digea

Καλώς ήρθατε στην ψηφιακή εποχή!

Ηλεκτρονικός οδηγός προγράμματος [EPG]

Τρίτη 25 Απριλίου 2017
  • :
  • :
  • ALPHA
  • ANT1
  • ART
  • E
  • M.tv
  • MEGA
  • SKAI
  • STAR
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALPHA -ALPHA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 07:00 Η Μικρή Γιατρός - 3ος Κύκλος
  • 07:30 Σοφία, η Πριγκίπισσα - 3ος Κύκλος
  • 07:55 Η Μπουτίκ της Μίνι - 3ος Κύκλος
  • 08:00 Happy Day στον Alpha
  • 11:00 TV Mall
  • 11:20 Εντιμότατοι Κερατάδες (Ε)
  • 12:20 Eurodata
  • 12:30 Ειδήσεις
  • 13:00 Ελένη
  • 16:00 Παλικάρι στα Θρανία
  • 17:50 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική Γλώσσα
  • 18:00 Deal
  • 19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00 Έλα στη Θέση μου
  • 21:00 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 4ος Κύκλος
  • 21:50 Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 22:50 Ελληνοφρένεια
  • 23:30 Αυτοψία
  • 01:15 Ελληνοφρένεια (Ε)
  • 02:30 10η Εντολή - 3ος Κύκλος (Ε)
  • 03:20 Eurodata (Ε)
  • 03:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 04:00 Gran Hotel - 1ος Κύκλος
  • 05:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης
ANT1 -ANT1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Τα Φιλαράκια (Ε)
  • 07:00 Καλημέρα Ελλάδα
  • 10:00 Το Πρωινό
  • 13:00 ANT1 News
  • 14:00 Κωνσταντίνου και Ελένης - 1ος Κύκλος (Ε)
  • 15:00 Θα Βρεις το Δάσκαλό σου (Ε)
  • 16:30 Μοιραία Έλξη
  • 17:30 ΑΝΤ1 News - Δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
  • 17:45 Δίδυμα Φεγγάρια - 2ος Κύκλος
  • 19:00 ANT1 News
  • 20:00 Μπρούσκο - 4ος Κύκλος
  • 21:00 Κλήρωση Λαϊκού Λαχείου
  • 21:15 Οι Συμμαθητές - 3ος Κύκλος
  • 22:15 Μπραζιλέρο
  • 00:15 Όλα Ξεκόλλα
  • 02:15 Φιλί Ζωής (Ε)
  • 03:15 Το Καφέ της Χαράς (Ε)
  • 04:15 VICE - 4ος Κύκλος (Ε)
  • 05:00 Έρωτας (Ε)
ART -ART-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Ελληνικός Κινηματογράφος
  • 06:30 Εκρηκτικό Δελτίο (Ε)
  • 08:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 08:30 Μια Τηλεϊατρική Καλημέρα
  • 09:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 10:00 Part Time
  • 12:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 12:30 Αρτηρία
  • 13:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 14:00 Στη Φόρα
  • 15:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 15:30 Ελλάδα Γεια σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη
  • 17:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 17:30 Σπορ - Σκορ - Ρεκόρ
  • 18:45 Δελτίο στη Νοηματική
  • 19:00 Τα Νέα της Αγοράς
  • 19:30 Φροντίδα και Υγεία
  • 20:30 Τα Νέα της Αγοράς
  • 21:00 Εκρηκτικό Δελτίο
  • 22:30 Master Quiz
  • 00:30 Ελλάδα Γεια σου με το Γιώργο Καρατζαφέρη (Ε)
  • 02:00 Στη Φόρα (Ε)
  • 03:00 Αρτηρία (Ε)
  • 04:00 Part Time (Ε)
E -E-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:45 Φτιάξε Καφέ να Στα Πω
  • 11:45 La Biri Biri
  • 15:45 Tatiana Live
  • 18:40 Star Academy (Ε)
  • 19:45 Live News
  • 21:00 Star Academy
  • 22:15 Κάνε μου Like
  • 00:30 Star Academy (Ε)
  • 01:50 Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική
  • 02:00 La Biri Biri (Ε)
  • 05:00 Live News (Ε)
M.tv -M.tv-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30 Ο Θρίαμβος της Αγάπης
  • 07:30 Close Up (Ε)
  • 08:30 Όλα Καλά (Ε)
  • 10:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 12:00 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας (Ε)
  • 13:00 Η Αγορά Σήμερα
  • 18:00 Οι 900 της Μαρίνας
  • 19:45 Όλα Καλά
  • 21:30 Τα 3 Πρόσωπα της Άννας
  • 22:30 Sex and the City
  • 23:00 Sex and the City
  • 23:30 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 00:30 Mayday (Ε)
  • 01:30 VICE (Ε)
  • 02:30 Sex and the City (Ε)
  • 03:00 Φυγόκεντρος (Ε)
  • 04:00 Celebrity Legacies (Ε)
  • 04:45 Mayday (Ε)
MEGA -MEGA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Τα Μυστικά της Εδέμ (Ε)
  • 07:10 Περί Ανέμων και Υδάτων (Ε)
  • 08:10 Τα Επτά Κακά της Μοίρας μου (Ε)
  • 09:20 Ζωές Παράλληλες (Ε)
  • 10:40 Η Πολυκατοικία (Ε)
  • 12:30 Μαρία η Άσχημη (Ε)
  • 14:00 Εραστής Δυτικών Προαστίων (Ε)
  • 14:50 Στο Παρά Πέντε (Ε)
  • 15:50 Στο Παρά Πέντε (Ε)
  • 16:50 Ο Καιρός με τον Θοδωρή Κολυδά
  • 17:00 Καν' το Όπως ο Άκης (Ε)
  • 17:50 Δέκα Λεπτά Κήρυγμα (Ε)
  • 18:50 Ζωές Παράλληλες
  • 20:00 Λατρεμένοι μου Γείτονες (Ε)
  • 21:00 Είσαι το Ταίρι μου (Ε)
  • 22:00 Κάτω Παρτάλι (Ε)
  • 23:00 Οι Καλύτερες Φίλες (New Best Friend)
  • 00:50 Οι Μάγισσες
  • 02:50 Unforgettable
  • 03:40 Breaking In
  • 04:10 Fantasy Island
SKAI -SKAI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Πρώτη Γραμμή
  • 10:00 Τώρα
  • 12:00 Αταίριαστοι
  • 14:00 Οι Ειδήσεις του ΣΚΑΪ
  • 15:00 ΣΚΑΪ στις 3
  • 16:00 Survivor Πανόραμα
  • 17:50 Δελτίο στη Νοηματική
  • 18:00 Rodeo
  • 19:00 Κάνε Παζάρι
  • 20:00 Τα Νέα του ΣΚΑΪ
  • 21:00 Survivor
  • 00:30 Ιστορίες
  • 01:30 Rodeo (Ε)
  • 02:15 Προδοσίες (Ε)
  • 03:00 Happy Traveller (Ε)
  • 03:45 Survivor Πανόραμα (Ε)
STAR -STAR-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00 Τροχός της Τύχης (Ε)
  • 06:45 Transformers Robots in Disguise
  • 07:10 Beware the Batman
  • 07:35 Tree Fu Tom
  • 08:00 Bahar - 3ος Κύκλος
  • 09:00 Bahar - 3ος Κύκλος
  • 10:00 Live U
  • 12:00 Αλήθειες με τη Ζήνα
  • 14:00 9 Μήνες - 2ος Κύκλος
  • 15:10 Shopping Star
  • 16:35 Blind Taste
  • 17:45 STAR News
  • 17:55 AR3NA
  • 18:50 Τροχός της Τύχης
  • 19:50 STAR News
  • 21:00 Modern Family - 1ος Κύκλος
  • 21:30 Modern Family - 1ος Κύκλος
  • 22:00 The Marine 2
  • 00:10 Η Νεράιδα και το Παλικάρι
  • 02:30 Χαμένες Ψυχές (Lost Souls)
  • 04:30 Psych - 1ος Κύκλος

Τα κανάλια που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν σε όλους τους νομούς της χώρας.

  • ALFA
  • CENTER TV
  • DELTA TV
  • DIKTYO TV
  • SMILE
  • ENA CHANNEL
  • KANALI 6
  • ORESTIADA TV
  • R CHANNEL
  • STAR B. ELLADOS
  • THRAKINET
  • TILE EPILOGES
  • TV DELTA
  • XANTHI CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALFA -ALFA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Πάμε Ελλάδα
  • 19:00Πάμε Ελλάδα
  • 20:00Cedar Cove
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Ντοκιμαντέρ
  • 21:45Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:45Η Βασίλισσα του Νότου
  • 23:00Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Cedar Cove
  • 00:45Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Μυστική Οργάνωση Salamander
  • 01:30Οι Βοργίες - 1ος Κύκλος
  • 02:30Πάμε Ελλάδα
  • 03:30Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 03:30Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
CENTER TV -CENTER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Pre-news
  • 09:00Έξυπνες Αγορές
  • 10:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 10:30Έξυπνες Αγορές
  • 15:00Όλα on Camera
  • 16:30Έξυπνες Αγορές
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Έξυπνες Αγορές
  • 19:00Center Life
  • 20:00Pre-news
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Επί της Ουσίας
  • 00:30Επίκαιρα
  • 01:30Ταινία
  • 04:00Χρώματα Ελλάδας
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας
DELTA TV -DELTA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00ΔΕΛΤΑ Μαγκαζίνο
  • 10:00MAD TV
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00ΔΕΛΤΑ Μαγκαζίνο
  • 17:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00MAD TV
  • 19:00Κάτι Μαγειρεύεται
  • 19:30Vita
  • 20:30Τα Νέα της Περιφέρειας Α. Μακεδονίας - Θράκης
  • 22:00Πολιτικό Βαρόμετρο
  • 23:30Moto in Action
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30MAD TV
  • 02:30Νυχτερινό Πρόγραμμα
DIKTYO TV -DIKTYO TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Travel Guide
  • 08:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πες το στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 12:00Σσς... Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 13:00Όλο Υγεία
  • 13:45Ανοιχτή Γραμμή
  • 14:15Ειδήσεις
  • 14:50Ανοιχτή Γραμμή
  • 16:00Πες το στην Κυρία Στέλλα
  • 17:45Τηλεπωλήσεις
  • 18:15Τηλεπωλήσεις
  • 19:15Καιρός Για Αγρότες
  • 19:25Σσς... Μας Βλέπουνε (Ε)
  • 20:40Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ποδοσφαιρικός Αγώνας
  • 00:00Ειδήσεις (Ε)
  • 01:00Ανοιχτή Γραμμή (Ε)
  • 02:15Πες το στην Κυρία Στέλλα (Ε)
  • 03:45Χρώματα Ελλάδας
  • 04:45Όλο Υγεία
  • 05:00Travel Guide
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
ENA CHANNEL -ENA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Μη μου Πεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Αναλυτής
  • 16:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Τα Αστέρια Λάμπουν για Πάντα
  • 18:00Μαζί
  • 19:00Παρουσίες
  • 20:00Ena Live News
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Πυξίδα
  • 23:00Εξελίξεις
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Αναλυτής (Ε)
  • 03:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 03:30Μαζί (Ε)
  • 04:30Πάμε Διακοπές (Ε)
KANALI 6 -KANALI 6-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:15Τηλεμάρκετινγκ
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 08:35Άρωμα Ελλάδας (Ε)
  • 09:00Όλο Υγεία (Ε)
  • 09:30Χρώματα Ελλάδας (Ε)
  • 10:30Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Άρωμα Ελλάδας
  • 15:00Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:15Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 15:20Social (Ε)
  • 16:00Ντοκιμαντέρ
  • 17:00Μη μου Πεις
  • 18:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:05Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:05Όλο Υγεία
  • 19:30Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Drive & Travel
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 21:05Ποδόσφαιρο: Άρης Πετεινού - Νέστος Κύρνου (Ε)
  • 23:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 23:35Ανάδειξέ το (Ε)
  • 00:30Jazz Life
  • 01:00Μεταμεσονύκτιο Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Δελτίο στην Τουρκική Γλώσσα
  • 01:35Μη μου Πεις (Ε)
  • 02:30Τηλεμάρκετινγκ
  • 03:00Music Box
ORESTIADA TV -ORESTIADA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Λόγια του δρόμου
  • 10:05Ντοκιμαντέρ
  • 10:30Τηλεπωλήσεις
  • 11:00Μη μου Πεις
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 13:007 Ημέρες (Ε)
  • 14:00Ντοκιμαντέρ
  • 14:30Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Gas Light Gourmet
  • 15:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 15:40Ντοκιμαντέρ
  • 16:00Face to Face
  • 17:00Παιδικά
  • 17:30Σύντομες Ειδήσεις
  • 17:40Ντοκιμαντέρ
  • 18:40Σχολή Γονέων
  • 20:10Ματιές στο Χθες
  • 20:15Λόγια του δρόμου
  • 20:20Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Απόκρυφη Αρμονία
  • 23:15Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Doctors Live
  • 01:00Περιβάλλον-Κυνήγι: Μύθοι και Αλήθειες (Ε)
  • 02:00Λόγια του δρόμου (Ε)
  • 02:05Μη μου Πεις
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
  • 04:00Ντοκιμαντέρ
R CHANNEL -R CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:40Ξαδέλφια Κατά Βάθος
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 07:40Χρώματα Ελλάδας
  • 08:30Βόλτα στην Αγορά
  • 11:00Ώρα Λαού
  • 12:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Βόλτα στην Αγορά
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Ηρακλής: Ο Βασιλιάς των Σκαθαριών
  • 19:3090 συν (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Δελτίο με τον Κυριάκο Βελόπουλο
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:55Video Clip
  • 01:05Τηλεγνωριμίες
  • 05:00Ξένη Ταινία
STAR B. ELLADOS -STAR B. ELLADOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00www.startvfm.gr
  • 11:00Εκπομπή Τοποθέτησης Προϊόντων
  • 15:00Παρεμβάσεις
  • 16:30www.startvfm.gr
  • 18:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:00Το Star στα Γήπεδα
  • 21:00Ταινία
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Παρεμβάσεις (E)
  • 01:30Ταινία
  • 03:00www.startvfm.gr
THRAKINET -THRAKINET-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Παιδική Ζώνη
  • 08:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 09:00Travel Guide
  • 10:00Το Κουτάλι
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00Music
  • 13:00Music
  • 14:00Κόντρα και Ρήξη
  • 15:00Ταξιδεύοντας με τον Θύμιο
  • 16:00Χρώματα Ελλάδας
  • 17:00Music
  • 18:00Music
  • 19:00Πολιτισμός
  • 20:30Το Περιβάλλον Είμαστε Εμείς
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ευ Ζην
  • 23:00Ordo ab Chao (Ε)
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
  • 01:50Νυχτερινό Πρόγραμμα
TILE EPILOGES -TILE EPILOGES-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Tile Epiloges
  • 16:00Tile Epiloges
  • 00:00Tile Epiloges
TV DELTA -TV DELTA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00TV Delta
  • 16:00TV Delta
  • 00:00TV Delta
XANTHI CHANNEL -XANTHI CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Xanthi Channel
  • 16:00Xanthi Channel
  • 00:00Xanthi Channel

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Δράμας, Έβρου, Καβάλας, Ροδόπης, Σερρών, Ξάνθης, τη Σαμοθράκη και τη Θάσο.

  • 4Ε
  • ATLAS TV
  • BERGINA
  • EUROPE ONE
  • EXTRA THESS
  • KANALI 9
  • NICKELODEON PLUS
  • DION TV
  • SUPER TV
  • TV 100
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
4Ε -4Ε-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:45Τηλεσχολείο Ψαλτικής
  • 07:15Ακολουθία του Μεσονυκτικού
  • 07:55Εθνικός Ύμνος
  • 08:00Ακολουθία του Όρθρου
  • 09:00Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 10:10Πνευματική Οδοιπορία
  • 11:00Λόγια της Πλώρης
  • 11:40Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 12:00Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 13:00Κοιτώντας Γύρω μας
  • 13:30Περιοδικές Προτάσεις
  • 14:10Ένατη Ώρα
  • 14:25Αγιογραφικά Αναγνώσματα
  • 14:45Ημερολόγιο
  • 14:50Μαγειρεύοντας Ελληνικά
  • 15:00Τηλεφημερίδα
  • 16:00Παρακλητικός Κανόνας στον Άγιο Νικόλαο
  • 16:40Μικροί Χορευτές
  • 17:10Κάποιοι Νοιάζονται για μας
  • 17:15Οι Συμμαθητές μου
  • 17:25Θεατρική Παράσταση
  • 18:00Ακολουθία του Εσπερινού
  • 18:35Προσεγγίσεις
  • 19:25Εκπαιδευτική Τηλεόραση
  • 19:40Σκέψεις, Κρίσεις, Σχόλια
  • 21:00Γράμματα Σπουδάματα
  • 22:00Ο Κόσμος του Μπάσκετ
  • 23:00Μικρό Απόδειπνο
  • 23:50Τηλεφημερίδα
  • 00:50Το Μεγαλείο της Ελληνικής Γλώσσας
  • 01:50Περιοδικές Προτάσεις
  • 02:30Σημεία των Καιρών
  • 04:35Ο Κόσμος του Μπάσκετ
ATLAS TV -ATLAS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:00Τηλεπωλήσεις
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 19:00Δια Χειρός
  • 20:00Παρουσίες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τεχνομορφές
  • 23:00Out Loud
  • 00:00Ντοκιμαντέρ
  • 01:00Τεχνομορφές
  • 02:00Out Loud
  • 03:00Ντοκιμαντέρ
BERGINA -BERGINA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Μέσα σε Όλα (Ε)
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:00Τα Λέμε
  • 15:30Μέσα σε Όλα
  • 18:00New View
  • 19:00Ειδήσεις
  • 20:00Τα Λέμε (Ε)
  • 21:30Τηλεπωλήσεις
  • 00:00Για μια Θέση στην Καρδιά σου
  • 01:00Τα Λέμε (Ε)
  • 03:30Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 04:30New View (Ε)
EUROPE ONE -EUROPE ONE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Europe One
  • 16:00Europe One
  • 00:00Europe One
EXTRA THESS -EXTRA THESS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Τηλεαγορές
  • 14:30Τηλεαγορές
  • 17:55Ραντεβού με τη Μαριαλένα
  • 18:00Τηλεαγορές
  • 19:55Ειδήσεις στη Νοηματική
  • 20:05Τηλεαγορές
  • 20:30Τα Νέα σε 15'
  • 21:00Τηλεαγορές
  • 21:25Meteo News 1
  • 21:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 22:55Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:00Meteo News 2
  • 23:05Τηλεαγορές
  • 01:00Ζωή και Άστρα
  • 02:00Τηλεαγορές
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
  • 05:00Αποκαλυπτικό Δελτίο (Ε)
KANALI 9 -KANALI 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 22:00Τηλεπωλήσεις
  • 00:00In and Out City
  • 01:15Τηλεπωλήσεις
  • 03:00Μαθήματα Αστρολογίας
  • 04:00Tribute (Ε)
  • 05:00Stars & Movies
NICKELODEON PLUS -NICKELODEON PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake and Josh
  • 06:50Big Time Rush
  • 07:15Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 07:35Team Umizoomi
  • 08:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 08:30Little Charmers
  • 09:00Bubble Guppies
  • 09:20Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:45Team Umizoomi
  • 10:10Σούπερ Ζωάκια
  • 10:35The New Teletubies
  • 11:00Μαξ και Σρεντ
  • 11:30100 Πράγματα που Πρέπει να Κάνεις πριν το Λύκειο
  • 12:00Talia in the Kitchen
  • 12:30Game Shakers
  • 13:00Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
  • 13:30Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
  • 14:00Zack and Quack
  • 14:30Σίμερ και Σάιν
  • 15:00Paw Patrol
  • 15:30Rabbids Invasion
  • 16:00Yo-kai Watch
  • 16:30Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 17:00Άβαταρ
  • 17:30Winx
  • 18:00Ο Θρύλος της Κόρρα
  • 18:30Ο Μπλέιζ και οι Φίλοι του
  • 19:00Ο Άλβιννν!!! Και η Παρέα του
  • 19:30Δυο Φανταστικοί Γονείς
  • 20:00Paw Patrol
  • 20:30Σίμερ και Σάιν
  • 21:00Τα Μυστικά της Αβύσσου
  • 21:30Τα Χρονικά του Ζορρό
  • 22:00Χελωνονιντζάκια
  • 22:30Yo-kai Watch
  • 23:00Τριπλός Μπελάς
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 00:00Οι Περιπέτειες του Jimmy Neutron
  • 00:30Planet Sheen
  • 01:00Όπως Λέει η Τζίντζερ
  • 01:25Τα Ταξίδια των Thornberrys
  • 01:50Τα Απίθανα Μωρά
  • 02:15Η Μαγική Κιμωλία
  • 02:40Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
  • 03:05Tuff Puppy
  • 03:30Δυο Φανταστικοί Γονείς
  • 03:55Fanboy and Chum Chum
  • 04:20Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 04:45Ο Θρύλος της Κόρρα
DION TV -DION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Ψηφίδες Πολιτισμού (Ε)
  • 10:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν (Ε)
  • 11:00Τηλεαγορές
  • 12:00Μουσικές και Μνήμες
  • 13:00Τηλεαγορές
  • 14:00Μουσικές και Μνήμες
  • 15:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Ψηφίδες Πολιτισμού
  • 18:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 19:00Προσωπογραφίες: Αγνός και Θαυμαστός Εν
  • 20:00Τηλεαγορές
  • 20:30Μουσικές και Μνήμες
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Πόντος και Ιστορία
  • 23:00Αχ Ελλάδα Σ' Αγαπώ
  • 00:00Εκδηλώσεις και Δρώμενα
  • 03:00Μουσικές και Μνήμες
SUPER TV -SUPER TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
TV 100 -TV 100-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μεγάλα Παγκόσμια Μυστήρια
  • 06:30Πράσινα Κτίρια
  • 07:00Φάλαινα Δολοφόνος - Προσωπική Υπόθεση
  • 08:00Άκου να Δεις
  • 10:05Ποιος Σκότωσε τους Μάγια;
  • 11:00Αρπακτικά Ζώα - 2ος Κύκλος
  • 12:00Ανακαλύπτοντας την Ψυχολογία
  • 12:30Ωκεάνιος Ζωολογικός Κήπος
  • 13:00Δημιουργίες (Ε)
  • 13:30... Πέριξ
  • 14:45Το Μικρό Καράβι
  • 15:00TV 100 Ειδήσεις
  • 15:30Sport Report
  • 16:00Δημότης on line
  • 18:00Πάρτε Θέση
  • 19:15Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική
  • 19:45TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική
  • 21:00Ένα Βιβλίο Ένα Ταξίδι
  • 22:00Πεδίο Ιδεών
  • 22:45... Πέριξ (Ε)
  • 00:00TV 100 Ειδήσεις και Δελτίο στη Νοηματική (Ε)
  • 01:15Viva (Ε)
  • 02:15Φάλαινα Δολοφόνος - Προσωπική Υπόθεση
  • 03:15Δημότης on line (Ε)
  • 05:00Euromaxx The Arts
  • 05:00Ευρωπαϊκή Αρχιτεκτονική

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Θεσσαλονίκης, Χαλκιδικής, Κιλκίς, Πέλλας, Ημαθίας και Πιερίας.

  • DIKTYO
  • FLASH TV
  • ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ
  • TOP CHANNEL
  • WEST CHANNEL
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
DIKTYO -DIKTYO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Diktyo
  • 16:00Diktyo
  • 00:00Diktyo
FLASH TV -FLASH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ώρα Λαού (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 08:00Αειφορία
  • 09:00Ματιές στα Σπορ (Ε)
  • 10:30Χρώματα Ελλάδας
  • 11:30Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Όλο Υγεία
  • 12:30Bioenergy Hellas
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30TV Market
  • 14:00Ώρα Λαού
  • 15:00Ώρα Αιχμής
  • 16:15La Extrana Dama
  • 17:15Bioenergy Hellas
  • 18:00TV Market
  • 18:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 19:15Έλα στη Θέση μου
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός
  • 22:30Αυτοψίες
  • 00:00Tropical Heat (a.k.a. Sweating Bullets)
  • 01:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων - Καιρός (Ε)
  • 02:30Ώρα Αιχμής (Ε)
  • 03:30La Extrana Dama (Ε)
  • 04:30Ντοκιμαντέρ
ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ -ΟΣΙΟΣ ΝΙΚΑΝΩΡ-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Osios Nikanor
  • 16:00Osios Nikanor
  • 00:00Osios Nikanor
TOP CHANNEL -TOP CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Παιδικά
  • 11:00Τηλεπωλήσεις
  • 13:30Επί Παντός (Ε)
  • 15:30Τηλεπωλήσεις
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 21:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Υγιεινές Συζητήσεις
  • 23:50Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:45Τρα-λα-λα
  • 02:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 03:00Top Channel
WEST CHANNEL -WEST CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Παιδική Ταινία
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:30Χρώματα Ελλάδας
  • 14:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:40Ξένη Σειρά
  • 15:15Μη μου Πεις
  • 16:30Πράσινο Φως
  • 18:30Outdoor and Sports
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Ελληνική Ταινία
  • 23:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 04:00Μη μου Πεις
  • 05:00Άρωμα Ελλάδας

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας.

  • ART TV
  • AXELWOS TV
  • BHMA TV
  • CORFU TV
  • EPIRUS TV1
  • ITV
  • START TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ART TV -ART TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 08:00Παιδικό Πρόγραμμα
  • 09:00Χρώματα Ελλάδας
  • 10:00Πρωινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 10:30Όλα για την Υγεία
  • 11:30Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 12:30Ντοκιμαντέρ
  • 13:35Εικόνες από Όλο τον Κόσμο
  • 13:40Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 14:45Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:20Ιδέες και Λύσεις για το Σπίτι
  • 17:30Παιδικό Πρόγραμμα
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:40Ο Κόσμος των Σπορ (Ε)
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Freestyle
  • 00:05Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:40HeroΠαίδες
  • 01:50Μη μου Πεις
  • 02:45Ξένη Ταινία
AXELWOS TV -AXELWOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Axelwos TV
  • 16:00Axelwos TV
  • 00:00Axelwos TV
BHMA TV -BHMA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Bhma TV
  • 16:00Bhma TV
  • 00:00Bhma TV
CORFU TV -CORFU TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ντοκιμαντέρ
  • 07:30Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 08:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 09:30Άρωμα Ελλάδας
  • 11:00Telemarketing
  • 13:00Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 14:00Μαζί το Μεσημέρι
  • 16:00My Kerkyra Live
  • 17:00Αθλολογίες (Ε)
  • 18:00Χρώματα Ελλάδας
  • 19:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Μονοπάτια Πολιτισμού
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Λόγος - Αντίλογος
  • 23:00Καιρός
  • 23:05Ραντεβού στο Χωριό (Ε)
  • 23:05Ραντεβού στο Χωριό
  • 01:05Λόγος - Αντίλογος (Ε)
  • 02:00Ξένη Ταινία
  • 03:30Ξένη Ταινία
  • 05:00Ντοκιμαντέρ
EPIRUS TV1 -EPIRUS TV1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 09:30Πολιτιστικό Ημερολόγιο
  • 10:30Στο Πανηγύρι του Χωριού
  • 13:00Ταξιδεύοντας... στην Ελλάδα
  • 15:00Η Ώρα της Ηπείρου
  • 17:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:45Τηλεαγορές
  • 19:00Ειδήσεις των Επτά
  • 19:45Travel Guide
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Τοπική Αυτοδιοίκηση
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Η Ώρα της Ηπείρου (Ε)
  • 03:30Τοπική Αυτοδιοίκηση (Ε)
ITV -ITV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00ITV
  • 16:00ITV
  • 00:00ITV
START TV -START TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Πρώτη Ματιά (Ε)
  • 08:00Τηλεαγορές Nostos
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Τηλεαγορές Nostos
  • 11:00Τηλεπωλήσεις Diamantino
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Koutroubas
  • 13:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 14:00Πρώτη Ματιά
  • 16:00Τηλεπωλήσεις Κόντρα & Ρήξη
  • 17:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 18:00Διάλογοι Ζωής
  • 19:00Δελτίο Eιδήσεων στη Nοηματική
  • 19:10Σύντομο Δελτίο Ειδήσεων
  • 19:30Ντοκιμαντέρ
  • 20:008 συν 8
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Υπάρχει Θέμα
  • 23:30Αγώνας Ποδοσφαίρου
  • 01:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:00Υπάρχει Θέμα (Ε)
  • 03:00Ταινία
  • 05:008 συν 8

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Αιτωλοακαρνανίας, Άρτας, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Πρέβεζας και στα νησιά του Ιονίου.

  • ACHAIA CHANNEL
  • ARKADIKI TV
  • AXION TV
  • BEST TV
  • IONIAN CHANNEL
  • LEPANTO
  • LYCHNOS
  • MESOGEIOS TV
  • NET.
  • ORT
  • PLP
  • RTP KENTPO
  • SUPER
  • SUPER B
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ACHAIA CHANNEL -ACHAIA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Achaia Channel
  • 16:00Achaia Channel
  • 00:00Achaia Channel
ARKADIKI TV -ARKADIKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Arkadiki TV
  • 16:00Arkadiki TV
  • 00:00Arkadiki TV
AXION TV -AXION TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Axion TV
  • 16:00Axion TV
  • 00:00Axion TV
BEST TV -BEST TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Best News Αχαϊα (Ε)
  • 08:00Παιδικά
  • 10:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 13:00Τηλεμάρκετινγκ
  • 15:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:45Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:20Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:00Ντοκιμαντέρ
  • 20:00Best News Αχαϊα
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Υγεία και Ομορφιά
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:30Best News Αχαϊα (Ε)
  • 02:30Ξένη Ταινία
  • 04:00Ξένη Ταινία
IONIAN CHANNEL -IONIAN CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Metropolis (Ε)
  • 07:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 08:00Χαμηλή Πτήση (Ε)
  • 10:00Ionian Tele Shop
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00Ionian Tele Shop
  • 13:00Μία Ενημέρωση
  • 13:30Time Out
  • 13:45Ionian Tele Shop
  • 14:45Time Out
  • 15:00Χαμηλή Πτήση
  • 16:30Bet Ionian
  • 17:00Ionian Tele Shop
  • 18:00Metropolis
  • 19:00Άσπρο Μαύρο
  • 20:00Θέματα Υγείας
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00European Steps
  • 23:00Η Άλλη Άποψη
  • 23:45Time Out
  • 00:00Metropolis (Ε)
  • 01:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:00Αστρολογία
  • 03:00Ανάδειξέ το
  • 04:00European Steps (Ε)
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)
LEPANTO -LEPANTO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Lepanto
  • 16:00Lepanto
  • 00:00Lepanto
LYCHNOS -LYCHNOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Lychnos
  • 16:00Lychnos
  • 00:00Lychnos
MESOGEIOS TV -MESOGEIOS TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Mesogeios TV
  • 16:00Mesogeios TV
  • 00:00Mesogeios TV
NET. -NET.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
ORT -ORT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00ORT
  • 16:00ORT
  • 00:00ORT
PLP -PLP-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:30Auto Report (Ε)
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Πολιτιστικό Ημερολόγιο (Ε)
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Πάμε Ελλάδα
  • 22:30Η Βασίλισσα του Νότου
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:00Οι Βοργίες
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
RTP KENTPO -RTP KENTPO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00RTP Kentro
  • 16:00RTP Kentro
  • 00:00RTP Kentro
SUPER -SUPER-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

SUPER B -SUPER B-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Όλο Υγεία (Ε)
  • 06:30Παρεμβάσεις (Ε)
  • 08:00Οκτώ (Ε)
  • 09:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 10:00Χρώματα Ελλάδας
  • 11:00Sales
  • 12:00Όλο Υγεία
  • 13:00Sales
  • 14:00Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα (Ε)
  • 15:00Κόντρα και Ρήξη
  • 16:00Sales
  • 19:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα
  • 20:00Οκτώ
  • 20:50Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:35Κόντρα και Ρήξη
  • 22:30HeroΠαίδες
  • 23:25Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:30Παρεμβάσεις
  • 01:00Οκτώ (Ε)
  • 01:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 02:15Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 03:00Super B Movies
  • 04:30Γυρίσματα στην Κρήτη (Ε)
  • 05:00Χρώματα Ελλάδας (Ε)

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Αργολίδας, Αρκαδίας, Κορινθίας, Λακωνίας, Μεσσηνίας, Αχαΐας, Ηλείας, στα νότια παράλια της Στερεάς Ελλάδας και σε τμήμα της Ζακύνθου.

  • ASTRA TV
  • THESSALIA TV
  • TRT
  • TV 10
  • SMILE PLUS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ASTRA TV -ASTRA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Astra Market
  • 08:00Πρωινή Ατζέντα
  • 10:00Astra Market
  • 14:00Κόντρα και Ρήξη
  • 15:00Παράθυρο στη Θεσσαλία
  • 17:00Η Ώρα της Αλήθειας
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:00Astra Market
  • 22:00Θεσσαλική Γη
  • 23:30Κόντρα και Ρήξη
  • 00:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 01:30Τηλεπληροφορίες
  • 03:00Επανάληψη Καθημερινών Τηλεοπτικών Εκπομπών
THESSALIA TV -THESSALIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 06:00Μη μου Πεις (Ε)
  • 07:00Γεγονότα
  • 08:00Καλημέρα Θεσσαλία
  • 09:30Η Ώρα της Μαγνησίας (Ε)
  • 10:30Άρωμα Ελλάδας
  • 12:10Telemarketing
  • 12:10Φρανκενστάιν
  • 13:00Telemarketing
  • 13:00Μη μου Πεις
  • 13:30Μη μου Πεις
  • 14:00Πρέβεζα, Η Γοητεία των Αντιθέσεων
  • 14:30Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας
  • 16:00Telemarketing
  • 17:00Η Ώρα της Μαγνησίας
  • 18:00Γεγονότα
  • 19:00Ελληνική Ταινία
  • 19:00Τσακιτζής, ο Προστάτης των Φτωχών
  • 21:00Γεγονότα
  • 21:30Εν Λευκώ
  • 23:00Γεγονότα
  • 23:45Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας (Ε)
  • 01:30Το Μαγκαζίνο της Θεσσαλίας (Ε)
  • 03:00Ξένη Ταινία
  • 03:00Φωτιά στη Φωτιά (Fear Trade)
  • 04:30Chino
  • 04:35Ξένη Ταινία
TRT -TRT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 18:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Τηλεαγορές
  • 19:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 20:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Η Βασίλισσα του Νότου
  • 00:00Ανάδειξε το
  • 01:00Κεντρική Ελλάδα Καλησπέρα (Ε)
  • 03:00Η Βασίλισσα του Νότου (Ε)
  • 04:00Ανάδειξε το (Ε)
  • 05:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
TV 10 -TV 10-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Video Clips
  • 07:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Χρώματα Ελλάδας
  • 09:00Όλο Υγεία
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 12:00Δρόμοι της Παράδοσης
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ορθά - Κοφτά
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:30Κόντρα και Ρήξη
  • 19:30Κοινωνική Σειρά
  • 20:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:30Μυλόπετρες
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Τα Άστρα και τα Ζώδια
  • 02:00Τηλεπαρέα
SMILE PLUS -SMILE PLUS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Καρδίτσας, Λάρισας, Μαγνησίας και Τρικάλων.

  • ETV
  • ENA K.E.
  • STAR K.E.
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ETV -ETV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Μη μου Πεις
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:00Άρωμα Ελλάδας
  • 12:00Ατσάλι στο Νερό
  • 13:00Τηλεπωλήσεις
  • 15:00Ώρα Λαού
  • 16:00Τηλεπωλήσεις
  • 18:00Ντοκιμαντέρ
  • 19:30Γρανίτα χωρίς Λεμόνι
  • 21:00Άρωμα Κρήτης
  • 23:00Εικαστικά
  • 00:15Ωροσκόποι & Ζώδια
  • 01:15Η Ομορφιά της Φύσης: Καλλονές και Chat
  • 04:30Αισθησιακό Πρόγραμμα
ENA K.E. -ENA K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:30Παιδικό Πρόγραμμα - Moby Dick
  • 08:30Τηλεαγορές
  • 16:30Τηλεαγορές
  • 18:30Waterlife
  • 19:00Χρώματα Ελλάδας
  • 20:00Όλο Υγεία
  • 20:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Music Report
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο Alert TV
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 01:45Μη μου Πεις
  • 02:45Όλο Υγεία (Ε)
  • 03:20Music Report (Ε)
  • 03:55Ξένη Ταινία
STAR K.E. -STAR K.E.-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 06:30Travel Guide
  • 07:30Playmobil
  • 08:0024 Ώρες Ρεπορτάζ
  • 08:30Βήμα για Όλους (Ε)
  • 10:00Letters from Felix
  • 10:30Πόκεμον
  • 11:00Μπάκουγκαν
  • 11:30Σταχτοπούτα
  • 12:00Τεν Τεν
  • 12:30Tom and Jerry
  • 13:00Ανάδειξέ το
  • 14:00Revolution
  • 14:30Μεσημβρινά Γεγονότα
  • 16:00In Style
  • 16:30Η Λέσχη του Μίκυ
  • 17:00Angry Birds
  • 17:30Hello Kitty
  • 18:00Enjoy (Ε)
  • 19:00Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλλυ και Αναβάσεις
  • 19:30Καρέ - Καρέ Μαθήματα Σκίτσου
  • 20:00In Style
  • 20:30Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο
  • 22:00Στέρεα Λόγια
  • 23:00Όρεξη να 'χεις (Ε)
  • 00:00Γεγονότα - Νυχτερινό Δελτίο
  • 00:30Τι Είχαμε Τι Χάσαμε (Nothing to Lose)
  • 02:00Ανάδειξέ το
  • 03:00Γεγονότα - Κεντρικό Δελτίο (Ε)
  • 04:00Βήμα για Όλους (Ε)

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στους νομούς Βοιωτίας, Εύβοιας, Ευρυτανίας και Φθιώτιδας.

  • AB CHANNEL
  • ACTION24
  • ATTICA TV
  • BLUE SKY
  • CHANNEL 9
  • EXTRA CHANNEL
  • HIGH TV
  • KONTRA
  • MAD TV
  • RISE
  • NICKELODEON
  • SBC
  • SMILE
  • ALERT
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AB CHANNEL -AB CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 18:30Τηλεαγορές
  • 19:15Τηλεαγορές
  • 23:30Δελτίο Ειδήσεων
  • 23:40Ξένη Ταινία
  • 04:30Ξένη Ταινία
ACTION24 -ACTION24-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:00Tour De Romandie
  • 09:00Tour Series Britain
  • 11:00Sports Live (Ε)
  • 12:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 17:30Gillette World Sports
  • 18:00Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 19:00Ο Άγιος
  • 20:00Sports Live
  • 21:00Evening Report
  • 23:00x2
  • 01:30Θυρίδα Τηλεπώλησης
  • 02:00Mobil 1 The Grid
  • 02:30Tour De Romandie
  • 03:30Volvo Ocean Race
  • 04:00Ajax TV
  • 05:00Ποδόσφαιρο: Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Μπράγκα (Ε)
ATTICA TV -ATTICA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Κινούμενα Σχέδια
  • 08:00Τηλεαγορές
  • 16:00Τηλεαγορές
  • 18:00Ταινία
  • 19:30Ανοιχτό Πανεπιστήμιο
  • 21:00Σχολιάζοντας την Επικαιρότητα
  • 22:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:30Ταινία
  • 00:00Τηλεαγορές
  • 01:00Δημοτικοί Χοροί και Τραγούδια
  • 03:00Ταινία
  • 04:30Ταινία
BLUE SKY -BLUE SKY-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 07:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 08:00Blue Sky Economy (Ε)
  • 09:00Σεϊτανίδης Collection
  • 10:00Έξυπνες Αγορές
  • 10:30Lipstick
  • 11:00Σεϊτανίδης Collection
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Ραντεβού με την Επικαιρότητα
  • 15:00Μεσημεριανό Δελτίο Ειδήσεων
  • 15:30Έξυπνες Αγορές
  • 16:00Jubilee
  • 17:00Έξυπνες Αγορές
  • 19:00Με το Κλειδί της Ιστορίας
  • 19:50Blue Sky Economy
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:50Παρεμβάσεις
  • 23:30Ραντεβού με την Επικαιρότητα (Ε)
  • 00:30Παγκρήτιες Ώρες
  • 01:00Έξυπνες Αγορές
  • 03:00Δελτίο Ειδήσεων των 21:00 (Ε)
  • 04:00Blue Sky Economy (Ε)
CHANNEL 9 -CHANNEL 9-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Pickup Stories (Ε)
  • 07:00Tribute
  • 08:00Η Κουζίνα της Μαμάς (Ε)
  • 09:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 17:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 19:55Ειδήσεις
  • 20:25Ειδήσεις στη Νοηματική Γλώσσα
  • 20:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 21:00Face to Face
  • 22:00Άστρα εν Τάξει
  • 23:00Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
  • 01:00Εμπειρίες Υγείας (Ε)
  • 02:00Ειδήσεις
  • 02:30Η Κουζίνα της Μαμάς (Ε)
  • 03:30Ζώνη Τηλεμάρκετινγκ
EXTRA CHANNEL -EXTRA CHANNEL-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 07:00Collagen
  • 07:30Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 09:00Ανάδειξέ το
  • 10:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 12:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 14:00Υγεία και Πρόληψη
  • 15:00Τηλεαγορές: Hellenic Aloe
  • 16:00Τηλεαγορές: Εν Χρυσώ
  • 17:55Ειδήσεις στη Νοηματική
  • 18:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 19:00Τηλεαγορές
  • 20:00Collagen
  • 20:30Αποκαλυπτικό Δελτίο
  • 20:55Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Ενεχυροδανειστήρια Ριχάρδος
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 00:30Τηλεαγορές
  • 01:00Lexitel
  • 04:30Τηλεαγορές
HIGH TV -HIGH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00High TV
  • 16:00High TV
  • 00:00High TV
KONTRA -KONTRA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Οίκο Ζην
  • 11:00TV Shop
  • 14:00Κ και Ρήξη
  • 15:00Ελλήνων Έγερσις
  • 16:00Κ και Ρήξη
  • 17:00Ελλήνων Έγερσις
  • 18:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
  • 18:50Οίκο Ζην
  • 19:50Kontra News
  • 21:00Χώρα εν Καμίνω
  • 22:00Επί του Πιεστηρίου
  • 00:00Kontra 24
  • 02:00Εκπομπές Τηλεοπτικών Αγορών
MAD TV -MAD TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00EURO Top (Ε)
  • 07:00Morning Hits
  • 09:0015 Super Mad Hits GR
  • 10:00Χρονομηχανή - 00's
  • 10:30Brand New Clips
  • 11:00US Top
  • 12:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 13:00Zone Classix - 90's
  • 13:30Greek Super Heroes
  • 14:0015 Super Mad Hits GR
  • 15:00COOL.E.R.
  • 16:00Loca Report
  • 17:00OK
  • 19:0015 Super Mad Hits INTL
  • 20:0015 Super Mad Hits GR
  • 21:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 22:00Στη Διαπασών
  • 23:00Alternative Local
  • 23:3016 Super Mad Hits INTL
  • 00:00A-katalilo URBAN
  • 01:00Music Non Stop GR
  • 02:00Λάικ στα Λαϊκά
  • 03:00Music Non Stop GR
  • 04:00Music Non Stop INTL
  • 05:00Music Non Stop GR
RISE -RISE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00RISE
  • 16:00RISE
  • 00:00RISE
NICKELODEON -NICKELODEON-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Drake and Josh
  • 06:50Big Time Rush
  • 07:15Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 07:35Team Umizoomi
  • 08:00Η Ντόρα και οι Φίλοι της: Περιπέτειες στην Πόλη
  • 08:30Little Charmers
  • 09:00Bubble Guppies
  • 09:20Ντόρα η Μικρή Εξερευνήτρια
  • 09:45Team Umizoomi
  • 10:10Σούπερ Ζωάκια
  • 10:35The New Teletubies
  • 11:00Μαξ και Σρεντ
  • 11:30100 Πράγματα που Πρέπει να Κάνεις πριν το Λύκειο
  • 12:00Talia in the Kitchen
  • 12:30Game Shakers
  • 13:00The New Teletubies
  • 13:30Την Ημέρα που ο Χένρι Συνάντησε
  • 14:00Little Charmers
  • 14:30Σίμερ και Σάιν
  • 15:00Paw Patrol
  • 15:30Rabbids Invasion
  • 16:00Τριπλός Μπελάς
  • 16:30Μπομπ ο Σφουγγαράκης
  • 17:00Άβαταρ
  • 17:30The Mojicons
  • 18:00Regal Academy
  • 18:30Winx
  • 19:00Lego Friends
  • 19:30Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
  • 20:00Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
  • 20:30Οι Πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης
  • 21:00Τα Μυστικά της Αβύσσου
  • 21:30Τα Χρονικά του Ζορρό
  • 22:00Χελωνονιντζάκια
  • 22:30Δυο Φανταστικοί Γονείς
  • 23:00Τριπλός Μπελάς
  • 23:30Μπαμπάς στο Σπίτι
  • 00:00Drake and Josh
  • 01:00Big Time Rush
  • 01:25Victorious
  • 01:50iCarly
  • 02:15Οι Στοιχειωμένοι Χάθαγουεϊς
  • 03:05The Thundermans
  • 03:55Supah Ninjas
  • 04:45True Jackson
SBC -SBC-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 10:00Πρώτη Σελίδα στην Οικονομία
  • 12:00Telemarketing
  • 16:00Υπάρχει Λύση
  • 18:00Πολιτικοί και Οικονομία
  • 20:00SBC Life
  • 22:00Car Plus
  • 22:30Telemarketing
  • 23:00Πολιτικοί και Οικονομία (Ε)
  • 00:00Πολιτικοί και Οικονομία (Ε)
  • 01:00SBC Life (Ε)
  • 03:00Telemarketing
SMILE -SMILE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
ALERT -ALERT-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Hyaluron
  • 07:00Osteon Porosis
  • 08:00Το Αποτύπωμα της Φύσης
  • 09:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 10:00Κόντρα και Ρήξη
  • 11:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 12:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 13:00Firtech
  • 14:00Νόστος στη Φύση
  • 16:00Entry 151
  • 18:00Κόντρα και Ρήξη
  • 19:00Τα Νέα της Αγοράς
  • 21:00Νόστος στη Φύση
  • 22:00Δελτίο Alert
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Firtech
  • 01:00Τηλεπωλήσεις Υγεία & Ομορφιά
  • 02:00Entry 151
  • 03:00Νόστος στη Φύση
  • 04:00Κόντρα και Ρήξη
  • 05:00Klamin

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στο νομό Αττικής, στην Κεντρική και Νότια Εύβοια, στα νησιά των Βορειοδυτικών Κυκλάδων και στον Αργοσαρωνικό.

  • CHANNEL 4U
  • CRETA
  • KPHTH TV
  • KPHTH TV 1
  • MY TV
  • NEA TV CRETE
  • SITIA TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
CHANNEL 4U -CHANNEL 4U-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Παιδική Ταινία
  • 07:00Μη μου Πεις
  • 08:00MyTVShop
  • 09:00Telemarketing
  • 10:00Telemarketing
  • 11:00Χρώματα Ελλάδας
  • 12:00Τelemedia Store
  • 13:00Telestar
  • 14:00Κόντρα και Ρήξη
  • 15:00Telemarketing
  • 16:00Νόστος στη Φύση
  • 17:00Τelemedia Store
  • 18:00GTerzopoulos
  • 19:00Ambli 5
  • 20:00La Vita
  • 21:00Κόντρα και Ρήξη
  • 22:00Δυνατά και Ελληνικά
  • 23:30Όλο Υγεία
  • 00:00Ξένη Ταινία
  • 01:30Τηλεπαρέα
  • 04:30Χρώματα Ελλάδας
CRETA -CRETA-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:45Καιρός Για Αγρότες
  • 07:15Δελτίο Ειδήσεων
  • 08:15Live με την Αντιγόνη (Ε)
  • 11:00On Air
  • 12:00Food Project
  • 13:00Έξυπνες Αγορές
  • 14:00Καιρός Για Αγρότες
  • 14:10Yes I Do
  • 15:00On Air
  • 16:00Live με την Αντιγόνη
  • 19:00On Air
  • 20:007 Ημέρες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:15Στάσεις Ζωής
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 01:15Live με την Αντιγόνη (Ε)
  • 04:15On Air
  • 05:00Γυρίσματα στην Κρήτη
KPHTH TV -KPHTH TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 07:30Arthur
  • 07:30Arthur
  • 08:00Spiderman
  • 08:00Moby Dick
  • 08:30Η Φραουλίτσα
  • 08:45Hello Kitty
  • 09:00Iron Man
  • 09:30Tommy & Oscar
  • 09:30Ο Γούλβεριν και οι X-men
  • 09:55Mad Zone
  • 09:55Mad Zone
  • 11:00Φύλακες του Δάσους
  • 11:00Φύλακες του Δάσους
  • 11:30Όλο Υγεία
  • 11:30Όλο Υγεία
  • 12:05Χρώματα Ελλάδας
  • 12:05Χρώματα Ελλάδας
  • 13:05Ντοκιμαντέρ Έρευνας της DW
  • 13:15Discover Germany
  • 13:45Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 13:50Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 15:00Ευρωπαϊκές Συναυλίες
  • 15:00Καλό Μεσημέρι
  • 16:00Exodos
  • 17:15Crete - The Island inside You
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 17:30Απογευματινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 18:00Πάνω απ' Όλα η Υγεία μας
  • 18:00Κρήτη Σήμερα
  • 19:35Login
  • 20:00Ανθρώπων Έργα
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 20:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:45Movie Time
  • 22:00Movie Time
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:10Ξένη Ταινία
  • 00:10Ανδριανή, Made with Love
  • 01:30Καλό Μεσημέρι (Ε)
  • 02:15Καλό Μεσημέρι
  • 03:45Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 04:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
KPHTH TV 1 -KPHTH TV 1-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 06:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 07:00Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 07:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 08:00Dimitri
  • 08:30Βίπο: Οι Περιπέτειες Ενός Ιπτάμενου Σκύλου
  • 09:00Μαρσουπιλαμί
  • 09:30Horseland: Σχολείο Ιππασίας
  • 10:00Παιδική Ταινία
  • 11:30Παιδική Ταινία
  • 13:00Μαρσουπιλαμί
  • 13:30The Owl
  • 14:00Pac Man
  • 14:30Angel's Friends
  • 15:00Monster High
  • 15:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 16:00Dinofroz
  • 16:30Gormiti
  • 17:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 17:30Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 18:00Angel's Friends
  • 18:30Monster High
  • 19:00The Owl
  • 19:30Pac Man
  • 20:00Dragon Ball Z
  • 20:30Dinofroz
  • 21:00Gormiti
  • 21:30Πάουερ Ρέιντζερς: Η Οργή της Ζούγκλας
  • 22:00Dragon Ball Z
  • 22:30Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 23:00Μαρσουπιλαμί
  • 23:30Οι Περιπέτειες του Βούπα
  • 00:00Η Εισβολή των Rabbids - 2ος Κύκλος
  • 00:30Dimitri
  • 01:00Σαμπρίνα η Μικρή Μάγισσα
  • 01:30Μαρσουπιλαμί
  • 02:00Pac Man
  • 02:30Extreme Dinosaurs
  • 03:00Το Μυστηριώδες Νησί Κονγκ
  • 03:30Η Εισβολή των Rabbids
  • 04:00Παιδική Ταινία
MY TV -MY TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00My TV
  • 16:00My TV
  • 00:00My TV
NEA TV CRETE -NEA TV CRETE-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Ειδήσεις
  • 07:00Hello Kitty
  • 07:30Ben 10
  • 08:00Τεν Τεν
  • 08:30Scooby-Doo and Scrappy-Doo
  • 08:40Colombus
  • 09:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:20Mama Mia
  • 15:00Ειδήσεις
  • 16:00Στο Κόκκινο
  • 18:00Ειδήσεις
  • 18:30Δελτίο στη Νοηματική
  • 18:35Mama Mia
  • 19:00Fresh Music
  • 19:30How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
  • 20:30Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Ρεπορτάζ
  • 22:10Mediterraneo
  • 23:00Πάμε Ελλάδα
  • 00:00Νυχτερινό Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Ζώδια και Συμβουλές
  • 01:00Στο Κόκκινο (Ε)
  • 02:50How I Met Your Mother - 7ος Κύκλος
  • 03:50Mediterraneo
  • 04:30Fresh Music
  • 05:00Ρεπορτάζ
SITIA TV -SITIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 07:00Τηλεαγορές
  • 15:00Τηλεαγορές
  • 16:00Κόντρα και Ρήξη
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Πάμε Ελλάδα (Ε)
  • 20:00Αναζητώντας τις Ρίζες Μας (Ε)
  • 21:00Λάλιε και Μούρμου
  • 21:30Auto Report (Ε)
  • 22:00Κόντρα και Ρήξη
  • 23:00Η Βασίλισσα του Νότου
  • 00:00Η Βασίλισσα του Νότου
  • 01:00Οι Βοργίες - 2ος Κύκλος
  • 02:00Οι Βοργίες - 2ος Κύκλος
  • 03:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 04:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 05:00Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Ηρακλείου, Λασιθίου, Ρεθύμνου και Χανίων.

  • AIGAIOTV
  • DIMOTIKI TILEORASI KO
  • IRIDA TV
  • THARRI
  • SAMIAKI TV
  • KOSMOS
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIOTV -AIGAIOTV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τα Νέα της Λέρου (Ε)
  • 07:00Άρωμα Ελλάδας
  • 09:00Μη μου Πεις
  • 10:00Τηλεπωλήσεις
  • 10:30Στους Δρόμους της Γεύσης (Ε)
  • 11:00Ντοκιμαντέρ
  • 12:00Κάθε Μέρα Άλλη Μέρα
  • 14:00Τηλεπωλήσεις
  • 14:30Ειδήσεις 14:30
  • 15:00Εν Καλύμνω
  • 17:30Ταξιδεύοντας με την Κουζίνα
  • 18:40Μη μου Πεις
  • 19:45Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:05Τα Νέα της Λέρου
  • 23:30Εν Καλύμνω (Ε)
  • 00:00Ειδήσεις 24:00
  • 00:15Εν Καλύμνω (Ε)
  • 02:00Κάθε Μέρα Άλλη Μέρα (Ε)
  • 04:00Έλλην Λόγος
  • 05:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
DIMOTIKI TILEORASI KO -DIMOTIKI TILEORASI KO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 16:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
  • 00:00Δημοτική Τηλεόραση Κω
IRIDA TV -IRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:00Τηλεαγορές
  • 06:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 14:00Τηλεαγορές
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:00Δελτίο Ειδήσεων (Ε)
  • 16:30Ντοκιμαντέρ
  • 16:30Auto Report (Ε)
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 17:00Τηλεαγορές
  • 19:00Πάμε Ελλάδα
  • 19:00Πάμε Ελλάδα
  • 20:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες
  • 20:00Cedar Cove
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 21:30Ντοκιμαντέρ
  • 21:30Auto Report (Ε)
  • 22:00Όπου Υπάρχουν Έλληνες (Ε)
  • 22:00Η Βασίλισσα του Νότου
  • 23:00Gomorra
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:00Δελτίο Ειδήσεων
  • 00:30Cedar Cove
  • 00:30Οι Βοργίες
  • 01:30Gomorra
  • 02:30Πάμε Ελλάδα
  • 02:30Πάμε Ελλάδα
  • 03:30Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
  • 03:30Μια Καμαριέρα στο Μανχάταν (Ε)
THARRI -THARRI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Θάρρι
  • 16:00Θάρρι
  • 00:00Θάρρι
SAMIAKI TV -SAMIAKI TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

KOSMOS -KOSMOS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 06:30Ματιές στις Εξελίξεις
  • 07:00Η Αγορά Σήμερα
  • 07:30Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 08:30Χρώματα Ελλάδας
  • 09:30Η Αγορά Σήμερα
  • 11:00Ραδιοτηλεόραση
  • 13:00Η Αγορά Σήμερα
  • 14:00Ο Κόσμος Σήμερα/Ραδιοτηλεόραση
  • 16:00Η Αγορά Σήμερα
  • 17:00Κόντρα και Ρήξη
  • 18:00Η Αγορά Σήμερα
  • 19:30Όλο Υγεία
  • 20:00Ραδιοτηλεόραση
  • 21:00Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
  • 22:00Ανατρεπτικό Δελτίο
  • 23:00Κόντρα και Ρήξη
  • 00:00Ο Κόσμος Σήμερα/Ραδιοτηλεόραση
  • 02:00Ματιές στις Εξελίξεις
  • 02:30Σχολιασμός της Επικαιρότητας
  • 03:00Ραδιοτηλεόραση
  • 04:30Ντοκιμαντέρ

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στους νομούς Δωδεκανήσου και Σάμου.

  • AIGAIO TILEORASI
  • TV 1 SYROS
  • VOLCANO
  • ZEYS-TV
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
AIGAIO TILEORASI -AIGAIO TILEORASI-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Aigaio Tileorasi
  • 16:00Aigaio Tileorasi
  • 00:00Aigaio Tileorasi
TV 1 SYROS -TV 1 SYROS-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00TV1 Syros
  • 16:00TV1 Syros
  • 00:00TV1 Syros
VOLCANO -VOLCANO-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Volcano
  • 16:00Volcano
  • 00:00Volcano
ZEYS-TV -ZEYS-TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Zeus-TV
  • 16:00Zeus-TV
  • 00:00Zeus-TV

Οι παραπάνω τηλεοπτικοί σταθμοί εκπέμπουν στο νομό Κυκλάδων.

  • ALITHEIA TV
  • PATRIDA TV
  • TVM
  • 6:00
  • 7:00
  • 8:00
  • 9:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
  • 22:00
  • 23:00
  • 0:00
  • 1:00
  • 2:00
  • 3:00
  • 4:00
  • 5:00
  • 6:00
ALITHEIA TV -ALITHEIA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Alitheia TV
  • 16:00Alitheia TV
  • 00:00Alitheia TV
PATRIDA TV -PATRIDA TV-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00Patrida TV
  • 16:00Patrida TV
  • 00:00Patrida TV
TVM -TVM-

Πρόγραμμα τηλεόρασης

  • 08:00TVM
  • 16:00TVM
  • 00:00TVM

Οι τηλεοπτικοί σταθμοί που εμφανίζονται στην υπηρεσία εκπέμπουν στα νησιά Λέσβος, Λήμνος, Χίος και Ψαρά.