30Sport Report
  • 15:30Sport Report
  • 16:00Δημότης On Line
  • 16:00Δημότης On Line
  • 18:00Πάρτε Θέση (Ε)
  • 18:00Πάρτε Θέση (Ε)
  • 19:00Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 19:00Εξερευνώντας Τη Μεσόγειο
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 19:30TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική
  • 20:30Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία
  • 20:30Ανακαλύπτοντας Την Ψυχολογία
  • 21:00Τομές Στην Επικαιρότητα
  • 21:00Τομές Στην Επικαιρότητα
  • 22:00Η Κληρονομιά Του Πυθαγόρα
  • 22:00Η Κληρονομιά Του Πυθαγόρα
  • 23:00Πέριξ (Ε)
  • 23:00Πέριξ (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις & Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική (Ε)
  • 01:00Οι Γενναίοι Της Δύσης (The Glory Guys)
  • 01:00Οι Γενναίοι Της Δύσης (The Glory Guys)
  • 03:00Δημότης On Line (Ε)
  • 03:00Δημότης On Line (Ε)
  • 05:00Η Τέχνη Στο Πέρασμα Του Χρόνου
  • 05:00Η Τέχνη Στο Πέρασμα Του Χρόνου

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Diktyo 1
  • 16:00Diktyo 1
  • 00:00Diktyo 1
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 10:30Χρώματα Ελλάδας
  • 11:30Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Ίασις
  • 13:30Τηλεαγορές
  • 14:00Η Ώρα Του Λαού
  • 15:00Road Τo Avonlea
  • 16:00Αποδράσεις
  • 17:30Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 18:30Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ζ)
  • 19:15Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Κozani Tv (E)
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ζ)
  • 22:15Ντοκιμαντέρ
  • 22:30Anne Οf Green Gables
  • 23:00Road Τo Avonlea
  • 23:30TαSOS Στη Μουσική
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Δελτιο Καιρού (Ε)
  • 01:45Αποδράσεις
  • 03:00Road Τo Avonlea
  • 04:00Kozani Τv Οnline (Ε)
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:15Ακολουθία Της Θείας Μεταλήψεως
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 06:45Ακολουθία Του Μεσονυκτικού
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:25Εθνικός Ύμνος
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 07:30Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:30Ευχαριστία Μετά Την Θεία Μετάληψη
  • 10:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 10:40Επικαιρότητες
  • 10:55Προσεγγίσεις
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 12:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 13:40Θέματα Θεολογίας
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:15Ενάτη Ώρα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:30Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 14:50Ημερολόγιο
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:00Μικρός Παρακλητικός Κάνων Στην Υπεραγία Θεοτόκο
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 16:45Στον Τόπο Που Γεννήθηκα
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 17:55Ακολουθία Του Εσπερινού
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 18:35Ντοκυμαντέρ
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 19:00Στους Δρόμους Της Παράδοσης
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 20:40Επί Τας Πηγάς Των Υδάτων
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 21:05Μουσική Εκδήλωση
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 23:20Μικρό Απόδειπνο
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 00:00Όρθρος - Θεία Λειτουργία
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 03:00Τηλεφημερίδα
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:00Μαθαίνω Να Είμαι Γονιός
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
  • 04:35Οδοιπορικό Στην Κύπρο
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Υγιεινές Συζητήσεις
  • 07:45Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Υγιεινές Συζητήσεις
  • 14:45Καρέ-Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 16:30Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Δεύτερο Πλάνο
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00Telemarketing
  • 12:00Telemarketing
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 13:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 14:00Μη Μου Πεις
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 16:30Telemarketing
  • 16:30Telemarketing
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 17:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 18:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Πάμε Ελλάδα
  • 20:00Πάμε Ελλάδα
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 22:00Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 02:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 04:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη Μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες Και Λύσεις Για Το Σπίτι
  • 16:20Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:10Ίασις
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Ντοκιμαντέρ
  • 19:10Ποδόσφαιρο Πρωτάθλημα Α΄ ΕΠΣ Άρτας
  • 21:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Όλο Δυτικά
  • 00:00Βραδυνό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40Μη Μου Πεις
  • 01:30Ξένη Ταινία
  • 03:10Επανάληψη Εκπομπών Της Ημέρας
  • 04:00Εικόνες Από Όλο Τον Κόσμο
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Axelwos TV
  • 16:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00BHMA TV
  • 16:00BHMA TV
  • 00:00BHMA TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Χρώματα Ελλάδας
  • 09:30Telemarketing
  • 10:15Άρωμα Ελλάδας
  • 12:15Telemarketing
  • 13:00Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Μαζί Το Μεσημέρι
  • 16:00Ραντεβού Στο Χωριό (Ε)
  • 18:00Ίασις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Το Μπαλόνι Της Κέρκυρας
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Ραντεβού Στο Χωριό
  • 00:50Λόγος Αντίλογος (Ε)
  • 01:40Ξένη Ταινία
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Εν Χορώ
  • 09:30Εν Χορώ
  • 09:30Εν Χορώ
  • 11:30Travel Guide
  • 11:30Travel Guide
  • 11:30Travel Guide
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 12:30Χοροί Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 15:00Η Ώρα Της Ηπείρου
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:00Ειδήσεις Των Επτά
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 19:45Ταξιδεύοντας Με Τον Θύμιο
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 22:00Στο Μικροσκόπιο
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 23:00Παρέα Με Την Αθηνά
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 01:30Η Ώρα Της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
  • 03:30Στο Μικροσκόπιο (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00ITV
  • 16:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Με Άλλο Μάτι (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 10:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 11:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 13:00Press Room (Ε)
  • 14:00Πρώτο Βήμα
  • 16:00Με Άλλο Μάτι
  • 17:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 18:00Beauty Look
  • 19:00Ο Κυριάκος Έρχεται
  • 20:00Press Room
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00Υπάρχει Θέμα
  • 23:00Άλλη Όψη
  • 00:00Ταινία
  • 01:00Ταινία
  • 02:00Πρώτο Βήμα (E)
  • 03:00Πρώτο Βήμα (E)
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ο Κυριάκος Έρχεται (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • HLEKTRA TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • a.NET
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Achaia Channel
  • 16:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 07:00Best News Αχαΐα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:00Best News Αργολίδα (Ε)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 08:30Best News Λακωνία (E)
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 11:30Εκπομπή Μαγειρικής
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 18:30Best News Αργολίδα
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 19:30Best News Λακωνία
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 20:00Best News Αχαΐα
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 22:0024 Ώρες Ευρώπη
  • 22:30Η Παλιά Καλαμάτα
  • 22:30Η Παλιά Καλαμάτα
  • 23:00Κόντρα & Ρήξη
  • 23:00Κόντρα & Ρήξη
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 01:30Best News Αχαΐα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 02:30Best News Αργολίδα (Ε)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:00Best News Λακωνία (E)
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
HLEKTRA TV -HLEKTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30HLEKTRA TV
  • 08:00HLEKTRA TV
  • 09:00HLEKTRA TV
  • 09:40HLEKTRA TV
  • 12:30HLEKTRA TV
  • 14:00HLEKTRA TV
  • 15:40HLEKTRA TV
  • 16:00HLEKTRA TV
  • 17:00HLEKTRA TV
  • 18:00HLEKTRA TV
  • 18:55HLEKTRA TV
  • 21:00HLEKTRA TV
  • 22:30HLEKTRA TV
  • 00:00HLEKTRA TV
  • 00:30HLEKTRA TV
  • 02:00HLEKTRA TV
  • 03:30HLEKTRA TV
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Tele Shop
  • 07:00Tele Shop
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Metropolis
  • 10:00Metropolis
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00Ανάδειξέ Το
  • 12:00Ανάδειξέ Το
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:00Μια Ενημέρωση
  • 13:30Επί Παντός
  • 13:30Επί Παντός
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Ντοκιμαντέρ
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 17:00Τρέχα Γύρευε
  • 17:00Η Άλλη Άποψη
  • 18:00Metropolis
  • 18:00Metropolis
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 19:00Λακωνίζειν
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Travel Life
  • 21:00Travel Life
  • 22:00Στιγμές Ιστορίας
  • 22:007 Ημέρες Σινεμά
  • 22:30Ταινιοθήκη
  • 22:30Ταινιοθήκη
  • 00:00Metropolis
  • 00:00Metropolis
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 02:00Tele Shop - Αστρολογία
  • 03:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 03:00Σε Χαμηλή Φωτιά
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

a.NET -a.NET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 16:30Just Believe It
  • 16:30Just Believe It
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 01:00Τηλεαγορές
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Η Νύφη
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Η Νύφη
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα
  • 01:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 02:00Η Νύφη (Ε)
  • 04:00News (Ε)
  • 05:00Be A Predator
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 06:00Παρεμβάσεις (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 07:45Super B News (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 10:00Iasis
  • 11:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Ζωγραφικής
  • 11:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Ζωγραφικής
  • 11:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Ζωγραφικής
  • 11:00Καρέ Καρέ Μαθήματα Ζωγραφικής
  • 12:00Έξυπνες Αγορές
  • 12:00Έξυπνες Αγορές
  • 12:00Έξυπνες Αγορές
  • 12:00Έξυπνες Αγορές
  • 13:00Erenthia
  • 13:00Erenthia
  • 13:00Erenthia
  • 13:00Erenthia
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 14:00Cartoon
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 15:00Κόντρα & Ρήξη
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 16:00Sales
  • 17:00Erenthia
  • 17:00Erenthia
  • 17:00Erenthia
  • 17:00Erenthia
  • 18:00Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 18:00Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 18:00Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 18:00Με Το Κλειδί Της Ιστορίας
  • 19:00Super B News
  • 19:00Super B News
  • 19:00Super B News
  • 19:00Super B News
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 21:30Κόντρα & Ρήξη
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 22:30Παρεμβάσεις
  • 00:20Super B News (Ε)
  • 00:20Super B News (Ε)
  • 00:20Super B News (Ε)
  • 00:20Super B News (Ε)
  • 02:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:10Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:50Film
  • 02:50Film
  • 02:50Film
  • 02:50Film
  • 04:30Documentary
  • 04:30Documentary
  • 04:30Documentary
  • 04:30Documentary

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Αstra Market
  • 06:00Αstra Market
  • 08:30Πρωινή Ατζέντα
  • 08:30Πρωινή Ατζέντα
  • 10:00Μυστικά Των Γεύσεων
  • 10:00Μυστικά Των Γεύσεων
  • 10:30Αstra Market
  • 10:30Αstra Market
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 15:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Αstra Market
  • 19:30Αstra Market
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 00:00Ελληνική Ταινία
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:30Night Zone
  • 02:30Night Zone
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
  • 04:00Παράθυρο Στη Θεσσαλία (Ε)
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Άρωμα Ελλάδος
  • 07:45Γεγονότα
  • 08:20Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30Telemarketing
  • 10:30«Η Ιστορία Του Μωυσή», «Χάνσελ Και Γκρέτελ»
  • 12:00Μη Μου Πεις
  • 13:00Telemarketing
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:40Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Η Ώρα Της Μαγνησίας
  • 18:00Γεγονότα
  • 18:40Telemarketing
  • 19:00Καρέ – Καρέ Μαθήματα Σκίτσου (Ε)
  • 19:30Θεσσαλών Γη (Ε)
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:45Travel Guide (Ε)
  • 22:30Ντοκιμαντέρ
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:40Καλημέρα Θεσσαλία (Ε)
  • 00:50Το Μαγκαζίνο Της Θεσσαλίας (Ε)
  • 02:10Η Ώρα Της Μαγνησίας (Ε)
  • 03:00The Condemned
  • 04:40Oddball Hall
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:15News (Ε)
  • 07:00Be A Predator (Ε)
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Η Νύφη
  • 15:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Τηλεαγορές
  • 19:00Η Νύφη
  • 20:00News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:30Αγροτόραμα
  • 23:30Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 02:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 03:30Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 04:15Η Νύφη
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00TV 10
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 06:00Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 07:00TV 10
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00TV 10
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00TV 10
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 10:00TV 10
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00TV 10
  • 13:00TV 10
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 13:00Ματιές Στην Αγορά
  • 15:00TV 10
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 16:00TV 10
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 16:00Ματιές Στην Αγορά
  • 18:00TV 10
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:00Βραζιλιάνικη Σειρά
  • 18:30TV 10
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:30Κόντρα Και Ρήξη
  • 19:30TV 10
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00TV 10
  • 20:30TV 10
  • 20:30Εκ Βαθέων
  • 20:30Εκ Βαθέων
  • 20:30Εκ Βαθέων
  • 22:00TV 10
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00TV 10
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:00TV 10
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30TV 10
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 00:30Τα Άστρα Και Τα Ζώδια
  • 02:00TV 10
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 06:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 07:00Ντένις O Τρομερός
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00Oggy And The Cockroaches
  • 08:30H Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Zig And Sharko
  • 10:30Pacman
  • 11:00Horseland
  • 11:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Η Εισβολή Των Rabbids Season 2
  • 13:00Στρουμφάκια
  • 13:30Puppy In My Pocket
  • 14:00Gogo Dino
  • 14:30Olivia
  • 15:00Μάγια H Μέλισσα
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Θα Το Κάνω Και Γω
  • 18:00Auto Be Good
  • 18:30Power Rangers Jungle Furry
  • 19:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30Super Detectives
  • 20:00Nonty
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Super Mario
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Glitter Force
  • 22:30Dinofroz
  • 23:00Extreme Dinosaurs
  • 23:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 00:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 00:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:30Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 02:00Ντένις O Τρομερός
  • 02:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 03:00Extreme Dinosaurs
  • 03:30Μαρσουπιλαμί
  • 04:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 04:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 05:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 08:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 16:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
  • 00:00E TV
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Τηλεαγορές
  • 07:30Τηλεαγορές
  • 19:30Iasis (Ε)
  • 19:30Iasis (Ε)
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Music Report
  • 21:30Music Report
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:15Κόντρα Και Ρήξη
  • 00:15Μη Μου Πείς
  • 00:15Μη Μου Πείς
  • 01:15Ξένη Ταινία
  • 01:15Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 04:45Ντοκιμαντέρ
  • 04:45Ντοκιμαντέρ
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 06:30Be My Guest
  • 06:30Be My Guest
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ (Ε)
  • 08:30Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 08:30Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 09:30Be My Guest
  • 09:30Be My Guest
  • 10:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 10:30Καρέ Καρέ Σκίτσο (Ε)
  • 10:30Καρέ Καρέ Σκίτσο (Ε)
  • 11:00O Μαγκούφης
  • 11:00O Μαγκούφης
  • 12:30Ντοκυμαντέρ
  • 12:30Ντοκυμαντέρ
  • 13:00Out Door & Sports
  • 13:00Out Door & Sports
  • 14:00Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
  • 14:00Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:30Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00In Style
  • 16:00In Style
  • 16:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 16:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 17:55Σύντομα Γεγονότα
  • 17:55Σύντομα Γεγονότα
  • 18:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 18:00Πάνω Από Τα Όρια
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:00Σύντομα Γεγονότα
  • 19:05In Style
  • 19:05In Style
  • 20:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 20:00Ανάδειξέ Το (Ε)
  • 20:30Γεγονότα-Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Γεγονότα-Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00Ύπαιθρος
  • 22:00Ύπαιθρος
  • 22:30Be My Guest
  • 22:30Be My Guest
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Three Burials Of Melquiades Estrada
  • 00:30Three Burials Of Melquiades Estrada
  • 02:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 02:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 02:30Γεγονότα-Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 02:30Γεγονότα-Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 04:00Στέρεα Λόγια (Ε)
  • 05:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)
  • 05:00Όρεξη Να ΄Χεις (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • ART
  • EXTRA CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • AE CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE TV
  • NICKELODEON
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 06:30Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00Εν Κατακλείδι (Best Of)
  • 08:00Εν Κατακλείδι (Best Of)
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 09:00Κοντά Στην Παράδοση
  • 10:00Αλά Κ Αρτ
  • 10:00Αλά Κ Αρτ
  • 12:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 12:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 13:00Στη Φόρα
  • 13:00Στη Φόρα
  • 15:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 15:30Εν Κατακλείδι
  • 16:30TV Brands
  • 16:30TV Brands
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 18:30Σπορ Σκορ Ρεκόρ
  • 20:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 22:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 23:30Εν Κατακλείδι
  • 23:30Εν Κατακλείδι
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 00:30Τα Νέα Της Αγοράς
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 01:00Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00Αλά Κ Αρτ
  • 03:00Αλά Κ Αρτ
  • 05:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
  • 05:00Αρτηρία - 7ος Κύκλος
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 10:00Τηλεαγορές
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 17:58Τηλεαγορές
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 19:45Τηλεαγορές
  • 20:15Τηλεαγορές
  • 20:45Τηλεαγορές
  • 20:55Τηλεαγορές
  • 21:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 04:30Τηλεαγορές
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Triathlon Series
  • 07:00Triathlon Series
  • 07:00Triathlon Series
  • 08:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 08:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 08:00Χόμπρο - Μπρόντμπι (Ε)
  • 10:00World Sailing Show
  • 10:00World Sailing Show
  • 10:00World Sailing Show
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 11:00Gillette World Sports
  • 12:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 12:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 15:00Triathlon Series
  • 15:00Triathlon Series
  • 15:00Triathlon Series
  • 16:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 16:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 16:00Εκπομπή Tηλεπώλησης
  • 19:00Οι Αντίζηλοι
  • 19:00Οι Αντίζηλοι
  • 19:00Οι Αντίζηλοι
  • 20:00Sport News
  • 20:00Sport News
  • 20:00Sport News
  • 21:00Brainstorming
  • 21:00Brainstorming
  • 21:00Brainstorming
  • 22:00Evening Report
  • 22:00Evening Report
  • 22:00Evening Report
  • 23:30Δικαστίνα Τζούντη - 22oς Κύκλος
  • 23:30Δικαστίνα Τζούντη - 22oς Κύκλος
  • 23:30Δικαστίνα Τζούντη - 22oς Κύκλος
  • 00:00Mobil 1
  • 00:00Mobil 1
  • 00:00Mobil 1
  • 01:00World Sailing Show
  • 01:00World Sailing Show
  • 01:00World Sailing Show
  • 02:00Gillette World Sports
  • 02:00Gillette World Sports
  • 02:00Gillette World Sports
  • 03:00Μπροντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 03:00Μπροντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 03:00Μπροντμπι - Νόρτζελαντ (Ε)
  • 05:00Μίντλαντ - Κοπεγχάγη (Ε)
  • 05:00Μίντλαντ - Κοπεγχάγη (Ε)
  • 05:00Μίντλαντ - Κοπεγχάγη (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Ρεπορτάζ Στην Ελλάδα (Ε)
  • 08:00Democracy Now
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 10:30Day2Day
  • 12:00Τηλεαγορές
  • 14:00Marketing In Practice & More
  • 14:30Εθελοντικά
  • 15:00Δημοσκοπήσεις
  • 16:15Υπάρχει Λύση
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Κοινωνικοί Διάλογοι
  • 19:00Η Ώρα Του Ερασιτέχνη
  • 19:30Πρόσωπα Με Κρίση
  • 20:30Σχολιάζοντας Την Επικαιρότητα
  • 22:00Υπ' Όψιν
  • 23:00Attic Art - Emuse
  • 00:00Δημοσκοπήσεις (Ε)
  • 01:15Death Hund
  • 03:00Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Ασπροπύργου(Ε)
  • 04:00Πρόσωπα Με Κρίση (Ε)
  • 05:00Υπάρχει Λύση (Ε)
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων Των 21:00 (Ε)
  • 06:45Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 07:15Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:05Blue Sky Economy (Ε)
  • 09:00Νανοτεχνολογία & Υγεία
  • 10:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 12:00Σεϊτανίδης Home
  • 13:00Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 14:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:25Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 16:00Jubille
  • 17:00Σεϊτανίδης Home
  • 18:00Προσωπικά Δεδομένα (Ε)
  • 19:00Fashion Time
  • 20:00Blue Sky Economy
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Ο Καιρός (Ε)
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 23:30Προσεχώς (Ε)
  • 00:30Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 01:00Κρητικοί Χοροί Και Τραγούδια (Ε)
  • 02:00Ραντεβού Με Την Επικαιρότητα (Ε)
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 05:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Tribute
  • 07:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 08:00Η Κουζίνα Της Μαμάς - (Ε)
  • 09:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 20:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 21:00Face Τo Face - 7ος Κύκλος
  • 22:00Ζώνη Τηλεπωλήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:15Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 01:45Δελτίο Ειδήσεων
  • 02:00Η Κουζίνα Της Μαμάς - (Ε)
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 04:00Εκπομπή Τηλεπώλησης
  • 05:00Movieland
AE CHANNEL -AE CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 16:30Just Believe It
  • 16:30Just Believe It
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 01:00Τηλεαγορές
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:00Οίκο Ζην
  • 19:00Kontra News
  • 21:00Χώρα Έν Καμίνω
  • 22:00Επί Του Πιεστηρίου
  • 00:00Kontra 24
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Mad Top (E)
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits Gr
  • 10:00Xronomhxanh 90s
  • 10:30Brand New Clips
  • 11:00UK Top
  • 12:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 13:00Zone Classix 00s
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits Gr
  • 15:0015 Super Mad Hits intl
  • 16:00Loca Report
  • 16:30Lyric Video Show
  • 17:00Ok
  • 19:00Cooler
  • 19:30Music Non Stop Ιntl
  • 20:0015 Super Mad Hits Gr
  • 21:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 22:00Στη Διαπασών
  • 23:00Alternative Intl
  • 23:30Rock On Mixer
  • 00:00A-Katalilo Urban
  • 01:00Music Non Stop Gr
  • 02:00Λάικ Στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop Gr
  • 04:00Music Non Stop Ιntl
  • 05:00Music Non Stop Gr
RISE TV -RISE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Κοινωνία
  • 07:00Μουσική: Music 89.2
  • 08:00Μουσική: Music 89.2
  • 09:00Ψυχαγωγία
  • 09:20Ψυχαγωγία
  • 10:00Μουσική: Rise Radio
  • 11:00Μουσική: Rise Radio
  • 12:00Τεχνολογία
  • 13:00Ψυχαγωγία
  • 13:20Ψυχαγωγία
  • 14:00Κοινωνία: Αφιερώματα
  • 14:20Κοινωνία
  • 15:00Μουσική: Rise Radio
  • 16:00Πολιτισμός
  • 16:30Πολιτισμός
  • 17:00Ψυχαγωγία
  • 17:20Ψυχαγωγία
  • 18:00Μουσική: Music 89.2
  • 19:00Τεχνολογία
  • 20:00Πολιτισμός: Bosko
  • 20:30Πολιτισμός
  • 21:00Ψυχαγωγία
  • 21:20Ψυχαγωγία
  • 22:00Κοινωνία: Αφιερώματα
  • 22:20Κοινωνία
  • 23:00Ψυχαγωγία
  • 23:20Ψυχαγωγία
  • 00:00Μουσική: Expand The Room
  • 01:00Μουσική: Expand The Room
  • 02:00Κοινωνία
  • 03:00Slow TV
  • 04:00Slow TV
  • 05:00Πολιτισμός: Bosko
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake & Josh
  • 06:00Drake & Josh
  • 06:30Big Time Rush
  • 06:30Big Time Rush
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 07:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:00Zack & Quack
  • 08:30The New Teletubbies
  • 08:30The New Teletubbies
  • 09:00Team Umizoomi
  • 09:00Team Umizoomi
  • 09:30Little Charmers
  • 09:30Little Charmers
  • 10:00Σίμερ & Σάιν
  • 10:00Σίμερ & Σάιν
  • 10:30Paw Patrol
  • 10:30Paw Patrol
  • 11:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 11:30Rusty Rivets
  • 11:30Rusty Rivets
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:00Kuu Kuu Harajuku
  • 12:30Fan Boy And Chum Chum
  • 12:30Fan Boy And Chum Chum
  • 13:00Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
  • 13:00Οι Περιπέτειες Του Jimmy Neutron
  • 13:30Danny Phantom
  • 13:30Danny Phantom
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:00Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 14:30Winx Club
  • 14:30Winx Club
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:00Maggie & Bianca
  • 15:30Regal Academy
  • 15:30Regal Academy
  • 16:00Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 16:00Η Ντόρα Και Οι Φίλοι Της: Περιπέτειες Στην Πόλη
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 16:30Kung Fu Panda
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:00Οι Πιγκουίνοι Της Μαδαγασκάρης
  • 17:30Paw Patrol
  • 17:30Paw Patrol
  • 18:00Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:00Ο Μπλέιζ Και Οι Φίλοι Του
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 18:30Σίμερ & Σάιν
  • 19:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:00Νέλλα Η Πριγκίπισσα Ιππότης
  • 19:30Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 19:30Ο Άλβιννν!!! Και Η Παρέα Του
  • 20:00Μπάνσεν Το Τέρας
  • 20:00Μπάνσεν Το Τέρας
  • 20:30Mysticons
  • 20:30Mysticons
  • 21:00Lego Ninjago
  • 21:00Lego Ninjago
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 21:30Μπομπ Σφουγγαράκης
  • 22:00The Loud House
  • 22:00The Loud House
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 22:30Καλώς Ήρθες Στο Γουέιν
  • 23:00Victorious
  • 23:00Victorious
  • 23:30Victorious
  • 23:30Victorious
  • 00:00Victorious
  • 00:00Victorious
  • 00:40Drake & Josh
  • 00:40Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:00Drake & Josh
  • 01:25Drake & Josh
  • 01:25Drake & Josh
  • 01:50Big Time Rush
  • 01:50Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 02:15Big Time Rush
  • 02:15Big Time Rush
  • 02:40Big Time Rush
  • 02:40Big Time Rush
  • 03:05The Thundermans
  • 03:05The Thundermans
  • 03:30The Haunted Hathaways
  • 03:30The Haunted Hathaways
  • 03:55Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 03:55Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:20Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:20Μπαμπάς Στο Σπίτι
  • 04:45Supah Ninjas
  • 04:45Supah Ninjas
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 06:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 07:00Ντένις O Τρομερός
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00Oggy And The Cockroaches
  • 08:30H Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Zig And Sharko
  • 10:30Pacman
  • 11:00Horseland
  • 11:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Η Εισβολή Των Rabbids Season 2
  • 13:00Στρουμφάκια
  • 13:30Puppy In My Pocket
  • 14:00Gogo Dino
  • 14:30Olivia
  • 15:00Μάγια H Μέλισσα
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Θα Το Κάνω Και Γω
  • 18:00Auto Be Good
  • 18:30Power Rangers Jungle Furry
  • 19:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30Super Detectives
  • 20:00Nonty
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Super Mario
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Glitter Force
  • 22:30Dinofroz
  • 23:00Extreme Dinosaurs
  • 23:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 00:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 00:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:30Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 02:00Ντένις O Τρομερός
  • 02:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 03:00Extreme Dinosaurs
  • 03:30Μαρσουπιλαμί
  • 04:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 04:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 05:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Fair Hair – Τηλεπώληση
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο (Ε)
  • 09:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 10:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 11:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 12:004Detox - Τηλεπώληση
  • 13:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 14:00Ορθομοριακή Διατροφή
  • 15:00Hellas Telemarketing By Seitanidis
  • 16:00Marlex - Τηλεπώληση
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 18:00El Cady
  • 19:00Κοινή Λογική
  • 20:00Τα Νέα Της Αγοράς
  • 21:00Αυτή Είναι Η Λύση
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:30Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση
  • 00:30Fair Hair – Τηλεπώληση
  • 01:00Plouton Hellas - Τηλεπώληση
  • 02:00Plouton Hellas - Τηλεπώληση
  • 03:00Ζώδια Και Συμβουλές (Ε)
  • 03:30Αισθησιακή Εκπομπή
  • 04:30Κοινή Λογική (Ε)
  • 05:00Κόντρα Και Ρήξη - Τηλεπώληση

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • CHANNEL 4U
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • AE TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
CHANNEL 4U -CHANNEL 4U-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 07:00Μη Μου Πεις
  • 08:00Vproduction
  • 08:00Vproduction
  • 09:00Παιδική Ταινία
  • 09:00Παιδική Ταινία
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:00Marlex Προϊόντα
  • 11:00Marlex Προϊόντα
  • 12:00Πραφτσιώτης Τelemarketing
  • 12:00Πραφτσιώτης Τelemarketing
  • 13:00Βιομαγνητικός Υποστηρικτής Μέσης
  • 13:00Βιομαγνητικός Υποστηρικτής Μέσης
  • 14:00Kόντρα Kαι Ρήξη
  • 14:00Kόντρα Kαι Ρήξη
  • 15:00Κριεμπάρδης Προϊόντα
  • 15:00Κριεμπάρδης Προϊόντα
  • 16:00Νόστος Στη Φύση
  • 16:00Νόστος Στη Φύση
  • 17:00Βιομαγνητικός Υποστηρικτής Μέσης
  • 17:00Βιομαγνητικός Υποστηρικτής Μέσης
  • 18:00Marlex Προϊόντα
  • 18:00Marlex Προϊόντα
  • 19:00Τηλεπωλήσεις (Δαμασκόπουλος)
  • 19:00Τηλεπωλήσεις (Δαμασκόπουλος)
  • 20:00Health For All
  • 20:00Health For All
  • 21:00Kόντρα Kαι Ρήξη
  • 21:00Kόντρα Kαι Ρήξη
  • 22:00Marlex Προϊόντα
  • 22:00Marlex Προϊόντα
  • 23:00Cocobloco
  • 23:00Cocobloco
  • 00:00Ίασις
  • 00:00Ίασις
  • 00:50Ξένη Ταινία
  • 00:50Ξένη Ταινία
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 02:00Τηλεπαρέα
  • 04:30Ίασις
  • 04:30Ίασις
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00On Air
  • 10:00Live Με Την Αντιγόνη (Ε)
  • 12:00On Air
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00On Air
  • 14:30Food Project
  • 15:30Live Με Την Αντιγόνη
  • 18:30On Air
  • 19:00Life Αnd Health (Ε)
  • 20:00On Air
  • 21:00Κενρικό Δελτίο ειδήσεων 
  • 22:15On Air
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Live Με Την Αντιγόνη (Ε)
  • 03:30On Air
  • 04:15Γυρίσματα Στην Κρήτη
  • 05:00Κρητική Ύπαιθρος
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Παιδικές Ιστορίες
  • 08:00Παιδικές Ιστορίες
  • 09:00Σειρά Κινουμένων Σχεδίων
  • 09:00Σειρά Κινουμένων Σχεδίων
  • 10:30Ίασις
  • 10:30Ίασις
  • 11:30Γάμος Με Τα Όλα Του
  • 11:30Γάμος Με Τα Όλα Του
  • 12:20Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 12:20Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 13:25Direct Σε 20'
  • 13:25Direct Σε 20'
  • 13:55Secret
  • 13:55Secret
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 14:30Ειδήσεις - Σύντομο Δελτίο
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 17:30Ειδήσεις
  • 17:30Ειδήσεις
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:00Κρήτες Καλλιτέχνες
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 20:30Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο
  • 21:45Direct Σε 20'
  • 21:45Direct Σε 20'
  • 22:10Δια Κρητικά
  • 22:10Δια Κρητικά
  • 23:30Ψηλή Κουβέντα
  • 23:30Ψηλή Κουβέντα
  • 00:00Car Jacked
  • 00:00Car Jacked
  • 02:00Direct Σε 20' (Ε)
  • 02:00Direct Σε 20' (Ε)
  • 02:30Καλό Μεσημέρι (Ε)
  • 02:30Καλό Μεσημέρι (Ε)
  • 05:00Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 05:00Ειδήσεις - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 06:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 07:00Ντένις O Τρομερός
  • 07:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 08:00Oggy And The Cockroaches
  • 08:30H Κουκουβάγια Και Η Παρέα Της
  • 09:00Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 09:30Dimitri
  • 10:00Zig And Sharko
  • 10:30Pacman
  • 11:00Horseland
  • 11:30Πριγκίπισσα Σίσσυ
  • 12:00Angel's Friends
  • 12:30Η Εισβολή Των Rabbids Season 2
  • 13:00Στρουμφάκια
  • 13:30Puppy In My Pocket
  • 14:00Gogo Dino
  • 14:30Olivia
  • 15:00Μάγια H Μέλισσα
  • 15:30Χάιντι
  • 16:00Οι Περιπέτειες Της Betsy
  • 16:30Μαγικά Τουβλάκια
  • 17:00Τα Τρία Σκιουράκια
  • 17:30Θα Το Κάνω Και Γω
  • 18:00Auto Be Good
  • 18:30Power Rangers Jungle Furry
  • 19:00Τάτα Ο Εξωγήινος
  • 19:30Super Detectives
  • 20:00Nonty
  • 20:30Oggy And The Cockroaches
  • 21:00Super Mario
  • 21:30Digimon Fusion
  • 22:00Glitter Force
  • 22:30Dinofroz
  • 23:00Extreme Dinosaurs
  • 23:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 00:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 00:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 01:30Σαμπρίνα Η Μικρή Μάγισσα
  • 02:00Ντένις O Τρομερός
  • 02:30Το Μυστηριώδες Νησί Κόνγκ
  • 03:00Extreme Dinosaurs
  • 03:30Μαρσουπιλαμί
  • 04:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 04:30Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
  • 05:00Ταινία Κινουμένων Σχεδίων
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Στο Επίκεντρο (Ε)
  • 07:00Το Φάντασμα Του Κάντερβιλ
  • 08:00Αλαντίν
  • 08:30Στο Κόκκινο (Ε)
  • 10:30Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Mama Mia (Ε)
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 16:00Στο Κόκκινο
  • 17:55Mama Mia
  • 18:30Στο Επίκεντρο
  • 19:30Gilmore
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Κρητών Έργα
  • 22:30Γκρεμνά Και Γεύσεις (Ε)
  • 23:00Punk'd
  • 23:30Rescue Me
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:05Rescue Me
  • 00:30Ζώδια Και Συμβουλές
  • 01:00Το Παραστράτημα Μιας Αθώας
  • 02:30Ντοκιμαντέρ
  • 03:00Κρητών Έργα (Ε)
  • 04:00Rescue Me (Ε)
  • 04:40Punk'd (Ε)
  • 05:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00News (Ε)
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Η Νύφη
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Η Νύφη
  • 20:00Κοινωνία Και Πολιτισμός
  • 21:00News
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 01:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 02:00Η Νύφη (Ε)
  • 04:00Επ' Ώμου Βούργια
  • 05:00Σεργιάνι Στην Κρήτη (Ε)
AE TV -AE TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 07:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 09:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 11:30Έχουμε Και Λέμε
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 14:00Στο Σπίτι Με Τη Νένα
  • 16:30Just Believe It
  • 16:30Just Believe It
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 17:00Γιώργος Τράγκας
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:00Μπορείς Να Το Σώσεις
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 19:30Μαζί Και Σήμερα (Ε)
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 21:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 22:00Τηλεαγορές
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 00:00Κοινή Λογική
  • 01:00Τηλεαγορές
  • 01:00Τηλεαγορές

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Άρωμα Ελλάδας
  • 08:00Μη Μου Πεις
  • 09:00Ντοκιμαντέρ
  • 10:00Η Εκκλησία Σήμερα (Ε)
  • 11:15Health For All
  • 12:15Κάθε Μέρα Μια Άλλη Μέρα
  • 14:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 15:003 Στο Αιγαίο
  • 17:00Ειδήσεις 17:00
  • 17:30Τηλεπωλήσεις
  • 18:30Περιβάλλον
  • 19:45Μη Μου Πεις
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Call Of The Wild 9
  • 23:00Ντοκιμαντέρ
  • 00:00 Ειδήσεις 24:00
  • 00:153 Στο Αιγαίο (Ε)
  • 02:15Κάθε Μέρα Μια Άλλη Μέρα (Ε)
  • 03:45Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 16:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Be A Predator
  • 08:00Κοινωνία Και Πολιτισμός (Ε)
  • 09:00Τηλεαγορές
  • 14:00Η Νύφη
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Η Νύφη
  • 20:00Ντοκυμαντέρ
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00News
  • 22:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 23:00Δυνατά Και Ελληνικά
  • 00:00Ξεναγήσεις Στα Δωδεκάνησα
  • 01:00Wild African Track
  • 02:00Η Νύφη
  • 04:00News (Ε)
  • 05:00Be A Predator
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Θάρρι
  • 16:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 06:30Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 07:00Παιδική Ζώνη
  • 09:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 12:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 13:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 14:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 15:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 15:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 16:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Ντοκιμαντέρ
  • 18:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 18:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 19:00Ξένη Σειρά
  • 19:00Ξένη Σειρά
  • 20:00Όλο Υγεία
  • 20:00Όλο Υγεία
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Μικρές Ιστορίες (Ε)
  • 22:00Μικρές Ιστορίες (Ε)
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Μη Μου Πεις
  • 01:00Μη Μου Πεις
  • 02:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 02:00Χρώμα Ελλάδας (Ε)
  • 03:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 03:00Εκπομπή Τηλεπωλήσεων
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας (Ε)
KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Στη Φόρα
  • 06:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 06:00Χρώματα Ελλάδας
  • 06:00Στη Φόρα
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:00Στη Φόρα
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 08:00Εν Κατακλείδι
  • 08:00Εν Κατακλείδι
  • 08:30Η Αγορά Σήμερα
  • 09:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:00Ματιές Στις Εξελίξεις
  • 09:30Όλο Υγεία
  • 10:00Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Η Αγορά Σήμερα
  • 10:00Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα/ Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα / Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 16:00Ίασις
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 17:00Κόντρα Και Ρήξη
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 18:30Εν Κατακλείδι
  • 18:30Εν Κατακλείδι
  • 18:30Εν Κατακλείδι
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Χρώματα Ελλάδας
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 20:30Εκρηκτικό Δελτίο
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτι